Zmiana zapisu regulaminu dot. handlu

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • ale cios antynazista napisał(a):

    nie- bo konto sie nie stopilo o grasz normalnie i to smieszna kwota
    Tak jak pisze Starrk, nie wynika to z zapisu. Znowu będą niejasności.

    A do śmiesznej kwoty zawsze możesz dodać parę zer i pomnożyć przez 52.

    Guderian napisał(a):

    Rozrysuję to jak Gmoch jak wrócę z roweru
    Nie mogę się doczekać :)

    Lwica jest boska :)
  • wiecie dla takiego silniejszego jest w interesie wiedziec od kogo bierze deuter, on musi wiedziec czy sura jest czysta ...jak z falszowaniem pieniedzy zawsze mozesz je kupic taniej ale jest ryzyko... od obcego bys nie kupil , a jesli szukasz "podrabianych" pieniedzy to i na to w zyciu sa paragrafy
    padaka nie ogame ../...
    top1 wydobycia świata
    graczu z Quantum kupie tanio deu
  • Shade napisał(a):

    Od siebie dodam jeszcze część zasad z FAQ na brytyjskim/niemieckim ogame. Z innymi językami jest u mnie za słabo, bym się podjął.

    Zapisy z angielskiego i niemieckiego forum:

    board.en.ogame.gameforge.com/i…ostID=6509033#post6509033

    It is forbidden to manipulate legal trade rates by giving unfair advantage to a higher ranked player (example and not limited to this: buying expensive and selling cheaper the same resource to the same player, selling scraped fleet or defense at low trade rates).

    Zakaz sprzedaży surowców pochodzących z floty/obrony zezłomowanej u handlarza.

    board.de.ogame.gameforge.com/i…Regelkunde-ab-17-09-2012/

    Wechselnde Handelskurse zwischen 2 oder mehreren Spielern bei zusammenhängenden Transaktionen, die zum Nachteil der punktschwächeren Accounts führen, gelten als Pushing.

    Manipulacja przelicznikami pomiędzy 2 lub większą liczbą graczy jest zakazana.

    Ein Handel mit Paymentoptionen von OGame ( Dunkler Materie ) gegen Ingame Ressourcen, gilt nicht als Handel und ist daher verboten!

    Handel antymaterią na własną szkodę jest zakazany.

    Sogenannte Mondschussaccounts ( Accounts die nur zum Schießen von Monden existieren ) sind verboten!

    Moonówki zakazane.

    Transaktionen mit wechselnden Kursen zum Nachteil des punktschwächeren Accounts.

    Transakcje ze zmieniającymi się cenami ze szkodą dla słabszego konta (zakaz).

    takze @Shadepozamiatales tylko nie zamilcz bo team tak bedzie ci kazał ... wprowadzic takie zapisy i wszystkie problemy sie rozwiażą!!!
    uwaga pewnie usuna i tego posta
    padaka nie ogame ../...
    top1 wydobycia świata
    graczu z Quantum kupie tanio deu

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez ale cios antynazista ().

  • Uzyskałeś już odpowiedź na swoje pytanie. Nie będę więcej odpowiadał na offtop i głupie zaczepki z Twojej strony ;)

    @ale cios antynazista wyczerpał wątek pokazując jakie zapisy są w regulaminie niemieckim. Moim zdaniem powinniśmy zmienić polski regulamin również w taki sposób by ukrócić każdą próbę nieuczciwej przewagi ze strony kombinatorów i januszy handlu. Proponuję uderzać w @Art z propozycją zmiany regulaminu na wzór regulaminu niemieckiego, aż nie odpowie.
    In a closed society where everybody's guilty, the only crime is getting caught. In a world of thieves, the only final sin is stupidity.

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Guderian ().

  • @Guderian
    Nie uzyskałem, bo boisz się przyznać, że w odróżnieniu od propozycji ciap/Shade i drugiej, pl1, Twoja jest niedopracowana, względnie boisz się powiedzieć wprost, że 90 % handlu w ogame.pl, tego z tematów na forum, to push -> bo wiesz, że to nie ma sensu.

    Odpowiem więc sam, skoro autor tematu obawia się wejścia w polemikę:

    "Mam top 40. Kupuję od gracza top 100 100 kk deuteru płacąc 185 kk kryształu. Push czy nie push?"
    Według zapisu proponowanego przez autora, byłby to push, ponieważ miałbym potencjalną możliwość zysku na poziomie 7,5 kk deuteru. Teraz mało który ekonom dostaje taki przelicznik. Oni nie sprzedadzą słabszym graczom swojego deuteru, gdy nie będzie handlarzy.

    Zapis proponowany przez autora uderza w handlarzy, a przez to w ekonomów. Nie w pusherów, bo autor chce zachować przelicznik, ale właśnie w handlarzy.

    Moja liczba dostawców zmniejszyłaby się do 30 mocniejszych graczy, liczba dostawców ciap czy Starrka, którzy są top 1 na swoich uniach, do zera.

    Posty w stylu "bo ilość jest śmieszna" czy też "zdrowy rozsądek i odrobina chęci" są nieostre. Wyobrażacie sobie, że w piłce nożnej macie przepis o liczbie zawodników w drużynie typu "a gdzieś tak koło 10"? Bo ja nie. Nie chcę się zdawać na operatorów, chcę sam wiedzieć, co jest zgodne z przepisami, a co nie.

    Lwica jest boska :)
  • Boże jaki Ty jesteś natrętny. Pisałem i zaznaczałem od samego początku, że potrzebuję pomocy i zapraszam do dyskusji aby problem rozwiązać. Ty z kolei mnie postponujesz, przyczepiasz się jak wesz psiego ogona i oczekujesz, że będę bił Ci pokłony? Pushujesz się na potęgę poprzez manipulację przelicznikami więc nie dziwi mnie fakt, ze próbujesz pomysł storpedować, a mnie zdyskredytować :) Pomysł nie jest idealny i na samym początku wątku napisałem: ZRÓBMY COŚ RAZEM, PLS.
    Póki co nie zrobiłeś NIC aby pomóc w rozwiązaniu problemu, przyczepiasz się do każdego zdania, każdej wypowiedzi wyrwanej z kontekstu.
    Jak już wyżej pisałem, niemiecki i brytyjski ogame w FAQ ma zapisy, które uniemożliwiają januszowanie handlu, pushów złomowych(...) co z kolei umożliwia zdrową rywalizację.

    Przestań po raz kolejny, w kolejnym wątku rozpoczynać gównoburzę.
    In a closed society where everybody's guilty, the only crime is getting caught. In a world of thieves, the only final sin is stupidity.
  • Guderian napisał(a):

    Boże jaki Ty jesteś natrętny. Pisałem i zaznaczałem od samego początku, że potrzebuję pomocy i zapraszam do dyskusji aby problem rozwiązać. Ty z kolei mnie postponujesz, przyczepiasz się jak wesz psiego ogona i oczekujesz, że będę bił Ci pokłony?
    Blabla. Odpowiadaj na pytania zamiast oceniać mnie czy moje motywy.

    Guderian napisał(a):

    Pushujesz się na potęgę poprzez manipulację przelicznikami
    Zarabiam surowce dzięki antymaterii. Tak, nie wstydzę się tego.

    Guderian napisał(a):

    Pomysł nie jest idealny i na samym początku wątku napisałem: ZRÓBMY COŚ RAZEM, PLS.
    No, to robię. Wskazałem Ci wadę, pokazałem przykład, w którym jeden z najbardziej dogodnych dla sprzedającego deuter przeliczników w całym OGame.pl (lepszy ujawniony ma wyłącznie dorsz) staje się przelicznikiem pushowym, ten najbardziej dogodny zresztą też.

    To w gruncie rzeczy upodabnia Twój pomysł do pomysłu pl1 (usztywnienia przeliczników), z jedną małą różnicą - u niego nie ma różnicy czy kupuje słabszy czy silniejszy. U Ciebie słabszy może kupić taniej, zarobić, a następnie dać się zezłomować. Furtka dla pusherów, ot co.

    Guderian napisał(a):

    Przestań po raz kolejny, w kolejnym wątku rozpoczynać gównoburzę.
    Odpowiem cytatami z Guderiana, który próbuje używać sztuczek erystycznych:

    Guderian napisał(a):

    Ty z kolei mnie postponujesz, przyczepiasz się jak wesz psiego ogona i oczekujesz, że będę bił Ci pokłony?

    Guderian napisał(a):

    Boże jaki Ty jesteś natrętny.

    Guderian napisał(a):

    Nie będę więcej odpowiadał na offtop i głupie zaczepki z Twojej strony

    Lwica jest boska :)
  • ktoś mi wytłumaczy o co chodzi? kompletnie nie rozumiem tego tematu. Na originie też nie mają pojęcia. wszystko w granicach 3:2:1-2:1:1 jest legalne. Top1 może wysłać do top 100 1kkk deuteru i otrzymać w zamian 100k kryształu. Może nie otrzymać nawet nic, bo nie jest to push. Jaki sens ma 2 linijka proponowana przez autora? Jaki sens ma "korzyść" skoro całość łapie się w widełkach handlu?
    OGame Tech
  • BUhahaha, a potraficie nie kasowac połowy moich postow w celu dyskredytacji mojej osoby żeby niszczyć pomysł u samych podstaw? :D jesteście naprawdę żałośni, walka z wiatrakami :D idę się pushować tak samo jak Wy o/
    In a closed society where everybody's guilty, the only crime is getting caught. In a world of thieves, the only final sin is stupidity.