Najlepszy gracz uniwersum 2020

  • Konkurs

  This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

  • Najlepszy gracz uniwersum 2020

   Drodzy gracze!

   Fuzja Uniwersów zbliża się do nas małymi kroczkami. Jest to więc ostatni moment aby zorganizować konkurs na najlepszego gracza 2020r. na niektórych uniwersach. Aby pamięć po łączonych serwerach nie zginęła potrzebna jest Wasza pomoc - musicie zgłosić osobę, która wg Was na ten tytuł zasługuje. Poprzez wygranie wyborów macie możliwość zapisania się w historii danego uniwersum. Po połączeniu uniwersów taka okazja nie będzie już możliwa.

   Z tej okazji w DiDach (dział Dyskusje i Dyplomacja) Waszych uniwersów zostaną założone tematy, w których będziecie mogli składać propozycje najlepszych graczy. Pamiętajcie aby uargumentować swoje typy, aby dać innym graczom łatwy wybór. Można zgłosić także siebie. Po pewnym czasie, przyjmowanie kandydatur zostanie zawieszone, a zostaną założone tematy z ankietami do głosowania. Tylko ankiety w których brało udział minimum 3 kandydatów oraz zostało oddane 20 głosów będą uważane za wiążące.

   Nagrodą będzie ranga tekstowa na forum ''Najlepszy gracz u[nazwa uni] 2020". W przypadku braku posiadania konta na forum nagroda ta przepada i nie będzie możliwe nadanie jej w późniejszym terminie. Aby można było nadać nagrodę mail na koncie w grze powinien zgadzać się z tym na forum.

   Zapraszamy jutro do działu Dyskusji i Dyplomacji waszych uniwersów

   Wasz Team OGame.pl
   Jestem i mnie nie ma ^^
  • Etap glosowania zakonczyl sie. Na wszystkich uniwersach osiagnie zostalo minimum glosow. Dziekujemy za poswiecony czas. W tym tygodniu odbedzie sie niezbedna weryfikacja glosow, a po jej zakonczeniu ogloszenie wynikow :) Badzcie uwazni!;)
   Jestem i mnie nie ma ^^


  • Miło nam ogłosić zwycięzców konkursu "Najlepszy gracz uniwersum"


   Najlepszym graczem zostaje:
   Rangi zostaną ustawione na kontach jeszcze dnia dzisiejszego.
   W przypadku zauważenia jakiegoś błędu prosimy o kontakt z @kasai

   Gratulujemy wygranym!

   [13:51] <+Mati> Wladza dla moderatorow, precz z GO!

   :xfa: Rekrutacja MOD :xfa: