Najlepszy gracz uniwersum 68 2020 - Ankieta

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Najlepszy gracz uniwersum 68 2020 - Ankieta

    Kto powinien zdobyć tytuł najlepszego gracza u68 2020? 225
    1.  
      Kromak (104) 46%
    2.  
      john malkowitz007 (78) 35%
    3.  
      Dagusia/powyginany drucik (15) 7%
    4.  
      kajak (15) 7%
    5.  
      Incoming (13) 6%

    Witajcie!
    Dwa tygodnie temu stworzyliśmy dla Was możliwość wyboru najlepszego gracza uniwersum. Dwoiliście się i troiliście aby wybrać osobę, która w jakiś sposób zapisała się w kartach na danym uni. Oto kto według was zasługuje na to miano:





    @Incoming

    Pokaż spoiler

    The Pawelec napisał(a):

    Głos oddaję na @Incoming
    Jako uzasadnienie - duży przyrost pkt, mimo dużego złoma bardzo szybko stanął samodzielnie na nogi z niewyobrażalnie dużą ilością ST. Odbudował się z ogromną nawiązką i stanowi trzon flociarzy Uni 68 ;)



    Dagusia/ @powyginany drucik

    Pokaż spoiler

    -hetevox- napisał(a):

    Ja bym chciał zgłosić gracza dagusia.
    Uzasadnienie: Najszybciej wybudowane, a później skasowane ponad 500k wyrzutni plazm na księżycach. Piękny to był rekord.

    Edit:
    Druga kandydatura:
    Kajak- wybitne przyrosty, oraz 16 planet


    -hetevox- napisał(a):

    Ciap wygrała ostatnie wybory będąc w teamie. Teraz już nie jest. Niekwestionowana top1 u68, dużo rekordów. Kandydatura jak najbardziej na tak




    @Kromak
    Pokaż spoiler

    Genek napisał(a):

    Zgłaszam @Kromak

    1. Absolutny lider tegorocznych ST Top 10 Solo.
    2. Jeden z nielicznych flotowców, którzy nie kosili exp, tylko ambitnie złomowali.
    3. Niepodwarzalna czystość konta i masa pracy, którą wkłada i włożył aby być tam gdzie jest i złomować tak jak złomuje.

    The_Witcher napisał(a):

    To ja Zgłoszę gracza Kromak. Jedyny nie odkrywca co nadążał bez piratów a za chwilę przegoni ich wszystkich... mnóstwo ST wiele rekordowych... słowem komplety złomiarz




    @john malkowitz007

    Pokaż spoiler

    Ten Keyra napisał(a):

    Wszyscy jesteście w błędzie! Głos może być oddany tylko na jednego, prawilnego władcę U68. Nominuję @john malkowitz007 za całokształt - tyle złomów, a on nadal wałczy ze swoim przeznaczeniem, niczym z ostrym cieniem mgły.

    Wisior napisał(a):

    Popieram kandydaturę @john malkowitz007, nie ma lepszych.

    Pozdrawiam
    Wisior

    @Zbawiciel, przecież @Rzezimieszek pisał, że gra na koncie Wisior. Z tego co słyszałem to nawet urlop ściągnął...

    john malkowitz007 napisał(a):

    Witam

    Ten Keyra





    26 Paź 2020+5
    Wszyscy jesteście w błędzie! Głos może być oddany tylko na jednego, prawilnego władcę U68. Nominuję @john malkowitz007 za całokształt - tyle złomów, a on nadal wałczy ze swoim przeznaczeniem, niczym z ostrym cieniem mgły. "The circus is gon



    Podaje troche wiecej informacji o sobie


    Gram aktywnie , bez UFS .a , 2.... .3 x w roku urlop po 2 ...5 dni


    Nie posiadam multi , pushowek , moonowek i GS.owek
    Nie kupuje kont
    Nie kupuje AM , nie korzystam z Rynku


    Nie dostalem nigdy Bana !!!


    Stale gram na tym samym koncie i pod tym samym Nikiem !!!

    Gram Klasa General , nigdy nie zmienialem Klasy

    Robie malo ST , to wynika z mojego stylu gry i z faktu ze Angelsi to Sojusz gornikow , brak mozliwosci oslony floty przed kontra

    Robie za to dosyc duzo Mini ST

    Ostatnio dostalem kilka zlomow , nie z mojej winy . brak dostepu do neta
    Odbudowuje flote i dalej latam , farmie i zlomuje


    Pozdrawiam

    -hamer- napisał(a):

    Ja oddaje głos na john malkowitz007 za najbardziej zapartego gracza po mimo tyle złomów które już dostał
    z PNu nie będę wymieniał nikogo bo tam każdy wygrywa :)



    kajak
    Pokaż spoiler

    -hetevox- napisał(a):

    Ja bym chciał zgłosić gracza dagusia.
    Uzasadnienie: Najszybciej wybudowane, a później skasowane ponad 500k wyrzutni plazm na księżycach. Piękny to był rekord.

    Edit:
    Druga kandydatura:
    Kajak- wybitne przyrosty, oraz 16 planet


    W związku z tym, że zwycięzca może być tylko jeden uruchamiamy ankietę, która potrwa do 22 listopada 2020. W tym czasie macie możliwość oddania głosu na swojego faworyta! W czasie trwania ankiety w każdej chwili możecie zmienić swój typ. Jednak przestrzegamy że jakakolwiek próba manipulacji wynikiem będzie surowo karana a takie głosy anulowane! Podsumowując:
    • Można oddać tylko 1 głos
    • Głos można dowolnie zmieniać podczas trwania ankiety
    • Wszelkie próby oszustwa w ankiecie skutkować będą anulowaniem takiego głosu
    • Ankieta trwa do 22/11/2020 20:00
    • Aby głosowanie było ważne w ankiecie musi zagłosować co najmniej 20 osób

    Po zakończonej ankiecie gracz, który zdobędzie największą ilość głosów otrzyma rangę tekstową : Najlepszy Gracz [nazwa uni] 2020.





    [13:51] <+Mati> Wladza dla moderatorow, precz z GO!

    :xfa: Rekrutacja MOD :xfa:
  • Witam wszystkich głosujących ;)
    Jako, że sam jestem typem gracza "flociarza" to i mój wybór jest pomiędzy @Incoming , a @Kromak.
    Obaj są na liście graczy na których można zagłosować. Z kolei górnicy mogą docenić Dagusie, która od lat okupuje 1 pozycję w rankingu UNI 68.

    Widząc to co się wyprawia w głosach nie mogę wyjść z podziwu jakim cudem wybieracie @john malkowitz007 ?? O_O

    Oczywiście to jest każdego indywidualna decyzja na kogo głosuje i nic mi do ingerowania w przebieg wyborów. W skrócie to faktycznie John zasługuje na nagrodę w postaci uznania go najbardziej wytrwałym graczem na Uni 68, ponieważ pomimo wielu upadków potrafił się niejednokrotnie podnieść. By znów upaść i podnieść itd. Nie odmawiam mu zaciętości i zaangażowania w podnoszeniu się z kolan.

    Jednak tutaj wybieramy: Najlepszego gracza Uni 68. Dziwi mnie brak graczy 3X, którzy nie wystawili żadnego ze swoich flociarzy i topowych na Uni graczy, ale to ich decyzja.
    Natomiast powinno się do tego głosowania podejść z należytym szacunkiem.
    Proszę zatem uwzględnić, kto tak naprawdę zasługuje na miano "Najlepszy gracz U68".


    Pozdrawiam :thumbsup:

    ABW - Uni 68

  • @The Pawelec ta gra zeszła na psy i mało kto tą grę bierze na poważnie :D to tylko zabawa i większość gra z przyzwyczajenia i po to aby się pośmiać :)
    najlepszy gracz U68 to znaczy jaki ?? czy to ten, który umie się puszować ?? czy ten, który kupuje konta i ma ich 10 ?? czy ten, który gra czysto i dzięki takiej grze jest w top300 ??
    Więc powiedz mi, kto to ten "najlepszy gracz u68 ??"
    Przecież ja i Ty wiemy, że aby zaistnieć w tej pseudo grze trzeba kombinować i tyle :ocb:
    Więc miano "najlepszego gracza u68" to jak pstryczek w nos dla tych uczciwych graczy, którzy są max w top300 i nikt o nich nawet nie wspomina w wyborze tego naprawdę "najlepszego"

    :popcorn:
    in prinicipio erat Verbum, et Verbum erat apud Deum, et Deus erat Verbum
  • To i ja się wypowiem...

    Zbawicielu czemu sądzisz że trzeba kombinować?
    Kombinują Ci którzy nie mają czasu a chcą być w topce. Gwarantuje Ci że można być wysoko bez kombinacji z tym że, trzeba wtedy włożyć sporo godzin w tym wirtualnym świecie niestety.

    Ta ankieta jest poniekąd specyficzna...
    Wygrywa Johny który jest najwytrwalszy ale czy zasługuje na miano najlepszego?

    Czemu nie ma tu naprawdę tych graczy którzy powinny się znaleźć?

    Czemu nikt nie zgłosił nikogo z 3X, Haribo, Comy, Komornic ? Nie ma tam dobrych graczy? ( z Komornic jest kajak zgłoszony ale ja bym widział tu jeszcze kogoś... )
    W tej ankiecie wygrywa John tylko dlatego, by nie wygrał Kromka i taka jest prawda niestety.

    Mam nadzieję że kolejna ankieta będzie taka jak powinna być, gdzie społeczność u68 wybierze naprawdę dobrego gracza ...
  • @Incoming myślę, że taka ankieta w tak specyficznej grze jest nie na miejscu. Tutaj więcej osób kombinuje niż gra czysto. Ban na banie banem pogania !! stronniczy administratorzy gry, stronniczy administratorzy forum !!
    Powiedz mi co ta ankieta ma na celu ??
    Przecież lepiej aby wyciągnąć statystyki np. z roku aktywności, z ilości rozwalonej floty itp. i nadać to miano. Każdy ma dostęp do statystyk np. po przez stronę mmorpg-stat.eu/base.php
    Tam wszystko jest czarno na białym kto jest "najlepszy"
    Pomijam fakt kupionych ST, kupionych kont etc. to jest właśnie to co psuje grę i w ostateczności tą ankietę.
    Jak ja widzę administratorów forum, którzy plusują posty, którzy usuwają niewygodne posty (niewygodne dla swoich kumpli) etc. to się chce wymiotować 0_o
    Więc powiedz mi @Incoming jak w takiej zepsutej atmosferze brać poważnie tą ankietę ??
    in prinicipio erat Verbum, et Verbum erat apud Deum, et Deus erat Verbum
  • Taka ankieta nie jest pierwsza więc może to tradycja przed UF?
    Fakt faktem skoro jest to może administratorzy forum sądzili że społeczność danego uniwersum podejdzie rzetelnie do niej...

    Niestety patrząc na przebieg ( zaczynając już od zgłoszeń kandydatów ) lepiej jeśli by jej nie było.
  • Incoming napisał(a):

    Taka ankieta nie jest pierwsza więc może to tradycja przed UF?
    Fakt faktem skoro jest to może administratorzy forum sądzili że społeczność danego uniwersum podejdzie rzetelnie do niej...

    Niestety patrząc na przebieg ( zaczynając już od zgłoszeń kandydatów ) lepiej jeśli by jej nie było.
    jeśli administratorzy forum/gry są tak samo rzetelni jak społeczność gry to czego @Incoming się spodziewałeś po tej ankiecie :E
    in prinicipio erat Verbum, et Verbum erat apud Deum, et Deus erat Verbum
  • Antharas napisał(a):

    Rok rozwalonej floty, od grudnia :) gdzie nawet Dagusia zrobiła flotę pod expy, zobacz zniszczone ile ma nasz Top1 górnik (nie ma tu podtekstów)
    Srututututu dwa metry drutu.


    =======

    @Incoming
    Kiedyś wybory organizowane przez graczy miały większy sens moim zdaniem. Było wiele kategorii jak "najlepszy złomiarz" itd. Teraz to wszystko zamknięte w jednej która dla każdego oznacza co innego. Stąd te kłótnie na forum. Dla jednego będzie to ilość ST, dla innego wiedza jaką ktoś posiada, a jeszcze inny zagłosuje za walkę z przeciwnościami.
    Dodatkowo jest też mniejsza aktywność, różnorodność osób na forum. Zostały tylko sojusze flotowe (PN, Komornicy) i jakieś niedobitki.

    Sama zagłosowałam na niego ponieważ osobiście już nie mam siły na to. Z wiadomości które dostaje wynika że john się chce. Wiesz ile osób mi pisze z przerażeniem że ktoś grozi banem? :fgrin:


    Incoming napisał(a):

    Niestety patrząc na przebieg ( zaczynając już od zgłoszeń kandydatów ) lepiej jeśli by jej nie było.
    Prosiłam o niedodawanie do ankiety ale nie dało rady. ¯\_(ツ)_/¯
    Co zrobisz, nic nie zrobisz.
    Jak wygląda fuzja > FAQ Fuzji z OGame
    Fuzja a temperatury > Klik
  • Incoming napisał(a):

    Niestety patrząc na przebieg ( zaczynając już od zgłoszeń kandydatów ) lepiej jeśli by jej nie było.
    Sam chciałem wstawić Zefira za styl gry, ale gdy zobaczyłem styl innych zgłoszeń, to stwierdziłem, że wstyd byłby, gdyby znalazł się w takim towarzystwie - ludzi zgłoszonych z przekory.

    Lwica jest boska :)
  • dobra dobra, ale dlaczego nie Dżony? Kto to jest najlepszy gracz? najlepszy flociarz, górnik? czy ktoś kto klepie badania na potęgę nawet te mało potrzebne? nie ma sprecyzowanej kategorii, a są różne style gry, i to co dla mnie jest fajne już dla kogoś innego może nie być.

    Sam zagłosowałem na Dżonego, trochę dla śmiechu a trochę za zapał do gry i mimo takich bęcków co zebrał jest dalej w formie i klepie sobie te swoje miniST. Oczywiście Kromakowi nie odmawiam sklilla, bo ma i to nie podlega dyskusji, ilość skanów i zarwanych nocek robi wrażenie.

    Tak jak pisałem wcześniej każdy ma swoje kryteria oceniania kto jego zdaniem jest najlepszym graczem, troszkę luzu to tylko gra w cyferki ;)

    PS. COMA nie wystawiała nikogo bo jesteśmy na to zbyt leniwi :kawa: a poza tym Dżony się nadaje :P
    COMA Rzondzi
  • Uni będzie miało takiego najlepszego gracza na jakiego zasłużyło :).
    John faktycznie odzwierciedla to co się ceni obecnie na u68, nastała doba latania po drobnice, po satkach i nocnej produkcji, mam nadzieję że sojusznicy nie przejmą się za bardzo tym konkursem, nie warto ;).

    ps. popatrzyłam na zgłoszenia na innych uniwersach x1 - nigdzie chyba tak nie pajacują jak na u68

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Selene ().

  • @john malkowitz007
    :thumbsup: Haribo całym sercem za Tobą
    Hehhe w końcu chłop na zasłużonym miejscu
    I znowu wyszło tak, że chyba smutno pisze
    Cyce, cyce, cyce, zwróć uwagę na muzykę
    I nagle nie pasuje tu, bo nie chcę błyszczeć
    Gubisz brokat, przypnij tornister
    Nie będę grał jak wszyscy, to żenada
    To był rap, nie ...... maskarada
    Mam 40 lat, jestem mężczyną
    Nowy hip-hop to PluszowyCzlowiek z blizną
    Sokół- "Pluszowy"
  • Warna napisał(a):

    dobra dobra, ale dlaczego nie Dżony? Kto to jest najlepszy gracz? najlepszy flociarz, górnik? czy ktoś kto klepie badania na potęgę nawet te mało potrzebne? nie ma sprecyzowanej kategorii, a są różne style gry, i to co dla mnie jest fajne już dla kogoś innego może nie być.

    Sam zagłosowałem na Dżonego, trochę dla śmiechu a trochę za zapał do gry i mimo takich bęcków co zebrał jest dalej w formie i klepie sobie te swoje miniST. Oczywiście Kromakowi nie odmawiam sklilla, bo ma i to nie podlega dyskusji, ilość skanów i zarwanych nocek robi wrażenie.

    Tak jak pisałem wcześniej każdy ma swoje kryteria oceniania kto jego zdaniem jest najlepszym graczem, troszkę luzu to tylko gra w cyferki ;)

    PS. COMA nie wystawiała nikogo bo jesteśmy na to zbyt leniwi :kawa: a poza tym Dżony się nadaje :P
    Oczywiście, ciężko wskazać kto jest najlepszym graczem i określić kryterium wyboru, jednakże zdecydowanie nie powinien być to gracz, który nie potrafi przyjąć porażki z klasą. Tłumaczenie się brakiem internetu (kłamstwo to zostało obalone), jest świadectwem dojrzałości danej osoby a głosowanie na nią świadczy tylko o głosujących.

    W sumie mieliśmy "ko ko, euro spoko" bo "jaja i beka", a później wstyd na całą Europe - U68 będzie miało johnego i wstyd na całą społeczność pl ;)


    [18:44:39] <@diablica> radim :************** krolu moj jedyny :)))))))
  • wstydem na całą społeczność są "pro gracze", których konta wiszą na wiecznym banie !!!
    Taki @KKS czytaj Gruby... I tak dalej ( to tylko przykład :ocb: ). To jest prawdziwy wstyd. Dodać można jeszcze stronniczych administratorów i to do kupy można nazwać WSTYDEM :E
    in prinicipio erat Verbum, et Verbum erat apud Deum, et Deus erat Verbum
  • Warna napisał(a):

    Oczywiście Kromakowi nie odmawiam sklilla, bo ma i to nie podlega dyskusji, ilość skanów i zarwanych nocek robi wrażenie
    To od tego zalezy skill ? No prosze, ciekawostka :] Czyli kazdy grajacy bezrobotny majacy checi i troche zapału to elo elo pro gracz :ocb:
    Cała ta ankieta to żart :thumbsup:
    PB: SOLO: 14405% ACS: TOP1 U55: 21370%


    *ku pamieci Mameja z u55 ]:-D

    NAJLEPSZE EKO???... TWOI SĄSIEDZI :D

    I SEE YOU MAN...