push na banie

    Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

    • Ojczyznoslaw napisał(a):

      Czysta matematyka mój drogi, nic poza tym Mogłem sobie pozwolić na przetopienie całej floty, bo mając same PC i OW nikt nie był w stanie mi zagrozić.
      Ale szkoda przetapiać PC, nikt mi nie powie. No rozumiem, że lm nie miałeś do lotów na ekspedycje a pc stały ale bez przesady. :D można wybudować zamiast przerabiać PC na lm czy na co tam. To tylko gra a nie giełda. Bez przesady. :D Ale każdy gra jak chce. Po co ci to było jak już nie grasz. :D

      Supreme napisał(a):

      o że Ty czegoś nie rozumiesz, nie znaczy że to nie ma sensu, posiedziałbyś w tematyce ekspedycji tyle co my swego czasu i zrozumiałbyś po co były przetopy floty
      Jak złomujesz flotę u handlarza złomu to tracisz choćby nie wiem co. I nie mów, że czegoś nie wiem bo tyle wiem.
    • ktokolwiekwidzial napisał(a):

      powyginany drucik napisał(a):

      Dlatego nie chcę się wypowiadać na ten temat z tego powodu że nie wiem. Nie wiem ile mieli surowców.

      I... wypowiedział się na ten temat już Art. :fsmile:
      Napisał Wam że nie było dowodów na to że klonowali flotę na początku.
      he he he he to skad te bany teraz??? czeki mu widok przysłaniały czy o co kaman? he he he sprzedajne siurki z was szkoda ryja strzempić przelewy sie skonczyly razem z ochroną żal.pl
      Bany albo za oszukiwanie w grze albo do wyjaśnienia. :fsmile:
      Za konkretnie jakie przewinienie i kiedy zrobione nie wiem - pewnie za te przyrosty ostatnie.


      Forumowy As napisał(a):

      Jak ktoś przetapiał flotę, to znaczyło że kolejny level ekspów osiągnął i nie nadążał z uzupełnianiem strat. Czy ktoś poza Ruskiem doszedł do etapu lotów GSami?
      Ja szybko doszłam LM + MT to momentu w który nie byłam w stanie wydać surowców.
      DT + CM też nie rozwiązywały problemu ale nie poszłam w pancki, za małe lvl nanitów.
      Poszłam za lajt z Nekkar - kupno floty za 120% na rynku. Sporo ludzi sprzedawało jak robili z tego też niezłe zyski.
      Choć znowu to spalanie...



      @Apofis XD
      Ja flotą 650kk zgarniałam dziennie PZ 40-50kkk.
      Top ludzie latający na PZ mieli parę razy więcej floty więc parę razy więcej PZ niz ja.
      PZ rosło proporcjonalnie względem floty. To teraz sobie policz ile trzeba budować w stoczni jeżeli statek najszybciej zbudujesz w 1s. :E
      Najbardziej opłacalne były DT/CM. Dziennie na 1 planecie 1kkk surowców przemieli Twoja stocznia. Jak masz 17 planet to 17kkk surowców. Czyli ponad dwa razy mniej niż zgarniasz z PZ. Dlatego zmienia się składy albo kupuje na rynku. Nie jesteś w stanie wydać surowców które masz z PZ. Zysk z ekspedycji większy im więcej wysyłasz więc wszystkie surowce trzeba wydać.
      Jak wygląda fuzja > FAQ Fuzji z OGame
      Fuzja a temperatury > Klik

      Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez powyginany drucik ().

    • Apofis napisał(a):

      Ojczyznoslaw napisał(a):

      Czysta matematyka mój drogi, nic poza tym Mogłem sobie pozwolić na przetopienie całej floty, bo mając same PC i OW nikt nie był w stanie mi zagrozić.
      Ale szkoda przetapiać PC, nikt mi nie powie. No rozumiem, że lm nie miałeś do lotów na ekspedycje a pc stały ale bez przesady. :D można wybudować zamiast przerabiać PC na lm czy na co tam. To tylko gra a nie giełda. Bez przesady. :D Ale każdy gra jak chce. Po co ci to było jak już nie grasz. :D

      Supreme napisał(a):

      o że Ty czegoś nie rozumiesz, nie znaczy że to nie ma sensu, posiedziałbyś w tematyce ekspedycji tyle co my swego czasu i zrozumiałbyś po co były przetopy floty
      Jak złomujesz flotę u handlarza złomu to tracisz choćby nie wiem co. I nie mów, że czegoś nie wiem bo tyle wiem.


      Wiem, że trolujesz, bo chyba nikt nie jest tak głupi, ale wyjaśnię łopatologicznie, żebyś już nie miał punktu zaczepienia:

      Flota bojowa składa się z różnych rodzajów statków: LM, KR, OW, PC, NS, REAP

      Flota ekspedycyjna nie ma sensu w takiej konfiguracji. Najlepsze sprawdzone kombinacje to CM+DT lub LM+MT/DT ale z racji potrzebnej ilości, niemożliwe do odbudowy bez antymaterii. Więc najlepiej sprawdzał się jeden typ statku, w moim wypadku PC. Dlatego przetopienie całej floty na PC (których de facto i tak miałem najwięcej na polskim OGame i przed przetopem) było krokiem do zwiększenia zysków. I tak straciłem wtedy na przetopie, ale zwróciło się to w parę dni.

      Kolejny punkt - napisałem wyżej jak krowie na rowie - jak złomujesz u handlarza złomu 1PC to możesz za surkę z niego postawić ponad 2 OW. Surkę tracisz, owszem, ale w pkt jesteś na plus :)
    • Ojczyznoslaw napisał(a):

      niemożliwe do odbudowy
      Są przyśpieszacze do tego.

      Ojczyznoslaw napisał(a):

      Więc najlepiej sprawdzał się jeden typ statku, w moim wypadku PC. Dlatego przetopienie całej floty na PC (których de facto i tak miałem najwięcej na polskim OGame i przed przetopem) było krokiem do zwiększenia zysk
      Dla mnie to co zrobiłeś to jest głupie i tyle. :D nawet dla zysku.

      Ojczyznoslaw napisał(a):

      jak złomujesz u handlarza złomu 1PC to możesz za surkę z niego postawić ponad 2 OW
      Wcale nie. :D nie postawisz bo nawet tyle metalu niema. co za bzdury, jak głupim trzeba być żeby tak pisać. ale ok

      Dużo ludzi latało i wiem LM i DM i było ok i zyski mieli ogromne.

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Apofis ().

    • Apofis napisał(a):

      Dla mnie to co zrobiłeś to jest głupie i tyle. nawet dla zysku.
      Wiesz że nie tylko on zmieniał składy floty?
      Jeżeli ktoś robił tylko ekspedycje i nie skupiał się na niczym innym to bardzo szybko przechodził do lvl w którym nie był w stanie wydawać wszystkich surowców które zbierał z PZ. :E

      proxyforgame.com/pl/ogame/calc/costs.php

      Lajt miał 4 razy więcej floty niż ja czyli dziennie do wydania 160-200kkk surowców. Pobaw się kalkulatorem. :fsmile:
      Jak wygląda fuzja > FAQ Fuzji z OGame
      Fuzja a temperatury > Klik
    • Apofis napisał(a):

      Ojczyznoslaw napisał(a):

      niemożliwe do odbudowy
      Są przyśpieszacze do tego.

      Ojczyznoslaw napisał(a):

      Więc najlepiej sprawdzał się jeden typ statku, w moim wypadku PC. Dlatego przetopienie całej floty na PC (których de facto i tak miałem najwięcej na polskim OGame i przed przetopem) było krokiem do zwiększenia zysk
      Dla mnie to co zrobiłeś to jest głupie i tyle. :D nawet dla zysku.

      Ojczyznoslaw napisał(a):

      jak złomujesz u handlarza złomu 1PC to możesz za surkę z niego postawić ponad 2 OW
      Wcale nie. :D nie postawisz bo nawet tyle metalu niema. co za bzdury, jak głupim trzeba być żeby tak pisać. ale ok
      :D :D :D :E :E :E :E :E :E :E :E :D :D :D As ekspedycji przemówił :E :E :E :E

      powyginany drucik napisał(a):

      ktokolwiekwidzial napisał(a):

      powyginany drucik napisał(a):

      Dlatego nie chcę się wypowiadać na ten temat z tego powodu że nie wiem. Nie wiem ile mieli surowców.

      I... wypowiedział się na ten temat już Art. :fsmile:
      Napisał Wam że nie było dowodów na to że klonowali flotę na początku.
      he he he he to skad te bany teraz??? czeki mu widok przysłaniały czy o co kaman? he he he sprzedajne siurki z was szkoda ryja strzempić przelewy sie skonczyly razem z ochroną żal.pl
      Bany albo za oszukiwanie w grze albo do wyjaśnienia. :fsmile:Za konkretnie jakie przewinienie i kiedy zrobione nie wiem - pewnie za te przyrosty ostatnie.
      Chyba tym razem dłuższe bo krystian z wrażenia aż wrócił do gry na Wezn O_O
    • @Ojczyznoslaw cytując klasyka "jak krew w piach"

      Apofis napisał(a):

      Ojczyznoslaw napisał(a):

      jak złomujesz u handlarza złomu 1PC to możesz za surkę z niego postawić ponad 2 OW
      Wcale nie. :D nie postawisz bo nawet tyle metalu niema. co za bzdury, jak głupim trzeba być żeby tak pisać. ale ok
      Pierwszy i ostatni raz spróbuję swoich umiejętności dydaktycznych :D Zapewne termin przelicznika surowców jest Ci znany, to bierzesz sobie podstawowy 3/2/1, przeliczasz 75% wartości PC na dex, potem to samo robisz z pełną wartością OW i dzieje się magia, nagle możesz stworzyć z jednego statku po przetopie więcej statków.

      Co do przyspieszaczy... XD to raczej też nie jest trudna matematyka, sprawdź o jakich rzędach wielkości floty rozmawiamy i przenieś to na realia budowy, a następnie policz ile anty kosztuje skrócenie chociażby 5kk PC/kilkudziesięciu kk LM, codziennie.
    • powyginany drucik napisał(a):

      Apofis napisał(a):

      Dla mnie to co zrobiłeś to jest głupie i tyle. nawet dla zysku.
      Wiesz że nie tylko on zmieniał składy floty?Jeżeli ktoś robił tylko ekspedycje i nie skupiał się na niczym innym to bardzo szybko przechodził do lvl w którym nie był w stanie wydawać wszystkich surowców które zbierał z PZ. :E

      proxyforgame.com/pl/ogame/calc/costs.php

      Lajt miał 4 razy więcej floty niż ja czyli dziennie do wydania 160-200kkk surowców. Pobaw się kalkulatorem. :fsmile:
      Mulciaki były od przetopu i sprzedaży po minimum :d
    • Supreme napisał(a):

      przeliczasz 75% wartości PC na dex, potem to samo robisz z pełną wartością OW i dzieje się magia, nagle możesz stworzyć z jednego statku po przetopi
      Jak sobie przehandlujesz, to trzeba mieć gdzie wymienić surowce. To wtedy tak. Można ponad 1 mln lm dziennie budować. Na wszystkich planetach. Nie rozumiem co to ma do przetapiania. :D Tyle surowca na dzień chyba nikt nie miał tylu mld. :D
    • Apofis napisał(a):

      Forumowy As napisał(a):

      wykładnicze przyrosty i nie takie ilości sury się zdobywało.
      Najwyraźniej nie miałem pojęcia, że aż takie przyrosty na odkrywcy były. To jakiś kosmos w takim razie. ;P Nie chce w to wierzyć chyba eheh.
      Wypowiadasz się w temacie o ogromnych przyrostach... :roll:

      Szok.

      Uprzedzają: już nie ma takich ekspedycji od 25 września 2020. :fsmile:
      Za to chłopaki mają trochę większe jeszcze przyrosty i o to cała dyskusja.
      Jak wygląda fuzja > FAQ Fuzji z OGame
      Fuzja a temperatury > Klik
    • powyginany drucik napisał(a):

      Wypowiadasz się w temacie o ogromnych przyrostach...

      Szok.
      To jest temat o czymś innym. :D

      powyginany drucik napisał(a):

      Uprzedzają: już nie ma takich ekspedycji od 25 września 2020.
      Za to chłopaki mają trochę większe jeszcze przyrosty i o to cała dyskusja.
      Może u nich odkrywca działa jak przed 25 hehe
      Dla mnie te przyrosty odkrywcy to jak push.
      Nie logiczne żeby takie coś programiści zrobili?
      Takie przyrosty nie powinny mieć miejsca. :D
      To powoduje zbyt duże ilości surowca na dzień to jakiś absurd jest.




      Strzelec84 napisał(a):

      Ty chyba utknąłeś w 2019 roku chociaż patrząc na pytania jakie zadajesz to mam wrażenie że jeszcze dalej
      Ja to chyba utknąłem w latach 90 jak patrzę na świat i większość ludzi. 0_o hehe luz XD

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Apofis ().

    • @Apofis albo trollujesz albo naprawdę mówiąc delikatnie masz ograniczone zasoby intelektualne. Spędzasz tyle czasu na forum, a nie wiesz o podstawowych rzeczach, a proste komunikaty przelatują gdzieś obok Twojej głowy.

      W temacie - dobrze, że część osób zaczęła operować w dyskusji konkretami. Chociaz ewidentnie jak to u nas w kraju bywa, my wiemy wszystko najlepiej nawet jak nie wiemy ;)
    • Znowu obracanie kota ogonem - TO NIE JEST TEMAT O EKSPEDYCJACH.
      ktorymi przykryliscie wasze PRZYROSTY.
      Na ekspedycje poza wami latali wszyscy inni gracze ktorzy cokolwiek w tej grze
      ogarniaja ( na roznych uniach czy to taki lajt czy to taka libra czy chodzby
      u68 badz quantum) i kazdy kto latal wiedzial jakie zyski to przynosi.
      wam sie naprawde wydaje ze pozjadaliscie wszystkie rozumy i tylko wy potrafcie latac ekspedycje?
      co to ma byc jakas tajna trudna tajemna zapomniana sztuka?
      Nie tylko wy lataliscie ekspy ale tylko wy kreciliscie takie lody .
      Myslicie ze inni ludzie nie potrafia uzywac spid sima czy tam trashsima obecnie?
      Wystarczylo uzyc trashsima i sie troche pobawic - pozmieniac paramtery i od razu wnioski same naplywaly czym najlepiej latac , filozofi w tym zadnej nie ma , wystarczylo z 30 min i checi do wpisywania roznych kombinacji.
      Farmy owszem nie ogarniaja i ogarniac nie beda. ale nie gracze ktorzy graja w ta gre lata.
      Co do zmiany floty oczywistym jest ze chcieliscie sobie latac gsami tak jak rusek w koncowym okresie.
      Tylko ze jak pewne wiecie a zakladam ze wiecie bo nie jestescie tempym nawozem - tylko oszustami.
      A zeby byc oszustem i to takim co go nie lapia od razu to za glupim byc nie mozna.
      trzeba byc sprytniejszym od tych co lapia czyli od operatorow gry w naszym przypadku.
      Dobrze wiecie ze swoich kont nie bylibyscie w stanie przystosowac do lotow ripsmi (w kazdym razie nie tak szybko)
      bo roznica techow musiala byc spora . a i tak jedyne sensowne wyjscie bylo zalozenie nowego konta i zrobienie sobie tylko bojowki na 3 i nie wyzej .
      Dlatego pewnie np pojawil sie "bandit expo "(kolejne wasze konto zbanowane na szczescie)
      czy jak sobie te konto nazwaliscie powinniscie z tym wisiec za multi a nie tylko ono samo.
      to tak btw .
      I na nim chcieliscie latac gsami - przeskoczyc wasze glowne i z niego potem czerpac zyski.
      Sam sie przyznales ze slales tam sure - a slales po to bo wiedziales ze przyniesie to zysk.
      Zamiany floty na inny rodzaj to inwestycja , ktora zwracala sie szybko . Kazdy kto ma slad rozumu o tym wie.
      PROBLEM JEST INNY: tu nie chodzi o ekspedycje - tu chodzi o to ze wykorzystywaliscie bledy gry , klonowanie floty i surowcow , i wszelkie exploity o jakich sie dowiedzieliscie , a przyrosty przykrywaliscie odkrywca i wmawialisce naiwnym.

      a co do ciebie rising to podsumuje to tak :
      prnt.sc/1035yvt
      prnt.sc/1035zdd

      2,5 bank przyrostu w niecaly miesiac , przy niedzialajacych ekspach :P
      "ale tak to EKSPEDYCJE! tylko my wiemy jak latac zeby robic takie zyski."
      tylko ze nie latasz na ekspedycje od X czasu , tez chcesz obrazek ? wzrostu w zniszczonych poza tym
      co pokazal @Dobrygracz nie widac u Ciebie.
      a tak zapomnialem ponooc "konto oddales i juz tam nie grasz" jak bany leca to nie ty rozumiem tylko inni :E :E :E
      pozatym gdzie jest problem , skoro nie grasz? jakbym ja nie gral to by mnie nie obchodzilo jakies forum .
    • @el bosso siklent

      Nie jest żadna tajemnicą, że oddałem konto w sierpniu ubiegłego roku gdyż nie widziałem sensu ani nie miałem ochoty na grę. Wiec swoje urojenia zachowaj dla siebie.

      Poza tym jeśli chcesz o czymś porozmawiać poważnie to nie z multikonta tylko się pochwał nickiem i osiągnięciami w grze bo póki co jesteś tylko kolejną płaczącą farmą która sama gubi się w swoich screenach powoli i czepia się słów „go” i „koledzy” a do tego „ciap”. Mnie w to nie mieszaj.

      Powtórzę to po raz setny - każdy mądrala miał swoje 5min jak były ekspedycje żeby pokazać swój skill, jaja czy inne pierdoły jakimi się gracze tu zasłaniają i jakoś nie widziałem za wielu chętnych. A chętni zamiast samemu główkować woleli pisać do mnie PMy z zapytaniami, z reszta z reguły odpowiadałem zgodnie ze stanem faktycznym bo wyrobiona przewagę miałem głównie dzięki przetopie floty pod expy na co nikt poza Virgo sobie pozwolić nie mógł. 30kk PC?! Niemożliwe... Wiec płakanie po roku, że ktoś był lepszy/szybszy jest po prostu żałosne.
    • Ojczyznoslaw napisał(a):

      Forumowy As napisał(a):

      Jak ktoś przetapiał flotę, to znaczyło że kolejny level ekspów osiągnął i nie nadążał z uzupełnianiem strat. Czy ktoś poza Ruskiem doszedł do etapu lotów GSami?
      Chyba nie. Ja utknąłem na etapie latania OW z niską technologią bojową, to był wstęp do latania GSami, bo już przy kilkudziesięciu KK OW nie byłbym w stanie tego przerabiać więc trzeba by to przerabiać na GSy i modyfikować techy stopniowo. Ale jak już mówiłem, zabrakło chęci do ciągnięcia tematu, bo gra ogólnie nie miała już sensu, i w dobrym momencie konto oddałem z tego co widzę :)
      tak wlasnie utknoles na ow ...
      a to twoje techy
      prnt.sc/10381l9

      jak widac wspaniala roznica opancerzenia do bojowki.
      no chyba ze konta ci sie juz mieszaja i mowisz o jakims multi . moze o bandit expo

      po co mialbym z toba rozmawiac? dla mnie ty i twoj sojusz to banda przekretow ,
      a to ze jacys ludzie do ciebie pisali w sprawach ekspedycji swiadczy tylko o tym ze sa
      leniwi i glupi i wola przyjsc na gotowe niz samemu do czegos dojsc bo wystarczy uzyc glowy , przeprowadzic pare symulacji popatrzyc i tyle i wiedziec lepiej niz "pan od ekspedycji z virgo" :E
      fizyka kwantowa to to nie jest.
      A jak juz tak bardzo chcesz sie podzelic wiedza to podziel sie jak to klonowaliscie surowce
      z jakich exploitow korzystaliscie , albo moze inaczej z jakich nie korzystaliscie :E :E :E (tak by pewnie bylo szybciej) i jak udzial mialo w tym GO waszego uni .
      Ja sie wg ciebie gubie w tym co pisze? potrafisz cos innego jak tylko obracac kota ogonem?
      do perfekcji ta sztuke opanowales ty oraz twoj sojusz.
      Moje stanowisko jest niezmienne odkad weszla wersja 7.0 nick z forum rowniez i pisze to od 1.5 roku.
      a skoro dla ciebie osiagnieciami w grze jest atakowaniei 16 pozycji po uprzednim przeanlizowaniu wynikow z trashsima to gratuluje rozmachu :E :E :E
      dla mnie nie roznisz sie niczym od wiekszej farmy .
    • el bosso siklent napisał(a):

      Ojczyznoslaw napisał(a):

      Forumowy As napisał(a):

      Jak ktoś przetapiał flotę, to znaczyło że kolejny level ekspów osiągnął i nie nadążał z uzupełnianiem strat. Czy ktoś poza Ruskiem doszedł do etapu lotów GSami?
      Chyba nie. Ja utknąłem na etapie latania OW z niską technologią bojową, to był wstęp do latania GSami, bo już przy kilkudziesięciu KK OW nie byłbym w stanie tego przerabiać więc trzeba by to przerabiać na GSy i modyfikować techy stopniowo. Ale jak już mówiłem, zabrakło chęci do ciągnięcia tematu, bo gra ogólnie nie miała już sensu, i w dobrym momencie konto oddałem z tego co widzę :)
      tak wlasnie utknoles na ow ...a to twoje techy
      prnt.sc/10381l9

      jak widac wspaniala roznica opancerzenia do bojowki.
      no chyba ze konta ci sie juz mieszaja i mowisz o jakims multi . moze o bandit expo

      po co mialbym z toba rozmawiac? dla mnie ty i twoj sojusz to banda przekretow ,
      a to ze jacys ludzie do ciebie pisali w sprawach ekspedycji swiadczy tylko o tym ze sa
      leniwi i glupi i wola przyjsc na gotowe niz samemu do czegos dojsc bo wystarczy uzyc glowy , przeprowadzic pare symulacji popatrzyc i tyle i wiedziec lepiej niz "pan od ekspedycji z virgo" :E
      fizyka kwantowa to to nie jest.
      A jak juz tak bardzo chcesz sie podzelic wiedza to podziel sie jak to klonowaliscie surowce
      z jakich exploitow korzystaliscie , albo moze inaczej z jakich nie korzystaliscie :E :E :E (tak by pewnie bylo szybciej) i jak udzial mialo w tym GO waszego uni .
      Ja sie wg ciebie gubie w tym co pisze? potrafisz cos innego jak tylko obracac kota ogonem?
      do perfekcji ta sztuke opanowales ty oraz twoj sojusz.
      Moje stanowisko jest niezmienne odkad weszla wersja 7.0 nick z forum rowniez i pisze to od 1.5 roku.
      a skoro dla ciebie osiagnieciami w grze jest atakowaniei 16 pozycji po uprzednim przeanlizowaniu wynikow z trashsima to gratuluje rozmachu :E :E :E
      dla mnie nie roznisz sie niczym od wiekszej farmy .
      Po pierwsze, konto Bandit Expo to była zrzuta surowców od kilku osób zgodna z regulaminem, ponieważ nie tylko siedział na nim osobny gracz, ale i nie łamaliśmy w ten sposób żadnych zasad pushu. Dobrze, że przytoczyłeś ten temat, bo obala to Twoją kolejną teorię spiskową o naszej bezkarności - znajomy poszedł na perma, bo komuś w teamie wydawało się niemożliwym, aby nowe konto legalnie urosło w tak krótkim czasie.

      Po drugie, teraz jesteś taaakim specjalistą od ekspedycji, szkoda tylko że nie pokazałeś tego przed ich nerfem, sam mówisz że nie była to fizyka kwantowa, więc powinno być więcej takich przyrostów jak u nas w trakcie ekspedycji, racja? A no racja, dlatego wystarczy spojrzeć na zagraniczne uniwersa w krajach tj. chociażby Rosja, Niemcy czy UK. Może to Ci trochę pomoże zrozumieć skalę zysków, bo mimo że sam napisałeś w jaki sposób można je zmaksymalizować to nadal nie łapiesz jak opłacalne to było.
      Za leniwy, żeby sprawdzić lub nie zgodzi się to z Twoją retoryką? Nie ma problemu, pomogę:



      Na screenie wyżej, światowa topka. Wszystkie konta zaznaczone na czerwono powstały całkowicie z ekspedycji, a jest to tylko pierwsza strona, da się? Da się.


      Po trzecie, osiągnięciem w grze od zawsze było zbudowanie jak największej floty wykorzystując najbardziej wydajną mechanikę. Przed wersją 7.0 było to złomowanie z wykorzystaniem większej, bądź mniejszej znajomości gry. Po wprowadzeniu aktualizacji jak większość już raczej zrozumiała - liczyły się tylko ekspedycje, i jak wyżej już wspomniałem, skoro było to tak niewymagające zajęcie, do którego potrzebne było "parę symulacji z trashsima" to gdzie są Twoje przyrosty, panie 1,5-roczne multikonto na forum, nadal bojące się napisać pod własnym nickiem? Z multikont nie piszą uczciwi gracze, tylko osoby z przeszłością na forum, bojące się krytyki. Boisz się po prostu, że to co można Tobie zarzucić przeważyłoby nad Twoją teorią, którą tak chętnie tutaj propagujesz ;)

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Supreme ().

    • el bosso siklent napisał(a):

      tak wlasnie utknoles na ow ...
      a to twoje techy
      prnt.sc/10381l9

      jak widac wspaniala roznica opancerzenia do bojowki.
      no chyba ze konta ci sie juz mieszaja i mowisz o jakims multi . moze o bandit expo
      W życiu nie miałem takich techów (astro 33? Plazmowa 23? :E ) więc możesz z łaski swojej przestać swoje bzdury rozpowiadać.
      Multi? Nie miałem bana za multi z Banditem, grał tam znajomy, surkę na rozbudowę pchaliśmy w niego sojuszem, anty tak samo, nic niezgodnego z regulaminem się tam nie działo z mojej strony, więc znowu sobie bajki piszesz, a w ostatnie dni swojego żywota Bandit generował jakieś 250kkk czystego zysku na dobę. A zysk rósł wykładniczo odejmując tylko spalany deu.

      el bosso siklent napisał(a):

      a to ze jacys ludzie do ciebie pisali w sprawach ekspedycji swiadczy tylko o tym ze sa
      leniwi i glupi i wola przyjsc na gotowe niz samemu do czegos dojsc bo wystarczy uzyc glowy , przeprowadzic pare symulacji popatrzyc i tyle i wiedziec lepiej niz "pan od ekspedycji z virgo"
      fizyka kwantowa to to nie jest.


      Ponownie, skoro każdy z Was drodzy anonimowi "specjaliści" i "pro gracze" wiedział, jakie to są zyski i stopa zwrotu czemu nikt z Was nie robił tego samego? Bo nie mogliście. Bo by Was byle farma mogła skontrować. Bo nie mieliście zasobów, ani możliwości, ani wiedzy. A zaraz dostaniemy jakieś magiczne wyjaśnienie w stylu "niee, bee, bo uga buga nie dało się tak" :E Dało się co pokazał najpierw Rosjanin, potem inni jego śladem i My również. Na wszystkich serwerach świata po kolei każdy robił to samo, jeden lepiej, inny gorzej, ale każdy kto miał możliwość to robił, bo dawało to największe profity. W Polskim community Virgo było jedynym serwerem gdzie można było spokojnie czerpać takie korzyści z ekspedycji oraz budować równolegle nowe konto/konta gdyż całe Uni poza naszym sojuszem nawet nie miałoby ładowności, żeby wyfarmić 1/100 surowców które Bandit robił z expów.


      el bosso siklent napisał(a):

      A jak juz tak bardzo chcesz sie podzelic wiedza to podziel sie jak to klonowaliscie surowce
      z jakich exploitow korzystaliscie , albo moze inaczej z jakich nie korzystaliscie (tak by pewnie bylo szybciej) i jak udzial mialo w tym GO waszego uni .
      Pisałem to setkę razy na Forum Gry jak i na Discordzie - naje****łem w jedną nockę ponad 1kkkk deuteru i wbiłem top1 world w zniszczonych i straconych militarnych bawiąc się na rynku. A poza tym kilkukrotnie korzystając ze słabego neta mobilnego zdublowało mi jakieś statki przy teleportacji - zgłaszane i odpisywane przez GA.

      Klonowanie surowców? To chyba jakieś świeże, bo słyszałem, że na Tucanie tam ktoś niezły biznes na tym robił, w zeszłym roku nic takiego nie słyszałem/widziałem - jeśli masz dowody, że jest inaczej chętnie je zobaczę (przypomnę tylko, że od któregoś sierpnia ubiegłego roku nie gram, bo mylą Ci się ciągle daty,konta i gracze).

      A poza tym wciąż wracamy do tego o czym pisałem wcześniej - exploity, bugi, GO - w kółko jedno i to samo, co ma GO do błędów gry? Nic. Było to Tobie tłumaczone setkę razy, a nadal nie pojmujesz :E


      el bosso siklent napisał(a):

      uni .
      Ja sie wg ciebie gubie w tym co pisze? potrafisz cos innego jak tylko obracac kota ogonem?
      do perfekcji ta sztuke opanowales ty oraz twoj sojusz.
      Moje stanowisko jest niezmienne odkad weszla wersja 7.0 nick z forum rowniez i pisze to od 1.5 roku.
      a skoro dla ciebie osiagnieciami w grze jest atakowaniei 16 pozycji po uprzednim przeanlizowaniu wynikow z trashsima to gratuluje rozmachu
      dla mnie nie roznisz sie niczym od wiekszej farmy .

      Widzisz, ja od wejścia 7.0 piszę wciąż to samo, i też zdania nie zmieniłem. Rynek, ekspedycje, błędy - wszystko to zabiło do reszty tę grę, i od tamtej pory nie ma ona najmniejszego sensu. A to, że zamiast patrzeć jak inni rosną sam zacząłem rosnąć dzięki ekspedycjom i optymalizowałem ten proces jak tylko mogłem - trzeba było robić tak samo. A nie, czekaj nie mogłeś bo ---> patrz dwa akapity wyżej :E

      Osiągnięcia? W gierce? Nazłomowałem się i narobiłem tyle finezyjnych i wymyślnych ST w tej głupiej gierce, że ja nikomu nic udowadniać nie muszę, mogę i być dla Ciebie farmą - wisi mi to i powiewa. Trzeba było w grze udowadniać jakim jesteś cudownym i niepokonanym wojakiem, a nie teraz na Forum być chojrakiem :E

      EOT
    • Oczynosław czyli mając 1 mln pkt mogę w jeden dzień mieć mega przyrosty czy taak jak taki pro kozak byłeś to czemu nie na pisałeś jeszcze poradnika dla innych by korzystali.

      Każdy by był taki dobry jak rusek, Niemiec, itd....
      A nie wylewasz swoje umiejętności tutaj jaki ty to nie byłeś... Albo co osiągnąłeś....

      Każdy szuka winnego na tym uni bo zamiast grać bez głupich bugów to oszustwo. A normalny gracz tego nie osiągnie w rok jak inni w rok 11mld a normalny gracz bez anty tylko for fun tyle nie zrobi... I tyle w temacie...
    • Kris tanto paronto napisał(a):

      Oczynosław czyli mając 1 mln pkt mogę w jeden dzień mieć mega przyrosty czy taak jak taki pro kozak byłeś to czemu nie na pisałeś jeszcze poradnika dla innych by korzystali.

      Każdy by był taki dobry jak rusek, Niemiec, itd....
      A nie wylewasz swoje umiejętności tutaj jaki ty to nie byłeś... Albo co osiągnąłeś....

      Każdy szuka winnego na tym uni bo zamiast grać bez głupich bugów to oszustwo. A normalny gracz tego nie osiągnie w rok jak inni w rok 11mld a normalny gracz bez anty tylko for fun tyle nie zrobi... I tyle w temacie...
      [ciach]

      Każdy kto miał pytania za czasów ekspedycji, znalazł u mnie odpowiedź. Na Forum w niejednym temacie również pisałem otwarcie o tym i doradzałem każdemu. Były niuanse, o których się głośno nie mówiło wówczas (jak choćby latanie OW/GS na odpowiednio zmodyfikowanych technologiach bojowych) ale tylko dlatego, że nie każdy na to wpadł wtedy jeszcze. Natomiast kiedy już gotowe było konto do latania w ten sposób, również tego nie kryłem, jak i skany konta to pokazywały same. Po prostu NIKT inny w PL w tamtym czasie, nie mógł sobie pozwolić na to, bo miał albo wrogów na uni/za mało floty/za mało anty/brak jaj*.

      Ot tyle.


      *niepotrzebne skreślić


      Super Moderator Ruda:
      Lekko obraźliwa prowokacja
    • Ojczyznoslaw napisał(a):

      W życiu nie miałem takich techów (astro 33? Plazmowa 23? :E ) więc możesz z łaski swojej przestać swoje bzdury rozpowiadać.Multi? Nie miałem bana za multi z Banditem, grał tam znajomy, surkę na rozbudowę pchaliśmy w niego sojuszem, anty tak samo, nic niezgodnego z regulaminem się tam nie działo z mojej strony, więc znowu sobie bajki piszesz, a w ostatnie dni swojego żywota Bandit generował jakieś 250kkk czystego zysku na dobę. A zysk rósł wykładniczo odejmując tylko spalany deu.
      regulamin stanowi ze jedna osoba moze na konto kupowac antymaterie a ty tu wypisujesz ze caly sojusz kupowal antymaterie dla tego konta no fajno fajno ... :| nie macie za grosz honoru i godnosci lamiecie regulamin w kazdym mozliwym miejscu wykorzystujecie wszystkie bledy zeby tylko byc na samym szczycie nawet z polskim suportem sie dogadalicie... :| mi juz wiecej informacji nie potrzeba...