ŻĄDAMY ankiety nt. prędkości na uni Nekkar!

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Zastanawia mnie jeden fakt, na 68 poszło to błyskawicznie a tutaj ............?
    pewnie Art prowadzi negocjacje z 68 jak tu zrobić aby nic nie zrobić i jak widać dobrze mu to wychodzi,
    68- była ankieta , poszła szybka zmiana ustawień + bonus zamiast x 5 eko dostali eko x7 - a co tam? można było?
    można było,
    Nekkar,
    wpierw błaganie o ankiete,
    jakimś cudem dostaliśmy tą ankiete- za co bardzo Ci dziękujemy,
    ankieta sie niestety zakończyła- i jest problem,
    jakieś tam wyniki są, i z tego co Art napisał wszystkie parametry przeszły
    czyli eko x7
    złom 50%
    spalanie 0,5
    i dalej jest problem bo trzeba sie zastanowić czy wprowadzić zmiany.....
    nie no po co? za rok zrobicie fuzje z 68 i wtedy parametry nam zwiększą.
  • Lord Maul napisał(a):

    Nie jestem pewien czy to Nekkar krzyczało, że chce być serwerem docelowym obok uni 68. Wydaje mi się, że takie głosy pojawiły się dopiero po tym jak okazało się, że na 68 brakuje miejsca.
    Tego prawie jestem pewna. Ale rozumiem trzeba linki.

    Ogłoszenie fuzji: 28 Wrz 2018 Nadchodzi Fuzja Universów!
    Ogłoszenie że nekkar jest osobnym: 15 Paź 2018 Nadchodzi Fuzja Universów!

    Początek dyskusji o łączeniu: Porozmawiajmy na temat UniFusion
    I cały temat na nekkar: UniFusion

    Pierwsze posty że nekkar powinno zostać na x1

    28 Wrz 2018 - "nie po to gram od kilkunastu lat na uni x1, aby teraz ładowali mi eko x7." - Porozmawiajmy na temat UniFusion
    30 Wrz 2018 - "Unie z Konfiguracjami X1 powinny zostać" - UniFusion
    30 Wrz 2018 - "czemu nie zostawić x1 " - UniFusion
    4 Paź 2018 - "Więc takim problemem było zrobienie z Nekkara docelowego x1/1?" - UniFusion
    Jak wygląda fuzja > FAQ Fuzji z OGame
    Fuzja a temperatury > Klik
  • Romano_ napisał(a):

    Ciap, na jakim etapie dywagacji jest art? Skoro on boi się odezwać to ty wydaj oswiadczenie. Skontaktuj się z nim i nam odpowiedz. Nie olewajcie nas
    Nie jestem tutaj od wydawania oświadczeń. Nawet nie wiem co Art postanowi.

    Linka przekażę do Twojego postu jednak miej na uwadze że art jako pracownik GF nie pracuje w soboty i niedziele. ;)
    Jak wygląda fuzja > FAQ Fuzji z OGame
    Fuzja a temperatury > Klik
  • -machina urzędnicza miele powoli-musi się uprawomocnić :juzpotobie:

    ciap napisał(a):

    Nawet nie wiem co Art postanowi.
    to mu przekaż żeby wyniki szczegółowe podał w rozbiciu na głosy na poszczególne opcje
    I niech też napisze na jaki problem się natknął podczas ankiety -coś wspomniał o tym w jednym poście.

    Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez SUNSHINEuniNEKKAR ().

  • ciap napisał(a):

    Nie jestem tutaj od wydawania oświadczeń. Nawet nie wiem co Art postanowi.

    To po co robisz sztuczny tłum? Jeśli on nie pracuje to i Ty nie powinnaś a jednak wypowiadasz się na tematy z grą związane.
    Kolejny raz, utwierdzasz nas w przekonaniu że masz więcej do powiedzenia niż sam ART, na pytania o to kto podjął decyzje i kto z Teamu to wszystko sprawdzał do tej pory nie dostaliśmy odpowiedzi.. :quasi:
    Chcesz być wybiórcza to może pokażemy rozmowy z tych tematów przed "oszlifowaniem" ? Nie rób z nas debili.
    Kardynała Richelieu sekret wam dziś zdradzę
    Od przyjaciół Boże strzeż z wrogami sobie poradzę
  • "Jeśli on nie pracuje to i Ty nie powinnaś"
    Art jest pracownikiem GF, ja nim nie jestem.

    "a jednak wypowiadasz się na tematy z grą związane"
    Przypominam Ci że to forum dotyczy OGame i większość działów jest o OGame. I jak każdy inny gracz mam prawo wypowiadać się na temat gry.

    "Kolejny raz, utwierdzasz nas w przekonaniu że masz więcej do powiedzenia niż sam ART"
    Wypowiadam się w innym kontekście niż Art. Nie wchodzę w kompetencje Arta.

    "Chcesz być wybiórcza to może pokażemy rozmowy z tych tematów przed "oszlifowaniem" ?"
    Nie wiem o jakim oszlifowaniu mówisz. :fsmile:



    Lightman napisał(a):

    Dzięki @ciap, ale chodziło mi o ilość graczy, wkleisz ilości aktywnych kont na obu uni?
    Przepraszam, źle zrozumiałam.

    Aktualnie: przyrostyogame.cba.pl/Info.html
    Po łączeniu: przyrostyogame.cba.pl/Info40.html

    No chyba że chcesz bardziej szczegółowe... :P
    Jak wygląda fuzja > FAQ Fuzji z OGame
    Fuzja a temperatury > Klik
  • Art napisał(a):

    Konfiguracja: Eco x7, DF 30%, Deu 0.5

    Zostanie wprowadzona jak tylko to będzie możliwe, będę informował o tym w dziale Ogłoszeń.
    hahaha :D
    No to się uśmiałem, wygląda mi to tak jak byś @Art ciągle nas za coś karał - niby w końcu zrobił ankietę jak staliśmy się śmietnikiem Ogame niby większość była za EkoX7, DF50%, Deu 0.5 ale no właśnie trzeba utrzeć nosa tym bezczelnym grajkom z Nekkara za to że ciągle się o coś kłócą że domagają się swego, że w tę grę włożyli nie tylko kupę pieniędzy ale też kupę swojego życia i to nie jest miesiąc, rok, czy 3 lata ale więcej troszkę - więc za karę zostaną przy 30% debrisie a niech postawię na swoim i jak to śpiewał Magik "to ja jestem Bogiem..." i to ja tu żądze w śmierdzące Nekkarowicze :P

    Zróbmy debris 0%, wszyscy przerzućmy się na ekonomie potem zostańmy idlerami i niech nas wrzucą jako jeden wielki śmietnik do Uni68 powiększając ją do 15 Galaktyk
    Dzięki @Art Wodzu najukochańczy co w swych staraniach o nasze dobro ciągle dajesz nam po przysłowiowej dupie
    nie pozdrawiam

    Imperare sibi maximum imperium est



    ST#262 NEKKAR ON
    ST#2 WASSAT- OFF

    ST#87 Uni69 - OFF
    ST#67Fenrir - OFF
    ST#3 Dorado - ON
    ST łącznie - 421
  • Art napisał(a):

    Wyniki ankiety nie są takie oczywiste.
    O ile za x7 poszlo 57% reszta zagłosowała na x1, więc można by przyjąć zmianę parametru.
    O tyle za paliwem 0.5 zagłosowało już tylko 52% a za utrzymaniem DF 30% - 46%, pozostałe głosy rozbiły się na 40/50%.

    Przeanalizuję wyniki, przedyskutuję sytuację i dam znać.
    Art jak ty to policzyłeś ?
    chodzi mi tutaj o DF?
    skoro są trzy opcje


    30%, 40 % 50% = 100 % głosów
    możesz podać dokładne głosy
  • Jak w każdych wyborach odpowiedzi moze być wiele. Jeśli nie jest przewidziana II tura ( a tu jej nie było w planach) to wygrywa ten co osiąga największy udział procentowy wg. wzoru 1/x *100%. Gdzie x to ilość wariantów wyboru. W sytuacji gdy mamy możliwość zaznaczenia kilku odpowiedzi to w grę wchodzi odpowiednio większą ilość kombinacji ale nadal zmienia się tylko x. Reasumując w naszej sytuacji wygrywa ten kto osiąga minimum 33,3(3)% plus jeden głosik. Więc wystarczy mieć nieco ponad 33% i można cieszyć się ze zwycięstwa niekoniecznie osiągając 99%.... Podanie wyników do publicznej wiadomości uważam za obowiązek. Jednak i bez tego jak art napisał wygrał debris 50%. Wygrała ta opcja ponieważ osiągnęła najwięcej głosów. Nie można teraz analizować głosów bo komuś nie pasuje to czy tamto np wagowo : bo ten gra dłużej a tamten siedzi na urlopie i głosował. Nigdy wyniki demokratycznego głosowania nie zadowolą całości, ale jakie by nie były to obowiązują. Tak zdecydowała większość, dana opcja osiągnęła najwięcej i jest opcja przeważająca. Zasady demokracji obowiązują nie od wczoraj i nie od wczoraj komuś coś nie pasuje - ale są akceptowane przez ogół. Wnosze o podanie wyników do publicznej wiadomości i poddaje to pod głosowanie. Żeby było "wszystkim" łatwiej to są odpowiedzi za (lubię) albo przeciw (nie lubię) pozdrawiam demokratycznie ;)
  • Romano_ napisał(a):

    Jak w każdych wyborach odpowiedzi moze być wiele. Jeśli nie jest przewidziana II tura ( a tu jej nie było w planach) to wygrywa ten co osiąga największy udział procentowy wg. wzoru 1/x *100%. Gdzie x to ilość wariantów wyboru. W sytuacji gdy mamy możliwość zaznaczenia kilku odpowiedzi to w grę wchodzi odpowiednio większą ilość kombinacji ale nadal zmienia się tylko x. Reasumując w naszej sytuacji wygrywa ten kto osiąga minimum 33,3(3)% plus jeden głosik. Więc wystarczy mieć nieco ponad 33% i można cieszyć się ze zwycięstwa niekoniecznie osiągając 99%.... Podanie wyników do publicznej wiadomości uważam za obowiązek. Jednak i bez tego jak art napisał wygrał debris 50%. Wygrała ta opcja ponieważ osiągnęła najwięcej głosów. Nie można teraz analizować głosów bo komuś nie pasuje to czy tamto np wagowo : bo ten gra dłużej a tamten siedzi na urlopie i głosował. Nigdy wyniki demokratycznego głosowania nie zadowolą całości, ale jakie by nie były to obowiązują. Tak zdecydowała większość, dana opcja osiągnęła najwięcej i jest opcja przeważająca. Zasady demokracji obowiązują nie od wczoraj i nie od wczoraj komuś coś nie pasuje - ale są akceptowane przez ogół. Wnosze o podanie wyników do publicznej wiadomości i poddaje to pod głosowanie. Żeby było "wszystkim" łatwiej to są odpowiedzi za (lubię) albo przeciw (nie lubię) pozdrawiam demokratycznie ;)
    Romano_ wygrał derbis 30% czytaj ze zrozumieniem

    Art napisał DF 30% - 46%, pozostałe głosy rozbiły się na 40/50%.
  • Życzę wszystkim SUKCESÓW w nowej egzystencji gdyż obawiam się że jeszcze nie wiecie co uczyniliście - to nie będzie ziemia obiecana ^^
    "A teraz chodź tu do mnie, (ja muszę żyć)
    będę opowiadał czary Ci
    I tylko siądź koło mnie, (ja muszę żyć)
    takich rzeczy nie usłyszał nikt
    Zamienię Cię O-o-o,
    w koraliki które zawsze mam.
    I nie bój się O-o-o,
    nie zostawię cię w ciemnościach złych."
  • morloc napisał(a):

    Art napisał(a):

    Wyniki ankiety nie są takie oczywiste.
    O ile za x7 poszlo 57% reszta zagłosowała na x1, więc można by przyjąć zmianę parametru.
    O tyle za paliwem 0.5 zagłosowało już tylko 52% a za utrzymaniem DF 30% - 46%, pozostałe głosy rozbiły się na 40/50%.

    Przeanalizuję wyniki, przedyskutuję sytuację i dam znać.
    Art jak ty to policzyłeś ?chodzi mi tutaj o DF?
    skoro są trzy opcje


    30%, 40 % 50% = 100 % głosów
    możesz podać dokładne głosy
    Ale Ty pomidor jesteś ;) 100 procentowy
  • Serio, za niektórymi graczami ciężko nadążyć. Wspomniałem o problematycznym rozkładzie głosów i jakkolwiek bym nie zrobił, byłby płacz osób, którym się ten wybór nie spodobał.
    Nie moja wina, że gracze oddali głos zgodnie ze swoimi przekonaniami. Jeśli komuś zależało na uzyskanie satysfakcjonujących go wyników, trzeba było lobbować za odpowiednimi opcjami w grze. Ale łatwiej jest narzekać i nic nie robić.

    W/w wygrane opcje zdobyły największą ilość głosów, ankieta nie miała żadnych obostrzeń ani innych reguł typu "sumowanie DF40 i DF50 jako większość", mija się to z celem ankiety i równie dobrze mógłbym arbitralnie dokonać zmian. Z tego co widziałem, w innych krajach koledzy CM narzucają dość ostre warunki do JAKICHKOLWIEK zmian, typu min. 80% głosów. U nas we wszystkich ankietach chyba przy maksymalnej ekonomii zdarzyła się taka wartość. Reszta jest dość dyskusyjna i zawsze bywa obiektem dyskusji obozów przeciwników i zwolenników.

    Do 15 stycznia są zbierane wnioski o zmiany konfiguracji więc można się spodziewać zmian do końca stycznia. Będę Was informował na bieżąco.
  • Art napisał(a):

    Serio, za niektórymi graczami ciężko nadążyć. Wspomniałem o problematycznym rozkładzie głosów i jakkolwiek bym nie zrobił, byłby płacz osób, którym się ten wybór nie spodobał.
    Nie moja wina, że gracze oddali głos zgodnie ze swoimi przekonaniami. Jeśli komuś zależało na uzyskanie satysfakcjonujących go wyników, trzeba było lobbować za odpowiednimi opcjami w grze. Ale łatwiej jest narzekać i nic nie robić.

    W/w wygrane opcje zdobyły największą ilość głosów, ankieta nie miała żadnych obostrzeń ani innych reguł typu "sumowanie DF40 i DF50 jako większość", mija się to z celem ankiety i równie dobrze mógłbym arbitralnie dokonać zmian. Z tego co widziałem, w innych krajach koledzy CM narzucają dość ostre warunki do JAKICHKOLWIEK zmian, typu min. 80% głosów. U nas we wszystkich ankietach chyba przy maksymalnej ekonomii zdarzyła się taka wartość. Reszta jest dość dyskusyjna i zawsze bywa obiektem dyskusji obozów przeciwników i zwolenników.

    Do 15 stycznia są zbierane wnioski o zmiany konfiguracji więc można się spodziewać zmian do końca stycznia. Będę Was informował na bieżąco.
    a co z virgo. Zainteresujesz się w końcu tym serwerem?
  • W sumie to wydobycie mogłoby by być takie same jak na uni 68 bo inaczej to tylko wegetacja pozostała :popcorn:

    PS. Jest to ten sam Sith co z Uni 24 to język pozostał Ci taki sam ^^

    UNI 11,24,27,48 - OFF
    Ogame 2005-2010/11 _ 2016 ->
    po kilku latach przerwy

    Uni 68 - ON

    Łączna ilość ST: 40 <> Łączny %: 45.794,32%
    Best Solo: 3773,83% <> Best ACS: 6380,93%
  • Art napisał(a):

    Serio, za niektórymi graczami ciężko nadążyć. Wspomniałem o problematycznym rozkładzie głosów i jakkolwiek bym nie zrobił, byłby płacz osób, którym się ten wybór nie spodobał.
    Nie moja wina, że gracze oddali głos zgodnie ze swoimi przekonaniami. Jeśli komuś zależało na uzyskanie satysfakcjonujących go wyników, trzeba było lobbować za odpowiednimi opcjami w grze. Ale łatwiej jest narzekać i nic nie robić.

    W/w wygrane opcje zdobyły największą ilość głosów, ankieta nie miała żadnych obostrzeń ani innych reguł typu "sumowanie DF40 i DF50 jako większość", mija się to z celem ankiety i równie dobrze mógłbym arbitralnie dokonać zmian. Z tego co widziałem, w innych krajach koledzy CM narzucają dość ostre warunki do JAKICHKOLWIEK zmian, typu min. 80% głosów. U nas we wszystkich ankietach chyba przy maksymalnej ekonomii zdarzyła się taka wartość. Reszta jest dość dyskusyjna i zawsze bywa obiektem dyskusji obozów przeciwników i zwolenników.

    Do 15 stycznia są zbierane wnioski o zmiany konfiguracji więc można się spodziewać zmian do końca stycznia. Będę Was informował na bieżąco
    Drogi Art czemu na tym uni idzie wszystko tak koślawo?
    na 68 była ankieta, wyniki i szybka zmiana konfiguracji a tutaj?
    chowasz głowe w piasek i udajesz że cie nie ma.
    kpiny robisz sobie z wszystkich graczy tego uni i jasno wynika że robisz wszystko aby to opóżnić,
    Twoje działania są celowe tylko pytanie ktoś Ci za to zapłacił aby te zmiany jak najdłużej przeciągać w czasie ?
    oczywiście dając nam gorsze warunki niż na 68 można rozumieć że gwarantujesz nam iż z tym uni68 nie zostaniemy połączeni ?
    i takie pytanie do końca stycznia a zapytam którego roku?
    już zrobiłeś opóżnienie miesiąca (teoretycznie- gdyż w praktyce to pewnie dużo dłużej bedzie)
    a taki miesiąc względem u 68 to nasze 7 miesięcy
    tak wiem, najchętniej byś nic nie robił w tym temacie,
    bo jak można wymagać od Ciebie czego kolwiek, ,
    Ślepy zauważy że robisz wszystko aby to opóżniać, aby nadal Nekkar był w czarnej dupie a potem wszystkich do jednego worka argumentując to.... bo inaczej nie można było i takie sroty pierdoty .
    zmień funkcje bo jesteś stronniczy i robisz wszystko na szkode naszego uni.
    co może zaprzeczysz?
    ciągle wymyślasz jakieś problemy,
    przepraszam że zapytam te wnioski które zbierasz to mamy rozumieć że zbierasz na u68?
    bo pierwsze słysze o takiej opcji?
    czy to jest opcja dla WIP? czy dla znajomych z 68?
    robisz z siebie pośmiewisko zwyczajnie więc przestań wciskać ciemnote wszystkim.
  • @morloc może dla tego że u68 od początku stawiała na innowacje i rozwój oraz społeczeństwo u68 rozumie " być rozwijającym się uni" od "wegetacyjnym " . U68 dostało jako pierwsza ankietę o podniesieniu konfiguracji i jak @Art już to w jakimś temacie nadmienił ankieta poszła sprawnie bo jak to napisał liderzy w sojuszach przedstawili argumenty za i przeciw i wybrnelismy z tego logiką że rozwój musi być .
    Wy natomiast rok temu zrobiliście dyskusje jak zrobić by pozostać w stanie wegetatywnym przy x1 ile to było płaczu " że królewska x1" , " że konto zakładałem na x1 a jak bym chciał wyższe założył bym na speed". Do tego agitowaliście ankietę - żenada a teraz widzę że niektórym zwój się wyprostował i chcą x-eco - jak chorągiewki zwłaszcza Lord Sith ile on się nabeczał rok temu by zostać x1 a teraz ? - chorągiewka.
    No i zostaje aspekt - Czemu nie poszli ci co chcą x7 na u68 gdzie od początku była taka konfiguracja a wybrali z rozumem specjalnie x1 ?
    Tylko do graczy rodowych z Nekkar mozna im współczuć co od początku chcieli x- Eco a nie mieli szans podniesienia przez kilku co rok temu pisali bzdury o pozostaniu przy x1 i ci co rozsyłali PW przekonując na oddanie głosu dla x1 - samobój i strzał w kolano .