Marys [PACZKA] & chemikos [PACZKA] vs. Miecz Poranka [NPF] ~ 1235245% KLIK KLIK PZ ZNIKŁ TOP 3 SOLO SPEED PL i WORLD JAKIEŚ TAM

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Marys [PACZKA] & chemikos [PACZKA] vs. Miecz Poranka [NPF] ~ 1235245% KLIK KLIK PZ ZNIKŁ TOP 3 SOLO SPEED PL i WORLD JAKIEŚ TAM

    Witam wszystkich w ten piękny wtorek :) Za każdym razem jak mieczyk był bez U była obserwacja i przyniosło to efekt.
    Od czego by zacząć, może od tego że jest to rewanż za spalonego moona u terrego. To on dał mi do zrozumienia, że trafienie tego może stać się bardzo łatwe. Dzięki bardzo mój sensei. :) Następnie ogromne podziękowania dla Chemikosa, który wyręczył mnie w klikaniu żebym mógł spokojnie wrócić do domu z robo. Dzięki wielkie! Reszta to formalność.

    Co do złomu 4,4kk reca moje, półtora u poszkodowanego, umiejętnie znalazł sposób na klikanie recy ;) Tutaj ukłon do pawelosa, który wysłał swoje przez co zysk lepszy. Dzięki!

    Teraz pozdrowienia, w szczególności dla terrego starcie dla Ciebie, chemikos, pawelos. Reszta soja, dostawcy dexu i moi fanów i psychofanów. I dodatkowo @Ulissess @asherl ,szczurka, Skipy, Maxa, @ciap :* żeby mi dała spokój i dla każdego co chce być pozdrowiony :)

    konkrety poniżej!


    Dnia 22-01-2019 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce:


    Agresor Marys [PACZKA]
    ________________________________________________

    Lekki myśliwiec 20.555.945
    Okręt wojenny 500.000
    Niszczyciel 1.648.238
    Sonda szpiegowska 3

    _________________________________________

    Agresor chemikos [PACZKA]
    ________________________________________________

    Sonda szpiegowska 1
    _________________________________________

    Obrońca Miecz Poranka [NPF]
    ________________________________________________

    Mały transporter 263.000
    Duży transporter 8.000
    Lekki myśliwiec 3.900.000
    Ciężki myśliwiec 11.000
    Krążownik 2.000
    Okręt wojenny 187.000
    Statek kolonizacyjny 20
    Recykler 900.000
    Sonda szpiegowska 3.935
    Bombowiec 10.000
    Niszczyciel 70.000
    Gwiazda Śmierci 10.084
    Pancernik 80.000

    _________________________________________


    Po bitwie...

    Agresor Marys [PACZKA]
    ________________________________________________

    Lekki myśliwiec 17.982.299 ( -2.573.646 )
    Okręt wojenny 455.306 ( -44.694 )
    Niszczyciel 1.501.467 ( -146.771 )
    Sonda szpiegowska 1 ( -2 )

    _________________________________________

    Agresor chemikos [PACZKA]
    ________________________________________________

    Sonda szpiegowska 0 ( -1 )
    _________________________________________

    Obrońca Miecz Poranka [NPF]
    ________________________________________________

    Zniszczony!
    _________________________________________


    agresor wygrał bitwę!
    Agresor przejął:
    240.212.497 Metalu, 2.189.040.682 Kryształu i 998.826.293 Deuteru

    Agresor stracił łącznie 31.322.602.000 jednostek.
    Obrońca stracił łącznie 161.630.735.000 jednostek.
    Na polu zniszczeń unosi się 74.097.539.600 metalu i 49.426.960.800 kryształu.
    Agresor przejął łącznie 3.428.079.472 jednostek.

    Szansa na powstanie księżyca 20%.
    ________________________________________________

    Szczątków zebranych przez agresor(ów):
    17.365.000.000 Metalu i 17.365.000.000 Kryształu
    18.979.982.300 Metalu i 15.750.017.700 Kryształu
    10.000.000.000 Metalu i 10.000.000.000 Kryształu

    Szczątków łącznie zebranych przez agresor(ów):
    46.344.982.300 Metalu i 43.115.017.700 Kryształu



    Podsumowanie zysków/strat:



    Podsumowanie agresor

    Metal: 28.046.766.797
    Kryształ: 34.721.449.382
    Deuter: -1.202.738.707
    agresor zyskał łącznie 61.565.477.472 jednostek.


    Podsumowanie obrońca

    Metal: -87.555.412.497
    Kryształ: -62.216.375.682
    Deuter: -15.287.026.293
    obrońca stracił łącznie 165.058.814.472 jednostek.



    Powered by Konwerter RW OGotcha 4.1.8


    Chyba już starczy starć do mojego CV może czas na krótki odpoczynek ;)
    mam nadzieję, że teraz blokady nie będzie hehe

    Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez Marys ().

  • Zaorane. Całkiem przyjemnie to wyglada.
    Zysk jest, procent nawet fajny wyszedł.

    Mieczykowi odbudowy i tak nie używał tych gsow wiec może teraz szybką postawi i coś polata.

    Taa, chyba starczy, top1,2 solo, top acs, sprzedaj to w cholere to sie chociaż nachlejemy za ta kase, jakis pozytek z tego konta wkoncu bedzie :P

    Graty Maryś.

    Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez Terry ().

  • Pfff bez pozdrowień dla mnie? To ja wracam na U i już nie schodzę :P

    Gratulacje, % pokaźny, ale bilans? Bajeczny! Aż przyjemnie na to popatrzeć :)


    Uni 21

    Łącznie 78x w ST
    Na sumę ~146.561%
    Średnio ~1.879%/ST

    ex-MODERATOR ST u20, u25, u26, u27, u41, u56.
    ex-MODERATOR DiD u12, u20, u56.
  • Od Miecza:

    No cóż…. Pozostaje mi pogratulować – wtorkowe obiady z żoną na mieście zostały spożytkowane przez kogoś innego.
    Trafienie klasa. Zachowanie po już trochę mniej. Kiedy 4 litery zaczęły się palić bo zacząłem zbierać złom to zaczęło się mulenie sondami – tu chemikos miał znowu widać chwilkę czasu bo zdążył to zrobić około 500 raz w ciągu 5 – 7 minut. Ticket poszedł ale czy coś z tego będzie to nie mam nadziei.
    Jakiś tam złom jest, trochę latajek zostało.
    Mówi się trudno, gra się dalej.

    Więcej z mojej strony odpowiedzi nie będzie.



    No a ode mnie to napiszę, że gratuluję. Oby Ci ten zysk bokiem wylazł :E
  • Yossar napisał(a):

    Od Miecza:

    No cóż…. Pozostaje mi pogratulować – wtorkowe obiady z żoną na mieście zostały spożytkowane przez kogoś innego.
    Trafienie klasa. Zachowanie po już trochę mniej. Kiedy 4 litery zaczęły się palić bo zacząłem zbierać złom to zaczęło się mulenie sondami – tu chemikos miał znowu widać chwilkę czasu bo zdążył to zrobić około 500 raz w ciągu 5 – 7 minut. Ticket poszedł ale czy coś z tego będzie to nie mam nadziei.
    Jakiś tam złom jest, trochę latajek zostało.
    Mówi się trudno, gra się dalej.

    Więcej z mojej strony odpowiedzi nie będzie.



    No a ode mnie to napiszę, że gratuluję. Oby Ci ten zysk bokiem wylazł :E
    od adasia: szopka musi trwać nadal :E
    nie gratuluje
    BRUNCIA IS MAJ NEJM



    :fa: uni Quantum :fa:
    <: sojusz Zły Sen & IRA <:
  • Whisky napisał(a):

    nie gratuluje
    A może wszyscy go niedoceniają? Jak walnął legende też myśleliśmy, że grube hajsy. Tak czy inaczej, Miecza spakował czysto. Pozostaje kwestia tego lagowania sondami. To jest totalnie skopana sprawa. Nie pozwoliła na reakcję przez 10 minut. Team musi cos z tym zrobic bo to jest ewidentne lagowanie serwera.
    Poza tym mam ogromne szczęście grać z kolem kto ma top1 zniszczonych world i kolem co ma ścisły top w st. No i kto lepszy jest? Nie wiem.
  • Yossar napisał(a):

    Pozostaje kwestia tego lagowania sondami. To jest totalnie skopana sprawa. Nie pozwoliła na reakcję przez 10 minut. Team musi cos z tym zrobic bo to jest ewidentne lagowanie serwera.
    Nie wiem, nie znam sie :P jestem tylko marnym grajkiem - gornikiem, ktory nic w grze nie potrafi zrobic ale nawet moim zdaniem ta kombinacja z sondami popsula tylko to ladne ST.

    Graty atakujacemu i dalszych "czystych" sukcesow :)
  • Truck driver napisał(a):

    ale nawet moim zdaniem ta kombinacja z sondami popsula tylko to ladne ST.
    Jaka kombinacja? To już nie można skanować gościa który kradnie złom w zapchanym usie? :) Nie został naruszony żaden punkt z regulaminu.
    @Yossar chyba Cię kolega okłamał bo recki latały non stop.
  • Yossar napisał(a):

    Pozostaje kwestia tego lagowania sondami. To jest totalnie skopana sprawa. Nie pozwoliła na reakcję przez 10 minut. Team musi cos z tym zrobic bo to jest ewidentne lagowanie serwera.Poza tym mam ogromne szczęście grać z kolem kto ma top1 zniszczonych world i kolem co ma ścisły top w st. No i kto lepszy jest? Nie wiem.
    Ale Yoss jakie lagowanie?? Masz zapis w RG ze 6sek i mniej przed starciem i przed starciem nie poszła żadna sonda, nikt nikogo nie lagowal, a później poprostu zwykle skanowanie. Chcesz zabronić komuś skana puścić??
    Szkoda ze tak cicho było jak wasi koledzy z L tak zlomowali wtedy, jakoś Twoich postów na temat sond nie widziałem, natomiast jak dotknęło to Twojego sojusz(chociaż dalej uważam ze to zwykle skany nie mające nic wspólnego ze starciem, bo były po starciu) to nagle masz jakieś ale.
  • Truck driver napisał(a):

    DarthMario. napisał(a):

    Jaka kombinacja?
    W podobny sposob @asherl zostal skasowany na Librze ;)
    Ty umiesz czytać ze zrozumieniem? U nas nie ma fuszerki, jak mamy wyliczone to jest wyliczone...
    A arshela spamowali żeby nie podniósł bo nie mieli wyliczone...
  • DarthMario. napisał(a):

    Truck driver napisał(a):

    ale nawet moim zdaniem ta kombinacja z sondami popsula tylko to ladne ST.
    Jaka kombinacja? To już nie można skanować gościa który kradnie złom w zapchanym usie? :) Nie został naruszony żaden punkt z regulaminu.@Yossar chyba Cię kolega okłamał bo recki latały non stop.
    No i dlatego piszę że Team musi coś z tym zrobić. Nie wiem, zakaz skanowania jednej planety czesciej niz co 6 sek? Albo zakaz nieustannego skanowania wiecej niz minute? Z tym że nie został złamany żaden punkt sie tez nie zgodze bo sam pokazales na czerwono u Asherla o jaki punkt chodzi. Tak czy inaczej dzisiejsza akcja poprzedzona obserwacją była naprawdę spoko.

    Terry bierz przyklad ze mnie i nie pisz nic zamiast w jednym temacie pisać jedno a w drugim co innego.
  • DarthMario. napisał(a):

    Truck driver napisał(a):

    DarthMario. napisał(a):

    Jaka kombinacja?
    W podobny sposob @asherl zostal skasowany na Librze ;)
    Ty umiesz czytać ze zrozumieniem? U nas nie ma fuszerki, jak mamy wyliczone to jest wyliczone...A arshela spamowali żeby nie podniósł bo nie mieli wyliczone...
    a z ktorego konta go wyliczyłeś :E
    bo chemikos tego nie potrafi :whistling:
    a ty byłeś wtedy jeszcze na urlopie :}
    :popcorn:
    BRUNCIA IS MAJ NEJM



    :fa: uni Quantum :fa:
    <: sojusz Zły Sen & IRA <:
  • Yossar napisał(a):

    DarthMario. napisał(a):

    Truck driver napisał(a):

    ale nawet moim zdaniem ta kombinacja z sondami popsula tylko to ladne ST.
    Jaka kombinacja? To już nie można skanować gościa który kradnie złom w zapchanym usie? :) Nie został naruszony żaden punkt z regulaminu.@Yossar chyba Cię kolega okłamał bo recki latały non stop.
    No i dlatego piszę że Team musi coś z tym zrobić. Nie wiem, zakaz skanowania jednej planety czesciej niz co 6 sek? Albo zakaz nieustannego skanowania wiecej niz minute? Z tym że nie został złamany żaden punkt sie tez nie zgodze bo sam pokazales na czerwono u Asherla o jaki punkt chodzi. Tak czy inaczej dzisiejsza akcja poprzedzona obserwacją była naprawdę spoko.
    Terry bierz przyklad ze mnie i nie pisz nic zamiast w jednym temacie pisać jedno a w drugim co innego.

    Yoss przeciez jest zakaz 6 sekund przed starciem , u mnie byly 2 ataki przed i co ? team stwierdzil ze nie nalezy mi sie backup i tyle :) a bana dostaly multi Winterow i koniec tematu wszystko legalnie ;)
    wiec.... :D
  • Yossar napisał(a):

    Terry bierz przyklad ze mnie i nie pisz nic zamiast w jednym temacie pisać jedno a w drugim co innego.
    Yoss dokładnie wiem co napisałem w poprzednim temacie, ale ze nikt nic z tym nie zrobił, bany nie poszly backup tez, to znaczy ze jest ok i mozna tak grac. Pozatym obie sytuacje calkiem inne, problemem pozostaje skanowanie gdzie tam bylo to ewidetnie zabronione, tu tak jak mowie zwykly skan.
  • Asherl ten atak na Ciebie właśnie stworzył niebezpieczny precedens, którego team wedlug mnie nie udźwignął. I piszę to mimo że grałem w Winter i znam ludzi, którzy Cię spakowali. Jednak to nie jest miejsce na takie dywagacje.
    Chemikos pieknie wyliczył Maryś poleciał bo ma klasa flote i zmysł drapieżnika. Znaczy Maryś wyliczył i poleciał bo Chemikos nie umi podobno. Ale Maryś nie mogł bo był na urlopie. Hmmmm..... To kto wyliczył???? Moze miecz sie sam wyliczył? Nie wiem.
  • hehe vice dyrektor coś trafił :D
    gratz perfekt zrobione!
    teraz kilka słów ode mnie apropos starcia i pobocznych uwag, a mianowicie:
    1.

    Majs napisał(a):

    pogratulowałem na PM to i tutaj pasuje :D no Gratuluje starcia i obserwacji :) naprawdę mega, robi wrażenie :) to ST masz co topić :) nie powiem zazdroszczę :P

    obrońcy :gszo: jeśli będzie
    reasumując twoją wypowiedź wyczywalny jest ból dupy który wyłania się ze swiatka TTD
    zawsze powtarzałem że latać to trza umić :D
    Majs a co do ciebie , powiem jedno- pushwac sie też trza umić - odzwierciedleniem tego jest twoj ban z kontem ( pominmy bo nie pamietam :P)
    ps , kontrować też :D lamusy z TTD

    Whisky napisał(a):

    Jak widac i starcie topowe da sie kupic :popcorn: :E
    Gratuluję terremu ze Ci w tych liczbach pomógł
    Brawo Ty
    nie odzywałem się dość długo w tych tematach ale plujesz komuś w oczy pod wiatr
    upss oślepłaś? spójrz w lustro!
    co masz do Marysia? ze poleciał na wyklikane pz przez chemikosa? dlaczego? bo chemiś sam tego nie pakował?
    dlaczego nie potrafisz latać sama tylko w acsach? bo kupujesz konta? i dla większego zysku?
    cyferki jednak to nie wszystko :)


    Whisky napisał(a):

    Yossar napisał(a):

    Od Miecza:

    No cóż…. Pozostaje mi pogratulować – wtorkowe obiady z żoną na mieście zostały spożytkowane przez kogoś innego.
    Trafienie klasa. Zachowanie po już trochę mniej. Kiedy 4 litery zaczęły się palić bo zacząłem zbierać złom to zaczęło się mulenie sondami – tu chemikos miał znowu widać chwilkę czasu bo zdążył to zrobić około 500 raz w ciągu 5 – 7 minut. Ticket poszedł ale czy coś z tego będzie to nie mam nadziei.
    Jakiś tam złom jest, trochę latajek zostało.
    Mówi się trudno, gra się dalej.

    Więcej z mojej strony odpowiedzi nie będzie.



    No a ode mnie to napiszę, że gratuluję. Oby Ci ten zysk bokiem wylazł :E
    od adasia: szopka musi trwać nadal :E nie gratuluje

    lagowanie sondami hmmm miszcz Adaś nie gratuluje? a co było tydzień temu? lagowaliscie sondami podczas ataku na babylona nieprawdaż? kto rakietował chemika? z dwoch kont z dupy wziętych?
    czy mydło zamuliło komuś 4 litery i nie pamięta jak to było schylać się po nie? (OJ BOLAŁO)
    whiskey, whiski czy jak ci tam ty za adwokata robisz?
    co post od adasia,,,
    niech sam napisze a nie za niego posty wklejasz
    suma sumarum wszyscy są niewinni wy szczególnie z petunią , la chica tu dołacza do was pan torq coś tam
    ale w woli wyjasnienia podobno przyszły wam info o zakazie gry z tora na danych kontach :D
    oszz macie inne .... wiem ... też się zgłosi :P
    jak na razie tyle ode mnie, dodam tylko nie wywołujcie wilka z lasu bo wilk zacznie screenami sypać :D

    oszczędźcie sobie wstydu i nie pogrązajcie sie na forum bo wszyscy wiedzą jacy niewinni jesteście :D

    tyle ode mnie

    AMENO
    "I must not fear. Fear is the mind-killer. Fear is the little-death
    that brings total obliteration. I will face my fear. I will permit it to
    pass over me and through me. And when it has gone past I will turn the
    inner eye to see its path. Where the fear has gone there will be
    nothing. Only I will remain.
    "


    "NaZz ty jesteś jak fabryka - produkujesz zniszczenie"
  • standardowe skany

    tyle skanów dostałem w przeciągu 6 - 8 minut od Chemika i jakiś innych kont ale nie miałem czasu tego sprawdzać - jeśli to wg was jest spoko - to nie mam więcej pytań.
    Piszesz Maryś, że recki latały cały czas - latały, ale ich wysłanie nie trwało 3 sekundy a prawie minutę co skutecznie pozwoliło Ci wyzbierać dużo.

    Udało mi się wbić do stoczni około 300k OW, 50k rec i zostało mi jeszcze jakieś 8kk złomu plus dok więc odbudowa zapewne będzie.
  • Sword of the Morning napisał(a):

    standardowe skany

    Udało mi się wbić do stoczni około 300k OW, 50k rec i zostało mi jeszcze jakieś 8kk złomu plus dok więc odbudowa zapewne będzie.
    Zebrałem tyle ile zakładałem ze zbiorę, ciesz się bo miałem Cię spakować dopiero jak dospawam 4kk recy :)
    Mogłeś kliknąć więcej recków to cały czas latałeś swoimi 45k, surki miałeś dużo, ale chyba szkoda było?