Porozmawiajmy na temat UniFusion

    Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

      • 1: P,R,S,T =>U (floty x1, eco x3) plus 25 pol (aaaalbo łączymy PRST tylko we własnym gronie bez U)
      • 2: u1,u67,u68, => u1
      • 3: u66,u69,A => A (tutaj docelowe uni do ustalenia)
      • 4: E,Q => Q (możliwe uśrednienie DF)
      • 5: D,O,W => X (docelowo floty 2x, eco 4 moze 3x), DF 50-60%



      Dolaczcie jeszcze Vege do 5 bo mysle ze gracze sie nie obraza jesli eko zostanie podniesione z 3x na 4x a jesli zostanie to i tak nic sie nie zmieni a floty sa 2x i DF 50% wiec praktycznie nic by sie nie zmienilo a jak juz ktos wczesniej napisal to tak na prawde jest 20-30 a nie 250 osob aktywnych na uni i to uni na pewno nie ma szans bytu be UF ;}
      slimakkk [VETO] u67 --> u68
      Schan [WarriorS] uVega --> uWasat --> uLibra

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez slimakk ().

    • Ja rozumiem, że wiele osób może mieć "ale" lecz zamiast narzekać spójrzcie na to z jednej najważniejszej strony, stagnacja i wypalenie się waszego Universumczy migracja i nowe rozwiązania? znajomości? i przyjemność z gry w liczniejszym gronie.
      ST 169 1 104 816 % :gszo:

      PB SOLO 66 686,35%
      PB ACS 369 507,5%


      UDRACO - 567 593,2 - 94 ST
      U1 - 9693,37 - 10 ST
      U50 - 73 165,47 - 10 ST
      U67 - 9937,6 - 4 ST
      UAndro - 18 326,18 - 3ST

      TOP 1 ACS uAndro
      TOP 3,5 ACS u50
      TOP 6 uDRACO

      U12 - 48 396% - 24 ST
      U12 + DRACO SD - Aktywista TOP 1

      VENI VIDI VICI (!)
    • sorro03 napisał(a):

      Wisior napisał(a):

      Sorro03 - zobacz sobie dysproporcję pomiędzy PRST, a U. Nie mielibyśmy szans nawet się bronić przed Waszymi atakami.

      wiem ze spore ale juz takie UF były !
      a czemu my mamy byc pokrzywdzeni ?


      A czemu my mamy być pokrzywdzeni uciekając przed flotami, które na Uni x1 musłałbym stawiać przez dodatkowe 3 lata? Ursę dodać do Uni 1 jak tak bardzo chcą mieć UF. Absolutnie nie dodawać ich do P,R,S,T !!!!!

      mond entmannen [4]
      My jsme Borg. Odpor je marny, budete asimilovani !

      ^obserwator^ napisał(a):


      NAJLEPSZE EKO???.... TWOI SĄSIEDZI :D

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Tyranozaurus Jack ().

    • 1: P,R,S,T =>U (floty x1, eco x3) plus 25 pol (aaaalbo łączymy PRST tylko we własnym gronie bez U)

      Jestem graczem z uni S. Jako tako połączenie z U mi nie przeszkadza.. Jednakże wolałbym zostać przy klasycznej konfiguracji. Wybrałem sobie zwyczajne uniwersum. Nie chciałbym teraz grać na specjalnym =)
    • 2: u1,u67,u68, => u1

      A ja gram na u67 i u68 - to co mam zrobić z jednym z kont? To może na nowym serwie będę miał sumę planet z obu kont?:)) Na obu jestem stale aktywny i wkładam w oba tyle samo wysiłku w rozwój. Ma ktoś jakiś pomysł?
    • Wisior najpierw musi dojsc do takiej sytuacji zeby moglo poleciec na ciebie tyle gs czy innej floty :P jesli sie dobrze pilnujesz to raczej nie beda sie zgrazac. w sumie rozumiem oburzenie, tez mi sie nie podobalo jak gracze ze speed uni przyszli na nekkar x1. ale po jakims czasie uznalem ze mimo takiej przewagi punktowej to nie sa w stanie mi zagrozic. do tego na nekkarze sie okazalo ze nawet takich graczy da sie trafiac. jeden z wlasnie takich z flota ktora miala byc teoretynie nie do zjechania pozbyl sie jej :)

    • Skar - wiem, że jak się pilnuje to wytrzymam :) Już kilku graczy wrzucało mi do układów swoje gsówki i dawałem rade :) Ale dysproporcja jest zbyt duża. Najmocniejsza flota z P byłaby dopiero 15 na U. 5 najmocniejszych flot z P nie byłoby w stanie NIC zrobić TOP1 na U. Nawet jakby przeciwnicy na P się połączyli i pomimo różnicy zdań się dogadali.
    • Art ja jeszcze raz prosze o rozważenie nie łączenia Draco z Xalynth.
      Jestem za łączeniem unii ale spójrzmy realnie Top 1 i top 2 flot Draco to prawie tyle co ma największy sojusz flotowy na Xalynth
      Doskonale rozumiem entuzjazm kolegów flociarzy z Draco
      Też bym chciał otrzymać taki "fresh meat"
      Za duża dysproporcja żeby nas wrzucać do jednego wora.
    • Rozumiem, że są bardziej potrzebujący - ale za rok te pomijane teraz Uniwersa będą w takiej samej sytuacji, co wtedy ? No właśnie nic, dostaniemy tylko informacje - nie przewiduje się UF.

      Skoro powstaje duży projekt łączenia Uni, może warto też wrzucić do tego projektu Uniwersa, na których bądź co bądź tragedii nie ma, ale ta tragedia się zacznie w niedalekiej przyszłości.

      Patrząc chłodno na statystyki liczba aktywnych graczy nie wygląda tak źle u nas na Fidis (nie licząc mnożących się codziennie kont Imperatorów).
      Ale jeśli spojżeć bliżej. (Przykładem będzie Fidis i Uniwersum z którym można by je "sparować).

      Fidis - Grudzień 2015 (Liczba graczy 1800) - Luty 2016 (Liczba graczy 1897) - no pieknie ludzie twożą konta, tylko dlaczego liczba kont aktywnych spada. W połowie grudnia 2015 liczba kont aktywnych na Fidis wynosiła ponad 1000, na początku stycznia 2016 - 918, a luty 2016 rozpoczęliśmy z liczbą 820. Co nas czeka za 12-24 miesiące w 9 galaktykach ?

      Podobnie sytuacja wygląda powiedzmy na Izar, gdzie liczba aktywnych graczy od grudnia 2015 do lutego 2016 spadła aż o 400. (Grudzień 2015 - 1233 konta aktywne, Luty 2016 - 820 kont aktywnych).

      Kolejne pytanie co z graczami Zagadry - Speed 1x ma jedynie dużo młodszy Taurus, może byłby to dobry moment na fuzję z podobnie rozwiniętym Uni właśnie teraz, bo za kilka miesięcy liczba graczy aktywnych dobije tam dna, a uni zostanie skazane na zapomnienie.

      Może pomyśleć też o fuzji powiedzmy Fidis + Zagadra lub Izar (albo wszystkich trzech) ?
    • @Skar, również przechodziłem UF z Nekkarem, dysproporcje były podobne. Pamiętasz przecież, że 1 miesiąc była rzeź niewiniątek, bo nie byliśmy na Nekkarze na tyle zorganizowani, żeby stawić opór. Teraz jest spokojniej, bo zwiększyła się aktywność GO i co i rusz ktoś z topki "wyskoczy na przymusowy urlop". Nie zmienia to faktu, że topowi gracze nawet nie robią efesów, bo i po co, skoro nawet fullslotowy nalot starego Nekkara nie jest w stanie im nadgryźć floty.

      Jestem oczywiście za UF (jak inni z opcji 1), a jedynie zwracamy uwagę na potencjalne problemy. Jeśli jednak nie znajdzie się lepsze wyjście, to jakoś temat ogarniemy, np. jak na Nekkarze, powstanie sojusz Wszyscy Przeciw URSIE ;)

      Pozdrawiam
      Z.
    • Art napisał(a):

      Przypominam, priorytetem są na prawdę stare Universa oraz fakt, że możemy mieć ograniczoną ilość migracji.


      Błąd Art, dzięki temu proponujesz fuzję dla uni, które już ją miały, a te, które wymierają są pominięte tylko dlatego, że mają np. 1,5 roku, sporo takich uni zdechnie (dosłownie) przez takie podejście, quantum i electra radzą sobie całkiem nieźle.
      Co do Ursy, proponuję połączyć z Vegą, możne Ursie podnieść flotę do x2, eko zostawić jak jest i robi się sympatycznie.
      Podrzuć własne marzenia swoim wrogom, może zginą przy ich realizacji.

      [09:01] <PabLo> nie poczebuje laski pffff [09:01] <PabLo> sam se poradze
      [14:27] <cptK> kocham Cie [14:27] <cptK> wyjdz za mnie