Podniesienie parametrów eko i badań

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Podniesienie parametrów eko i badań

Od ostatniej ankiety i zmian minęło już prawie pół roku, więc może czas na kolejną? :D
    Parametr prędkości badań jest możliwy do podniesienia, a jak wygląda sprawa podniesienia parametru wydobycia surowców? Coś się zmieniło, jakieś światełko w tunelu? :P
    Virgo cały czas czeka aby być najszybszym unii na Ogame.pl
  • NoName555 wrote:

jeśli planujecie w przyszłości fuzje z Quantum to musicie coś u nas zmienić...różnica jest kolosalna...
    Parametry ma praktycznie te same: przyrostyogame.cba.pl/Info.html
    Jedyny parametr który ma główny wpływ na liczbę punktów to eko a ten na obu jest x7. Wypowiedź arta sprzed 2 tygodni:

Art wrote:

Eco x7 jest maksimum.
    Jeżeli fuzja byłaby za rok to podniesienie na x8 praktycznie niczego nie zmieni. To ciężki temat. Więcej speed eko? Może zabić serwer np. Co z tego że będę produkować 1-2 kopalnie dziennie a później 2-3 na tydzień jeżeli po 1 dniu będę mieć tyle surowców że będzie ciężko ogarnąć. Już speed x7 jest wygórowaną wartością.
  • No dobra ...mało precyzyjnie napisałem...różnica jest kolosalna ale jeśli chodzi o punkty.... aktualnie nasz top 1 na quantum by miał top 86...w Moim przypadku mając top 27 na quantum bym mial top 243.... Mając te same parametry co oni powiedzmy za rok czasu po fuzji ta róznica będzie znacznie wieksza....Tak więc jak wspomniałem wcześniej..planujecie fuzje...musicie coś z nami zrobić i to za wczasu...wiem ze macie ograniczone pole manewru...ale zróbcie cokolwiek możecie... Zwykła zmiana współczynnika zużycia deuteru dla lotników by dużo zmieniła..... Przepraszam za słowa ale na tą chwile na Quantum uni virgo zostanie "zjedzone i wysra..e"....Nie wiem jak cały "system" działa ale może jak będziecie atakować co chwile Gameforge to zrobią jakiś wyjątek dla nas...
  • ciap wrote:

Już speed x7 jest wygórowaną wartością.
    Chyba dla Ciebie :P
    Powyżej pewnego progu zbieranie na astro czy jakąś kopalnię wlecze się niemiłosiernie. Czas pomyśleć o wyższych prędkościach. I nie mówię tu o x8 ;)
    To nie 2007 r. (dobrze pamiętam?), by ekscytować się speedem x2. Teraz już może być tylko szybciej i szybciej
  • NoName555 wrote:

No dobra ...mało precyzyjnie napisałem...różnica jest kolosalna ale jeśli chodzi o punkty....
    Nie wiem jak Adanio ale ja zrozumiałam że piszesz o punktach gdy wspomniałeś o dużej różnicy.

Dlaczego wspomniałam o parametrach? Ponieważ żeby kogoś dogonić trzeba zmienić parametry a oba serwery mają te same i w większości maksymalne jakie na chwilę obecną mogą mieć. Małe pole manewru.

NoName555 wrote:

Zwykła zmiana współczynnika zużycia deuteru dla lotników by dużo zmieniła.....
    Nie wiem czy na tym serwerze są takie floty żeby zniwelować różnice która jest. Obecnie większość deuteru która kupowana jest przez flociarzy idzie na przemiał u handlarza "taniej kupić, drożej sprzedać".

Dodatkowo zmiana spalania będzie mieć znikomy wpływ na graczy którzy grają eko. :fsmile:

LoleXXX wrote:

Chyba dla Ciebie
    Tak, nie jestem zwolenniczką speed x7. I nie tylko dla mnie. :fsmile:

LoleXXX wrote:

Czas pomyśleć o wyższych prędkościach. I nie mówię tu o x8
    O jakich mówisz?
  • NA początek x10 z badaniami x20 :D
    I co pół roku kolejne prędkości, a co!
    Dla mnie obecnie to taka rutyna: log, zwózka, czasami fs, a czasami nie. Po tygodniu, dwóch czy tam trzech coś odpalić. Gra flotą? No spoko. Na nowym uni pofarmiłem pierwszej nocy, potem zdychałem przez cały dzień i przeszło mi na kolejne 5-6 tygodni co najmniej :E
    Pozostaniemy przy tym, co mamy, to tylko narastający marazm, potem urlop i któregoś dnia konto zniknie. No są jeszcze ludzie, ekipa na gg/disco, ale coś zmieniło. Kiedyś był głównie ogej i konferencja przy okazji. Teraz na odwrót. Przynajmniej ja tak mam.
    No i u mnie zmiana parametrów spowodowała, że chętniej się logowałem na to stare konto. Efekt wow ostatniej zmiany już dawno minął, więc przydałaby mi się kolejna ;)