PRZEPROSINY FILU

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • PRZEPROSINY FILU

    Tak Filu mial przepraszac ;D

    [ciach]

    prnt.sc/qqgjgk

    Witam!
    W tym temacie pragne przedstawic kulisy ostatnich wydarzen na U68, dotyczacych rakietowania, spamowania podgladu i konfliktu pomiedzy sojuszami Misie i Komornik. Czesc z was drodzy gracze juz zapewne obila sie o temat, ale przyszedl juz czas zeby poznac szczegoly. Filu mial sie przyznac publicznie kto ten konflikt zaczal i na forum zamierzal przeprosic Komornikow. Jednak probowal odwrocic kota ogonem i zatuszowac swoimi wypocinami (szablonami przeprosin) prawdziwy obraz rzeczywistosci, zapewne obawiajac sie totalnej kompromitacji. Przegladajac ponizsze screny przosze zwrocic uwage na daty wiadomosci, zeby nie bylo ze cos jest poprzekrecane.
    No ale zacznijmy od poczatku:
    To juz nie pierwszy raz Filu wywoluje konflikt rakietami i GSami lub LMami na zwolniony %. Kiedys w zabawe wciagnal rowniez sojusz PN. ale wowczas przeliczyl sie z mozliwosciami, tym razem postanowil sie skupic na sojuszu Komornik.
    Pierwsze ataki i rakiety polecialy z konta MOONKIL MISIOWY, po tym jak Gruby i Amav wbili miskom pod ul. Takie przenoszenie sie pod zamkniete US-y rywali bylo od zawsze nieodzowna strategia gry. Rozgarnietym ludziom tlumaczyc tego nie trzeba. Jednak wcale sie nie zdziwie, jak niedlugo dojdziemy do kolejnego absurdu w grze, gdzie za wbicie W lub POD uklad przeciwnika dostaniemy bana lub warna od pani Kasi.
    prnt.sc/r63dmb
    No i oczywiscie wysylanie po 1 rakiecie i zwolnione ataki to nie spam, jezeli jest to robione z rakietowko-GSowek miskow
    snipboard.io/7rJTGM.jpg
    https://prnt.sc/qrhbl
    prnt.sc/qp6atc
    A potem zaczely sie grozby z tego smiesznego konta MOONKILL:
    prnt.sc/r638bf
    Amavowi i Grubemu nie pozostalo nic innego jak odpowiedziec na zaczepki rakietowki i w odwecie puscic rowniez rakietki i czyscic rakietowke do zera. W miedzyczasie Filek odpalil kolejne swoje pomocnicze konto, konto Paqs. Pazik zaprzeczal ze Misie maja cokolwiek z tym kontem wspolnego, wiec moze niech zapyta najstarszych stazem miskow (Pluszowego, Majnaja, Mscislawa) kim byl Paqs i co to za konto. To konto bylego sojusznika, ktory jeszcze podczas wojny Misie vs. Komornik wbil nam pod ul na 8 gale i do tej pory ta planeta tam kisnie (no ale przeciez Misie moga wbic komus pod US, a w druga strone to juz nie wolno!) Konto siedzialo chyba ze dwa lata na urlopie, az do momentu, kiedy Filu potrzebowal go uzyc do dzialan rakietowo-GSowo-spamujacych, Na screnach ponizej widac jak jednoczesnie z kont Paqs i Filu leca gsy na ponad 24 i 48 godz (ale przeciez to nie spam :roll: )
    prnt.sc/qplyd7
    prnt.sc/qpl738
    prnt.sc/qrim01
    Wspomne jeszcze ze po odpaleniu Paqsa, konto to szybko srtacilo wartosc punktowa, a o ta sama wartosc wzroslo konto Filemona
    -4 085 375 paqs + -2 758 749 paqs = +6 670 769 FILU [MISIE]
    prnt.sc/qw70y4
    A kiedy Amav zbil moona na koncie Paqs, to kolejne konto po bylym sojuszniku - REUS - stawialo ponownie moona na koncie Paqs. Tez bedziecie sie wypierac ze nic nie wiecie o tym koncie Reus?
    prnt.sc/r3jwo8

    Wracajac do glownego tematu:
    W miedzyczasie wbili tam dodatkowwymi planetami Kilgor i Tyski, ale nie robili zadnych chamskich zagrywek ponizej pasa, dlatego i my biernie przygladalismy sie sasiadom.
    prnt.sc/qriuz5
    prnt.sc/qrivd7
    Ale gdy z konta Paqs i Filu rowniez zaczely latac rakiety i spamujace ataki na Grubego i Amava, logiczne jest, ze odpowiedz byla taka sama, skierowana tylko i wylacznie w Fila i Paqsa.
    prnt.sc/r63xa2
    Dopiero po tym jak sojusznik EasyBot wszedl na konto i zapodal info ze Ezeq sciaga mu moona i co widac na screnie rakietuje, postanowilismy odplacic sie tym samym.
    prnt.sc/qrj29d
    zapodaj.net/5b59bd3535c43.jpg.html
    prnt.sc/r665hc
    Nie interesuje nas to co Filu nagadal Ezqowi, ze ten wmieszal sie w konflikt. Wy zaczeliscie pierwsi rakietowac i spamowac naszych, wiec trzeba miec nie pokolei w glowie, zeby teraz szukac wymowek, wybielac sie i zrzucac wine za caly knflikt na druga strone. Byla szansa, zeby ten konflikt wygasl sam z siebie, bo te ataki byly juz coraz rzadsze, ale Filu uwielbia podkrecac atmosfere i od dwoch tygodni ponowil ataki. Takie sobie zapiski w notatniku robilam z tych jego lotow:
    Data 11.02.2020
    Paqs sle 1 gs do mnie na niszcz na 1:86 , ponad 15 godz.
    prntscr.com/r0yprm

    Data 12.02.2020
    prntscr.com/r174mg

    dolaczony kolejny gs
    prntscr.com/r1df8g

    dolaczona kolejny gs okolo godz 19:12
    prntscr.com/r1eb14

    Data 13.02.2020
    Kolejne fale gsow na ponad 18 godz + rakiety
    prnt.sc/r1noum
    prntscr.com/r1npfd

    przed godz. 19 zostaje dolaczony kolejny GS
    prntscr.com/r1x0ya

    Data 14.02.2020
    Kolejne gsy wyslane na niscz, na 4 gali wyyslany rano, lot ponad 18 godz. , na 8 gali wyslany wieczorem na prawie 7 godzin.
    prnt.sc/r2fqrj

    Data 15.02.2020
    kolejny gs n ponad 13 godz. na 2:292:5
    prnt.sc/r2nsho

    W poludnie dolacza kolejnego gs na prawie 19 godz lotu na 4:39:10
    prnt.sc/r2oqbn

    Wieczorem dolacza kolejnego GS na ponad 8 godzin na 8:283:7
    prnt.sc/r2tere

    Dnia 16.02.2020
    dwa sloty gs, na 1 i 2 gale na ponad 16 godz..
    prnt.sc/r318aq

    godz. 22:52, leci 5 slotow na rozne koordy na niszcz,
    prnt.sc/r38hlc

    Data 17.02.2020
    przez caly dzien od rana lecial gs na 4gale,
    okolo 21:35 dolaczyl gs na 8 gale
    prntscr.com/r3qg3r
    itd.... oczywiscie rakiety tez szly codziennie dopoki nie skasowalam obrony.

    Nie interesuje nas czy Filu siedzial na tym koncie sam, czy sciagnal na to konto swojego kolege przyglupa panciorka. Zalosne sa te PW wysylane z do mnie i do moich sojusznikow z konta Paqs. Zalosne jest lamanie RODO i rozpowszechnianie mojego nazwiska wsrod innych graczy. Ciekawa jestem jak podejdzie do tego nasz szanowny Team, a moze na polskich serwerach nie obowiazije ochrona danych osobowych? Pamietam jak kiedys zwrocilam Panciorkowi uwage na ten temat, to szybciutko pokasowal posty, ktore odnosily sie do mojego prywatnego zycia w realu. No coz, PW nie da sie usunac, dlatego wlasnie na podstawie takich PW wiem kto i na czyje zlecenia obsluguje takie rakietowko - gsowki.
    prnt.sc/r61r34 - PW do sojusznika
    prnt.sc/r66fhx - PW do sojusznika
    prnt.sc/r66g7p - PW do mnie
    Nie bede dalej komentowac tej zenady, kazdy ma swoj rozum. Ja od siebie tyle moge powiedziec, ze swojego nazwiska sie nie wstydze, w przeciwienstwie do ciebie Filu i Panciorku, zasiadaczu GSowko - rakietowek.
    A w obliczu obecnej sytuacji sojusz komornik nie przewiduje zadnej mozliwosci pojednania i ukladania sie z Miskami, a Filu i kazde przychylne mu konto bedzie przez nas pietnowane, tu cytat:" tydzien, miesiac, rok". Filek, i zauwaz ze to nie nasz sojusz sie rozsypuje, wrecz przeciwnie, dwoch sojusznikow doszlo. Za to od was odszedl Konrad i Zabubiony, i nie zdziwie sie jak kolejne osoby zaczna odchodzic.
    Ta sytuacja dotyczy kazdego z Komornikow, ale nie sposob powklejac wszystkie screny i dolaczyc wszystkie odnosniki sojusznikow. Mysle ze niektore rzeczy wyjda jeszcze w dyskusji w kolejnych postach.
    Dla odwiedzajacych temat zycze milej lektury.

    Jeszcze gorace info z ostatniej chwili:
    Filu, wiem ze wsciekles sie jak twoja rozmowa z Grubym ujrzala swiatlo dzienne. Teraz bedziesz montowal jakies lewe nagrania i fotomontaze zeby wyplynac z tego szamba? No tak, tonacy brzytwy sie chwyta. Nie raz juz preparowales dowody, co mogliby potwierdzic twoi byli sojusznicy, zreszta ja tez mam screny potwierdzajace jak sprzedajesz spreparowane info. Trzeba bedzie to je udostepnie w odpowiednim czasie. A tym czasem sam sie jeszcze bardziej pograzasz i w pw przyznajesz, ze sadzasz na swoich pushkontach swoich znajomych panciorkow i ze jestes na tyle psychiczny zeby w wirtualnej grze wyszukiwac i wykorzystywac dane personalne. Idz sie chlopie lecz. Sojusznicy mogliby ci znalezc jakiegos dobrego psychiatre.
    prnt.sc/r66aq3 - PW od Fila do mojego sojusznika


    Super Moderator Ruda:
    pw udostepnione bez zgody drugiego rozmówcy oraz nagranie z wulgaryzmami mniam
  • tl;dr

    filu pokazuje swoja "prawdziwa twarz" jęcząc grubemu nad uchem, że przeprosi na boardzie po czym dalej zgrywa kozaka w swoim sojuszu, potem ktoś tam rakietuje, spamuje podglad, wysyła gsy z misi udając mega koksów; filu używa swoich multikont żeby powyzywać i wysyłać rakiety - ewentualnie jakiś przydupas fila
    @aduch

    typowe u68 :E

    @Pandix @Leonidas dlaczego nie jesteście w misiach, miałbym dobry meme content xD
    Zmęczony całym dniem w pracy? Masz dość baby nad uchem, która narzeka Ci na ogame? Zapraszamy do pizzeri mamma mia na dagmarkowy shocik!
    Strzel se dagmarkę!
  • Już kiedyś pan F rznął głupa i udawał że nie ma multi i w ogóle :quasi:
    Jak dzwoni, to tylko po to, żeby do laski miał bliżej.
    Nie miśki nie mówią głośno i wprost o tym jak było w sojuszu, bo już nie muszą - lameriada sama się odkryła.

    Zostaje jeszcze odstawienia tych dwóch wierzchołków sojuszowych od wazeliny i smarowania czyjegoś dupska..
  • swoją droga trochę dziwne że macie tyle dowodów na "spam" a tylko jedna strona dostaje warny , nie może rakietować obrony przeciwnika używając prawie pełnych silosów
    ciekawie to wygląda, może w dobie tych wszystkich dyskusji i tego co się jak widać wylało , powstaną jasne zasady które zdefiniują co to jest spam podglądu a co nim nie jest
    i nie będzie to zależało tylko od osoby która rozpatruje owe zgłoszenie.
    Pożyjemy, zobaczymy
  • Antharas napisał(a):

    swoją droga trochę dziwne że macie tyle dowodów na "spam" a tylko jedna strona dostaje warny , nie może rakietować obrony przeciwnika używając prawie pełnych silosów
    ciekawie to wygląda, może w dobie tych wszystkich dyskusji i tego co się jak widać wylało , powstaną jasne zasady które zdefiniują co to jest spam podglądu a co nim nie jest
    i nie będzie to zależało tylko od osoby która rozpatruje owe zgłoszenie.
    Pożyjemy, zobaczymy
    To jak z włoskim dowcipem o Juve:
    Każdy klub sprzedaje 2 oficjalne koszulki - koszulkę zawodnika z pola i koszulkę bramkarza, tylko Juve ma w sprzedaży 3 koszulki: zawodnika z pola, bramkarza i sędziego
    Parafrazując miśki mają w swoim sklepie 3 koszulki...
    Fremeni w najdoskonalszym stopniu posiedli ową cechę, przez starożytnych zwaną „spannungsbogen” – która jest samonarzuconą zwłoką między pożądaniem jakiejś rzeczy a aktem wyciągnięcia po nią ręki.
  • Ogólnie to jestem zdania, że z debilami się nie dyskutuje, tylko się ich ignoruje :)
    Z drugiej strony widać u FILA delikatne zaburzenie psychologiczne, które może być niebezpieczne. Za cyber-stalking można iść w pasiaki - jak przegnie to bym nie ignorował takiego zachowania bo nie wiadomo na czym się skończy. I tak - tutaj piszę całkiem serio i całkiem poważnie. Jesteśmy dorosłymi ludźmi, mamy rodziny, dzieci. Jakby do mnie pisał to co do Was pisał na pewno bym zgłosił.

    Pozdrawiam
    Wisior
  • Niektórym przyśpieszone eko nieco wypaczyło szacunek dla surowca i w imię obłąkańczej chęci sławy jednego pajaca zachciało się do tego przyłączyć. Ta rakietowa patologia zbiera szerokie żniwo, a ma podłoże w zagrywkach pewnego Daniela, co to nawet swojego nazwiska nie potrafi odmienić. Najgorsze w tym wszystkim jest stronnicze podejście teamu - jednym pewne akcje uchodzą na sucho, a drudzy dostają za to warny z ostrzeżeniem o banie. W każdej "normalnej" firmie powinowactwa pomiędzy podwładnym i przełożonym są ukrócane, ale nie tutaj.
    "The circus is gone, all that's left is the clowns..."
    Robbie Williams "Ego a go go "
  • hmmm ja się wypowiem krótko, zwięźle i na temat... ktoś całkowicie zatracił się w świecie wirtualnym i już nie odróżnia cyferek od rzeczywistości - jedno jest pewne to trzeba leczyć!!!
    pozdrawiam

    Imperare sibi maximum imperium est



    ST#262 NEKKAR ON
    ST#2 WASSAT- OFF

    ST#87 Uni69 - OFF
    ST#67Fenrir - OFF
    ST#3 Dorado - ON
    ST łącznie - 421
  • To że macie swoją piaskownice tutaj i zamiast zająć się poważnym pushem to się bawicie w jakieś gówniane rakiety albo niszczenie przez 24h to naturalnie wszyscy wiemy :E kulisy są jak widać dużo zabawniejsze. Bawcie się dalej, przecież to was ma cieszyć a że cała społeczność też nie musi do cyrku chodzić to zwykły produkt uboczny :E


    Ogólnie to co ma operator do waszych danych osobowych albo RODO w grze która wymaga podania tylko adresu email i nie wyświetla go nigdzie dla innych graczy ? Nie znam się na prawie ale to że się komuś podaje swoje nazwisko w koleżeńskich relacjach to chyba nie sprawia że nagle staje się on administratorem danych osobowych i może zostać pociągnięty do odpowiedzialności karnej za właściwie podanie tylko nazwiska :E

    Za niedługo laska z klubu przyjdzie z RODO bo po imprezie gość się pochwali kolegom że poznał jakąś Kowalską.

    Spam podglądu to kpina ALE ktoś kiedyś myślał że kolejny pilot na niego leci a to była gruba flot i włączył urlop zostawiając flotę na pastwę moich pancerników. Nie mówimy o spamie z moonówek/pushówek.

    a i wiesz co bym prosił ? :E


    PB Solo | PB ACS | Top 1 ACS Uni28
    :top1: Top1 Złomiarzy Uni28 :top1:


  • WRUM a po co Ty sie czepiasz w tym temacie @Pandix @Leonidas ?? potrafisz czytac wątki ze zrozumieniem ? pokazales jakim jesteś geniuszem pushujac sie z innych kont :)
    trzymaj sie tematu..., jesli rozumiesz sedno tej histori :popcorn:

    Temat ktory został dzisiaj wrzucony, zwłaszcza rozmowa Fileta z Grubym mowi sama za siebie :ocb:
    wkoncu ktoś złapał Filusia na jego kłamstwach, jak można wierzyć komuś kto potrafi okłamywać swoich własnych Sojuszników ?
    Tak było jeszcze za czasów kiedy sam grałem z nim w Miskach od początku powstania, bo tak naprawde sami zalożylismy Miski!
    ale dopiero po dłuzszym czasie zorientowałem sie jak manipuluje i okłamuje wszystkich :popcorn:
    Podejrzewam że tym razem było podobnie, wzniecił ogien rakietujac komornikow z innego konta, sam lub po przez kogos innego tak jak to miało miejsce kilka lat temu ( nie wiem co sie dzialo jak mnie wsrod miskow nie było ) po czym w Sojuszu napisał ze Komory rakietuja Fila i trzeba sie odpłacic :ocb: ta sama historia była z PN ( posadzil kogos na konto pancior4k lub podobna nazwa ) zeby zrzucic wine na Panciorka ktorego wykorzystywał wiekszosc czasu jeszcze jak panciorek gral :) po czym pozniej probował Pn i Komorom wmowic że on nic nie ma z tym wspolnego tylko Pancior sie mści XD . Kazda historia była przygotowana ale nie wzią pod uwage że co innego mowi swoim Sojusznikom, zupelnie innego mi a co innego komus innemu, nie wzia tez pod uwage że z wieloma graczami miałem kontakt i po tym jak mnie wy...ał z Soja nie pozwalajać sie nawet wytłumaczyc, obarczając mnie kłamstawami mimo tego że razem zakladalismy Sojusz i werbowalismy zaufanych graczy ktorzy do tej pory Ci ktorzych poleciłem dalej są w miskach potrafił kłamać :popcorn: a Ci ktorzy mi ufali dalej wiedzą że można mi ufać, dzięki temu jestem tu gdzie jestem.
    Kilka razy pisałem pod roznymi ST ze to tylko gra i wazne zeby kazdy z nas traktował to jako zabawe ale niestety Filecik nie potrafi odroznic dobrego fanu od rzeczywistosci! zamiast wykorzystać mozliwosci swojej floty i reszty sojusznikow wolał siać zament i afery :thumbup:
    Wkoncu ktos zebrał do kupy materiał i wrzucił na forum, szkoda mi Cie troche ale jak by nie patrzył to Ty zawsze starałeś sie dopiec wszystkim innym zamiast wykorzystac flote ktorą masz żeby złomować :popcorn: Mało tego uważałeś że wszyscy inni są poniżej Ciebie :glaszcze:
    Sam jestes sobie winny, mam tylko nadzieje że przyznasz sie do prawdy chłopakom w Sojuszu bo częśc z nich znam i sam werbowałem!

    PS. mimo tego jakiego frajera ze mnie w Miskach zrobiles,i to jak mnie Pnami straszyłeś to do tej pory nigdy nie wyjawiłem zadnych brudow na Ciebie :popcorn:
  • Słuchalem hitu po raz kolejny aby lepiej zacząć dzień :) i wczoraj w ferworze informacji, śmiechu i zdziwienia pominięty został ciekawy początek który łapie się pod inny temat,, spam podglądu,, gdzie filu sam mówi że to spam gsami/lmem. Kłania się tu tzn taktyka gry a celowy spam podglądu :)
    A z tego co udało się przeczytać w innym temacie można wywnioskować jasno że misie stosują,, taktykę,, (ich król sam nazywa to celowym spamem) a Komornicy spamują podgląd strzelając prawie pełnymi salwami rakiet.
    Ciekawe :)

    [ciach]

    Super Moderator Ruda:
    komentarz do usuniętego postu mniam

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Antharas ().

  • oooo Grubo tutaj na tym uni nadal się dzieje

    Jakieś rozmówki jakieś screeny nagrania rozmów udostępnianie danych numerów itd...

    CBA na Ogame w postaci Fileta. Aż czekam na konferencję prasową @FILU :)
    Jeśli gra a szczególnie taka gra jak nasze Ogame jest stawiana na równi lub wyżej niż własne/ czyjeś życie prywatne to już jest problem natury ludzkiej.

    Może zamiast się z niego naśmiewać pomóżmy mu. Widać potrzebuje on jakiegoś specjalisty
  • @Dark Passenger a kim ty w ogole jestes ze mowisz o jakims moim pushowaniu? nic nawet nie wiesz o mnie, ani o stosunkach jakie łączą mnie z pandixem i mankiem a próbujesz mi jakieś szpile wbijać :E dowiedz się czegokolwiek i może wtedy się wypowiedz zamiast robić z siebie idiotę. no ale rozumiem ze u misi to normalne

    ps. zacznij myśleć ze zrozumieniem :E

    czyżbyś był kilgorkiem który wydał 300k anty żeby zrobić kuku kontu top 1000, a stracił tylko kręgle i moona? :E

    eidt2;już wiem kim jesteś, idź się zastanów nad swoim zachowaniem :E
    Zmęczony całym dniem w pracy? Masz dość baby nad uchem, która narzeka Ci na ogame? Zapraszamy do pizzeri mamma mia na dagmarkowy shocik!
    Strzel se dagmarkę!

    Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez Wrum ().