Gienek

  • wolisz piwo czy wódkę?
    czystą czy z sokiem?
    rzucisz palenie?
    interesują cię wszystkie zawody sportowe w których występują Polacy?
    czy są jakieś w których nie występują?
  • LoveGame napisał(a)
    Kupmy sobie owoce =) boshhh... najpierw przeczytalem OWCE xD i sie zastanawialem o co Ci moze chodzic :D
    Nie pytaj o co mi chodzi, bo jestem zmęczona i nie myślę:P o wlasnie xD

    Jak można nie przepadać za słodyczami ? no nie wiem, jakos tak mam- lubie ale raz na jakis czas :>
    Nosz kurcze no. ! Wr. Słodycze są.. <333 :D

    Kiedy przepowiadasz mój kolejny złom ? xD hmmm jak sie odbudujesz na tyle zeby do ST wystarczylo xD
    Lubisz me? =) =) bałdzo ;*
    Czemu zawsze jak idę na miasto.. Jak się w końcu zbiorę i pójdę.. To nic sobie nie kupię ;x ;( moze za pozno wychodzisz i Ci sklepy zamykaja? :]
    Klątwa no ;x

    :* :*

    ;***

    numique napisał(a)
    A uwazasz, ze wyrzucienie cieplego Lecha to grzech? :quasi:

    jak mozna wyrzucic piwo? eeeee- to gorsze niz grzech :>

    tortoise napisał(a)
    wolisz piwo czy wódkę? chyba Ci na zlocie mowilem- wodke :)
    czystą czy z sokiem? czysta zapijana sokiem :D
    rzucisz palenie?tak- juz mamy plana z chlopakami w szkole od poniedzialku :]
    interesują cię wszystkie zawody sportowe w których występują Polacy?ogolnie podnosi mi sie cisnienie jak Polacy wystepuja w zawodach... obojetnie jakich.
    czy są jakieś w których nie występują? jest sporo takich... wiec wymienial nie bede xD
  • numique napisał(a)
    Bo było ciepłe. Nie uważasz, że ciepłe piwo to jakby niepiwo? ;>

    cieple piwo mozna wrzucic do lodowki na 30 min i juz jest zimne... ale bron boze je wyrzucac :/

    moze jakby nie piwo... ale na pewno bym nie wyrzucil ^^
  • Tyyyyy..........
    Zuy, niedobły, włedny kacoł ! [umarłam ja przeczytałam to 2gi raz xDDDDD]
    Potwór !!!! :O


    moze za pozno wychodzisz i Ci sklepy zamykaja? :]

    Neee.. To nie to. Nigdy nic nie umiem sobie wybrać xD

    bałdzo ;*

    Szuper =) ;*

    Czo robisz? =)
    A teraz?
    No,a teraz?
    A za 5 min?
    x_x

    /me jest gUpia :XP: :XP:

    Czmok, czmok :* :*

    Vega
  • Sandro napisał(a)
    GieniU, a Ty ciagle tu jestes? lol :D grasz jeszcze na 32 albo na ktorym kolwiek? :P

    Jestem na forum ale w OGame juz nie gram dawno... chociaz konto na U32 dalej posiadam. :)

    LoveGame napisał(a)
    Tyyyyy..........
    Zuy, niedobły, włedny kacoł ! [umarłam ja przeczytałam to 2gi raz xDDDDD]
    Potwór !!!! :O tak mi dobrze tak mi mow xD


    moze za pozno wychodzisz i Ci sklepy zamykaja? :]

    Neee.. To nie to. Nigdy nic nie umiem sobie wybrać xD to moze wybierz sie ze 3 dni pod rzad? wkoncu cos Ci sie spodoba- np spodniczka heh ^^

    bałdzo ;*

    Szuper =) ;*

    Czo robisz? =) odpowiadam na Twoje pytania ;D
    A teraz? oko mnie boli :PPP
    No,a teraz? mandarynke zjadam xD
    A za 5 min? zjem nastepna mandarynke.
    x_x

    /me jest gUpia :XP: :XP:
    /me nie zaprzecza xD

    Czmok, czmok :* :*

    ;***
  • wymien 5 najbardziej pozytywnych wydarzen w twoim zyciu ktore powoduja u ciebie usmiech na twarzy ;p

    ogoladales film ktory ci wczoraj polecilam ? ^^ opowiedz w kilku zdaniach czy podobal ci sie pomysl i czy byl realistyczny ;p

    co czy jaka sytuacja sklania cie do najwiekszych przemyslen ? masz jakis staly schemat czy raczej spontanicznie sie wywiazuja ;>

    wymien kilka cech z ktorymi czlowiek nie powinien sie roztawac w zyciu aby moc jakos je przetrwac ;>
    uwazasz ze tak owe posiadasz ;> a ja ? ;D

    co cenisz bardziej u kobiety intelekt czy wyglad zewnetrzny ? ;p wcale nie podchwytliwe :ziew:

    zadales mi takie ladne pytanie o najlepszych okresach w zyciu powiazanych ze szkola to ja teraz powiele pytanie, ktory i dlaczego byl dla ciebie najwazniejszy a ktory najmniej ;>

    ja hipotetycznych nie wymyslam bo nie mam tak wybujalej fantazji jak ty xDDD ;p

    :******
  • Cejść Kacoł =)

    tak mi dobrze tak mi mow xD

    ło, ło, ło. :O
    A Tititi =)

    A czemu Cię oko boli ?
    A dobra była mandarynka?
    A masz jeszcze?
    A dasz mi ?
    A jak nie masz to czy i tak mi dasz? =)

    Ale ja Ci zaraz zaprzeczę :O
    Nołamłnie siem łobłazę . :O

    Złe kaczolisko.


    młum ;*************** =)

    Vega
  • podaj interpretację następującej maksymy: "Czytaj między wierszami, słuchaj też między wypowiedziami"
    skąd u ciebie biorą się pomysły na hipotetyczne pytania?
    zbierasz gdzieś te odpowiedzi?
    co się stanie eżeli uzbierasz już ich wystarczająco dużo?
  • Dziaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :D

    Kaczka zaczyna SMrODzić [; <flacha> Gieniu !!

    Pierwsze wrażenia z bycia bardziej zielonym i dogwiazdkowanym ?
    ..Jeśli nawet przegram i strace wszystko, może wygram wolność..
    best Solo: 1953% ACS: 4895%

    Moderator:
    Starć Tytanów: 11 12 17 18 54 55 Electra Io || Handlu: 17-32
    || Reg. Forum || Reg. ST || Rewiry mod. ST || Reg. Handlu ||

    Chcesz pomóc działowi ST? - złóż podaniena moderatora!
  • NieustraszonA napisał(a)
    wymien 5 najbardziej pozytywnych wydarzen w twoim zyciu ktore powoduja u ciebie usmiech na twarzy ;p ciezko mi odpowiedziec na to pytanie, znasz mnie i wiesz ze ja potrafie cieszyc sie ze wszystkiego bo ze mnie wieczny optymista, nie mam tu jakiegos top5 takich wydarzen- moglbym pisac tu np o maturze, ktora zdałem chociaz bylem PRZEKONANY ze oblalem (bo mialem powody) o calkiem niezlych sukcesach w sporcie w szkole i wiele wiele innych ale tego nie zrobie :D

    ogoladales film ktory ci wczoraj polecilam ? ^^ opowiedz w kilku zdaniach czy podobal ci sie pomysl i czy byl realistyczny ;p
    Był calkiem niezly, ale tak jak Ci juz chyba mowilem- troche dziwny. Codziennie wychodzili na dziedziniec i zaraz po wyjsciu zaczynali sie bic, caly czas Ci sami? czy taka duza roszada skladu byla? dziwne. Wg mnie realistycznie ukazali klawiszy- w rzeczywistosci chyba tez tak jest ze sa Ci dobrzy i Ci zli.

    co czy jaka sytuacja sklania cie do najwiekszych przemyslen ? masz jakis staly schemat czy raczej spontanicznie sie wywiazuja ;>
    Spontanicznie tez... ale najwieksze przemyslenia dopadaja mnie jak umiera ktos bliski, albo ktos kogo szanuje lubie etc.

    wymien kilka cech z ktorymi czlowiek nie powinien sie roztawac w zyciu aby moc jakos je przetrwac ;>
    uwazasz ze tak owe posiadasz ;> a ja ? ;D
    Znasz odpowiedz na to pytanie, wiadomo ze zawsze powtarzalem ze pewnosc siebie to najwazniejsza cecha, poczucie wlasnej wartosci- to pomaga twardo stac na nogach i piac sie w gore. Taaa a teraz jak napisze ze posiadam takie cechy Ty dopowiesz sobie ze jestem pyszny? :D
    a Ty? hmmm... troszke pracy nad Toba i udoskonalisz te cechy ;]


    co cenisz bardziej u kobiety intelekt czy wyglad zewnetrzny ? ;p wcale nie podchwytliwe :ziew:
    Wiadomo ze na poczatku zwracam uwage na wyglad zewnetrzny- bo interelktu nie sposob "z widzenia" poznac ;] ale jednak kobieta musi byc przede wszystkim inteligentna- oczy naciesza sie szybciej niz glowa poprzez rozmowe. (ciekawe czy zrozumiesz ;D )


    zadales mi takie ladne pytanie o najlepszych okresach w zyciu powiazanych ze szkola to ja teraz powiele pytanie, ktory i dlaczego byl dla ciebie najwazniejszy a ktory najmniej ;>

    Podstawowka kojarzy mi sie przede wszystkim z zawodami sportowymi, w ktorych bralem udzial. Mialem lipna wychowawczynie... ale do tej pory pamietam te "dyskoteki klasowe" i pierwsze zaczepki dziewczyn z klasy... jak najbardziej miłe wspomnienie (mozesz dopisac do wczesniejszego pytania- wywoluje u mnie usmiech na twarzy)
    Potem było gimnazjum- mialem strasznie pozytywnie zakrecona klase, wyglupy, pierwsze "powazniejsze" imprezy ogolnie zaczynalem smakować zycia- jesli chodzi o scisle szkolne wspomnianie- to w gim mialem niesamowite uklady z nauczycielami, widac jestem strasznie sympatyczny i w ogole fajny przez co nauczyciele mnie lubili i mialem najzwyczajniej w swiecie łatwiej.
    Liceum- oooooo tu to juz w ogole, jeden z najlepszych okresow w moim zyciu, masa osiemnastek, imprez, poznanie wielu wspanialych ludzi, wycieczki po ktorych zawsze byla wywiadowka (to tez wywoluje usmiech na mojej twarzy) xD
    O studiowaniu nie pisze bo ten okres jeszcze sie nie skonczyl- i oby jak najdluzej trwal ;D


    ja hipotetycznych nie wymyslam bo nie mam tak wybujalej fantazji jak ty xDDD ;p

    :******

    Zmusilas mnie do myslenia, jeszcze chyba nikomu tak "rozwiezle" nie odpisalem ;D mUa ;*******

    Star napisał(a)
    Cejść Kacoł =) lól

    tak mi dobrze tak mi mow xD

    ło, ło, ło. :O
    A Tititi =)

    A czemu Cię oko boli ? juz nie pamietam xD
    A dobra była mandarynka? mandarynki zawsze sa dobre ;D
    A masz jeszcze? juz nie :\
    A dasz mi ? jak bede mial xD
    A jak nie masz to czy i tak mi dasz? =) nie wyczaruje przecie ;D

    Ale ja Ci zaraz zaprzeczę :O
    Nołamłnie siem łobłazę . :O
    nie strasz <boi sie xD>

    Złe kaczolisko. oj zUe ;D


    młum ;*************** =)

    ;*********

    tortoise napisał(a)
    podaj interpretację następującej maksymy: "Czytaj między wierszami, słuchaj też między wypowiedziami" nieeeeee zolw, juz nie mam sily po pytaniach Kasi :P
    skąd u ciebie biorą się pomysły na hipotetyczne pytania? z glowy, czesto calkowicie wymyslone, nieraz wziete prosto z zycia- nie koniecznie mojego ;D
    zbierasz gdzieś te odpowiedzi? zbieram- w glowie.
    co się stanie eżeli uzbierasz już ich wystarczająco dużo? mozg ludzki potrafi zapamietac nieograniczona ilosc informacji.

    ciap napisał(a)
    Sl ! :fgrin:

    Wr!
    NIUZ napisał(a)
    Dziaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :D

    Kaczka zaczyna SMrODzić [; <flacha> Gieniu !! noo wreszcie ktos cos postawil xD a nie tu tylko myslec kaza ;]

    Pierwsze wrażenia z bycia bardziej zielonym i dogwiazdkowanym ? nie wiem za co mam sie zabrac- ogolnie wrazenia jak najbardziej pozytywne.


    Star napisał(a)
    Buahahahah xD znowy Ty ? xD
    A se posta jeszcze jednego opchnę tylko nie bij mnie xD

    Gienio gratulki SMODkowania ! a dziekuje ;D
    :*
    Fajno, fajno. i gwiazdki masz ładniejsze, i więcej ich (chyb xD )

    A czy będziesz karał bardziej?;} Ty dostaniesz pejczem :D :bicz:

    czmok;*

    a masz jeszcze jednego ;*
  • Wyczaruj mi mandarynkę ! ]:-D
    Bo nie będziesz już tak zUy jak jesteś teraz, i co będzie?
    Hę, hę? xDD

    znowy Ty ? xD

    :roll: :roll: :roll: :roll:
    Źle Ci ? Tak Ci źle?
    No to nie będę .... Jak wolisz... ;( ;(

    Uuu.. Ale tym pejczykiem to wiesz.. Uważaj jak machasz ]:-D

    czmok, czmok, czmoook. ;**************

    Vega
  • 1. Dlaczego tak?
    2. Omów paradoks kuli Banacha-Tarskiego :P
    3. Jak bardzo mnie lubisz? :D
    4. Ułóż poprawne i logiczne zdanie ze słowem "ZWY" :D
    5. Kiedy mnie usuną z teamu? XD
  • Star napisał(a)
    Wyczaruj mi mandarynkę ! ]:-D dzisiaj juz mam xD moge Ci dac ;D
    Bo nie będziesz już tak zUy jak jesteś teraz, i co będzie? bede gorszy ;D
    Hę, hę? xDD

    znowy Ty ? xD

    :roll: :roll: :roll: :roll:
    Źle Ci ? Tak Ci źle? wcale tego nie powiedzialem xD
    No to nie będę .... Jak wolisz... ;( ;( ale widze ze Ty sobie dopowiedzialas...

    Uuu.. Ale tym pejczykiem to wiesz.. Uważaj jak machasz ]:-D boisz sie? ;)

    czmok, czmok, czmoook. ;**************

    ;*********

    Doctor Devil napisał(a)
    1. Dlaczego tak? dlaczego nie? ;D
    2. Omów paradoks kuli Banacha-Tarskiego :P bez googli nie dam rady a wiec nie bede kombinowal ;D
    3. Jak bardzo mnie lubisz? :D piiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiip [tekst wycieto z powodów roznych] xDD
    4. Ułóż poprawne i logiczne zdanie ze słowem "ZWY" :D a co to za slowo? znowu grales w literaki? ;]
    5. Kiedy mnie usuną z teamu? XD jak na to zasluzysz ;]

    dzieks za sygne ;)
  • Star napisał(a)
    Nie odpowiedziałam.. Buu.. ;*

    To daj tę mandarynkę :* mam nastepne, chodz i sobie wez ;D
    Daj Daj.. Ale nie zjedz najpierw większości tej mandarynki .. dam Ci nawet cala jedna ;]
    Bo ja dzisiaj jeszcze nic nie jadłam :ffreak: to sie dziwic ze pozniej chorujesz jak Ty nic nie jadasz :>

    I nie.. nie boję się o ! PF ]:-D

    mrr;****

    Sid-Leniwiec napisał(a)
    Ulubiony tydzień? :> wolny ;D
    Jak czekasz na nowy rok? :) nie czekam na nowy rok, bede o rok starszy :(
    Masz konto na N-K ]:-D mam ;]

    KapRal napisał(a)
    Czy uważasz że różowy kolor jest męski ?:> jesli ja go uzywam to jak najbardziej :)
    Podoba Ci się biały miś ?:> ta piosenka? czy ogolnie bily mis? maskotka? zwierze?
  • KapRal napisał(a)
    Nie spamują tu bo nie lubisz Białego Misia ;) hehe no byc moze taka jest przyczyna xD

    Dlaczego osunąłeś mojego posta o treści 'ołłłłłłłłł jeaaaaa' ? xD wlasnie dlatego ze byl takiej tresci ;D
  • Dzien DObry :P

    Czy Mr Gienek jest Super Modem ? :)

    Bo Mam blok sygny ;)
    I chcialbym jakas robote na pokute czy cos w tym stylu :P
    Moge robic duzo rzeczy ale nie wiem co wymagacie xd :P

    Pozdro
    Wesolych :x
  • Dlaczego mnie nie lubisz (pytanie tendencyjne :P ) ??? :)
    Jak to jest być smodem?
    Czy awans uderzył Ci do głowy? (wybacz, musiałem :D )
    Jak spędzasz Święta?
    Lubisz wchodzić autem bokiem na zakrętach (w nawiązaniu do padającego śniegu) ?