Wersja 7.x - dyskusja

    Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

    • @ackra
      Co za różnica, czy dla Arta byłoby to łatwiejsze, czy nie? I tak ma nas w dupie i nie potrafi nawet przyznać, że pod srebrną pokrywą zostało nam zaserwowane gówno - większość z graczy, którzy w to grają od lat spodziewali się tego, że dobrze nie będzie, ale to co dostaliśmy przeszło wszelkie oczekiwania. Zadałem wczoraj pytanie i w odpowiedzi dostałem od naszego CoMa jawne kłamstwo. Więc w dupie już mam to, co on ma do powiedzenia, bo to nic nie warte słowa.

      edit. Powiedzieć Ci co teraz zrobię? Wejdę sobie na allegro, kupię kilka kont przez oficjalne aukcje, potem kupię jeszcze kilka pisząc pw do graczy, następnie zgłoszę wspólną grę z jednego IP z moją babcią, córką, siostrą, prawnuczką i zacznę sobie handlować z tymi kontami najpierw przez rynek, żeby za dużo nie zapłacić, a następnie przez handlarza i wszystko na legalu i uczciwe - fajnie, prawda?

      Emerytowany lotnik - 856.607,43%

      " I'd rather be hated for who I am, than loved for who I'm not... "
    • ackra napisał(a):

      Ser Presidente napisał(a):

      i tak juz jestes memem ogame
      super :D I się dziwicie, ze team się nie odzywa, wyjaśnię Tobie że wszystkie sprawy które są zgłaszane na forum są z pewnością przekazywane autorom aktualizacji. Wyżywacie się na polskim teamie który ma niewielki lub nawet żaden wpływ na funkcjonowanie gry w aspekcie technicznym a jedynie pilnuje przestrzegania zasad ustalonych również odgórnie. Z pewnością łatwiejsze dla @Arta byłoby czytanie w tym temacie rzeczywistych problemów dotyczących samej aktualizacji niż 100 stron emocjonalnych wypowiedzi które do autorów tego projektu i tak nie dotrą.
      Z pewnością byłoby łatwiej wszystkim, gdyby Art, jako główna osoba, w czasie tak ważnego wdrożenia BYŁA OBECNA i reagowała. Co z tego, że już od kilku miesięcy wielu graczy wiedziało co się stanie - skoro niektórzy dopiero dziś odkryli, że warto ustawić stały współczynnik wymiany zasobów (co jak pokazało życie nie zadziałało). Znów skończy się półrocznym akceptowaniem mega pushowania - aż nagle okaże się, że inne Teamy sobie spokojnie z tym radzą - rozdając bany za takie handlowanie 1:1 czy spamowanie sondami. I jakoś Niemcy nie mają nic przeciwko.
      Rentier
      TOP1 Wezn (po UF)
      TOP1 Oberon
    • W jaki sposób będziecie reagować? Dacie bana graczom, którzy dokonali handlu według dopuszczonego przez rynek przelicznika, a następnie sprzedali zakupione surowce za kilkakrotnie wyższy przelicznik u handlarza? Na jakiej podstawie? To nie jest przecież bug, tylko dopuszczona przez GF, sprawdzona i przetestowana aktualizacja.

      Emerytowany lotnik - 856.607,43%

      " I'd rather be hated for who I am, than loved for who I'm not... "
    • ackra napisał(a):

      @dexPL będziemy sprawdzać handel na rynku i reagować wcześniej niż za pół roku.
      I co zrobicie z ludźmi którzy korzystali z legalnego rynku i legalnego handlu. Co prawo będzie działać wstecz, bo zmienicie za 5 miesiecy i 29 dni regulamin
      Pamiętaj.
      Jeśli spotkasz samotnego wilka uciekaj.
      Za nim stoi stado.
      Jeśli zaś ugodzisz tego wilka,
      do końca życia będziesz oglądał sie przez ramię.
      A pewnego dnia ~ za tobą stanie stado.
      I rozszarpie Cię na strzępy.

      Uni 29 [Jackass] {macierz} top 90
      Uni 41 [MCNE] {pawelos} top 20, top 1 floty
      Uni Quantum [LioN] {pawelos} top 4, top 1 floty (przed UF z Electra)
    • UWAGA
      Jeśli jesteście cały czas w trakcie jakiegoś badania to sprawdźcie sobie pozostały czas do końca...
      Ja miałem do końca badania kilkanaście godzin a po wprowadzeniu aktualizacji dodało mi ponad 2 tygodnie
      Tak jakby dodało czas za uruchomienie technokraty w czasie rozpoczęcia badania....
    • ackra napisał(a):

      Ser Presidente napisał(a):

      i tak juz jestes memem ogame
      super :D I się dziwicie, ze team się nie odzywa, wyjaśnię Tobie że wszystkie sprawy które są zgłaszane na forum są z pewnością przekazywane autorom aktualizacji. Wyżywacie się na polskim teamie który ma niewielki lub nawet żaden wpływ na funkcjonowanie gry w aspekcie technicznym a jedynie pilnuje przestrzegania zasad ustalonych również odgórnie. Z pewnością łatwiejsze dla @Arta byłoby czytanie w tym temacie rzeczywistych problemów dotyczących samej aktualizacji niż 100 stron emocjonalnych wypowiedzi które do autorów tego projektu i tak nie dotrą.
      chłopaku o czym Ty do mnie rozmawiasz... mieliscie lede, bermude, serwery de eu ue bu kc dt pt oe bc fj ty bs df rt ts ss ww er tr i setki innych i co? i jajo ! i jak zwykle WY mowicie ze mamy siedziec spokojnie i patrzec jak przeciwnicy wymieniaja GSa za 30kk deuteru i smieja sie po pachy, na koncu skonczy sie tak jak z handlowa niedziela gdzie WY jako team od conajmniej 2 gosci ktorych znam nie wyegzekwowaliscie ZUPELNIE NIC a przerobili takie ilosci sosu ze do dzisiaj nie maja kiedy to przetopic i jestes jeszcze na tyle odwazny zeby krakac tu te swoje madrosci? to Ci cos powiem... mam w dupie top, mam w dupie opinie graczy o mnie, jedyne co chce to widziec wszystkich w postaci metalu i krysztalu w moich recyklerach. Co powinien zrobic normalny COMA? powinien zadzwonic do helmuta i powiedziec "sluchaj, wszedzie sa problemy, ZUPELNIE NIC nigdzie nie dziala jak powinno, nie wciskajcie nam tego gowna bo polska to ludzie ktorzy wyssali kombinowanie z mlekiem matki i napewno odpierdziela jakis psikus z tym waszym rynkiem" albo chociaz wlaczyc ta smieszna blokade na wszystko- zdajesz sobie sprawe z tego ze nie sweic sie trojkacik jak ktos cie tatakuje? oddasz mi flote? czy napiszesz jak przy lagowaniu "my nie widzimy tego, nagraj film"?? po fakcie? dolacznie automatyczne nagrywanie ekranu do tej gry to moze wkoncu rozwiazecie tak prosty problem jak lagowanie od poczatku do konca a pozniej zabierajcie sie za aktualizacje

      ps. poleccie wkoncu autorowi zalozenie konta na jakimkolwiek serwerze i niech wejdzie w cokolwiek- po co meczyc piekne dlonie na pisanie skoro nie trzeba wcale szukac zeby znalesc mase bledow, to samo z lagowaniem- wystarczy konto z komputerowa na 10 i sami wszystko sprawdzicie, ale zwyczajnie NIE CHCECIE tego zrobic a mydlicie oczy ladnymi postami z ktorych NIC nie wynika- dzieki, przynajmniej daliscie ta aktualizacja podstawe do cofania paypali i mam nadzieje ze zrobi to tak duza czesc spolecznosci ze wkoncu ktos w GF to zauwazy
    • czy jest ktoś w stanie odpowiedzieć na pytanie

      jaka jest maksymalna ilośc pełzaczy bo

      - zbudowałem 1000 - wszystko zadziałało prawidłowo
      - zbudowałem ponad 1000 - i to co ponad nic nie wnosi, oprócz tego że można budować
      - i pytanie ile to tak naprawdę daje bo , w różnych źródłach są różne informacje
      w jednym że 0,02% - info z gry
      w drugim że 0,03% i maksymalnie 50%
      a w rzeczywistości 1000 pełzaczy coś daje - więc jak to jest ??

      dzięki za odpowiedź
    • WWL napisał(a):

      czy jest ktoś w stanie odpowiedzieć na pytanie

      jaka jest maksymalna ilośc pełzaczy bo

      - zbudowałem 1000 - wszystko zadziałało prawidłowo
      - zbudowałem ponad 1000 - i to co ponad nic nie wnosi, oprócz tego że można budować
      - i pytanie ile to tak naprawdę daje bo , w różnych źródłach są różne informacje
      w jednym że 0,02% - info z gry
      w drugim że 0,03% i maksymalnie 50%
      a w rzeczywistości 1000 pełzaczy coś daje - więc jak to jest ??

      dzięki za odpowiedź

      (poziom kopali mety + poziom kopalni kr + poziom kopalni deu ) * 8

      EDIT: Oczywiscie liczysz dla każdej planety osobno - i tyle pełzaczy na danej planecie stawiasz / kupujesz.
      Rentier
      TOP1 Wezn (po UF)
      TOP1 Oberon
    • ackra napisał(a):

      będziemy sprawdzać handel na rynku i reagować wcześniej niż za pół roku.
      Można prosić mniej okrągłymi słowami? Od października bodajże trąbicie, serwery testowe, sporo słodkiego pierdzielenia itp, a teraz będziecie "reagować" za korzystanie z "przetestowanego" narzędzia? Really? Chłopie 80% ludzi klika bo klika. Co mają siedzieć z kalkulatorem i obliczać wszystko skoro jest proste narzędzie i widełki się same pojawiają? Tymi sprawami naprawdę rzutującymi na pozycje w statach się nie zajmiecie, bo nie macie jaj. Dzisiaj na moich oczach poszło 200 GS za pół ceny, od czyjejś moonówki wprost w łapki top 10.

      Dlaczego jaj nie macie? Od 5 lat zamiast karać za pusz np 2 krotnością skradzionej surki lub 3 pusze - ban, dajecie płatny urlop. Otwórz dowolne top 5 dowolnego uni - czas gry poszatkowany pomiędzy Wasze płatne urlopy, zwykłe urlopy i sporadycznie grę polegającą na szykowaniu kolejnych porcji puszowego towaru. Potem Ci top flociarze z mlekiem pod nosem w co 2 temacie jawnie piszą o koneksjach u adminów.

      A Wy nagle będziecie sprawdzać legalnie działające narzędzie... No jestem wzruszony.
    • ackra napisał(a):

      Ser Presidente napisał(a):

      chłopaku o czym Ty do mnie rozmawiasz.
      Możesz tak mówić do swojego syna.

      Ser Presidente napisał(a):

      patrzec jak przeciwnicy wymieniaja GSa za 30kk deuteru
      Widziałeś, ze ten handel doszedł do skutku? Masz podgląd w logi handlu?
      nie no mistrz, czepia sie szczegolow, to inaczej, sprzedal 3 gsy poo 11kk kazdy wiec 33kk deuteru za 3 gsy, jaka to roznica? chodzi o dysproporcje ale widze ze nie masz nic madrego do powiedzenia. Posłali mieso armatnie na rzeź- brawo TEAM ! ale gracze juz od nastu lat puszczaja lm na pierwszy front , uczycie sie ale jak widac trzeba czasu
    • za 4 h mogę zejść z urlopu @ackra naprawdę chcesz zobaczyć raporty ze sprzedaży takich flot i podobnych ofert, wtedy nie będę potrzebował screenów



      Bo będę mógł wklejać raporty z wykonanych zakupów.
      Pamiętaj.
      Jeśli spotkasz samotnego wilka uciekaj.
      Za nim stoi stado.
      Jeśli zaś ugodzisz tego wilka,
      do końca życia będziesz oglądał sie przez ramię.
      A pewnego dnia ~ za tobą stanie stado.
      I rozszarpie Cię na strzępy.

      Uni 29 [Jackass] {macierz} top 90
      Uni 41 [MCNE] {pawelos} top 20, top 1 floty
      Uni Quantum [LioN] {pawelos} top 4, top 1 floty (przed UF z Electra)
    • Broń dalej Częstochowy @ackra
      Myślę, że jakbyś miał cokolwiek czarno na białym dalej będziesz to robić, bo grasz Pana "mam zawsze racje".
      Zatem już będę wierzył, że kolega przypadkiem wystawił 200 Gsów i tak sobie odkliknął po chwili - co tam prowizja, pewnie grosze co nie? Jednocześnie kolega kupujący przypadeczkiem wystawił że kupi 500 mln dexu. Taki tam codzienny handelek i również zrezygnował płacąc niebotyczną prowizję.

      Święta idą. Widzę, że w wiara w Mikołaja powraca. ;)
    • Jeszcze nie mogę nagrywać bo jeszcze mam urlop, gdybym w czwartek o 5 rano wiedział, że w piątek o 16 wprowadzą mi rynek na Quantum. Notabene rynek który testowałem przez dwa tygodnie na ledzie i doskonale wiem jak działa, to bym pewnie nie włączył urlopu i mógłbym już co nieco wkleić.

      Ile takich osób jak ja jest którzy jeszcze nie weszło na konto i jeszcze nie zaczęło wymieniać się.
      Pamiętaj.
      Jeśli spotkasz samotnego wilka uciekaj.
      Za nim stoi stado.
      Jeśli zaś ugodzisz tego wilka,
      do końca życia będziesz oglądał sie przez ramię.
      A pewnego dnia ~ za tobą stanie stado.
      I rozszarpie Cię na strzępy.

      Uni 29 [Jackass] {macierz} top 90
      Uni 41 [MCNE] {pawelos} top 20, top 1 floty
      Uni Quantum [LioN] {pawelos} top 4, top 1 floty (przed UF z Electra)
    • @ciap No i co z tego, że top 674, pkt ma ponad 51 milionów. Zważywszy, że 68 uni ma 4,34 k graczy czyli mniej wiecej 3,6 k graczy jest od niego słabszych. Ta ilość surowców jak wiesz na u68 nie jest jakąś niebotyczną ilością zarezerwowaną tylko dla pierwszej setki graczy. Myślisz, że się nie znajdzie żaden słabszy gracz który to weźmie ??

      Dla jasności nie znam gracza w ogóle, także nie moim celem jest jego obrażanie. A wskazanie patologicznych przeliczników na rynku.

      Edit

      Proszę bardzo chciałaś wyższy top



      Top 92 może być. Też powiesz, że liczy, że go ktoś wspomoże w rozwoju na początku przygody z ogame
      Pamiętaj.
      Jeśli spotkasz samotnego wilka uciekaj.
      Za nim stoi stado.
      Jeśli zaś ugodzisz tego wilka,
      do końca życia będziesz oglądał sie przez ramię.
      A pewnego dnia ~ za tobą stanie stado.
      I rozszarpie Cię na strzępy.

      Uni 29 [Jackass] {macierz} top 90
      Uni 41 [MCNE] {pawelos} top 20, top 1 floty
      Uni Quantum [LioN] {pawelos} top 4, top 1 floty (przed UF z Electra)

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez _Pawelos_ ().

    • ackra napisał(a):

      Ser Presidente napisał(a):

      i tak juz jestes memem ogame
      Z pewnością łatwiejsze dla @Arta byłoby czytanie w tym temacie rzeczywistych problemów dotyczących samej aktualizacji niż 100 stron emocjonalnych wypowiedzi które do autorów tego projektu i tak nie dotrą.
      jak wysle ten kubeczek po brzegi wypelniny fekaliami to napewno do autorow projektu dotrze co mysli polska spolecznosci na czele z tym wylgarnym i nieokszesanym @ale cios antynazista , mam żal bo gre do wc mozna spuscic, a czas ktory wlozylismy splynie w odmetach waszych pomysłów... NIE ZROBILISCIE NIC JAKO POLSKI TEAM BY CZEMUS ZAPOBIEC, aj zapomnialem bierzecie tylko anty za swoje stanowiska , procz arta jestescie nikim dla GF tylko darmowym narzedziem juz nie wiadomo od czego
      padaka nie ogame ../...
      top1 wydobycia świata
      graczu z Quantum kupie tanio deu
    • ale cios antynazista napisał(a):

      NIE ZROBILISCIE NIC JAKO POLSKI TEAM BY CZEMUS ZAPOBIEC
      Miałam pojechać do Niemiec i zagrozić strajkiem głodowym? :fsmile:
      Opinię swoją wyraziłam na temat niektórych elementów nowej aktualizacji gry. Kto by się przejmował głosem jednego gracza. Tym właśnie jestem graczem.
      Do zmian trzeba więcej osób i czasem się udaje. Np, był jakiś pomysł żeby limit urlopów był - to głosy graczy zablokowały zmianę. ;)


      @_Pawelos_
      Wygląda mi to na normalnego gracza, słabego, szukającego okazji. ;)
      Patrząc na to jak długo oferta jest chyba z nikim z rodziny nie umówił się na handel.
      Jak wygląda fuzja > FAQ Fuzji z OGame
      Fuzja a temperatury > Klik
    • @ciap wiem ze masz takie samo zdanie co do rynku ale niby co zrobiliscie ?? art twierdzil ze rynek bedziemial staly kurs okreslony ... i co kłamał ... co z tematem o pytaniach do tworcow ogame ?
      board.pl.ogame.gameforge.com/i…-programist%C3%B3w-OGame/
      @smoki cytuje cie "Około 17 rocznicy Ogame (3 października) będą dostępne rezultaty tego projektu."
      to chyba juz 2mce jak macie i to gdzies ?

      popytali popytali odpowiedz olali .. juz pisalem wam tak strajk glodowy dobry pomysl (,mozecie rozdawac swoje prywatne kupony jak we francji na rocznice ..@ciap pamietasz ?) bo bierzecie za cos te swoja kochana anty .. nie jestescie godni by piastowac swoje funkcje , jestescie zamknieta kasta ... nie wrazliwa na nic ... i nic nie umiecie dobrze zrobic .. nie umiecie banowac nie macie spojnych zdan na temat spamu sondami sprawa @NowyLepszyYossarian ..
      szczerze tylko twoje exele cos wnosza do spolecznosci .. mam nadzieje ze jak przestaniemy w to grac to wspomnisz ten dzien i kubek pełny po brzegi polskim stolcem

      board.de.ogame.gameforge.com/w…ttachment/3236-ogame-jpg/

      masz wyobraznie jak ten kubek bedzie wygladal ?? nagroda za co ? za zrobienie ogame over
      padaka nie ogame ../...
      top1 wydobycia świata
      graczu z Quantum kupie tanio deu

      Post był edytowany 4 razy, ostatnio przez ale cios antynazista ().

    • ta nowa aktualizacja to jakis niewypal na uni libra pomimo ze zrobilem 2k pelzaczy nie dodalo mi wydobycia ani nie zabralo energi pomimo ze na innej planecie zrobilem np 300 odrazu po dodaniu klasy zaraz jak weszla nowa aktualizacja i dzialalo poprawdnie teraz lipa ;/ tak samo wchodze w ustawienia surowcow pokazuje mi 912 pelzacza pomimo ze mam 2k ;/
    • EasyBot napisał(a):

      ta nowa aktualizacja to jakis niewypal na uni libra pomimo ze zrobilem 2k pelzaczy nie dodalo mi wydobycia ani nie zabralo energi pomimo ze na innej planecie zrobilem np 300 odrazu po dodaniu klasy zaraz jak weszla nowa aktualizacja i dzialalo poprawdnie teraz lipa ;/ tak samo wchodze w ustawienia surowcow pokazuje mi 912 pelzacza pomimo ze mam 2k ;/
      Nie wszystkie pełzacze pracują.
      Suma kopalń * 8 = potrzebne pełzacze
      Jak wygląda fuzja > FAQ Fuzji z OGame
      Fuzja a temperatury > Klik
    • @ciap w takim razie nie rozumiem tego . mialem 300 pelzaczy byla roznica widoczna w energii jak i wydobyciu podnioslem na jednej planecie do 2k i co 1700 pelzaczy nie robi roznicy ? przeciez to nie oplacalne wogole skoro robisz 300 i w nich widac roznice a dodajesz 1700 i nie ma roznicy . to skad ja mam wiedziec czy jak zrobie jeszcze np 3k czy bedzie lepsze wydobycie xd