Manchester United

    Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

    • Manchester United vs Ol. Lyon

      Przewidywane składy:
      Man Utd : van der Sar - Brown - Ferdinand - Vidic - Evra - Hargreaves - Scholes - Anderson - Cristiano Ronaldo - Giggs - Rooney

      Ol.Lyon: Coupet - Clerc - Boumsong - Grosso - Squillaci - Reveillere - Toulalan - Kallstrom - Juninho - Benzema - Govou
    • Dzisiaj zapowiada się ciekawe spotkanie pomiędzy ManU i Lyonem. Oczywiście, wszystko przemawia za gospodarzami, ale ja sądzę, że możemy być świadkami niespodzianki na Old Trafford. Wiele osób skreśla Lyon, co jest błędem. Mogą namieszać i to sporo. Wszystko się może zdarzyć.
      Mój wynik to 0:1.
    • Po pierwszej połowie mamy 1-0 :D
      Ronaldo strzelił w 41 minucie ;) ]:-D

      edit

      jednak taki wynik utrzymał sie do końca spotkania i MU jest w ćwierćfinale :D <jupi>

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez ^Ciejmok^ ().

    • Ciekawi mnie jak wygladal ten mecz , kto przewazal itp . Ogladal ktos ?:>
      Ja nie moglem ogladac , ale nie zaluje ;) Mysle ze Man Utd jest jednym z grozniejszych przeciwnikow z dzisiejszych par Ligi Mistrzow ;)
      PS.Niechcial bym zeby Barca na nich trafila ;)
    • Manchester wygrywa 1:0 i spokojnie awansuje :D
      bramkę strzela Ronaldo- moim zdaniem ma zdecydowanie największą szansę na zdobycie Złotego Buta i Złotej Piłki w tym roku :)
      ciekawe z kim teraz zagracie :P
    • R K W D napisał(a)
      Ciekawi mnie jak wygladal ten mecz , kto przewazal itp . Ogladal ktos ?:>
      Ja nie moglem ogladac , ale nie zaluje ;) Mysle ze Man Utd jest jednym z grozniejszych przeciwnikow z dzisiejszych par Ligi Mistrzow ;)
      PS.Niechcial bym zeby Barca na nich trafila ;)



      ja ogladalem i spodziewalem sie wiecej z ich gry szczegolnie w 2 polowie ale MU skupilo sie na obronie wyniku i kontry co spowodowalo ze mecz byl brzydki chociaz Lyon mial szanse wyrownac na 1:1 po strzale w slupek no a MU zmarnowalo tak minimum z 3 setki.....
    • świetnie że MU przechodzi dalej i super że milan odpadł, w ostatnich edycjach LM to właśnie ta drużyna była katem MU, poprostu mają na nich sposób :?
      ale teraz odpadli z czego baardzo się cieszę, myśle że diabełki mają realne szanse dojść do finału ^^ ^^ ^^ ^^
      WYLECZONY Z OGAME
    • W pełni się zgadzam z przedmówcą :D Nie lubię Milanu (pewnie przez wygrane nad ManU w ostatnich latach) i liczę w tym sezonie na finał i wygranie go oczywiście. Mam nadzieje także, że Cristiano Ronaldo udowodni niedowiarkom, że to on jest najlepszym piłkarzem na świecie :> Glory Glory Man United
    • no i stało sie :wrr: ManU przegrał w Pucharze Anglii x_x

      Manchester United przegrał 1:0 (0:0) w ćwierćfinałowym meczu Pucharu Anglii z Portsmouth. Do sukcesu gości przyczynił się Tomasz Kuszczak, który w 79. minucie obejrzał czerwoną kartkę. Chwilę później karnego wykorzystał Muntari.

      Początek dzisiejszego spotkania na Old Trafford mógł się podobać. Manchester United od razu zabrał się do ataków na bramkę Davida Jamesa. Drużyna sir Alexa Fergusona długo utrzymywała się przy piłce, a w ofensywie aktywny był zwłaszcza Cristiano Ronaldo.

      Portugalczyk już w siódmej minucie spotkania wszedł jak burza w pole karne gości. W szesnastce Ronaldo był popychany przez Sylvaina Distina, ale sędzia nie odgwizdał rzutu karnego.

      W kolejnych minutach spotkania ambitnie grało Portsmouth. Drużyna Harryego Redknappa była niezwykle skuteczna w defensywie. W ofensywie goście grali bardzo oszczędnie. Groźny strzał w 17. minucie oddał Niko Kranjcar. Van der Sar, z problemami, ale sobie poradził.

      Trudności z przebiciem się przez obronny mur Pompeys doświadczył w 20. minucie Wayne Rooney. Anglik wyprowadził szybką kontrę, minął Davida Jamesa, ale nie był w stanie oddać strzału. Do piłki dopadł Carlos Tevez. Argentyńczyk uderzył w kierunku pustej bramki, lecz na drodze stanął Glen Johnson.

      Po pół godzinie gry geniuszem błysnął Tevez. Argentyńczyk długo holował piłkę, aby wypracować sobie sytuację strzelecką. Będąc na siedemnastym metrze znalazł lukę w obronie Portsmouth i kąśliwym strzałem próbował zaskoczyć Jamesa. Anglik z wielkim trudem obronił ten strzał.

      Do końca pierwszej połowy Czerwone Diabły starały się objąć prowadzenie. Już w doliczonym czasie gry dobrą szansę miał Nemanja Vidić, kiedy błąd przy wyjściu z bramki do piłki zagrywanej z rogu popełnił James. Na szczęście Anglika Serb nie zdołał skierować futbolówki do siatki.

      Po przerwie sir Alex Ferguson zdecydował się na postawienie na Tomasza Kuszczaka w bramce United. Polski golkiper już chwilę po wejściu na boisko dobrze wyłapał mocne dośrodkowanie.

      Zmiana stron nie przyniosła zmiany obrazu gry. Manchester United wciąż miał więcej z gry piłką. W 53. minucie groźnie na bramkę Jamesa strzelał Nani. Dla angielskiego bramkarza była to rehabilitacja za nieudaną interwencję chwilę wcześniej.

      W 58. minucie zagotowało się w polu karnym Portsmouth. W wielkim zamieszaniu piłkę do bramki Jamesa próbowali kolejno wbić Nemanja Vidić i Cristiano Ronaldo. Piłka po strzale Portugalczyka tylko nieznacznie minęła lewy słupek bramki. Chwilę później Portsmouth miało okres dobrej gry w ofensywie, choć nie oddało żadnego celnego strzału.

      W 69. minucie sir Alex Ferguson dokonał kolejnych zmian. Teveza zastąpił Anderson, a Hargreavesa Michael Carrick. Anglik zaraz po wejściu na boisko miał doskonałą okazję do zdobycia bramki, ale w wielkim zamieszaniu został zatrzymany. Dwie minuty później w słupek trafił Patrice Evra.

      W 77. minucie w roli głównej wystąpił Tomasz Kuszczak. Polak, który od czasu wejścia na boisko miał piłkę może trzy razy przy nodze wyciął równo z ziemią Milana Barosa. Sędzia pokazał Kuszczakowi czerwoną kartkę, a chwilę później rzutu karnego Sulleya Muntariego nie obronił Ferdnand.

      Do końca spotkania Manchester United starał się zmienić niekorzystny wynik, ale ta sztuka się im nie udała. Czerwone Diabły żegnają się zatem z rozgrywkami o Puchar Anglii.

      Manchester United 0 - 1 Portsmouth




      PS: dobrze że Chelsea też dostała :D
      sport.onet.pl/0,1248702,1707111,wiadomosc.html
    • ..::OPTIMUS::.. napisał(a)
      no niestety, wielka szkoda, niestety nasz Tomek zawiódł, mam nadzieję że popsuje mu się forma przez ten incydent >_>

      ehh niech się chłopaki wezmą w garść

      glory glory MU


      Tak jest wielka szkoda że Tomek zawiódł. Nie wykorzystał szansy pokazania się przed Fergusonem jako głównego kandydata na następcę Van Der Sara.
    • ..::OPTIMUS::.. napisał(a)
      no niestety, wielka szkoda, niestety nasz Tomek zawiódł, mam nadzieję że popsuje mu się forma przez ten incydent >_>

      ehh niech się chłopaki wezmą w garść

      glory glory MU


      Tomek zawiódł , ale moim zdaniem na czerwień nie zasłużył. Nie był to faul przed polem karnym typu "Napastnik vs Bramkarz" ,tylko w polu karnym więc jedno zło - Karny , ale nie powinien dostać czerwieńi , co najwyżej Zółć :D

      Brawo Wigan =) , Za tydzień MU wygra z Derby Country i mamy lidera :P
    • też jestem ciekaw tego meczu
      Roma ostatni trzyma formę w ten weekend czeka ją mecz z Milanem
      Mam jednak nadzieję i wierzę że ManU powtórzy mecz z przed roku i sięgnie po mistrzostwo