Marys [PACZKA] & chemikos [PACZKA] vs. Miecz Poranka [NPF] ~ 1235245% KLIK KLIK PZ ZNIKŁ TOP 3 SOLO SPEED PL i WORLD JAKIEŚ TAM

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • o to chodzi, że właśnie nie mogł, nic nie mogl. Jakbyś polexial to bys go wyfarmil. I o to wlasnie chodzi.
    Do starcia nic nie mamy.
    Oczywiscie nikt zainteresowany dzieckiem nie jest wiec ja tez pewnie bym tak zrobil dla kilkudziesięciu miliardow sury. Chodzi bardziej o to, że to lagowanie na nic nie pozwala. Dlatego o ile ktos z teamu to czyta to niech sie ustosunkuje czy to nie jest wykorzystanie bledu gry i zwolnienie serwera.
  • Yossar napisał(a):

    o to chodzi, że właśnie nie mogł, nic nie mogl. Jakbyś polexial to bys go wyfarmil. I o to wlasnie chodzi.
    Do starcia nic nie mamy.
    Leciało kilka fal, ale zawsze zabierał, więc dalej nie kumam o jakim wy lagowaniu mówicie. Tym też się nie pochwalił kolega?
  • DarthMario. napisał(a):

    Zebrałem tyle ile zakładałem ze zbiorę, ciesz się bo miałem Cię spakować dopiero jak dospawam 4kk recy
    Mogłeś kliknąć więcej recków to cały czas latałeś swoimi 45k, surki miałeś dużo, ale chyba szkoda było?
    Kiedys zgarnalem zlom z ST neski na draco. Jak wstawila raport z falszywym zyskiem to wkleilem raporty i poradzilem by wstawila ST z poprawnym zyskiem, nie doliczajacym pz do RW. Nawet @Ruda przyznala, ze pz powstale w wyniku starcia jest niczyje a skoro agresor nie potrafil zgarnac zlomu to jest jego wina i nie ma znaczenia kto zgarnal zlom i tym samym nie ma mowy o kradziezy :D daliscie ciala ze zbiorka zlomu wiec trza bylo kombinowac z sondami :P
  • Truck driver napisał(a):

    DarthMario. napisał(a):

    Jeżeli nie wiesz po co się skanuje to nie mamy o czym gadać elo
    Skasowales cala flote i co jeszcze chciales wyskanowac? :D Skoro miales wyliczonego goscia to jaki miales problem dograc recki by obronca nic nie wywioslowal? :)
    I tak nie zrozumiesz, bo widzę że z Tobą jak ze ścianą, z resztą piszesz chyba w każdym temacie na tym forum, a pojęcia masz zero. Także wy sobie tam pogadajcie co tam chcecie. Ja poczytam, pośmieję się i napiję się drina za wygraną.
    @chemikos z Ciebie jest taki zły człowiek :D
  • Marys, ja nie mam pretensji do starcia bo dałem się spakować jak ostatni....
    Chodzi mi tylko o to, że przy takim zamulaniu wysłaniu 1 fali recków trwało prawie minutę, a do tego chciałeś żebym jeszcze klikał recki, wysyłam surę na moona bo leciałeś i na planetę i na moona. Masz przykład kiedy zostawiłeś ten złom - w 3 minuty zniknęło 10kkk złomu, do tego jakoś nie udało Ci się już trafić tej sury bo albo wszystko leciało w OW albo z transportem z/na moona/planetę.
  • NaZz napisał(a):

    hehe vice dyrektor coś trafił :D
    gratz perfekt zrobione!
    teraz kilka słów ode mnie apropos starcia i pobocznych uwag, a mianowicie:
    1.

    Majs napisał(a):

    pogratulowałem na PM to i tutaj pasuje :D no Gratuluje starcia i obserwacji :) naprawdę mega, robi wrażenie :) to ST masz co topić :) nie powiem zazdroszczę :P

    obrońcy :gszo: jeśli będzie
    reasumując twoją wypowiedź wyczywalny jest ból dupy który wyłania się ze swiatka TTDzawsze powtarzałem że latać to trza umić :D
    Majs a co do ciebie , powiem jedno- pushwac sie też trza umić - odzwierciedleniem tego jest twoj ban z kontem ( pominmy bo nie pamietam :P)
    ps , kontrować też :D lamusy z TTD

    Whisky napisał(a):

    Jak widac i starcie topowe da sie kupic :popcorn: :E
    Gratuluję terremu ze Ci w tych liczbach pomógł
    Brawo Ty
    nie odzywałem się dość długo w tych tematach ale plujesz komuś w oczy pod wiatrupss oślepłaś? spójrz w lustro!
    co masz do Marysia? ze poleciał na wyklikane pz przez chemikosa? dlaczego? bo chemiś sam tego nie pakował?
    dlaczego nie potrafisz latać sama tylko w acsach? bo kupujesz konta? i dla większego zysku?
    cyferki jednak to nie wszystko :)


    Whisky napisał(a):

    Yossar napisał(a):

    Od Miecza:

    No cóż…. Pozostaje mi pogratulować – wtorkowe obiady z żoną na mieście zostały spożytkowane przez kogoś innego.
    Trafienie klasa. Zachowanie po już trochę mniej. Kiedy 4 litery zaczęły się palić bo zacząłem zbierać złom to zaczęło się mulenie sondami – tu chemikos miał znowu widać chwilkę czasu bo zdążył to zrobić około 500 raz w ciągu 5 – 7 minut. Ticket poszedł ale czy coś z tego będzie to nie mam nadziei.
    Jakiś tam złom jest, trochę latajek zostało.
    Mówi się trudno, gra się dalej.

    Więcej z mojej strony odpowiedzi nie będzie.



    No a ode mnie to napiszę, że gratuluję. Oby Ci ten zysk bokiem wylazł :E
    od adasia: szopka musi trwać nadal :E nie gratuluje
    lagowanie sondami hmmm miszcz Adaś nie gratuluje? a co było tydzień temu? lagowaliscie sondami podczas ataku na babylona nieprawdaż? kto rakietował chemika? z dwoch kont z dupy wziętych?
    czy mydło zamuliło komuś 4 litery i nie pamięta jak to było schylać się po nie? (OJ BOLAŁO)
    whiskey, whiski czy jak ci tam ty za adwokata robisz?
    co post od adasia,,,
    niech sam napisze a nie za niego posty wklejasz
    suma sumarum wszyscy są niewinni wy szczególnie z petunią , la chica tu dołacza do was pan torq coś tam
    ale w woli wyjasnienia podobno przyszły wam info o zakazie gry z tora na danych kontach :D
    oszz macie inne .... wiem ... też się zgłosi :P
    jak na razie tyle ode mnie, dodam tylko nie wywołujcie wilka z lasu bo wilk zacznie screenami sypać :D

    oszczędźcie sobie wstydu i nie pogrązajcie sie na forum bo wszyscy wiedzą jacy niewinni jesteście :D

    tyle ode mnie

    AMENO
    Nie tylko Ty masz skriny z ciekawostkami :)

    jak ból 4litery ściskał o Lakiego :P do dzisiaj mi się mordeczka śmieje jak laki schodził z u żebyście na niebiesko się pozapalali :)

    Co to starcia - graty Maryś - procent i zysk zacny :)


    P.S - Chemika osobiście rakietowałem Ja. Zadowolony? :E
    The End


    uni13 Bociek [GanjaBoys] - The End

    uni31 Geronimo [BM & nXg] - The End


    uni Q Bociek/Astrida [ZLY SEN] - The End

    Uni68 Bociek [3 X] - The End



    Jakieś 3,9kk % w 589 ST. ST > 1k%
  • Sword of the Morning napisał(a):

    Marys, ja nie mam pretensji do starcia bo dałem się spakować jak ostatni....
    Chodzi mi tylko o to, że przy takim zamulaniu wysłaniu 1 fali recków trwało prawie minutę, a do tego chciałeś żebym jeszcze klikał recki, wysyłam surę na moona bo leciałeś i na planetę i na moona. Masz przykład kiedy zostawiłeś ten złom - w 3 minuty zniknęło 10kkk złomu, do tego jakoś nie udało Ci się już trafić tej sury bo albo wszystko leciało w OW albo z transportem z/na moona/planetę.
    Dobra odpowiem Ci bo Marys ma to już w dupie. Bo jest to dozwolone w zasadach gry, zwykle skanowanie, zwykle sprawdzanie co masz, co budujesz, co mozesz wysłać, czym sie podstawic,. Jak by bylo zabronione to tak jak juz Ci napisał, najpierw dorobil by do 4-5kk recka i zebral co jego na raz ale do tego trzeba czasu i sury. Jemu 60baniek pasuje ty masz coś na odbudowa i tego się trzymajmy.
  • Truck driver napisał(a):

    Wiec po co te spamy sondami po tym RW? Od tak bez powodu ktos wali skanami jeden po drugim?
    Urocze. :fgrin:

    Gratuluję
    Procent przepiękny. :<

    edit:

    Yossar napisał(a):

    Teraz kwestia co zrobi z tym GO albo SGO.
    GO pewnie nic bo nie należy to do jego obowiązków.
    SGO ma wytyczne których musi się trzymać. Co one mówią nie wiem.
    Jak wygląda fuzja > FAQ Fuzji z OGame
    Fuzja a temperatury > Klik
  • bocieek napisał(a):


    jak ból 4litery ściskał o Lakiego :P do dzisiaj mi się mordeczka śmieje jak laki schodził z u żebyście na niebiesko się pozapalali :)

    Co to starcia - graty Maryś - procent i zysk zacny :)


    P.S - Chemika osobiście rakietowałem Ja. Zadowolony? :E
    kolejny adwokat? czy przydupas?
    ja luckiego widziałem raz bez u odkad tu gram i żaden ból nie zcisnał mych 4 liter :)
    i zaprawdę powiadam ci nie zaciśnie
    jeśli chcesz dalej bawić się w głupie insynuacje proszę bardzo :)
    chyba egzystowałeś tam pod przydomkiem : mniej wiesz dłużej żyjesz
    ale w sumie nic mi do tego :D

    ps,10% zysku maryś do nie proszę :)
    "I must not fear. Fear is the mind-killer. Fear is the little-death
    that brings total obliteration. I will face my fear. I will permit it to
    pass over me and through me. And when it has gone past I will turn the
    inner eye to see its path. Where the fear has gone there will be
    nothing. Only I will remain.
    "


    "NaZz ty jesteś jak fabryka - produkujesz zniszczenie"
  • Sword of the Morning napisał(a):

    Marys, ja nie mam pretensji do starcia bo dałem się spakować jak ostatni....
    Chodzi mi tylko o to, że przy takim zamulaniu wysłaniu 1 fali recków trwało prawie minutę, a do tego chciałeś żebym jeszcze klikał recki, wysyłam surę na moona bo leciałeś i na planetę i na moona. Masz przykład kiedy zostawiłeś ten złom - w 3 minuty zniknęło 10kkk złomu, do tego jakoś nie udało Ci się już trafić tej sury bo albo wszystko leciało w OW albo z transportem z/na moona/planetę.
    Nie wiem coś ty tam robił ale wystarczyło siedziec w galaktyce i klikać tylko zbieraj a nie wysyłać z zakładki flota ;p
    Graty ubicia kolekcjonera floty ^^
  • Whisky napisał(a):

    DarthMario. napisał(a):

    Truck driver napisał(a):

    DarthMario. napisał(a):

    Jaka kombinacja?
    W podobny sposob @asherl zostal skasowany na Librze ;)
    Ty umiesz czytać ze zrozumieniem? U nas nie ma fuszerki, jak mamy wyliczone to jest wyliczone...A arshela spamowali żeby nie podniósł bo nie mieli wyliczone...
    a z ktorego konta go wyliczyłeś :E bo chemikos tego nie potrafi :whistling:
    a ty byłeś wtedy jeszcze na urlopie :}
    :popcorn:
    Proszę Cię przecież nawet dziecko wyliczy PZ

    Graty starcia jest konkret a sondy? są dozwolone przecież to o co bicie piany?

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez 19dawid45 ().

  • Obok takiego Starcie nie da się przejść obojętnie chociaż tu nie gram, nigdy nie grałem. Jak małolat kiedyś wpatrzony w Ronaldo hehe Starcie najwyższych lotów a kto by nie lagował za taki zysk niechaj pierwszy rzuci kamieniem... bo i za dyzo mniejszy się lagowło hehe. Gratki starcie a obrońcy mega Szo podniesiesz się na pewno ;)
  • [ciach]

    Graty ST, wielkości flot są tu porażające.

    Administrator Forum kasai:
    Cytat został usunięty z forum.
    This seems like a good time for a drink, and a cold calculated speech with sinister overtones. A speech about politics, about order, brotherhood, power. But speeches are for campaigning.
    Now is the time for action.
  • pikny % a jeszcze pikniej wygląda 10k gąsek na pezecie :E
    do takiego lotu trzeba mieć spore kochonez więc duże graty się jak najbardziej należą XD

    dyskusja o lagowaniu przed czy po ataku jak tu jest tak absorbująca i bezsensowna jak wrzód na pupie jednego czytać się nie chce a drugiego oglądać
    dla takiego % i zysku każdy flociarz posiedzi później parę dni na przymusowym urlopie jak będzie trzeba
    każdy zrobi co może żeby utrudnić ucieczkę lub wiosłowanie przeciwnikowi złomu więc raczej nie o tym powinna sie toczyć dyskusja i nie tu bo po co zaśmiecać tak ładne RW

    jak kogoś ściskają z tego powodu 4 litery niech założy temat w did o lagowaniu i gównianych serwerach na których karzą nam szwaby grać :quasi:

    jeszcze raz GRATY


    a i pytanko na koniec jest jakaś topka światowa ? jak nie może Ruda by ogarnęła temat :popcorn:

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Arkadius ().