Pazik [MISIE] vs. Gilbert ~ 9558.03% - tankowanie

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Pazik [MISIE] vs. Gilbert ~ 9558.03% - tankowanie

    Jakiś czas temu leciałem na Tego Pana ale niestety na półmetku się zalogował
    oto co ujrzałem



    A więc Gilbert - melduję wykonanie zadania!


    Pozdrawiam sojusz i znajomych
    a w szczególności tych którzy musieli obejść się dzisiaj smakiem ;>




    Dnia 16-03-2019 00:39:28 następujące floty spotkały się w walce:


    Agresor Pazik [MISIE]
    ________________________________________________

    Krążownik 10.000
    Pancernik 50.000
    _________________________________________

    Obrońca Gilbert
    ________________________________________________

    Mały transporter 110.493
    Duży transporter 160.000
    Statek kolonizacyjny 3
    Recykler 31
    Sonda szpiegowska 3.941
    Gwiazda Śmierci 1
    Wyrzutnia rakiet 6.657
    Lekkie działo laserowe 1.023
    Ciężkie działo laserowe 100
    Działo Gaussa 640
    Działo jonowe 201
    Mała powłoka ochronna 1
    Duża powłoka ochronna 1
    _________________________________________


    Po bitwie...

    Agresor Pazik [MISIE]
    ________________________________________________

    Krążownik 9.743 ( -257 )
    Pancernik 49.899 ( -101 )
    _________________________________________

    Obrońca Gilbert
    ________________________________________________

    Zniszczony!
    _________________________________________


    agresor wygrał bitwę!

    Agresor przejął:
    0 Metalu, 0 Kryształu i 63.306.110 Deuteru
    0 Metalu, 0 Kryształu i 826.649.887 Deuteru
    0 Metalu, 0 Kryształu i 413.324.943 Deuteru
    0 Metalu, 0 Kryształu i 206.662.472 Deuteru
    0 Metalu, 0 Kryształu i 103.331.236 Deuteru
    0 Metalu, 0 Kryształu i 51.665.618 Deuteru

    Agresor stracił łącznie 16.038.000 jednostek.
    Całkowite straty atakujących, wliczając farmingi: 29.647.000 jednostek.

    Obrońca stracił łącznie 2.418.159.000 jednostek.
    Całkowite straty obrońców, wliczając farmingi: 2.505.869.000 jednostek.

    Na polu zniszczeń unosi się 477.798.400 metalu i 478.004.800 kryształu.
    Dodatkowe pole zniszczeń po dofarmieniach: 2.820.800 metalu i 2.586.800 kryształu.
    Agresor przejął łącznie 1.664.940.266 jednostek.

    Szansa na powstanie księżyca 20%.
    Złom zebrany przez atakującego/atakujących.



    Podsumowanie zysków/strat:



    Podsumowanie agresor

    Metal: 465.397.200
    Kryształ: 468.285.600
    Deuter: 1.662.821.266
    agresor zyskał łącznie 2.596.504.066 jednostek.


    Podsumowanie obrońca

    Metal: -1.274.087.500
    Kryształ: -1.226.485.500
    Deuter: -1.670.236.266
    obrońca stracił łącznie 4.170.809.266 jednostek.



    Powered by Konwerter RW OGotcha 4.2.0
  • Spora ilość porannych wiadomości zwiastowała jakiś news na szczęście po dobrej stronie:)))

    GRATY PAZIK KTOŚ NIE BĘDZIE POCIESZONY :))) BIEDAK ZNOWU MUSI ZBIERAĆ I WYMIENIAĆ SURKE NA DEU:))))

    Gilbert pozdro POĆWICZ :)
    I znowu wyszło tak, że chyba smutno pisze
    Cyce, cyce, cyce, zwróć uwagę na muzykę
    I nagle nie pasuje tu, bo nie chcę błyszczeć
    Gubisz brokat, przypnij tornister
    Nie będę grał jak wszyscy, to żenada
    To był rap, nie ...... maskarada
    Mam 40 lat, jestem mężczyną
    Nowy hip-hop to PluszowyCzlowiek z blizną
    Sokół- "Pluszowy"
  • Oj tam, tragedi nie ma, obrońca stracił parę kropli dexu.. każdemu się może przydarzyć. Ważne że swój przytulił i nie pójdzie na zmarnowanie, na jakieś astro głupie czy cuś :P
    Zysk już ładny, po wymianie będzie zapewne jeszcze lepiej. Graty Grzesiu!
    Kardynała Richelieu sekret wam dziś zdradzę
    Od przyjaciół Boże strzeż z wrogami sobie poradzę
  • Słyszałem że wyfarmiłes ledwo 1/3 wiec z tym ćwiczeniem to troche trafione :D
    Ależ spektakularna nocka, wszyscy sie wyspali? Ja tak :D


    “Beware the quiet man...
    For while others speak, he watched. And while others act, he plans.
    And when they finally rest… he strikes.”

    W jedności siła PN :>



  • Graty Pazik chyba przewidziawszy że ten deks będzie potrzebny na odbudowę drugi raz YM zepsułeś im plan . Graty jeszcze raz .

    Uziel napisał(a):

    Pycha kroczy przed upadkiem...tak mówili kiedyś.
    uziel jakie to śmieszne ,żenujące i beznadziejne ale prawdziwe dopinając do tgo zezłomowanie yesmena :D wiesz co ? twoje cytaty skądś tam bo to nie twoje słowa trafiają przekazem nie do odbiorców potencjalnych co bys chciał a do was :D więc poćwicz inteligentne posty gdzie indziej
  • Filu, glupiemu to sie nie przetlumaczy, że na odbudowe YM surowce szly z PN, bo takie byly reguly odbudowy narzucone i sprawdzane przez GO.
    Ale mam nadzieje, że inni to zrozumieli.
    Natomiast wyrazy szacunku należą się wielu, wielu osobom spoza sojuszu PN, ktore wtedy oferowaly odbudowe i chcialy wysylac surowce, ale albo nie mogli, bo reguly ustalone przez GO tego zabranialy, albo jesli byli wyzej, to jednak sami chcielismy to zrobic i zrobilismy.

    Ps.: Filu, ty jestes takim niskim kretaczem. Mysle, ze ty sam wymysliles ta historie, z obudowa YM z niewiadomo jakich kont i rozpowiadasz ja tu, czy tam i to samo jest z tym jak jątrzysz i napuszczasz na siebie sojusze, czy ludzi.
    Piszesz sojuszowi A, że masz takie info z wewnatrz sojuszu B (i odwrotnie),że tam się smieją z A/chca zezlomowac/daja ci cynk o nich, a: 1) nie masz takiej wiedzy; 2) to nie prawda. Wiekszosc osob, ktora miala z toba kontakt wie juz jakim jestes kretaczem i ci nie wierzy i wie, że kłamałeś, wiec cokolwiek tu wymyslasz i bedziesz w przyszlosci wymyslal, bedzie brane z dużą dozą zwątpienia, albo wrecz z atuomatu bedzie ignorowane. Po co tracic czas na twoje teorie, skoro jest duża szansa, że sam to zmysliles.

    start: marzec 2005, uni6, sojusz NoMercy. Od: 29 maj 2018, uni68, sojusz P N
  • Calipso napisał(a):

    Filu, glupiemu to sie nie przetlumaczy, że na odbudowe YM surowce szly z PN, bo takie byly reguly odbudowy narzucone i sprawdzane przez GO.
    Odbudowa na która pozwala GO to jest odbudowa sojuszu - czyli tylko sojusznicy mogą wysłać surowce. To nie podlega dyskusji, negocjacji. Gilbert nie był w PN w chwili złomu więc nie mógł wysłać do niego transportu bez transportu zwrotnego.

    Podejrzewam że @FILU robi przenośnię i skraca swoją wypowiedź ale chodzi mu o to że inne konta (a na banie było ich sporo> ciapka.pl/?pd=pregierz&k=pl&s=68&j=pl) wspomagają przez handel. Czego GO nie liczy jako pomoc sojuszu i jest całkowicie dozwolone. Pomoc sojuszu nie zakazuje innych kontaktów flot jak np. handel z graczami poza sojuszem.

    Więc zdaniem @FILU (nie odmieniam!) zezłomowanie Gilbert jest stratą PN 1.662.821.266 kryształu. Dex sprzedajemy po 2:1:1 na główne konto i potem u handlarza po 3:2:1 więc zysk w krysztale wynosi 100% deuteru.

    To któryś już temat gdzie ciągle mówicie o dwóch różnych rzeczach.
    Mam nadzieję że pomogłam. :fsmile:
    Jak wygląda fuzja > FAQ Fuzji z OGame
    Fuzja a temperatury > Klik
  • tak ciap pomoglas tylko yes wtedy nie robil zadnych handli;) wogole juz nie patrzac na przeliczniki. Wszystko poszlo z sojuszu. Mamy gdzies rozpiske kto co ile. Ja sam poslalem 10 mld... i tak przehandlowalem dex, bo w tym czasie komus z veto skublem ponad 2 mld dexu (bylo w st). Bylo kilka handli w soju miedzy soba, bo ktos chcial pomoc a np danego surowca bylo za duzo juz, ale to bylo marginalne. kto chce bedzie wierzyl. Jak nie chcecie mi wierzyc trudno. Wasza sprawa.
    Kromak[P N]&CelestialGeneral[P N]&Selene[P N]&Mallory[P N]&Van[P N]vs.obserwator[BOSS]~1855466.62%
    kruchy[P N]&Kromak[P N]&Selene[P N]&Mallory[P N]&Andre[P N]vs.Bociek(wojtekreal)[3 X]~2407655.4%
    ancymon[P N]&Kromak[P N]&Andre[P N]&Hamer[P N]&Lzk kupie dex[PZWP]vs.Mili[3 X]~369787.52%
    Selene[P N]&Andre[DoF]&Kromak[P N]vs.wilku[MISIE]~102650.3%
    Mallory[DoF]&Warka[COMA]&fnk[P N]&Kromak[P N]vs.dziob[3 X]~98143.53%
  • w ogóle o czym ta cała rozmowa? :/
    Każdy by odbudował swojego sojusznika - przynajmniej mam taką nadzieje. Na tym polega siła sojuszu i nawet GO wspomaga takie działania dając zezwolenie na surowce od słabszych.
    Jak padł by ktoś od nas też by była odbudowa. Możliwe, że nie w takim stopniu jak u Was bo to co zrobiliście to przerosło oczekiwania wszystkich.
    Tak naprawdę nie ważne skąd były te surowce czy od Was czy z pushówek. Ktoś to "kontrolował" i tego trzeba się trzymać.
    Każdy z Was mógł te surowce wziąć dla siebie a przekazaliście je na rzecz jednego i w taki sposób stworzyliście potwora top2.
    Mam na to wszystko swoje zdanie - ale tylko pozazdrościć takiej mobilizacji.
    Mam nadzieje, że wszystkie inne sojusze też by tak zrobiły - choć nie chce się przekonywać o tym osobiście :]
  • Grałem w Rycerzach, byłem w koalicji, wiem że się kupuje dex po 2:1:1, Poziomka przy ostatniej dyskusji przyznał że się kupuje dex po 2:1:1 od dobrych ziomków i kolegów a Ty dalej że nie kupujecie :E I teraz ja to widzę tak: np gracz X z PN handluje z ATM, po 1:1, miele to u handlarza, wysyła Yes Manowi. Yes Man handluje ? Nie. Dostaje surkę od sojusznika ? Dostaje. Legalnie ? No owszem. I nikt z tym właściwie nie ma problemu, wszak sam tak robię i pewnie jakieś 3/4 kumatych graczy. A przynajmniej Ci co mają dobrych ziomków i kolegów. Tylko po co ta ściema jak wszyscy dobrze wiedzą jak jest.

    Może koledzy Wam nie wszystko mówią ? Może unikają dzielenia się szczegółami sojuszowych akcji bądź pozyskiwaniem dodatkowego dexu na podkradanie innym ST bądź też robienie pułapek ? Czerpią korzyści z handlu ? :E No wiem że może nie zawsze ale jednak :E


    PB Solo | PB ACS | Top 1 ACS Uni28
    :top1: Top1 Złomiarzy Uni28 :top1:


  • Tzn tak, zeby wyjasnic, to nie bylo tak, ze "stworzylismy potwora top2", ale on byl potworem top2 flot juz wczesniej. Pewnie ktos myslal, ze sie nie da takiej floty odbudowac w 100%, a udalo sie i to w 110% dzieki wysylce z kont wyzej od niego, juz po ustalonym czasie odbudowy.
    A teraz co do tych handli, to owszem, wtedy nie bylo takich wymian, zeby pokazac wszystkim, że mozna to odbudowac sila tyko sojuszu i bez pomocy, czy handli z zewnatrz.
    Ale poniewaz i tak paru kretaczy, ktorzy sami handluja po minimalu z roznymi kontami (czesto z urlopu) rozpuszcza plotke, ze cos nie tak z ta odbudowa bylo, ze to nie PN, tylko ktos inny to odbudowal (a jak to sie teraz zmienilo na wersje: że owszem PN odbudowal, ale handlujac jeszcze z kontami spoza), to teraz, przy tej odbudowie, nie tylko bedziemy handlowac po minimalu z zaprzyjaznionymi kontami, ale i z wrogimi tez, oraz przyjmiemy pomoc od tych wszystkich osob, ktore wtedy i rowniez teraz tez, chca pomoc w odbudowie floty YM, z szacunku dla niego, bo im sie nie podobalo to w jaki sposob stracil flote, czy z kazdego nnego powodu.

    Ps.: niektorzy nie maja za grosz przyzwoitosci, honoru i zasad i atakuja YM i PN za odbudowe konta YM, a nikt ani slowkiem sie w podobny sposob nie zajaknie o odbudowie konta Mili, czy tego jak to 3X'y odbudowaly tamta flote.
    PN ma na tyle honoru i zasad, że nie rozpuszczalo podobnych historii i nie zaczynalo o tym klotni na forum.
    No widac jedni moga, a inni nie wiedza jak sie zachowywac.

    start: marzec 2005, uni6, sojusz NoMercy. Od: 29 maj 2018, uni68, sojusz P N
  • Leonidas napisał(a):

    Grałem w Rycerzach, byłem w koalicji, wiem że się kupuje dex po 2:1:1, Poziomka przy ostatniej dyskusji przyznał że się kupuje dex po 2:1:1 od dobrych ziomków i kolegów a Ty dalej że nie kupujecie :E I teraz ja to widzę tak: np gracz X z PN handluje z ATM, po 1:1, miele to u handlarza, wysyła Yes Manowi. Yes Man handluje ? Nie. Dostaje surkę od sojusznika ? Dostaje. Legalnie ? No owszem. I nikt z tym właściwie nie ma problemu, wszak sam tak robię i pewnie jakieś 3/4 kumatych graczy. A przynajmniej Ci co mają dobrych ziomków i kolegów. Tylko po co ta ściema jak wszyscy dobrze wiedzą jak jest.

    Może koledzy Wam nie wszystko mówią ? Może unikają dzielenia się szczegółami sojuszowych akcji bądź pozyskiwaniem dodatkowego dexu na podkradanie innym ST bądź też robienie pułapek ? Czerpią korzyści z handlu ? :E No wiem że może nie zawsze ale jednak :E
    Tutaj każdy wali takie ciach że szkoda gadać - każdy tak robi, jedni się z tym kryją, drudzy nie - masz tutaj rację w 100%, mnie akurat bawi jak ktoś na siłę próbuje wszystkim wmówić (część PN), że jednak z takiego układu nie korzystają.


    Administrator Forum kasai:
    Upominam za używanie wulgaryzmów.
    u4 - 10669% - 14 ST - średnia 762%
    u7 - 18291% - 34 ST - średnia 537%
    u35 - 53941% - 43 ST - średnia 1254%

    "Honor nie szpeci godnego, ani godny honoru."
  • Calipso i Selene mogę was prosić abyście nie odpisywały temu oszustowi co lata na wystawiony czas ani nikomu z tych sojuszy które leciały na Yesmana widząc czasy dolotu bada oszustów i z nimi się nie powinno gadać dziękuje do widzenia

    Sojusz PN
    Best solo - 155576.19% :tratata: GS-5133 :tratata:
    Best ACS - 369787,52% :tratata: :top1:

    Łącznie Solo - 487061,37 %
    Łącznie ACS - 413673,18%