S&D Universum 68 Edycja 2 [20.10.2019-20.11.2019]

  • Dyskusje

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Nie bronie Grubego ale to cyrk z ty SD

    Ruda napisał(a):

    wymienione oszustwo oraz bany, które regularnie wyłapywał podczas rozgrywek S&D na tym uniwersum, co utrudniało rozgrywkę i działało na szkodę drużyn których był członkiem, decyzja Rady S&D zostaje wykluczony z udziału w przyszłych rozgrywkach S&D.
    P

    że to podsumowanie kilku rozgrywek SD to TAK należy mu się ale nie o tym chce napisać ale o tym co Wy robicie dla czego reagujecie 2 tygodnie po ? czemu nie od razu jak gruby wyrwał bana po pierwszym tygodniu SD ? czemu nie wykluczony był po rw. które były złe a OMG były paradoksalnie "zaliczone / zaakceptowane" ? czemu wtedy Rada SD nie sprawdzała tego na bieżąco ? tylko pozwolili mu dalej grac !!! i tu jestem za tym ze w takim waszym systemie niekompetencji krzywdzicie raz ! Grubego bo chłop i łajza i oszust ale walił pieniądze w anty robił przenosiny stawiał telepki z anty wcisną w SD kupę kasy a wy po terminie piszecie że "wyeliminowny" wiecie jak to się nazywa !!! to jest NACIĄGACTWO !!! nie lubię grubego ale jawnie został naciągnięty na kasę co wy macie profity d GF za takie manewry ? Jak byście zareagowali wcześniej a od tego jesteście to wyeliminowanie było by wcześniej a gruby by zaoszczędził by kasę a nie pakował w anty.
    Daliście plamę bo powinniście to wyłapać wcześniej a na pewno były tickety na grubego w czasie D gdzie można było reagować od razu a nie z opóźnieniem 2 tygodnie i naciągnąć go na kasę to jest przestępstwo już wymuszanie kasy . W następnym SD nie wiadomo teraz czy inwestować w anty i przenosić się bo miesiąc po SD ktoś dopatrzy się że BŁĄD Rada SD zrobiła klasyfikując kogoś i pozwalając mu grac jak nie powinien .
    Wygląda to ja otoczka fasady maskowania błędu który rada D sie nie przyzna ze reaguje z opóźnieniem
    Po DRUGIE !!!
    Co wy robicie z reszta graczy ! nie mówię tu o sobie czy Danek on może jak i ja poddał się i nie monitorował progu średniej bo założył mylnie że nie ma sensu a może jak i ja miał w zamierzę na koniec podbić średnia kilkoma wlotami w bunkier po protu zrobiliście w balona nagrodę Aktywisty w tej edycji i to wina rady SD.
    Po TRZECIE !!!
    co wy zrobiliście z drużyną w której był liderem gruby ? no co ? czy wy zamierzacie ponieść jakieś konsekwencje waszej opóźnionej reakcji !!! jak by Gruby został w czas wyelimonowany lub nie dopuszczony do SD to możliwe że taka drużyna by nie powstała a gracze byli by dopisanie do innych drużyn . W czasie SD były usuwani gracze i zaraz Opiekunowi pisali ze jak chcecie podmiencie gracza ( gdzie teoretycznie to złamanie waszych zasad przez was samych po nikt nie może brać udziału jak nie zapisze się w terminie) JAk by gruby był usunięty w pierwszym tygodniu czyli po banie drużyna by dostała innego lidera a nie daliście jej takiej szansy bo piszecie to 2 TYGODNIE PO TERMINIE. Możliwe że drużyna by sie rozpadła i gacze po 2-3 dopisani byli by do innych drużyn co teraz teoretycznie 2-3 graczy co wylądowali by w wygranej drużynie pozbyliście ich prawa do nagrody Drużynowej - czy to jest fairpley ! - Rada SD ?

    Meritum!!!
    jak róbcie taki cyrk po terminie co powinien być w czasie rozgrywki to róbcie to by miało sens bo inaczej potoczyło by się całe SD dalej walka była by o aktywistę no i 2-3 graczy miało by prawo do nagrody drużynowej . Wyrzucacie grubego słusznie należy mu się ale nie wyciskając z niego najpierw kasy . Robicie coś po terminie to dajcie szanse dalszej wali i rozpisania drużyny Grubego po innych drużynach i dajcie DOGRYWKĘ !!!
    Dajcie dogrywkę miejcie jaja i konsekwencje waszej opóźnionej decyzji . dajcie dogrywkę z 2 tygodnie a zobaczycie że się dużo zmieni a nie robicie to na tak zwanego "tak mi się widzi"
    rozpisać drużynę i dogrywka SD bo nie dość że zrobiliście jaja sobie z grubego to z nagrody aktywisty też i członków drużyny grubego którego ci gracze nie są niczego winni że mieli takiego a nie innego lidera
  • FILU napisał(a):

    czemu nie od razu jak gruby wyrwał bana po pierwszym tygodniu SD ? czemu nie wykluczony był po rw. które były złe a OMG były paradoksalnie "zaliczone / zaakceptowane" ? czemu wtedy Rada SD nie sprawdzała tego na bieżąco ? tylko pozwolili mu dalej grac !!!

    bo nikomu do glowy nie wpadlo ze ktos moze zmieniac % w RW? przeciez kiedys kazdy bral za pewnik ze jak ktos daje RW to % w naglowku bedzie sie zgadzal gram w ogame z 14 lat i nigdy nie widzialem takich cyrkow zeby ktos sobie zmienial wartosci % bo rw by sie nie liczyly
    cala prawda "rynku" pozdrawiam

    Johnkopytko z klanu Kopytkow
    Najwiekszy fan Jennifer Aniston <3
  • @Danek, co do tych spojlerow, to nie kojarze zeby Gruby wklejal jakiekolwiek spojlery, bo lajkowalam kazde jego wrzucane rw i nie przypominam sobie spojlerow w jego wykonaniu. Tymbardziej ze Ruda pisala kilka dni po rozpoczeciu rozgrywki zeby nie wrzucac w spojlerach , bo jej program tego nie czyta.
    Nie wiem jak to wyjasnic, moze zostalo to zmienione w celu odsortowania tych niepoprawnych RW przez kogos z temu. Nie wiem, nie bede zgadywac, ale cos tu jest nie halo.
  • FILU napisał(a):

    Dajcie dogrywkę miejcie jaja i konsekwencje waszej opóźnionej decyzji . dajcie dogrywkę z 2 tygodnie a zobaczycie że się dużo zmieni a nie robicie to na tak zwanego "tak mi się widzi"
    Filek, tu tu cie dalej boli ;} Dogrywka po wyeliminowaniu Grubego dala by ci jeszcze szanse na zdobycie aktywisty. Szczwany lisek chytrusek!!!
    A swoja droga, to jak dupka sie pali i wylazi kolesiostwo, to najlepiej sie odciac od poroblemu. Obgadales ta taktyke z Ruda, ze tak bedzie lepiej jak napsioczysz teraz na nia? Czy po prostu umywasz rece i zmywasz sie po angielsku ?
  • myślę to co napisałem i z nikim nie ustalałem ;P
    chodzi o ogół nie o mnie bo jaki jest sens psuć SD i całą rozgruwkę która by się inaczej potoczyła gdyby odpowiednie służby dokonały tego w odpowiednim terminie , nie było by drużyny grubego i gracze rozpisani byli by po innych ( może leonidas był by zemną :D) Nie ma lidera nie ma drużyny a rozpianie drużyny to kolejni 2-3 graczy farciarzy którzy by zostali dopisani do wygranej drużyny .
    To SD nie zepsuł gruby ani gracze tylko rada SD w sumie to możecie dać aktywistę komuś kto zrobił 10 rw bo rada SD nie przemyślałą nic że nie robi się czegoś jak cos nie ma sensu ani rąk ani nóg zwłaszcza ze SD to walka z czasem a tu widzimy że nie że kilka decyzji można zrobić po terminie
    Ja sobie jaj nie robię ale jak Gruby był by chory na serce sprzedał samochód zainwestował w SD kasę po 20 listopada kupił najdroższego szampana a teraz co zawał ma przejść?
    3 aktywistów zrobionych w balona przez rade SD bo kazali im uwierzyć ze nie mają szans i niech sie juz nie starają bo gruby wygra a teraz co Surprise :D :D :D no i jeszcze całą drużyna jego która sie teraz dowiaduje że "działał na szkodę drużyny " a co chłopaki winni ?
    rada SD dała plamę ale dogrywki nie zrobią bo mandat zaufania by stracili przyznając się że tak się nie robi i tak się ludzi w butelkę nie nabija
  • uniwersum wariatow :D
    Kromak[P N]&CelestialGeneral[P N]&Selene[P N]&Mallory[P N]&Van[P N]vs.obserwator[BOSS]~1855466.62%
    kruchy[P N]&Kromak[P N]&Selene[P N]&Mallory[P N]&Andre[P N]vs.Bociek(wojtekreal)[3 X]~2407655.4%
    ancymon[P N]&Kromak[P N]&Andre[P N]&Hamer[P N]&Lzk kupie dex[PZWP]vs.Mili[3 X]~369787.52%
    Selene[P N]&Andre[DoF]&Kromak[P N]vs.wilku[MISIE]~102650.3%
    Mallory[DoF]&Warka[COMA]&fnk[P N]&Kromak[P N]vs.dziob[3 X]~98143.53%
  • Życzę osobie od której zależy by dać szansę na dogrywkę z rozpisaną drużyną grubego a nie da . Podobnej sytuacji w jaką wplątana została u68 jeśli nie naprawią błędu. Bo jak można pisać "które regularnie wyłapywał podczas rozgrywek S&D na tym uniwersum" czyli z założenia już nie powinien grać w tej edycji a dali mu jeszcze drużynę :D bez szans z takim liderem co później płentują "działał na niekorzyść drużyny " przecież to samo siebie wyklucza czy ktoś zastanawia sie nad sensem tego .
    Co do życzenia to taka sytuacja jak ta staraj się o kupno mieszkania wypełniaj wszystkie wnioski płatne , opłacaj notariuszy , kupuj znaczki , płać koszty manipulacyjne , opłać co trzeba bo bank mówi że da kredyt bo jesteś wygrany w tym przetargu o mieszkanie a później niech bank ci napiszę że NIE bo wiedział już wcześni że nie masz szans kredytowych ale poinformawał dopiero teraz . Lub by był ktoś tym drugim do przetargu ale bank daje do zrozumienia że nie masz szans bo jest inwestor już który na 100 % ma warunki i zdobędzie to mieszkanie ale z czasem napiszą do ciebie że jednak główny inwestor został skazany i miał byś szanse kupić to mieszkanie ale nie złożyłeś odpowiednich dokumentów w terminie
    Tak się za jednym razem nabija w butelkę ludzi a zarazem przy okazji którzy byli w drużynie

    Kto wam dał prawo do karania przy okazji waszej spóźnionej decyzji wszystkich walczących o aktywiste jak i drużynę wygraną w której by sie znaleźli gracze z drużyny grubego . Brak jakichkolwiek oznak profesjonalizmu tylko zwykła amatorka bez konsekwencji dla was

    Czy trudno jest zapytać graczy drużyny grubego czy czują sie usatysfakcjonowani ? czy zgodzili by się na rozpisanie ich drużyny po innych drużynach i dogrywce ? Nie wiem czy to trudno zrobić a może trzeba do niemców napisać jak jest z tym problem mogę po angielsku płynnie napisać podanie o dogrywkę z pełnym uzasadnieniem dla czego
  • FILU napisał(a):

    Życzę osobie od której zależy by dać szansę na dogrywkę z rozpisaną drużyną grubego a nie da .
    Marzy ci sie, ale kto wie, jak masz takie dobre znajomosci to moze w tym kierunku cos wykombunujesz u swoich poplecznikow z Teamu, wcale bym sie nie zdziwila.
    A powiedz mi, gdzie w regulaminie jest napisane ze osoba ktora wczesniej miala bana nie powinna brac udzialu w rozgrywkach S&D? Jezeli taki zapis istnieje i jezeli Gruby mial by nie brac udzialu w S&D, to dokladnie to samo tyczyloby sie ciebie, bo tez nie jednego bana na koncie miales, Panie krysztalowy. Nie widze podstaw prawnych aby Grubego zdyskwalifikowac ani wykluczac zarowno z tej jak i z kolejnych edycji S&D, poniewaz regulamin w tej kwestii nie daje takich podstaw. Ale oczywiscie spodziewam sie ze na potrzeby pewnego kolka adoracji w najblizszym czasie odpowiednia korekta regulaminu sie znajdzie. Przypominam tylko ze prawo nie dziala wstecz i istnieje jeszcze cos takiego jak prawo konsumencjie, o czym Ruda i Rada S&D chyba zapomniala.
    Zastanawiam sie tylko czy taka blokada udzialu w S&D bedzie nakladana na konto czy gracza??? Bany nakladane sa na konto, i w przypadku zmiany wlasciciela konta historia banow pozostaje nadal przypisana do konta. Czyli teoretycznie gdyby taka blokada udzialu w S&D zostala wprowadzona, to osoba ktora przejela by konto po Grubym nigdy do takiej rozgrywki S&D wystartowac by nie mogla. I odwracajac sytuacje, Gruby przesiadajac sie na jakiekolwiek inne konto moglby dalej brac udzial w kolejnych rozgrywkach S&D. Bardzo jestem ciekawa jakie wtedy Opiekunowie S&D znajda sposoby, zeby robic takie przekrety jak w tej edycji?

    Filek, nie trudz sie, Niemcom latwiej czytac w ich ojczystym jezyku, wiec ja sie tym zajme, wlasnie zajmuje sie redagowaniem takowegoz pisma. Ciekawa jestem jak Niemcy podejda do lamania praw konsumenta i dyskwalifikowanie gracza , ktore to jest uzaleznione od " widzimisie " jednej Pani opiekunki
  • @FILU co Ci da dogrywka ? :D Ty byś musiał walnąć ST na 40k %, a dla Ciebie to nieosiągalna wartość :D Trzeba było zrobić starcia 2 tygodnie temu, a nie teraz płakać, że średniej zabrakło :)

    Pozdrawiam
    Wisior

    PS.
    Czemu @Ruda założyłaś, że Mallory chce nagrodę aktywisty ? Formalnie to wygrał i złomiarza i aktywistę - taki wynik powinien zostać wpisany, dopiero później można dopisać, że nagrodę dostaje ktoś inny bo Mallory zrezygnował :)
  • Ruda napisał(a):

    decyzja Rady S&D zostaje wykluczony z udziału w przyszłych rozgrywkach S&D.
    @Ruda, @Teodi i szanowna Rado S&D, moglibyscie rozwinac ten temat i konkretnie okreslic jak to ma wygladac, i biorac pod uwage to co napisalam w poprzednim moim poscie, wyjasnic, czy decyzja o wykluczeniu zostaje nalozona na konto czy na gracza? Bo przy kolejnej edycji znowu bedzie becz ze ktos znalazl luke w regulaminie, skoro sami nie potraficie togo sprecyzowac i dzialac wedlug regulaminu ktory sami tworzycie.
  • Wisior napisał(a):

    @FILU co Ci da dogrywka ? :D Ty byś musiał walnąć ST na 40k %, a dla Ciebie to nieosiągalna wartość :D Trzeba było zrobić starcia 2 tygodnie temu, a nie teraz płakać, że średniej zabrakło :)

    Pozdrawiam
    Wisior

    PS.
    Czemu @Ruda założyłaś, że Mallory chce nagrodę aktywisty ? Formalnie to wygrał i złomiarza i aktywistę - taki wynik powinien zostać wpisany, dopiero później można dopisać, że nagrodę dostaje ktoś inny bo Mallory zrezygnował :)
    Aktywista w hierarchii nagród jest najbardziej cenna nagrodą, z której nie można zrezygnować na rzecz innej nagrody indywidualnej.





    [13:51] <+Mati> Wladza dla moderatorow, precz z GO!

    :xfa: Rekrutacja MOD :xfa:
  • Już pewnie się nic nie zmieni, chyba że ktoś odpali jakiś kolejny magiczny program i znajdzie coś jeszcze :)
    Gruby już pewnie szybko tutaj nie odpowie, ale tak mnie naszła myśl - co jeśli wrzucał procenty z starć które faktycznie zrobił, a samo starcie to te, które miało nie zmieścić się w progu i najnormalniej przez pomyłkę wpadło ? Pewnie nikt tego już nie sprawdzi, ale ja wciąż dopuszczam myśl, że te starcia to zwykła pomyłka.
    Jeszcze raz gratuluje wszystkim :)
    Na przyszłość proponuję zwiększenie progu do 1000% minimum, a nagrodę aktywisty dla kogoś, kto będzie miał średnią czterokrotności progu. Wtedy będzie łatwiej liczyć bo liczba starć dramatycznie spadnie, i skończy się latanie po satkach i rozbijanie własnych flot :)


    Pozdrawiam
    Wisior

    PS. Jakby podliczyć tylko starcia powyżej 1k% to ciekawe ile by ich było ? :)
  • zygunia napisał(a):

    @Danek, co do tych spojlerow, to nie kojarze zeby Gruby wklejal jakiekolwiek spojlery, bo lajkowalam kazde jego wrzucane rw i nie przypominam sobie spojlerow w jego wykonaniu. Tymbardziej ze Ruda pisala kilka dni po rozpoczeciu rozgrywki zeby nie wrzucac w spojlerach , bo jej program tego nie czyta.
    Nie wiem jak to wyjasnic, moze zostalo to zmienione w celu odsortowania tych niepoprawnych RW przez kogos z temu. Nie wiem, nie bede zgadywac, ale cos tu jest nie halo.
    Ja też nie, przy postach jest info, że tylko on edytował. Chyba, że ktoś to może robić bez ujawniania się, że była edycja, to jest jedyna możliwa alternatywna opcja.
    "Jeśli plan A nie wypali, należy mieć plan B, a nie plan A z odzysku."

    COMA
  • @ Danek, jesli sie dokleja kolejne raporty w tym samam poscie, to jasne ze bedzie widoczna edycja. Ale tu sie w stu % zgadzam z Sithxem, jezeli robi to Moderator, to jest to niewidoczne i zadnej informacji o tym nie ma. Mi tez niejednokrotnie edytowano posty, np laczono dwa ktore wstawialam po koleji i robione z tego jeden post. I nie ma wowczas zadnych sladow ze byla jakakolwiek ingerencja moderatora.

    @Sithx juz edytowalam, sluszna uwaga ;) Mala literowka sie zdarzyla, no ale kto nie popelnia bledow ^^

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez zygunia ().

  • zygunia napisał(a):

    @ Danek, jesli sie dokleja kolejne raporty w tym samam poscie, to jasne ze bedzie widoczna edycja. Ale tu sie w stu % zgadzam z Sithxem, jezeli robi to Moderator, to jest to niewidoczne i zadnej informacji o tym nie ma. Mi tez niejednokrotnie edytowano posty, np laczono dwa ktore wstawialam po koleji i robione z tego jeden post. I nie ma wowczas zadnych sladow ze byla jakakolwiek ingerencja moderatora.

    @Sithx juz edytowalam, sluszna uwaga ;) Mala literowka sie zdarzyla, no ale kto nie popelnia bledow ^^
    No to w tym momencie ktoś się musi przyznać, bo wglądu w logi nie mamy :D.
    "Jeśli plan A nie wypali, należy mieć plan B, a nie plan A z odzysku."

    COMA
  • debil to słowo mi przychodzi na myśl jak widzę ból dupy grubego i reszty ferajny - przepisywanie reczne? Jaja sobie czlowieku robisz i idiotow z ludzi, ktorzy ci dupy nie liza? Konwerter z automatu przelicza i generuje naglowki i rw wiec nie skamlaj jak zbity pies boś oszust i klamca i dalej brniesz w ren syf pograzajac i kompromiyujac swoja osobe jeszcze bardziej ku uciesze tłuszczy. Takiej beki z ciebie i przydupasow dawno nie miałem. Kara jak najbardziej zasluzona i ciesze sie, ze poszlo w tym kierunku, to jest gra 4fun i chodzi tu o dobra zabawe, a swoim zachowankem okazales brak szacunku dla kolegow z druzyny i innych zawpdnikow biorących udział w seeku. Brawa dla opiekunow, utarliscie bucowi nosa! Tyle mego!
    u4 - 10669% - 14 ST - średnia 762%
    u7 - 18291% - 34 ST - średnia 537%
    u35 - 53941% - 43 ST - średnia 1254%

    "Honor nie szpeci godnego, ani godny honoru."
  • Poza tym jak się samemu tyle razy łamie regulamin, ląduje na banie i de facto jeszcze się z tym obnosi na forum to potem taki płacz i odwoływanie się do innych graczy śmiesznie wygląda. Jak te typy co krzyczą HWDP a jak dostaną od kogoś w ryło to lecą na komendę.

    Nawet jeżeli Cie teraz skrzywdzili (w co wątpię, ale byłoby to przewrotne) to dobrze się stało. Poczuj to, rozkoszuj się tym bo sam robisz dokładnie to samo na innej płaszczyźnie. Może przyjdzie jakaś refleksja.
  • @Krwawy Tapicer Powiedz mi czemu niektorzy gracze nie wklejaja od razu rw na forum? Nawet ciapka po zakonczonej edycji wkleila swoje RW/NM
    Sama osobiscie doradzalam Grubemu zeby nie wrzucal od razu wszystkich RW na bierzaco, tylko zeby dozowal i wklejal je z opoznieniem, nie przekraczajac wyznaczonego czasu na wklejenie danego raportu. Kazdy, kto umie ruszyc mozgownica doskonale wie w jakim celu sie to robi, sama tak robilam we wczesniejszej edycji S&D jak mialam zakusy na nagrode aktywisty. No ale jak ty robisz 2 starcia na krzyz, to sie nie dziwie, ze to dla ciecie filozofia nie do pojecia.
  • Mam rozwiązanie idealne 8-)

    Każdy kto miał bana, ma/miał moonówkę, handlówkę, zapychacza US, kupił kiedykolwiek dex po min., dostał surkę za free, albo "dostał" konto:

    odebrać prawo do nagród ;)
    rozdysponować na pozostałych!

    Ps. jak zabraknie stosownych to mogę wziąć na swoje barki ciężar więcej niż jednej nagrody! Jakoś to zniosę :E


    A tak na poważnie: zapomnieliście, że to zabawa? Zarówno SaD jak i Ogame, tak jak każda gra? Nie za poważnie? Nie za dużo czasem poświęcacie realnego świata i zaburzacie sobie samym system wartości?


    A na koniec krótko na temat grubcia:
    Fakt- nikogo by nie zdziwiło jakby nie został przyjęty do tego SaD.
    Spokojnie można kogoś wykluczyć z udziału, więc wykluczenie od przyszłej edycji brzmi też sensownie.
    Ale nie zgodzę się, że prawo działa wstecz.
  • zygunia napisał(a):

    @Krwawy Tapicer Powiedz mi czemu niektorzy gracze nie wklejaja od razu rw na forum? Nawet ciapka po zakonczonej edycji wkleila swoje RW/NM
    Sama osobiscie doradzalam Grubemu zeby nie wrzucal od razu wszystkich RW na bierzaco, tylko zeby dozowal i wklejal je z opoznieniem, nie przekraczajac wyznaczonego czasu na wklejenie danego raportu. Kazdy, kto umie ruszyc mozgownica doskonale wie w jakim celu sie to robi, sama tak robilam we wczesniejszej edycji S&D jak mialam zakusy na nagrode aktywisty. No ale jak ty robisz 2 starcia na krzyz, to sie nie dziwie, ze to dla ciecie filozofia nie do pojecia.
    Dlaczego? Bo nie miałam czasu a potem zapomniałam. :fgrin:
    Przy moich 5 skromnych NM żadnej taktyki nie było w opóźnianiu. Dostałabym kontrę na jedna GŚ? Myślę że nie.
    Czy jakby gruby nie wklejał zaraz miało by to jakiś sens? Moim zdaniem nie - miał taka przewagę że robienie RW na zapas żeby przeciwnik nie wiedział nie ma żadnego znaczenia. Mógł zaraz wklejać jak tylko flota wróciła.
    Jak wygląda fuzja > FAQ Fuzji z OGame
    Fuzja a temperatury > Klik