Klonowanie Surowców Rynek

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • dexPL napisał(a):

    Water napisał(a):

    Lepiej być nie mogło .xD


    Paaaaanie - widziałem screeny - 350kk deu zapłacone za 10 lm. Całe ze złota te lmy - innego wyjścia nie ma.
    @Art - wyłączcie tolerancję (to juz pokazałeś, że jest w twojej gestii) - to znacznie ograniczy PRZYPADKOWE użycie tego buga. Wtedy 99% użyć to będzie już bugusing.
    mylisz się wtedy każde użycie rynku będzie wiązało sie z tym że będzie wywołany błąd bo tolerancja spadnie na 0-1% , Jedyna opcja na szybko to rozesłanie wiadomości w grze ze wystawianie autozapytań poskutkuje blokadą
  • Muniek napisał(a):

    ale z tego co tu widze to surki nie przybywa tym od autozapytan?
    Tak, surka generowana jest tylko dla jednej strony. Druga strona dostaje normalną wartość, wiec nic nie zyskuje. Co nic nie zmienia - bo mozemy sie łatwo dogadać - ja wystawiam tobie, ty mi - i jedziemy. Miliardy darmowej surki w 5 min.
    I tak jest bez wątpienia robione. Dodatkowo pewnie wszystko ukrywane jeszcze przez konta pośrednie, nowo założone - tak, aby utrudnić analizę. Dodatkowo - kto pomyśli to nawet bana nie dostanie - bo założy 10 kont, zrobi wałek używając tych dziesięciu kont - a konto główne - nieskalane. Jak się uda - to w przyszłości te 10 kont się zezłomuje, jak nie - trudno, niewiele stracił.

    Ile będzie takich kont? Na pewno dużo. Ale skalę zna tylko support - jak zajrzy do logów.
    Rentier
    TOP1 Wezn (po UF)
    TOP1 Oberon
  • Winter napisał(a):

    podkreślam że wyłączenie autozapytań rozwiąże problem
    instrukcje wywoływania mechanizmu rynku wam opisać ?
    Lepiej nie :D

    Ten bug można rozwiązać wyłączając kilka elementów - tylko kwestia co może zrobić @Art (zakładam - Art robi to "na szybko" - bez czekania 20 lat na zgodę korpo), a czego nie może zrobić. Wyłączyć tolerancję może - co pokazał tydzień temu. Czy może coś więcej - nie wiem. Jak może wyłączyć autozapytania - to pięknie, niech je wyłączy (i anuluje wszystkie aktywne). Ale jak musi z tym czekać na ustalenia z korpo - to wyłączenie tolerancji jest małym kroczkiem - znacznie ograniczy listę zamieszanych kont (tych niewinnych, przypadkowych ofiar).
    Rentier
    TOP1 Wezn (po UF)
    TOP1 Oberon
  • żeby łatwiej było dla arta powtórzyć bo może ma z tym problem prosze :
    Gracz A wystawia autozapytania (ilośc autozapytań mnoży zysk) przykładowo Wystawia się 10 autozapytań na zakup 10 pionierów za maxa np za deuter Gracz B wystawia ofertę lub autoofertę na sprzedasz wszystkich swoich pionierów które są warte powiedzmy 20kkk dexu po maxie wg rynku
    i wszystkich surowców
    wynik = do gracza B lecą wszystkie autozapytania wystawione przez gracza A na sumę którą są warte pioniery gracza Bczyli leci (ilość autozapytań ) x 20kkk dexudziała dla wszystkich statkówi wszystkich surowcówżeby zadziałało na 100 warto ustawić tolerancje 1% wtedy ofery pokryją się z autozapytaniem
  • Powiem wam coś od mojej strony.
    Człowiek siedzi całymi dniami i nocami by kogoś zezłomować i się teraz dowiaduje że to jest wszystko daremne. Bo po co skoro inny pójdzie na rynek i zarobi 1000 x więcej. A ja sie zastanawiałem nad niektórymi dziwnymi przyrostami skąd. No to już wiem :/

    Długo się nie interesowałem tymi błędami bo wyszedłem z założenia że im mniej wiem tym jestem spokojniejszy. Ale dzisiaj się dowiedziałem dzięki uprzejmości kolegi Wintera i przeszło to moje najgorsze wyobrażenia.

    A najgorsze jest to w tym że @Art podobno o wszystkim wie od soboty i ma na nas wywalone i pewnie z nas graczy się śmieje mając za "frajerów"

    Sam jestem przedstawicielem handlowym i ze wstydu bym się spalił wypuszczając na rynek takiego bubla za wszelką cenę byle zdążyć przed zima bo wtedy nas graczy jest najwięcej i brać za to jeszcze pieniądze. Tu się aż prosi o rzecznika praw konsumenta bo kupując anty nie godziłem się na takie g.... Ta gra nie ma już nic wspólnego z rywalizacją.


    Za 1,5 godziny mamy nowy rok. Może to czas na noworoczne postanowienia i skończyć z tym nałogiem? Nie wiem jak wy, ale ja włączam kasację chyba że ktoś się znajdzie na moje konto. Pozdrawiam
  • Viserion napisał(a):

    Powiem wam coś od mojej strony.
    Człowiek siedzi całymi dniami i nocami by kogoś zezłomować i się teraz dowiaduje że to jest wszystko daremne. Bo po co skoro inny pójdzie na rynek i zarobi 1000 x więcej. A ja sie zastanawiałem nad niektórymi dziwnymi przyrostami skąd. No to już wiem :/

    Długo się nie interesowałem tymi błędami bo wyszedłem z założenia że im mniej wiem tym jestem spokojniejszy. Ale dzisiaj się dowiedziałem dzięki uprzejmości kolegi Wintera i przeszło to moje najgorsze wyobrażenia.

    A najgorsze jest to w tym że @Art podobno o wszystkim wie od soboty i ma na nas wywalone i pewnie z nas graczy się śmieje mając za "frajerów"

    Sam jestem przedstawicielem handlowym i ze wstydu bym się spalił wypuszczając na rynek takiego bubla za wszelką cenę byle zdążyć przed zima bo wtedy nas graczy jest najwięcej i brać za to jeszcze pieniądze. Tu się aż prosi o rzecznika praw konsumenta bo kupując anty nie godziłem się na takie g.... Ta gra nie ma już nic wspólnego z rywalizacją.


    Za 1,5 godziny mamy nowy rok. Może to czas na noworoczne postanowienia i skończyć z tym nałogiem? Nie wiem jak wy, ale ja włączam kasację chyba że ktoś się znajdzie na moje konto. Pozdrawiam
    masowe cofki paypali naucza ich pokory mysle ale mam dokladnie takie samo zdanie, nie interesowalem sie dopoki znajomy nie wrzucil jak mieli sure z kont i nie zobaczylem o jakich ilosciach sie rozmawia. Znam wielu kombinatorow w tej grze ale to co zrobili ta aktualizacja to na moje powinien byc koniec tej gry, jak teraz ktos budujacy konto 15 lat ma sie czuc? Mnie nerwy wzięły za konto budowane kilka miesiecy...
  • Spokojnie - teraz nikt tej surki nie użyje. Ale za 3-4 miesiące, jak juz support zapomni o problemach z rynkiem, pojawią się magiczne przyrosty :)
    I tak, gracze zdają sobie sprawę, że nagle ich konta mogą stać się totalnie bezwartościowe - skoro obecnie w godzinę mogę mieć więcej zasobów (wygenerowanych w wyniku błędu) niż warte jest konto budowane od 10 lat (i to piszę o koncie top1 uni).

    A ciapka tak się ostatnio cieszyła z konta 1kkk pktów ... a tu aktualizacja i takich kont na nowych i starych uni za 3-4 miesiące mogą być dziesiątki.

    Tylko co z tego, że gracze wiedza, skoro Art nie zdaje sobie sprawy jakie to są ilości surki - bo nikt nie realizuje jeszcze tych przyrostów. A skoro nikt topki nie wbija - to przecież sprawy nie ma :D A na koncie założonym dzień wcześniej spokojnie leżakuje na urlopie np 100kkk deuteru.
    Rentier
    TOP1 Wezn (po UF)
    TOP1 Oberon
  • ciap napisał(a):

    Może zaraz odesłać do GO jeżeli surowce sa z nieba. Chyba przy 50kkk można spodziewać się że coś nie gra?
    a czym ma to odesłać? i czy GO odda deuter za latanie z tymi surowcami, czy gracz ma pokryć to z własnych surowców, nie mówiąc o czasie?

    Emerytowany lotnik - 856.607,43%

    " I'd rather be hated for who I am, than loved for who I'm not... "
  • ciap napisał(a):

    Muniek napisał(a):

    a gdy ktos dostanie 50kkk surki z nieba i czeka miesiac na tiket to co ma z ta surka zrobic ?
    Może zaraz odesłać do GO jeżeli surowce sa z nieba. Chyba przy 50kkk można spodziewać się że coś nie gra? ;)

    zadam drugie jak widac konieczne pytanie - czym mam odeslac 50 kkk suriwca ?
    Sprzedam metal na Quantum.
    Nick w grze: Muniekk
  • Ok wtrace swe pinc groszy

    31 12 2019 godz 13 30 aktualizacja rynku dumnie ogłoszona przez @Art a
    O godzinie około 21 wykorzystując nieswiadomego i podkreślam nie znajomego gracza
    Skusil się darmowa surówka jaka obiecałem
    Ale do sedna sprawy
    Zaczol wypełniać moje polecenia które w żaden sposób nie były nie legalne ja natomiast wykonując jedno kliknięcie miałem otwarte drzwi do Matrixa gdzie 5 k k k sury to grosze
    Po całej akcji około godziny 4 rano mam zasoby na himalajach takie zasoby że przekręty zgona od początku uni to jakieś drobne
    Przesłałem także w ferworze tego wszystkiego Surowce do nieświadomych sojuszników z sojuszu eko (kocham tą ekipę wiecie za co) trochę Przerazila mnie ilość tych surowców i Spankowalem dlatego poszły transportery
    Przepraszalem w grze i przepraszam tu cała społeczność sojuszu eko
    A teraz jaki mi przyświecal cel
    Już spieszę z opowieścią
    Chciałem ukazać skalę problemu z rynkiem nie czerpać z tego korzyści tylko pokazać jakim bublem jest rynek

    Oczywiście tickety poszły w ruch
    Surka w sojuszu jest bezpieczna na urlopach ale oczywiście nikt nic nie robi to chyba pora zaciągnąć urlop i zacząć topic na top 1 World


    Liczę się z permem ale zrobiłem to nie dla zysku
    Zrobiłem to by pokazać co się dzieje
    PS @Ruda ten post zamieściłem w rynku bo jego dotyczy
    Drzwi Matrixa otworzyłem dzięki niemu

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Duch Puszczy ().