Zakaveli, Siedem i NoName [D P] vs mr eko i Dejavu [CDnDR], Mroczny [BTC], znamek [ELITA] - 231087,61%

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Parafrazując fragment rozmowy, którą wkleił NoName (sens zachowany):
    "Nie powinni się niby pode mnie podstawiać w obronie sojusznika, bo mam ich na buddy"

    Żelazna logika.
    "Błogosławiony ten, który nie mając nic do powiedzenia, nie obleka tego faktu w słowa..."

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez White Adam ().

  • Bilans albo realny albo wgl. Po co robić cyrki w takim dobrym starciu ? Szkoda że nie zostały wykorzystane wszystkie wolne miejsca no ale czasem tak bywa ;) % ogromny, pewnie kilku graczy definitywnie skończy z 67 no ale takie życie :P Gratuluję, obie strony są równie przegrane co wygrane ;) SzO i bawcie się dalej, tak dobrze w grze jak na forum :E
    pozdro
    Leo


    PB Solo | PB ACS | Top 1 ACS Uni28
    :top1: Top1 Złomiarzy Uni28 :top1:


  • White Adam napisał(a):

    Parafrazując fragment rozmowy, którą wkleił NoName (sens zachowany):
    "Nie powinni się niby pode mnie podstawiać w obronie sojusznika, bo mam ich na buddy"

    Żelazna logika.

    jest słowo niby ? jest
    już nie wspomnę że cytat źle zacytowany
    czułem ze i tak się mogą podstawić
    co do sojusznika dejka tez była moim sojusznikiem
    teraz miała wybór
    bronic sojusznika po błędzie który sam popełnił !
    lub podstawić się pod sojusznika gdzie mi tego nawet chociaż oficjalnie nie powiedziała
    dopiero sam wyciągnąłem to od niej jakieś 10min przed bum
    mimo to uznaliśmy ze lecimy do końca

    Chwytam liny zła, by opuścić mroczne dna

    431.493 %

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez NoName ().

  • Graty i Szoo

    No cóż . .. starcie imponujące, % diabelski :) ... postawa obu stron godna podziwu ... atakierom za odwagę i decyzję .. obrońcom za postawę wobec ofiary :) i poświęcenie .... szkoda Panowie ( I Panie ) obrzucać się tutaj mięsem, bo to chyba nie ma sensu .. wiadomo, że emocje są .. ale można sobie powrzucać na gg a nie publicznie :) .. takie moje skromne zdanie .. Życzę szybkiej odbudowy po obu stronach i dużo determinacji :) .. - Tobie Dejavu również :) ...

    P.S. ciekawe kto podprowadził resztę złomu ...
    pozdrawiam.

    The best solo : 1880% - Uni14
    The best acs : 3159% - Uni4
  • mihau napisał(a):

    Znamek zmień teraz unie bo tu już raczej długo tych % nie pobijesz

    Taaa, nie ma co psuć tematu , choć lubie jak giermek pęka w szfach :E
    Ps. Tu jeszcze nie wszystko załatwione więc troszkę tu jeszcze zabawię ]:-D

    A tak na powarznie to nie wyszło najgorzej :E

    Bilans agresora (M: -19.516.104.000, K: -9.154.839.000, D: -1.683.679.000, P: -30.354.622).
    Bilans obrońcy (M: -19.805.871.500, K: -12.364.066.300, D: -4.720.755.000, P: -36.890.693).
    *Oparty na raportach ze zbiórki pola

    Udało się zebrać 10.394.935.000 metalu i 5.793.880.200 kryształu.

    Post był edytowany 3 razy, ostatnio przez znamek ().

  • Znamek, powaRZnie ? :p popraw sie nikt nie widzial. A co do RW cieszy jednych i drugich, straty tak samo sie dzieli odpowiednio na 3 i 4 graczy wiec srednio jest na remis. Idac dalej kazdy na swoj sojusz moze liczyc wiec raczej predzej niz pozniej wszyscy beda na zero. Jesli teraz macie sie klocic kto bd mial z tym ciezej bo gra mniej aktywnie czy tez nie, to jest zalosne.
  • znamek jak już tak zwracasz uwagę na bilans i poprawiasz go chociaż to zrób dobrze
    to co teraz wyliczyłeś tyczy się tylko obrońców bo reszta złomu u nas
    wiec agresor nie ma -30 mlrd tylko coś kolo 20 z tym głównie w metalu a wy m,k,d
    jak widać umiejętność liczenia przekłada się na rezultaty

    Chwytam liny zła, by opuścić mroczne dna

    431.493 %

    Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez NoName ().

  • Dejavu cieszę się niezmiernie że zmadrzalas ;)
    Mroczny szanowalem cię na uni5 tym starciem szanuje cię jeszcze bardziej powodzenia w zyciu realnym
    Znamek zyskales w mych oczach myślę że nie tylko w moich

    jak było widać na przypadku jamnika nie tak łatwo wyczuć ekipę Amd i kolegów bo są świetni w tym co robią kłamią chytrza dlatego eko nauczka dla ciebie i mam nadzieje że nikt wiecej nie popelni tego bledu

    Wszystkim obrońcom szybkiej odbudowy z chęcią pomogę ;)
  • Anima Libera napisał(a):

    Mroczny szanowałem cię na uni5 tym starciem szanuje cię jeszcze bardziej powodzenia w zyciu realnym
    Znamek zyskales w mych oczach myślę że nie tylko w moich

    Myśle że każdy kto ma choć troche "kochonez" zrobił by to samo, przecież to tylko cyferki, minus minusem, straty strami, ale chociaż przy bybutelce jak Mr_eko postawi :> będzie co po wspominać ;P
  • Dlaczego do tej pory nie jest poprawiony bilans starcia ?
    jeśli Zak nie umiesz tego zrobić to może sobie skopiuj
    8-)


    bilans oszukany:

    Bilans agresora (M: -4.601.169.000, K: -961.012.800, D: -1.683.679.000, P: -7.245.861).
    Bilans obrońcy (M: -30.200.806.500, K: -18.157.946.500, D: -4.720.755.000, P: -53.079.508).


    bilans rzeczywisty obrońców oparty na zbiórce:

    Bilans agresora (M: -19.516.104.000, K: -9.154.839.000, D: -1.683.679.000, P: -30.354.622).
    Bilans obrońcy (M: -19.805.871.500, K: -12.364.066.300, D: -4.720.755.000, P: -36.890.693).



    prawdziwego bilansu agresorów pewnie nie poznamy bo jeżeli ktoś trzeci zajumał jeszcze złom :P

    Jak macie to coś między nogami to zróbcie to jak należy, uwzględniając waszą zbiórkę.
    Łączny % w ST
    u20 - 42 ST - 103.266,63 %
    u67 - 30 ST - 202.268,71 %
    Nekkar - 3 ST - 9058,3 % off
    :popcorn: :czytam: :kawa:
  • WItam
    Mialem nie pisac ale jak widze 1 osobe co tu tak duzo klapie ryjem to nie wytrzymalem. Panie NoName. Co do histori to nie zapominaj dlaczego Blaz Dejka Who i Dargoth przeszli do DP. Po to by wesprzec wasza smiesna wojenke z BTC. Zapomniales o tym? Te osoby zewsze byly w CDnDR i nie dziew sie ze powracali do dawnego soju. A to ze pomogliscie Dejavu sie podnieśc to tylko wasza sprawa i ie macie prawa miec o to pretensji. Z tym ze Matik wystawil eko to jest pewne jak to ze z takimi osobami sie nie lata. Zawsze bylem przeciwny takim akcją. I teraz eco bedzie mial nauczke na cale ogamowe zycie.
    Wracajac do tematu NN. Powinienies chlopie sie zamknąc bo honoru nie masz za grosz. Dostales konto od Blaza ktore nalezalo do CDnDR i powinienes byc ostatnią osoba co bierze w tym starciu udzial. Na miejscu Blaza dal bym Ci w pape. Dejka dobrze powiedziala ze jestes jak chorągiewka. I juz do konca zycia ogamowego bedziesz nic nie wartą chorągiewka. I tego juz chyba nic i nikt nie zmieni.
    I nie ma sie co dziwic ze tyle osob stanęlo w obronie. Teraz wiadomo przynajmniej dlaczego. Bylo by wiecej. Ale to bylo tak niespodziewane ze zaskoczylo wielu.

    Arkturus
    Oczywiście gratulacje ze obrone. Piekna akcja.
  • von eliminator napisał(a):

    adam nie wiem ile lat minie ale smrodek za wałkami Mrocznego bedzie sie unosił zawsze na uni 5 krecił lody az miło widać ze na 67 dalej to robi :)



    Von nawet byś teraz nie robił z siebie idioty. Nidy nie zniżyłem sie do pushu i jestem z tego dumny.
    Kto kręcił wałki pokazuje pręgierz.

    18.05.2014 00:16:08 GO Bed von eliminator 25.05.2014 00:16:08 Push (I) od ruda + Odsyłka do GO
    09.09.2009 22:55:10 GO Uni5 micobra von eliminator 14.09.2009 22:55:10 Push (I) Boozer ->> von eliminator


    Co do NoName to osoba bez honoru. Załatwiła sobie konto 33woju by mieć dostęp online do mnie z buddy. I siedząc na koncie nie usunęła.

    I Twoim najlepszym Eco będą sąsiedzi
    Księga Mroku roz.XII







    Od:Vekk - tak szczerze to wole lucyfera w układzie niż ciebie w jednej gali...tak jakoś spokojniej śpię :D
  • ja, zakvieli albo siedem napisał coś o kradzieży złomu ?
    nie
    napisała taka "teorie" jakąś poboczna osoba nie biorącą w tym udziału
    wiec proponuje czytać z zrozumieniem
    sami sobie jakieś teorie snujecie wyssane z palca i chyba sami w nie wierzycie bo inaczej tego nie umiem zrozumieć

    z tego co wiem ja miałem wyłączone recki obstawiając pierwszy czas
    ale zakvieli i siedem zebrali swoimi
    nie interesowałem się dokładnymi ilościami bo tego nie wystawiałem ale na to wychodzi widząc ile wy zebraliście ze reszta jest u siedem i zakvieli




    "Co do NoName to osoba bez honoru. Załatwiła sobie konto 33woju by mieć dostęp online do mnie z buddy. I siedząc na koncie nie usunęła."

    no to dużo brakuje ci do trafienia...
    nie grając tu zostałem pewnego dnia poproszony by zasiąść na jakiś czas na jakieś niskie konto
    no ok zgodziłem się ale nie na długo
    zmieniłem sobie nicki i hasło na jakieś proste by sobie łatwo je zapamiętać...
    myślisz ze zmienił bym nick gdybym wiedział ze ty jesteś w buddy ?
    tym kontem tyle się interesowałem co monowka
    tyle w temacie

    napisałem to nawet śmiejąc się na ogólnym kanale ogame.pl
    ze miałem mroczka i o tym nie wiedziałem
    wiec jak ciap jedna da ci jakąś plotkę pierwsze napisz do mnie pw a potem pisz dalej

    Chwytam liny zła, by opuścić mroczne dna

    431.493 %

    Post był edytowany 4 razy, ostatnio przez NoName ().

  • NoName napisał(a):


    wiec dajcie se juz wszyscy spokoj mysle ze nie warto sie osmieszac o jakies pierdoly malo istotne

    Starcie top1 world, do którego zaglądać będą osoby niekoniecznie mówiące po polsku zasługuje na prawdziwy bilans.
    Jeszcze ktoś pomyśli, że obrońcy dali się specjalnie zmasakrować i nie zebrali złomu :E

    NoName napisał(a):


    myslisz ze zmienil bym nick gdybym wiedzial ze ty jestes w buddy ?

    Nie ważne jak było naprawdę, bo nie ma dowodów ani na poparcie Twoich, ani Mroka słów. Ważne jak to wygląda!
    Wystarczyło pomyśleć, zajrzeć do buddy i skasować wrogie kontakty, przewidując że takie oskarżenia mogą się pojawić.
    Trochę wyobraźni nie szkodzi, a wiele spraw by było bardziej przejrzystych.
    "Błogosławiony ten, który nie mając nic do powiedzenia, nie obleka tego faktu w słowa..."

    Post był edytowany 3 razy, ostatnio przez White Adam ().

  • Ciągle się kłócicie o bilans.

    Obrońcy dali swoje zbiórki recków => Zakaveli, Siedem i NoName [D P] vs mr eko i Dejavu [CDnDR], Mroczny [BTC], znamek [ELITA] - 231087,61%

    Czy mogła by zrobić to samo ekipa złomująca? Ile zebrali złomu a wtedy wyliczy się dokładnie bilans. Na pewno "*Przy założeniu że agresor zebrał cały złom." nie jest poprawne bo skanowałam mr_eko i miał tam sporo surowców.
    Jak wygląda fuzja > FAQ Fuzji z OGame
    Fuzja a temperatury > Klik
  • MrocznyZew napisał(a):

    Co do NoName to osoba bez honoru. Załatwiła sobie konto 33woju by mieć dostęp online do mnie z buddy. I siedząc na koncie nie usunęła.

    White Adam napisał(a):

    NoName napisał(a):


    wiec dajcie se juz wszyscy spokoj mysle ze nie warto sie osmieszac o jakies pierdoly malo istotne

    Starcie top1 world, do którego zaglądać będą osoby niekoniecznie mówiące po polsku zasługuje na prawdziwy bilans.
    Jeszcze ktoś pomyśli, że obrońcy dali się specjalnie zmasakrować i nie zebrali złomu :E

    NoName napisał(a):


    myślisz ze zmienił bym nick gdybym wiedział że ty jesteś w buddy ?

    Nie ważne jak było naprawdę, bo nie ma dowodów ani na poparcie Twoich, ani Mroka słów. Ważne jak to wygląda!
    Wystarczyło pomyśleć, zajrzeć do buddy i skasować wrogie kontakty, przewidując że takie oskarżenia mogą się pojawić.
    Trochę wyobraźni nie szkodzi, a wiele spraw by było bardziej przejrzystych.


    większość zachowuje się jak jakieś dzieci "łagodnie mówiąc" nie chodzi mi o pojedyncze posty czy konkretne osoby.. ale całokształt..
    rw było zrobione czysto obrona zachowka się honorowo
    agresorzy mogli dużo zmienić w bilansie tak samo oborscy.. wyszło po środku
    trudna taka gra - pelna ryzyka
    tak czy inaczej

    jedni powinni dostawać laury za akcje jaka zrobili
    a drudzy za honorowa obronę do końca
    i tyle
    a tu widzę jak zwykle push,wystawka czy czyste rw
    co za różnica ważne by dym na forum był

    Chwytam liny zła, by opuścić mroczne dna

    431.493 %

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez NoName ().

  • White Adam napisał(a):


    Starcie top1 world, do którego zaglądać będą osoby niekoniecznie mówiące po polsku zasługuje na prawdziwy bilans.
    Jeszcze ktoś pomyśli, że obrońcy dali się specjalnie zmasakrować i nie zebrali złomu :E

    W sumie, to Adam ma racje z tym... i mozecie wkleic na koncu wasze recki i recki obroncow i bilans to wszystko uwzgledniajacy.
    Przez jakis czas raczej nikt tego nie pobije, no chyba ze jakas ustawka w rodzaju top1 uni67 vs top1 uni67 ;).
    Ps.: Skoro atakujacy mieli swoje zbiorki, a bilans jest i tak zle podany, bo nawet jesli nie mieli zbiorki obroncow, to mogli chociaz ze swojej strony dobrze podac... To... Nie wiem jak to rozumiec :).

    White Adam napisał(a):

    Wystarczyło pomyśleć, zajrzeć do buddy i skasować wrogie kontakty, przewidując że takie oskarżenia mogą się pojawić.
    Trochę wyobraźni nie szkodzi, a wiele spraw by było bardziej przejrzystych.

    Czasami trzeba odpuscic i nie wystartowac. Zawsze bedzie nastepna okazja.
    Chociaz wtedy by tej obrony i tego RW nie bylo ^^.

    start: marzec 2005, uni6, sojusz NoMercy. Od: 29 maj 2018, uni68, sojusz P N
  • Zimny Chirurg napisał(a):

    CDnDR i powinienes byc osta

    Zimny Chirurg napisał(a):

    WItam
    Mialem nie pisac ale jak widze 1 osobe co tu tak duzo klapie ryjem to nie wytrzymalem. Panie NoName. Co do histori to nie zapominaj dlaczego Blaz Dejka Who i Dargoth przeszli do DP. Po to by wesprzec wasza smiesna wojenke z BTC. Zapomniales o tym? Te osoby zewsze byly w CDnDR i nie dziew sie ze powracali do dawnego soju. A to ze pomogliscie Dejavu sie podnieśc to tylko wasza sprawa i ie macie prawa miec o to pretensji. Z tym ze Matik wystawil eko to jest pewne jak to ze z takimi osobami sie nie lata. Zawsze bylem przeciwny takim akcją. I teraz eco bedzie mial nauczke na cale ogamowe zycie.
    Wracajac do tematu NN. Powinienies chlopie sie zamknąc bo honoru nie masz za grosz. Dostales konto od Blaza ktore nalezalo do CDnDR i powinienes byc ostatnią osoba co bierze w tym starciu udzial. Na miejscu Blaza dal bym Ci w pape. Dejka dobrze powiedziala ze jestes jak chorągiewka. I juz do konca zycia ogamowego bedziesz nic nie wartą chorągiewka. I tego juz chyba nic i nikt nie zmieni.
    I nie ma sie co dziwic ze tyle osob stanęlo w obronie. Teraz wiadomo przynajmniej dlaczego. Bylo by wiecej. Ale to bylo tak niespodziewane ze zaskoczylo wielu.

    Arkturus
    Oczywiście gratulacje ze obrone. Piekna akcja.


    nie zauważyłem tego posta a szkoda ;p
    skoro te scryny które zrobiłem z początkowych naszych rozmów zanim zaczęły się długie rozmowy na temat możliwości wszystkich
    zapodaj.net/0479bf32a8a7d.jpg.html
    zapodaj.net/fc108e3eea1a7.jpg.html
    i dalej twierdzisz ze to była wystawka to jesteś totalnym nobem w ta grę i w słowie noob nie nadużyłem wartości
    powiedz mi w jaki sposób któryś z sojuszników lecących w ACS tymi GS mógł dostarczyć nam jaka kol wiek cenna informacje ?
    słucham ?
    co może mr_eco pochwalił się matiq na jakim % wystartował ?
    -naucz się chociaż fs robić dopiero udzielaj się na temat takich lotach bo właśnie pokazujesz ile wiesz

    co do dojścia ekipy z cdnr do DP przeciw BTC
    ja doszedłem do D P jak już dragoth i blaz i reszta była
    i kto skąd pochodził mało mnie interesowała.
    tak samo co mnie to obchodzi ze konto blaza na którym teraz ja latam było kiedyś w cdnr
    to nie konto ustala sojuszników tylko właściciel
    mr_eco i reszta z cdnr dostawała zawsze odemnie skany niezleżenie z jakiego konta...
    z konta blaza na którym siedzę tez już dostali sporoo skanów
    i nagle przy takim rw wytykacie ze te konto kiedyś do was należało ? to wasz problem nie mój

    "Z tym ze Matik wystawil eko to jest pewne jak to ze z takimi osobami sie nie lata. Zawsze bylem przeciwny takim akcją. I teraz eco bedzie mial nauczke na cale ogamowe zycie."

    nadal tak twierdzisz ?
    to przyznasz się do własnej głupoty
    co do dejki
    "A to ze pomogliscie Dejavu sie podnieśc to tylko wasza sprawa i ie macie prawa miec o to pretensji"

    ja nie mam
    mimo ze dostała surke na odbudowę
    dostała tonę antymateri od siedem z kuponów
    zabierałem ja bardzo często na ACS i to ACS które byle w 80% trafiane i z zyskiem
    zrozumiałem ja po części bo stanęła miedzy dwoma sojusznikami i nie wiedziała co zrobić
    jedyne co mogę mieć do niej pretensje - ze przy takiej decyzji przy jakiej stanęła nie poinformowała mnie oficjalnie ze musi bronic bo to sojusznik
    ja bym to zrozumiał
    wyczułem to czekałem też na taka wiad od niej - nie dostałem jej
    dopiero sam napisałem z ta wiad do niej przed samym dolotem wszystkich flot
    ja pierwsze co stając sam przy takiej sytuacji pewnie też bym zdecydował się bronic
    mimo to jeśli wiedział bym ze ktoś z buddy leci i był by to jeszcze dawny sojusznik, kompan lotów pierwsze co bym zrobił to napisał nie zważając na żadną z strony
    choćby krotka wiad typu "wybacz ale muszę bronic sojusznika"
    i każdy by to zrozumiał

    "Wracajac do tematu NN. Powinienies chlopie sie zamknąc bo honoru nie masz za grosz."

    honoru mam więcej niż nie jeden gracz na tym uni
    nie potrzebuje się pushować
    nie potrzebuje handlować tonami surki
    nie potrzebuje wystawiać sojuszników, czy graczy z którymi latam
    a mimo to i tak osiągam duże wyniki przy mało aktywnej grze
    widocznie to was boli jak można tak grac ? a no można , wystarczy logicznie myśleć
    nie wierzysz to zapytaj swoich sojuszników z cdnr przykładowo dejki albo golfika czy mogą mi wypominać jakiekolwiek krzywa akcje jakie robiłem..
    albo w jaki sposób składam akcje czy tez czy kiedy kol wiek się push-owalem
    może kiedyś padnę - na każdego przyjdzie pora ale przynajmniej będę miał czyste sumienie i wielka satysfakcje z tego do jakiego poziomu doszedłem grając sam na kącie
    wiec nic nie warty jesteś ty bo nawet nie potrafisz tego zrozumieć jakie brednie piszesz


    a czemu się tak dużo produkuje tylko dlatego ze denerwuje mnie jak ktoś próbuje mi ciemnotę wcisnąć
    na którą nie ma nawet jednej sensownej tezy

    Chwytam liny zła, by opuścić mroczne dna

    431.493 %

    Post był edytowany 4 razy, ostatnio przez NoName ().

  • NoName napisał(a):

    honoru mam wiecej niz nie jeden gracz na tym uni

    Głupio tak samego siebie komplementować.
    Zadbaj o to, by ST miało poprawny bilans, skoro jesteś taki honorowy.
    Jeśli nie starcie top1, to jakie starcie zasługuje na rzeczywisty bilans?
    "Błogosławiony ten, który nie mając nic do powiedzenia, nie obleka tego faktu w słowa..."
  • Gratuluje %
    Powtórzę to, co wczoraj "wyparowało", wielkie gratulacje dla Dejki za pazurki, a raczej szpony ;) A obrońcom za jaja, których brak giermkowi. Ale tak to jest jak sterydki wpływają na jaja i głowę... :* Tak to już w życiu jest, że każdy pan ma swojego pieska do szczekania (Zakaveli). Jak już piesek jest giermkiem to przysposabia sobie następne kundle...
    Co do Rw te St moim subiektywnym zdanie nie jest Wasze. Mianowicie lecieliście na 50k%, a nie na ponad 230k%, więc żadna w tym Wasza zasługa, że takie wynikło... Nie Wy jesteście pro elo, tylko ci, co bronili i chyba to Was swędzi.
    A szczekanki NN i lekcja historii to już w ogóle żenada przy jego udziale w starciu...
    Jeszcze raz gratulacje dla obrońców i miłej gry ;)
    Nie mogłem się powstrzymać więc kawałek dla giermka:

    [ciach]

    ps.
    zapraszam na mate:)

    Administrator Forum Asiaa:
    Nie wolno wstawiać linków z wulgaryzmami


    Kobieta jest jak litr wódki - za dużo dla jednego - za mało dla dwóch :P
  • C H O J N Y napisał(a):

    Gratuluje %
    Powtórzę to, co wczoraj "wyparowało", wielkie gratulacje dla Dejki za pazurki, a raczej szpony ;) A obrońcom za jaja, których brak giermkowi. Ale tak to jest jak sterydki wpływają na jaja i głowę... :* Tak to już w życiu jest, że każdy pan ma swojego pieska do szczekania (Zakaveli). Jak już piesek jest giermkiem to przysposabia sobie następne kundle...
    Co do Rw te St moim subiektywnym zdanie nie jest Wasze. Mianowicie lecieliście na 50k%, a nie na ponad 230k%, więc żadna w tym Wasza zasługa, że takie wynikło... Nie Wy jesteście pro elo, tylko ci, co bronili i chyba to Was swędzi.
    A szczekanki NN i lekcja historii to już w ogóle żenada przy jego udziale w starciu...
    Jeszcze raz gratulacje dla obrońców i miłej gry ;)
    Nie mogłem się powstrzymać więc kawałek dla giermka:

    [ciach]

    ps.
    zapraszam na mate:)

    a nie prawdę napisałem ?
    historia jak historia kiedyś może wrócicie do tego tematu za x lat i dzięki takiej historii wszystko se przypomnisz i przeżyjesz drugi raz
    chociaż powrót do OG chyba nie będzie dobrym przeżyciem :E

    Chwytam liny zła, by opuścić mroczne dna

    431.493 %

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez NoName ().

  • wilku86 napisał(a):

    Gratki ekipie atakujacej jak mi wyslales linka ze starciem to pomyslalem tylko o ja p.... :E Takze teraz pozostaje zyczyc szo obu stronom :D

    Wilku już tak nie cukruj , chciałeś do nas bo tak cie noti w [ciach] zrobil jak sobie surke przesyłasz a terasz gratulujesz obu stronom ?? Chłopie obudź sie i ogarnij się , bo nie długo zostaniesz sam z Helendrem ramie w ramie.Dziwi mnie rzecz po co do nas pisałeś jak Cie owy osobnik w [ciach] zrobił z Twoim kontem , czyli ile tych kont masz ?? bo ja już nie nadążam liczyć ile kont jest u Ciebie a ile u Holendra hahaha- jaki morał z tego ?? graj sam !!!!!!!!!!!

    Administrator Forum Asiaa:
    Pseudocenzura
    COMA rzondzi


    Sejmowe Wiezienie
  • DzikieSerce napisał(a):

    wilku86 napisał(a):

    Gratki ekipie atakujacej jak mi wyslales linka ze starciem to pomyslalem tylko o ja p.... :E Takze teraz pozostaje zyczyc szo obu stronom :D

    Wilku już tak nie cukruj , chciałeś do nas bo tak cie noti w [ciach] zrobil jak sobie surke przesyłasz a terasz gratulujesz obu stronom ?? Chłopie obudź sie i ogarnij się , bo nie długo zostaniesz sam z Helendrem ramie w ramie.Dziwi mnie rzecz po co do nas pisałeś jak Cie owy osobnik w [ciach] zrobił z Twoim kontem , czyli ile tych kont masz ?? bo ja już nie nadążam liczyć ile kont jest u Ciebie a ile u Holendra hahaha- jaki morał z tego ?? graj sam !!!!!!!!!!!
    Popracuj nad interpunkcją i ortografią :)

    Gratuluje starcia, przyjemne dla oka, chociaż składy po obu stronach pozostawiają wiele do życzenia

    dzięki za pzdr :)

    Nie pójdę do piachu, gdy ktoś mi powie: czas umierać brachu.
    Nie dam się uśpić śmierci słowom, pójdę do grobu z podniesioną głową.
  • Napisze tylko tyle na temat NN bo sensu dalszego i tak nie ma.



    Takiego popapranca jak ty jeszcze w życiu nie spotkałem. Chyba za bardzo nie rozumiesz co piszesz. Jestes tak bardzo zdesperowany tym obrotem akcji ze sam pewnie jestes w sszoku.Albo ta gra tak cie masakruje ze sie juz nie kontrolujesz co piszesz.Nie spodziewalem sie nigdy tego po tobie. Ech. Zapominasz kto tu kiedys plakal mi a pozniej kto grozil kolegami. Tak nie robi czlowiek honorowy.




    Szkoda słów. Do konca bedziesz CHORAGIEWKA!!!

    Post był edytowany 4 razy, ostatnio przez Zimny Chirurg ().