Subforum uni Quasar - kiedy w końcu będzie żyło?

  • Rozwiązane

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Subforum uni Quasar - kiedy w końcu będzie żyło?

    Pytanie bardziej związane z forum, niż z grą =)

    Czy wiadomo coś o prowadzeniu rekordów uni Quasar?

    Pokaż spoiler
    Chciałem je zadać w tym temacie, jednak kompletnie nie wiem jaki był powód jego zamknięcia. Nie jest to dla mnie wielce życiowy kłopot, ani też nie puszę się, bo akurat ja go założyłem, jednak z uwagi na to, że poza czterema spamowymi wątkami, mój jeden w tytule raczej zawierał coś w dobrej intencji. W samym wątku również nie widzę treści, które miałyby jakiś zły wpływ na dalsze dyskusje, a wydaje mi się, że chyba Ci @Ruda jednak zależy na tym, żeby - zwłaszcza nowe - uni były na forum żywotne. Rozkładam ręce, na to odpowiedzi raczej nie oczekuję, bo pytania nie ma. Po prostu stwierdzam fakt, że mi trochę z tego powodu przykro.

    Edit: po poście Dagmary aż mi gupio. Całujem stópki :rumieniec:
    "Istnieją tylko dwie możliwości: albo jesteśmy sami we Wszechświecie, albo nie. Obie są równie przerażające."

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Aurora Borealis ().

  • Pytania o forum zadawać można tu: Forum & Discord - pytania i problemy

    Temat pewnie zamknął automat - jak nie ma postów to się tematy zamykają same.

    Co życia forum i rekordów - to już zależy od graczy, jeżeli nie ma zgłoszeń na prowadzącego to i tematu nie ma. Przy dłuższym braku chętnych na prowadzenie tematów, team raczej problemu nie robi i daje szansę się wykazać. ;)

    To samo tyczy się forum, czy to ogólne czy sojuszu, nie zmusisz ludzi do pisania na forum. Jeżeli tego nie chcą to nie będą i żadne działanie teamu nie wywinduje aktywności do mega poziomu. Jeżeli coś się poprawi to będzie to raczej jednorazowy pik. ;)
    Jak wygląda fuzja > FAQ Fuzji z OGame
    Fuzja a temperatury > Klik
  • powyginany drucik napisał(a):

    Temat pewnie zamknął automat - jak nie ma postów to się tematy zamykają same.
    Fak...tycznie. Przeszło mi to przez myśl, ale uroiłem sobie, że... no... wredna Ruda.

    powyginany drucik napisał(a):

    Jeżeli coś się poprawi to będzie to raczej jednorazowy pik.
    No kurde, szkoda by było, bo przy eko x10 naprawdę można dużo zdziałać. Ja już mam nanity na 10 lvl, fuzje 23 i Te 22. Jestem ciekaw jak mają inni.

    Kirov napisał(a):

    nieprzeciętna Inteligencja
    Wypchajcie się kapralu :smiley158:
  • Padyszach napisał(a):

    Regulamin działu Dyskusje i Dyplomacja

    obowiązuje od 16.12.2008


    VI. Tematy nieaktywne (bez odpowiedzi) od 4 tygodni będą zamykane. Dotyczy to wszystkich uni w DiD. Ma to zapobiec podbijaniem starych tematów przez użytkowników, którzy specjalnie spamując stare tematy podnoszą je, przez co tworzy się zamieszanie - nie wiadomo, które tematy są aktualne, a które nie.
    Oczywiście jeśli ktoś uważa, że ma coś do dodania w którymś z zamkniętych tematów, może napisać PW l do odpowiedniego moderatora z uzasadnioną prośbą o otwarcie.
    Wystarczyło przeczytać regulamin podforum DiD. Natomiast chętne osoby do prowadzenia rekordów zapraszam na pw ;)
    Życie podforów tak naprawdę zależy od graczy tak jak już wspomniała o tym powyginany drucik.


    :smiley156:





    [13:51] <+Mati> Wladza dla moderatorow, precz z GO!

    :xfa: Rekrutacja MOD :xfa: