Populacja graczy w Universach

  • Rekordy:

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • No, to pozostało nam czekać na to, że nowe wersja przyciągnie nowych graczy...Spodziewam się fali dzieci z podstawówki i gimnazjum, ale przynajmniej będzie więcej noobków do farmienia :E
  • IJTKPZZ7 napisał(a)
    No, to pozostało nam czekać na to, że nowe wersja przyciągnie nowych graczy...Spodziewam się fali dzieci z podstawówki i gimnazjum, ale przynajmniej będzie więcej noobków do farmienia :E


    Dokładnie ale czy my się doczekamy tego? czy jest sens? boje się ze zacznie się, pyskówka dzieci z niewyparzoną duzią.
  • .Nagflad. napisał(a)
    nie ma co sie oszukiwac :P

    ogame juz praktycznie nie istnieje

    konta sa kasowane jedno po drugim

    myślę ze powinniśmy wszyscy pokasować swoje konta i czekać az GF otworzy nową gre z 1 uni tak jak kiedyś zeby utrzymywać finanse i zacząć od nowa grać :P


    Jak dla nas może wymiera , ale GF ma sie świetnie, jak widac może mają jakieś plany by , urozmaicic grę.
  • .Nagflad. napisał(a)
    ale jesli zobaczą na komputerkach ze z Polski kasa nie wplywa na ich konta zaczną sie tym interesować i coś pewnie z tym zrobią :)


    Muszą , zainteresowanie grą spada poprzez "Wprowadzenie Komandorów" jak by ich nie było to napewno nie było takiego spadku graczy 2/3 graczy by została.
  • Popatrzmy z innej strony:
    Czy graliście kiedyś w setke osób? Wyobraźcie, że wszyscy się znają, nie ma noob-ów, a każda wojna sojuszy, to wielkie wydarzenie... Dla tej perspektywy jestem gotów grać jeszcze jakiś czas. :D
  • Nigitalunge napisał(a)
    .Nagflad. napisał(a)
    ale jesli zobaczą na komputerkach ze z Polski kasa nie wplywa na ich konta zaczną sie tym interesować i coś pewnie z tym zrobią :)


    Muszą , zainteresowanie grą spada poprzez "Wprowadzenie Komandorów" jak by ich nie było to napewno nie było takiego spadku graczy 2/3 graczy by została.


    Ale jaki sens by to miało dla GF ^^ nic za darmo cały świat się opiera na $

    Pozdrawiam ;)
  • -=Docent=- napisał(a)
    Nigitalunge napisał(a)
    .Nagflad. napisał(a)
    ale jesli zobaczą na komputerkach ze z Polski kasa nie wplywa na ich konta zaczną sie tym interesować i coś pewnie z tym zrobią :)


    Muszą , zainteresowanie grą spada poprzez "Wprowadzenie Komandorów" jak by ich nie było to napewno nie było takiego spadku graczy 2/3 graczy by została.


    Ale jaki sens by to miało dla GF ^^ nic za darmo cały świat się opiera na $

    Pozdrawiam ;)


    Dokładnie ale jak dla mnie można było to w lepszy sposób zrobic i oczywiście nie byłoby , takiej straty Graczy a ona jest z dnia na dzień , jest szereg rozwiązan to zalezy wszystko od GF
  • (Miejsce x z 1.579)
    tydzień temu jeszcze było pod 2k, a spadać będzie jeszcze jakiś czas, bo jest jeszcze trochę idlerów, zbanowanych itd... co to się nie dzieje :(

    Yesterday, upon the stair,
    I met a man who wasn’t there
    He wasn’t there again today
    I wish, I wish he’d go away...
  • djmarcin87 napisał(a)
    ok tylko nie pomijajcie faktu ze polowa tych graczy to konta tych osób co maja po kilka kont :>


    Pewnie tak.
    Dlatego jak nic się nie zmieni, a liczba graczy spadnie poniżej 1k osób, toi ja odejdę a tak zrobi pewnie większość graczy, bo klepanie eko staje się nudne, floty nie ma po co budować, bo już nie ma kogo złomować...
  • Tomek Xtreme napisał(a)
    djmarcin87 napisał(a)
    ok tylko nie pomijajcie faktu ze polowa tych graczy to konta tych osób co maja po kilka kont :>


    Pewnie tak.
    Dlatego jak nic się nie zmieni, a liczba graczy spadnie poniżej 1k osób, toi ja odejdę a tak zrobi pewnie większość graczy, bo klepanie eko staje się nudne, floty nie ma po co budować, bo już nie ma kogo złomować...


    Nie chce mi się wiezyc zeby GF Dopuściło do takiego spadku graczy oni napewno mają jakiś plan...
  • Nigitalunge napisał(a)
    Tomek Xtreme napisał(a)
    djmarcin87 napisał(a)
    ok tylko nie pomijajcie faktu ze polowa tych graczy to konta tych osób co maja po kilka kont :>


    Pewnie tak.
    Dlatego jak nic się nie zmieni, a liczba graczy spadnie poniżej 1k osób, toi ja odejdę a tak zrobi pewnie większość graczy, bo klepanie eko staje się nudne, floty nie ma po co budować, bo już nie ma kogo złomować...


    Nie chce mi się wiezyc zeby GF Dopuściło do takiego spadku graczy oni napewno mają jakiś plan...


    A ja myśle ,że żądnego planu nie mają... heh zobaczycie zostanie po 1k graczy i grajcie dalej. Pewnie nie jesteśmy sami w spadkach ludności na serwerach nie tylko to nasz kraj dotknęło jestem pewien ;) No chyba że mają jakis paln ale co my możemy ? Tylko o tym dyskutować trzeba czekać na rezultaty ;)
  • Alfons vel. Pyskaty napisał(a)
    Nigitalunge napisał(a)
    Tomek Xtreme napisał(a)
    djmarcin87 napisał(a)
    ok tylko nie pomijajcie faktu ze polowa tych graczy to konta tych osób co maja po kilka kont :>


    Pewnie tak.
    Dlatego jak nic się nie zmieni, a liczba graczy spadnie poniżej 1k osób, toi ja odejdę a tak zrobi pewnie większość graczy, bo klepanie eko staje się nudne, floty nie ma po co budować, bo już nie ma kogo złomować...


    Nie chce mi się wiezyc zeby GF Dopuściło do takiego spadku graczy oni napewno mają jakiś plan...


    A ja myśle ,że żądnego planu nie mają... heh zobaczycie zostanie po 1k graczy i grajcie dalej. Pewnie nie jesteśmy sami w spadkach ludności na serwerach nie tylko to nasz kraj dotknęło jestem pewien ;) No chyba że mają jakis paln ale co my możemy ? Tylko o tym dyskutować trzeba czekać na rezultaty ;)


    Rozmawiac możemy nie wyobrazam sobie spadku graczy do 1K i z tego będą (i)(iI)20% , wtedy to tylko ratowało by połączenie uni.
  • trzeba przygotować sie na najgorsze chyba ze GO by na dzień dobry rozdało nowym graczom ktorzy juz grają: dobre rozłożenie , flote przynajmniej 10k pc i 10k recków i eko w miare dobre :> to chyba Go moze zrobic ;> wtedy by bylo albo duzo ST :P albo gracze by zaczeli przybywac na unie
    Electra - 196.902%
  • Nigitalunge napisał(a)
    ... wtedy to tylko ratowało by połączenie uni.


    Łączenie uni ? Chyba jest już na to za późno...
    Co mi da 1600 kont - 500 graczy z innego uni ? 3200 kont (około) - 100 graczy. To nadal za mało. Na moje to potrzeba łączenia uni jeśli już to powyżej 3 uni na raz w jeden.
  • Tomek Xtreme napisał(a)
    Nigitalunge napisał(a)
    ... wtedy to tylko ratowało by połączenie uni.


    Łączenie uni ? Chyba jest już na to za późno...
    Co mi da 1600 kont - 500 graczy z innego uni ? 3200 kont (około) - 100 graczy. To nadal za mało. Na moje to potrzeba łączenia uni jeśli już to powyżej 3 uni na raz w jeden.


    Na razie łączenie nie ma w ogóle, i nic tego nie zapowiada, dlatego cieszyłbym się nawet na scalenie dwóch. Bądź co bądź, na jakiś czas poprawiłoby to sprawę, z tego względu że gracze obu universów próbowaliby się "poznać" (flociarze zaczęliby się skanować etc.).
  • .Nagflad. napisał(a)
    trzeba przygotować sie na najgorsze chyba ze GO by na dzień dobry rozdało nowym graczom ktorzy juz grają: dobre rozłożenie , flote przynajmniej 10k pc i 10k recków i eko w miare dobre :> to chyba Go moze zrobic ;> wtedy by bylo albo duzo ST :P albo gracze by zaczeli przybywac na unie


    O rozdaniu floty czy czego kolwiek nie ma szans na takie coś... już prędzej zrobią łączenie uni , albo reset. wystarczy czekac i czekac na decyzje GF na moim uni w ciągu 2 dni usunięto 40 graczy... to daje do myślenia.
  • To co tu się dzieje to jedna wielka porażka! Nie było aż tak źle do puki nie zaczęło się pojawiać aż tyle nowych uni. To jest przesada! Po co robić ich ponad 60 skoro można zrobić połowę i będzie o wiele lepiej. Ale GF to chyba wogóle nie obchodzi. Moim zdaniem to tylko łączenie uni i nie tworzenie nowych jest coś w stanie zmienić...

    U50 sojusz HoN TOP 3 - OFF
    U33 sojusz HoD - OFF
    Łącznie 26 ST -97 398,32%
    BEST SOLO - 10 012,59%
    BEST ACS 158 938,27%
  • Plany, łączenie, reklama, przekupstwo nowych graczy...
    Jedno jest pewne. Gdyby GF zrobiło coś wcześniej, to by nie było problemów... 8-)
    Myślę, że od tego zależy przecież praca ludzi(ktoś to musi obsługiwać :E-Prawda ?(), więc na pewno nie będzie sytuacji, że będzie 1k na uni, bo poprostu nie byłoby wystarczająco kasy. Ktoś o to dba i myśle, że gdyby Wizja o 1k się zpełniła, to nie miałby kto dbać ^^

    Zastanawiam jak idzie na szwabskich uniach.
  • IJTKPZZ7 napisał(a)
    Plany, łączenie, reklama, przekupstwo nowych graczy...
    Jedno jest pewne. Gdyby GF zrobiło coś wcześniej, to by nie było problemów... 8-)
    Myślę, że od tego zależy przecież praca ludzi(ktoś to musi obsługiwać :E-Prawda ?(), więc na pewno nie będzie sytuacji, że będzie 1k na uni, bo poprostu nie byłoby wystarczająco kasy. Ktoś o to dba i myśle, że gdyby Wizja o 1k się zpełniła, to nie miałby kto dbać ^^

    Zastanawiam jak idzie na szwabskich uniach.


    Ostatnio zarejestrowałem na kilku i widziałem na jednym 5k na drugim 2k , na trzemic 4k jest to róznie , ale oni chyba coś robią w tym kierunki widziałem wiadomości różnego typu " ale niestety nie umie NIEMIECKIEGO na tyle"
    a co do 1k Graczy to jak widac najwidoczniej do tego idzie , i jakoś nie widzę
    zeby było coraz lepiej tylko odwrotnie.
  • jesli naszym GO/GA/ i innym zależy by powrócili gracze to niech zbuanują wszystkie konta na uniach 20-64 i nie pozwalają sie rejestrować to może zaczną na tych starych grać lub niech stare unie pobanują i na mlodych niech dadza grać :>

    tak nie mam co pisać to chociaż staram sie pomóc :)
    Electra - 196.902%
  • IJTKPZZ7 napisał(a)
    więc na pewno nie będzie sytuacji, że będzie 1k na uni, bo poprostu nie byłoby wystarczająco kasy.
    Na ogame.dk od ok roku jest ok 1k graczy
    teraz jest po 800

    wszyscy sie podniecają tym że tyle kont uciekło a to tylko pewnie konta nieaktywne sie skasowały ktore i tak nie grały =)
    Jak wygląda fuzja > FAQ Fuzji z OGame
    Fuzja a temperatury > Klik
  • .Nagflad. napisał(a)
    jesli naszym GO/GA/ i innym zależy by powrócili gracze to niech zbuanują wszystkie konta na uniach 20-64 i nie pozwalają sie rejestrować to może zaczną na tych starych grać lub niech stare unie pobanują i na mlodych niech dadza grać :>

    tak nie mam co pisać to chociaż staram sie pomóc :)


    Masz najwięcej do powodzenia a sam grasz na Uni 50, a czemu np. na Uni 3 nie grasz?

    Jak zacząłem grać jak zaczynały się 50 Uni a teraz już 64 już jest :)
    Ja nie wiem jak w ogóle można zacząć grę na starych Uniach, skoro Top 1 ma 20kk pkt i wszyscy mają 9 m00nów, co to za zabawa.

    Ja lubię grę na nowych Uniach bo jest fajna zabawa a na starych tylko z PZ-a wyliczyć czy coś :P