Pan PANDA

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Jak to po co ? Konto hodowane na push, wiadomo przez kogo będzie zezłomowane :D Każdemu kto poleci (nawet bez aktywki) napisze "jestem" a temu jednemu człowieczynie się wręcz odda. To jest sura zgromadzona z kilku push-kont jednej osoby i jednocześnie które są wyżej od pandy ;P
    PS: I tak wolę audi :D
  • Ta panda co chwila spada z tego drzewa. A załoga na tym unii jest tylko do wymiany. Większych jeleni od nich to nie widziałem nigdzie. Klapki całkowicie mają na oczach i nic nie widzą (może nie mają tego widzieć). Kto ich tam wie. Sołtys tego burdelu powinien zastanowić się nad wymiana owej załogi serwera Zibal. :D :D :D
  • ciap wrote:

@Onboard
    Zgłaszaj takie rzeczy na support do GO. :)
    ja sama osobiscie dwa walki tego pana zglaszalam. Ewidentne pushe lecz jak widac dla GO to "normalne wloty" . Na zgloszenia byly jedynie odpowiedzi typu "przyjrzymy sie, sprawdzimy bla bla bla" i tyle wiec prosze przestac pisac rzeczy typu "zglos do supportu" bo takie cos juz pod glupote troszke podchodzi ;))
  • @zona_rolnika
    Na tickety zawsze odpisuje się tak samo bo są tam informacje zawarte które muszą być i nikt ich od zera nie będzie pisać co każde zgłoszenie.
    Co do postów nie wiem czy to taka głupotka. W grze mam wiele zgłoszeń a jak się kogoś spytam to "nie warto zgłaszać". Często jak wygonie na tickety to potem zgłoszenie kończy się banem. Więc jako gracz mam doświadczenie że ludzie nie zgłaszają do supportu takich rzeczy. ;)
    [16:03:35] * ciap warczy na SpamServ
    [16:04:33] * @SpamServ odwarkuje ciap
    :fangry:

[22:15] <kruszynka> jedyny wymog to miec w sygnie "kruszynka jest najkochansza na swiecie"

http://ciapka.pl/ - historia ogame od 2013 roku!
  • zona_rolnika wrote:

ja sama osobiscie dwa walki tego pana zglaszalam. Ewidentne pushe lecz jak widac dla GO to "normalne wloty" . Na zgloszenia byly jedynie odpowiedzi typu "przyjrzymy sie, sprawdzimy bla bla bla" i tyle wiec prosze przestac pisac rzeczy typu "zglos do supportu" bo takie cos juz pod glupote troszke podchodzi ;))
    Widocznie GO sprawdził, okazało się, że to zwyczajny push i nie ma za co dać bana :thumbsup:
    Si vis pacem, para bellum
  • Hmm.

Zapraszam do postu > O paliwówkach słów kilka - zmiana obowiązujących przeliczników handlowych, zmiana interpretacji Zasad Gry
    Tam również mogą gracze przedstawić swoje rozwiązanie na ten problem.

:fsmile:

[22:15] <kruszynka> jedyny wymog to miec w sygnie "kruszynka jest najkochansza na swiecie"

• 12 mld sury i 4 mld ze zlomu, tyle twoja paliwowka regularnie dostarcza co kilka tyg
    a i bym zapomnial ta paliwowka dostarcza glownie metal :)

gyazo.com/2fd2460c613abb16c1bcaae184b943e9

gyazo.com/baea124db14b3d453facc9592ed85dfa

gyazo.com/4a242dc6197eb603c3883f36901f3393
    Zawistni ludzie z chęcią zgotują Ci piekło..

TOP 1 Solo X1 PL
    TOP 2 Solo X1 PL

The post was edited 2 times, last by JOZEF ze STALI ().

• Tak sobie czytam, czytam i jakoś tak dziwnie. Pan czy też Pani Panda to faktycznie dziwne konto. Oczywiste jest, żeby zebrać tyle surki i tyle dużych trampków, to zbierać na to trzeba pół roku. Nawet jeśli to zostałoby zrzucone przez kogoś większego, to Pan/Pani Panda wykorzystałby to bez ochyby. Ale pamiętam tę sytuację. Widziałem ten skan po kilku minutach od zrobienia. I po następnych kilku minutach, dziwnym trafem, zrobił się tam złom i pustka, a złom zebrany w ciągu kilku minut. Poza tym, jak czytam teksty typu "paliwówka", "moonówka" czy co tam jeszcze za "ówka" to rzuca mi się w oczy warunek, ze można mieć jedno i tylko jedno konto. Ergo, wszystkie "ówki", jakkolwiek to nazwiemy to są multikonta i to jest oczywiste. I to nieco smuci, że takie oczywiste przekręty przechodzą, bo "nie ma dowodu". Dla mnie dowodem jest własnie taki skan, bo takie konto nie mogłoby samo się tak napakować, a nawet jeśłi ktoś by to tak napompował, to "danie się zezłomować" jest całkowicie niewiarygodne. To smuci. To faktycznie wypacza grę. Smuci to tym bardziej, że przecież operatorzy widzą cały serwer, wszystkie ruchy. I nie da się tego zatrzymać, bo "nie ma dowodów"? Właśnie to smuci. Coż, mogę tylko mieć tę satysfakcję, że brzydzę się oszustwami, moje, obecnie 63 miejsce mam dzięki swojej od roku normalnej grze. Nie wydałem grosza na anty, więc mój głos zapewne jest w tej dyskusji znikomy i też nie domagam się, żeby było inaczej. Natomiast taki Pan/Pani Panda ma jeszcze czelność pisać, że trzymam z nie wiadomo kim i że jestem po niewłaściwej stronie. Na to nie ma mojej zgody. Dlatego to smuci.
  • Conradus Ars Humana wrote:

Dla mnie dowodem jest własnie taki skan, bo takie konto nie mogłoby samo się tak napakować, a nawet jeśłi ktoś by to tak napompował, to "danie się zezłomować" jest całkowicie niewiarygodne.
    Czego taki skan dowodzi? Otrzymanie surowców od konta wyżej? Każdy transport od osoby wyżej znaczy multi? Zasady Gry przewidują jakiś limit surowców który można posiadać? Sama jestem chomikiem i często miałam więcej surowców niż moje konto jest warte. Dlaczego? Bo lubię drażnić skanujących moimi surowcami.

Tu padła taka "ówka": Pazik [MISIE] vs. Gilbert ~ 9558.03% - tankowanie
    Nie jest to konto Pazika a przeciwnej strony z którą walczy jego sojusz. Ktoś nie przypilnował konta i padło.

Inna sprawa że jako gracz widzisz surowce, potem ich brak i PZ i tyle. Nie wiesz co się dzieje poza to.

Jeżeli chcesz coś zmienić w ogame napisz podanie! Zapraszam > applications.comastuff.com/ogame_pl/game.html

• ciap wrote:

Czego taki skan dowodzi? Otrzymanie surowców od konta wyżej? Każdy transport od osoby wyżej znaczy multi? Zasady Gry przewidują jakiś limit surowców który można posiadać?
    Owszem, w zasadach gry nie ma o tym wzmianki ale na logike ciap. Na takim koncie tyle sury? Legalnie? Trzeba byc poczatkujacym graczem w ogame by nie wiedziec, ze to konto slup. Litosci bo az sie noz w kieszeni sam otwiera jak sie czyta Twoje niby usprawiedliwiajace wywody.

ciap wrote:

Dlaczego? Bo lubię drażnić skanujących moimi surowcami.
    Zebys sie czasem nie zdziwila kiedy przyjdzie na Ciebie pora i ktos Cie zapakuje w calosci z tymi surowcami. To, ze sie odkrywasz z iloscia surowcow wieksza niz jestes w stanie opanowac to swiadczy tylko o Twojej zbytniej pewnosci siebie. Na Librze tez tak prowokujesz?

The post was edited 1 time, last by Truck driver ().

• Truck driver wrote:

Owszem, w zasadach gry nie ma o tym wzmianki ale na logike ciap. Na takim koncie tyle sury? Legalnie? Trzeba byc poczatkujacym graczem w ogame by nie wiedziec, ze to konto slup. Litosci bo az sie noz w kieszeni sam otwiera jak sie czyta Twoje niby usprawiedliwiajace wywody.
    Znowu nie czytasz. Gracz pisze że sam skan jest dowodem a to nie może być dowodem w sprawie bo niczego nie dowodzi.
    Pokazuje tylko że jest tam tyle i tyle surowców. To do GO należy udowodnić na podstawie całych logów.

• [ciach]

ciap wrote:

To do GO należy udowodnić na podstawie całych logów.
    Powiedzmy, ze konto slup prowadzi moja siostra, ktora mieszka ode mnie 200km. Jak udowodnisz na podstawie logow, ze nie nie ma wspolpracy mniedzy nami? Inna lokalizacja, inne IP. Mozesz tylko rozlozyc rece i na podstawie logow stwierdzic, ze nie ma podstaw do bana. A ja spokojnie bede dawal wskazowki siostrze co ma robic i bede gral jakbym mial multi :D

Super Moderator Ruda:
    offtop

The post was edited 1 time, last by Truck driver ().

• Truck driver wrote:

Powiedzmy, ze konto slup prowadzi moja siostra, ktora mieszka ode mnie 200km. Jak udowodnisz na podstawie logow, ze nie nie ma wspolpracy mniedzy nami? Inna lokalizacja, inne IP. Mozesz tylko rozlozyc rece i na podstawie logow stwierdzic, ze nie ma podstaw do bana. A ja spokojnie bede dawal wskazowki siostrze co ma robic i bede gral jakbym mial multi :D
    Przecież to będzie zupełnie legalne.

Chyba nie chcesz zrozumieć prostej sprawy, Truck driver. GO nie mogą wymierzać sprawiedliwości jak sędzia Dredd. Muszą mieć na dany proceder niezbite dowody, a o takie w dobie dzisiejszej technologii bardzo trudno. Mówiąc wprost - jeśli gracz jest ogarnięty informatycznie, to musi się pomylić, żeby dostać bana. Ale pomyłki na szczęście się zdarzają, stąd oszuści czasem jednak lądują na pręgierzu.

Podpowiem Ci, że GO danego uniwersum dysponuje pełną wiedzą na temat oszustw na własnym uniwersum. To po prostu widać w logach. Ale wiedzieć, a móc przedstawić niezbite dowody, to niestety dwie różne sprawy. Pozostaje obserwować i liczyć na potknięcie.
    Si vis pacem, para bellum
  • ciap wrote:

Conradus Ars Humana wrote:

Dla mnie dowodem jest własnie taki skan, bo takie konto nie mogłoby samo się tak napakować, a nawet jeśłi ktoś by to tak napompował, to "danie się zezłomować" jest całkowicie niewiarygodne.
    Czego taki skan dowodzi? Otrzymanie surowców od konta wyżej? Każdy transport od osoby wyżej znaczy multi? Zasady Gry przewidują jakiś limit surowców który można posiadać? Sama jestem chomikiem i często miałam więcej surowców niż moje konto jest warte. Dlaczego? Bo lubię drażnić skanujących moimi surowcami.

Nie jestem operatorem gry, więc nie mi wyrokować, czego taki skan dowodzi. Jakkolwiek, dla mnie, subiektywnie, dowodzi sporego kantu. Otóż, rzeczony panda ma na planecie taką surkę, pięć minut później dostaje złoma i farming na wszystko, a po kolejnych pięciu minutach ze złomu nie ma śladu. Oczywiście jest to możliwe, nawet w przekazaniu surki przez gracza silniejszego słabszemu ale jest to mało realne. Już wyjaśniam dlaczego.

Wyobraźmy sobie, że dostałbym 10 miliardów surki od kogoś z top 10. Jak najbardziej legalnie, jest to możliwe. Ale w takim wypadku, mając jeszcze do dyspozycji 250k dużych trampków, siedziałbym napalony jak siedemnastolatek na dyskotece i rozwiózł, tę srukę, wrzucił w budynki, badania, stocznie czy cokolwiek, zwłaszcza widząc, że leci ktoś mnie zezłomować. A co my tu mamy? Mnóstwo surki, gong, farming i zbiórka złomu...

Drogi Ciapie, piszemy poważnie, czy gramy w kotka i myszkę. Nie trzeba zajmować się krytyczną analizą dyskursu, żeby poczuć, że to jakby troszkę śmierdzi. Ale tak jak powiedziałem, nie mi o tym decydować, ale zabierać głos w dyskuji już jak najbardziej mogę.