Najlepszy gracz uniwersum 68 2020 - Zgłoszenia

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Najlepszy gracz uniwersum 68 2020 - Zgłoszenia





    Witajcie!
    Zgodnie z ogłoszeniem klik macie szansę wybrać najlepszego gracza Waszego uniwersum! Konkurs ten powstał aby upamiętnić osiągnięcia najlepszego spośród Was przed zbliżającą się małymi kroczkami Fuzją Uniwersów. Wygrany zostanie uhonorowany specjalną rangą, więc jeżeli uważasz, że znasz kogoś kto na nią zasługuje - nie zwlekaj! Zgłoś jego kandydaturę wraz z uzasadnieniem dlaczego właśnie ta osoba winna nosić takie wyróżnienie.

    Temat ten służy do zgłaszania kandydatur, jak i dyskusji na ich temat.



    • kandydat musi być graczem tego uniwersum
    • zgłoszenie musi zawierać uzasadnienie (ST, rankingi, ilość rw, osiągnięcia w S&D i inne)
    • minimalna ilość kandydatów do przeprowadzenia ankiety: 3 osoby
    • minimalna ilość oddanych głosów: 20 szt.
    Zgłoszenia kandydatów przyjmujemy do 08.11.2020r. do godz. 20:00. Następnie zebrane kandydatury zostaną przedstawione w ankiecie znajdującej się w osobnym temacie.



    Po zakończonej ankiecie gracz, który zdobędzie największą ilość głosów otrzyma rangę tekstową : Najlepszy Gracz [nazwa uni] 2020.

    Wasz Team OGame.pl


    Zasady Gry | Kontakt z Operatorami Gry|Discord Ogame.pl
    moją ogejmową encyklopedią jest ciap! <3
  • Ten Keyra napisał(a):

    Wszyscy jesteście w błędzie! Głos może być oddany tylko na jednego, prawilnego władcę U68. Nominuję @john malkowitz007 za całokształt - tyle złomów, a on nadal wałczy ze swoim przeznaczeniem, niczym z ostrym cieniem mgły.
    W przypadku Johna to rośnie mu ostatnio konkurencja - MakeOgameGreatAgain :p Także trudny to wybór :P


    -hetevox- napisał(a):

    Ja bym chciał zgłosić gracza dagusia.
    Uzasadnienie: Najszybciej wybudowane, a później skasowane ponad 500k wyrzutni plazm na księżycach. Piękny to był rekord.

    Edit:
    Druga kandydatura:
    Kajak- wybitne przyrosty, oraz 16 planet
    Jeśli mam być szczery to kandydatura Dagi jest trochę nie na miejscu - cytując jednego z Adminów tej gry - modzi i GO mogą liczyć na doping w grach w postaci kuponów czy jakoś tak. To samo z siebie powinno automatycznie dyskwalifikować takie osoby nawet z rankingu - jak można porównywać graczy, którzy grają normalnie bądź płacą za udogodnienia, a gracza który dostaje je za free?? Ale to temat z innej bajki, w niejednej sieciówce czy MMO byłem adminem czy GM i tam była prosta zasada - jesteś w Teamie, nie grasz prywatnie albo grasz tak, aby nikt Cię nie zdemaskował.

    A tak na serio to kandydatur nie będę wystawiał bo nie gram na uni od początku więc pewnie i gracze, którzy już dawno rzucili grę w pierony mogli by konkurować o miano gracza roku.
  • Genek napisał(a):

    Zgłaszam @Kromak

    1. Absolutny lider tegorocznych ST Top 10 Solo.
    2. Jeden z nielicznych flotowców, którzy nie kosili exp, tylko ambitnie złomowali.
    3. Niepodwarzalna czystość konta i masa pracy, którą wkłada i włożył aby być tam gdzie jest i złomować tak jak złomuje.
    Dobry gracz to fakt !! Dajcie jemu tą rangę złożoną z kilku wyrazów !!! z dumą powiesi sobie na ścianie !!!!!! i pomyśli patrząc na ten zaszczytny tytuł, "Ile ja nocy zerwałem, ile to ja dni zerwałem, kosztem mojej rodziny, znajomych, przyjaciół...."
    Dali mi tytuł :ocb: :ocb: :ocb:

    Jeden z nielicznych flotowców, którzy nie kosili exp, tylko ambitnie złomowali.- a Ci co kosili expy to co jacyś gorsi ?? :thumbsup: Jedni koszą expy, inni złomują grając fer, a inni złomują, koszą expy i do tego mają 10 kont :D. Jak to napisał mi ostatnio jeden z topowych graczy cyt: "Popsuli grę na maxa tymi klasami. 13 lat buduję konto, byłem top, a tu wpada jakiś leszcz odkrywca top 100 i w kilka miesięcy robi się top10 :D

    Gra jest tak zepsuta, że aż szkoda gadać !!!!!!! Nie mniej gramy w nią, ale już tak bardziej dlatego, że jesteśmy z nią zżyci i traktujemy to jak słodzenie herbaty itd. przyzwyczajenie !!!!

    KROMAK !! oddaje głos !!!!!
    in prinicipio erat Verbum, et Verbum erat apud Deum, et Deus erat Verbum
  • Witam

    Ten Keyra





    26 Paź 2020+5
    Wszyscy jesteście w błędzie! Głos może być oddany tylko na jednego, prawilnego władcę U68. Nominuję @john malkowitz007 za całokształt - tyle złomów, a on nadal wałczy ze swoim przeznaczeniem, niczym z ostrym cieniem mgły. "The circus is gon



    Podaje troche wiecej informacji o sobie


    Gram aktywnie , bez UFS .a , 2.... .3 x w roku urlop po 2 ...5 dni


    Nie posiadam multi , pushowek , moonowek i GS.owek
    Nie kupuje kont
    Nie kupuje AM , nie korzystam z Rynku


    Nie dostalem nigdy Bana !!!


    Stale gram na tym samym koncie i pod tym samym Nikiem !!!

    Gram Klasa General , nigdy nie zmienialem Klasy

    Robie malo ST , to wynika z mojego stylu gry i z faktu ze Angelsi to Sojusz gornikow , brak mozliwosci oslony floty przed kontra

    Robie za to dosyc duzo Mini ST

    Ostatnio dostalem kilka zlomow , nie z mojej winy . brak dostepu do neta
    Odbudowuje flote i dalej latam , farmie i zlomuje


    Pozdrawiam
    "KOCHAM ŻYCIE KTÓREGO NIE NAWIDZE, NIENAWIDZE ŻYCIA KTÓRE KOCHAM"