S&D Universum Libra Edycja 1 [28.01.2019-28.02.2019]

  • Dyskusje

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Neferet napisał(a):

    Pamiętajcie, że moonów przy jednym zgłoszeniu możecie podać 5. A zgłoszeń na dzień możecie dać ile chcecie :D Tylko najpierw muszę sprawdzić te poprzednie.
    Pozwolę sobie zacytować swój post z 27 Sty 2019. "Tylko najpierw muszę sprawdzić te poprzednie" - czyli, wysyłasz 5 o godzinie 12:00, odpisuję o 12:05 bo akurat odświeżyłam i sprawdziłam, od razu po mojej wiadomości możesz wysłać kolejne 5.


    Starcia Tytanów; Taurus, Libra, Xanthus, Europa, Indus, Janice, Mensa, Pasiphae, Sombrero
    Seek and Destroy





  • Wprowadzono zasadę kompletności zgłoszenia zniszczenia moona (publikacji informacji w temacie) obowiązującą od dnia 05.02.2019. Proszę o zapoznanie się z nią :)

    wakat napisał(a):

    W punkcie pkt. III.2 Zasad S&D wprowadza się zmianę jako poniżej:

    Post w temacie z RW powinien zawierać tylko wiadomość z gry po zniszczeniu księżyca
    na
    Post w temacie z RW powinien zawierać pełną wiadomość z gry po zniszczeniu księżyca - włącznie z koordynatami
    Zmiana obowiązuje od dnia 05.02.2019.


    Starcia Tytanów; Taurus, Libra, Xanthus, Europa, Indus, Janice, Mensa, Pasiphae, Sombrero
    Seek and Destroy





  • Truck driver napisał(a):

    Takie male pytanko? @ackra i @Morgred dlaczego zglosiliscie sie do S&D a teraz siedzicie na urlopie?
    Wchodzę w Zasady projektu Seek & Destroy ctrl+f urlop > nic nie wyszukuje.
    Bo mogą?

    Żebyś potem mówił że nic nie wklejam:
    Pokaż spoiler


    Atak na księżyc 06.02.2019 14:25:02
    Od: dowódca floty
    Flota z xxxxxxxxx dotarła do księżyca planety Księżyc [4:474:9].
    Gwiazda śmierci wystrzeliwuje grawitony w kierunku księżyca, rozrywając go. Wszystkie budynki na księżycu zostają zniszczone - pełny sukces.
    Flota wraca na swoją rodzimą planetę.

    Szansa na zniszczenie księżyca: 31.11 % Szansa na zniszczenie GŚ: 39 %
    Atak na księżyc 05.02.2019 13:44:16
    Od: dowódca floty
    Twoja flota z: xxxxxxxxxx dotarła do księżyca planety Księżyc [4:485:6]. Twoja gwiazda śmierci kieruje na niego swoje działo grawitonowe. Potężna fala uderzeniowa wstrząsa księżycem, który zaczyna się deformować i w końcu eksploduje. Ogromne odłamki skał szybuje w kierunku twojej floty. Nie ma szans na unik. Twoja flota ulega doszczętnemu zniszczeniu.

    Szansa na zniszczenie księżyca: 32.53 % Szansa na zniszczenie GŚ: 38 %
    Atak na księżyc 05.02.2019 13:43:04
    Od: dowódca floty
    Twoja flota z: xxxxxxxxxxxxx dotarła do księżyca planety Other moon 1 [5:479:11]. Twoja gwiazda śmierci kieruje na niego swoje działo grawitonowe. Potężna fala uderzeniowa wstrząsa księżycem, który zaczyna się deformować i w końcu eksploduje. Ogromne odłamki skał szybuje w kierunku twojej floty. Nie ma szans na unik. Twoja flota ulega doszczętnemu zniszczeniu.

    Szansa na zniszczenie księżyca: 23 % Szansa na zniszczenie GŚ: 38 %
    Atak na księżyc 05.02.2019 13:42:28
    Od: dowódca floty
    Twoja flota z: xxxxxxxxxxxxxxxx dotarła do księżyca planety Księżyc [5:126:10]. Twoja gwiazda śmierci kieruje na niego swoje działo grawitonowe. Potężna fala uderzeniowa wstrząsa księżycem, który zaczyna się deformować i w końcu eksploduje. Ogromne odłamki skał szybuje w kierunku twojej floty. Nie ma szans na unik. Twoja flota ulega doszczętnemu zniszczeniu.

    Szansa na zniszczenie księżyca: 32.53 % Szansa na zniszczenie GŚ: 38 %
    Atak na księżyc 04.02.2019 11:59:50
    Od: dowódca floty
    Twoja flota z: xxxxxxxxxxxx dotarła do księżyca planety Księżyc [4:145:4]. Twoja gwiazda śmierci kieruje na niego swoje działo grawitonowe. Potężna fala uderzeniowa wstrząsa księżycem, który zaczyna się deformować i w końcu eksploduje. Ogromne odłamki skał szybuje w kierunku twojej floty. Nie ma szans na unik. Twoja flota ulega doszczętnemu zniszczeniu.

    Szansa na zniszczenie księżyca: 32.53 % Szansa na zniszczenie GŚ: 38 %
    Atak na księżyc 03.02.2019 12:00:14
    Od: dowódca floty
    Flota z xxxxxxxxxxxx dotarła do księżyca planety Księżyc [6:133:10].
    Gwiazda śmierci wystrzeliwuje grawitony w kierunku księżyca, rozrywając go. Wszystkie budynki na księżycu zostają zniszczone - pełny sukces.
    Flota wraca na swoją rodzimą planetę.

    Szansa na zniszczenie księżyca: 33.94 % Szansa na zniszczenie GŚ: 38 %
    Atak na księżyc 03.02.2019 11:36:30
    Od: dowódca floty
    Flota z xxxxxxxxxxxxx dotarła do księżyca planety Księżyc [6:53:5].
    Gwiazda śmierci wystrzeliwuje grawitony w kierunku księżyca, rozrywając go. Wszystkie budynki na księżycu zostają zniszczone - pełny sukces.
    Flota wraca na swoją rodzimą planetę.

    Szansa na zniszczenie księżyca: 31.11 % Szansa na zniszczenie GŚ: 39 %
    Atak na księżyc 03.02.2019 11:09:40
    Od: dowódca floty
    Twoja flota z: xxxxxxxxxx dotarła do księżyca planety Księżyc [6:134:8]. Twoja gwiazda śmierci kieruje na niego swoje działo grawitonowe. Potężna fala uderzeniowa wstrząsa księżycem, który zaczyna się deformować i w końcu eksploduje. Ogromne odłamki skał szybuje w kierunku twojej floty. Nie ma szans na unik. Twoja flota ulega doszczętnemu zniszczeniu.

    Szansa na zniszczenie księżyca: 31.11 % Szansa na zniszczenie GŚ: 39 %
    Atak na księżyc 03.02.2019 10:08:37
    Od: dowódca floty
    Twoja flota z: xxxxxxxxxxxxx dotarła do księżyca planety Księżyc [3:196:10]. Twoja gwiazda śmierci kieruje na niego swoje działo grawitonowe. Potężna fala uderzeniowa wstrząsa księżycem, który zaczyna się deformować i w końcu eksploduje. Ogromne odłamki skał szybuje w kierunku twojej floty. Nie ma szans na unik. Twoja flota ulega doszczętnemu zniszczeniu.

    Szansa na zniszczenie księżyca: 33.94 % Szansa na zniszczenie GŚ: 38 %
    Atak na księżyc 03.02.2019 08:54:13
    Od: dowódca floty
    Twoja flota z: xxxxxxxxx dotarła do księżyca planety Księżyc [3:49:6]. Twoja gwiazda śmierci kieruje na niego swoje działo grawitonowe. Potężna fala uderzeniowa wstrząsa księżycem, który zaczyna się deformować i w końcu eksploduje. Ogromne odłamki skał szybuje w kierunku twojej floty. Nie ma szans na unik. Twoja flota ulega doszczętnemu zniszczeniu.

    Szansa na zniszczenie księżyca: 33.94 % Szansa na zniszczenie GŚ: 38 %
    Atak na księżyc 03.02.2019 08:23:27
    Od: dowódca floty
    Flota z xxxxxxxxxxxxxxxx dotarła do księżyca planety Księżyc [3:461:4].
    Gwiazda śmierci wystrzeliwuje grawitony w kierunku księżyca, rozrywając go. Wszystkie budynki na księżycu zostają zniszczone - pełny sukces.
    Flota wraca na swoją rodzimą planetę.

    Szansa na zniszczenie księżyca: 29.7 % Szansa na zniszczenie GŚ: 39 %



    @LoleXXX mi zakazał zgłaszać. :fgrin:
    Jak wygląda fuzja > FAQ Fuzji z OGame
    Fuzja a temperatury > Klik
  • Truck driver napisał(a):

    Takie male pytanko? @ackra i @Morgred dlaczego zglosiliscie sie do S&D a teraz siedzicie na urlopie?
    Jakbyś poczytał poprzednią stronę tego tematu to byś wiedział (oczywiście wypowiadam się tylko za siebie, nie za Morgreda) poza tym w pierwszym poście w temacie z raportami jest podsumowanie, jakbyś zauważył troch ę wkładu mam do drużyny. Urlop zawsze można wrzucić nawet bez nieoczekiwanych okoliczności.
  • Trochę niepotrzebnej dyskusji trafiło do kosza. Ackra wytłumaczył dlaczego włączył urlop, nie trzeba wnikać aż tak bardzo w szczegóły :) Każdy ma prawo do załączenia urlopu w trakcie projektu.

    Podsumowanie gotowe jak zawsze w pierwszym poście.


    Starcia Tytanów; Taurus, Libra, Xanthus, Europa, Indus, Janice, Mensa, Pasiphae, Sombrero
    Seek and Destroy





  • Juventus napisał(a):

    Taka prawda że lepiej mieć flote i załączać urlopy kiedy się chce, niż mieć ochlapy i chować się za bunkrami. Po to jest U żeby z niego korzystać ^^
    Jest tez druga strona medalu drogi kolego :D mam bunkry jakie mam a beda jeszcze wieksze a wszystko po to by konto nie urlopowalo i samo na siebie zarabialo :) moze i mam ochlapy ale przynajmniej konto rosnie i nie musze urlopowac jak wiekszosc flociarzy a tacy przyjemni ludzie jak Ty tylko moga patrzec :)
  • Truck driver napisał(a):

    Juventus napisał(a):

    Taka prawda że lepiej mieć flote i załączać urlopy kiedy się chce, niż mieć ochlapy i chować się za bunkrami. Po to jest U żeby z niego korzystać ^^
    Jest tez druga strona medalu drogi kolego :D mam bunkry jakie mam a beda jeszcze wieksze a wszystko po to by konto nie urlopowalo i samo na siebie zarabialo :) moze i mam ochlapy ale przynajmniej konto rosnie i nie musze urlopowac jak wiekszosc flociarzy a tacy przyjemni ludzie jak Ty tylko moga patrzec :)
    z ciebie to jednak niesamowity trol zaraz ci zrakietujemy te bunkry i ciekawe co zrobisz wtedy :E
  • Arkadius napisał(a):

    Truck driver napisał(a):

    Juventus napisał(a):

    Taka prawda że lepiej mieć flote i załączać urlopy kiedy się chce, niż mieć ochlapy i chować się za bunkrami. Po to jest U żeby z niego korzystać ^^
    Jest tez druga strona medalu drogi kolego :D mam bunkry jakie mam a beda jeszcze wieksze a wszystko po to by konto nie urlopowalo i samo na siebie zarabialo :) moze i mam ochlapy ale przynajmniej konto rosnie i nie musze urlopowac jak wiekszosc flociarzy a tacy przyjemni ludzie jak Ty tylko moga patrzec :)
    z ciebie to jednak niesamowity trol zaraz ci zrakietujemy te bunkry i ciekawe co zrobisz wtedy :E
    Postawie drugie :P
  • ciamajdek napisał(a):

    sobota, późny wieczór ...
    a opiekunki jak nie było, tak nie ma.

    co z nami będzie ??
    Podsumowanie było robione dwa dni temu, chcecie kolejne? O_O Kolejne zrobimy w środę (13.02), później w poniedziałek (18.02) i ostatnie już po zakończeniu projektu :) Większa niepewność :saint:


    Starcia Tytanów; Taurus, Libra, Xanthus, Europa, Indus, Janice, Mensa, Pasiphae, Sombrero
    Seek and Destroy





  • Bry wieczór

    Dnia 17.02.2019, czyli w niedzielę, miała miejsce, całkiem epicka, bitwa, która jednakoż zakończyła się bugiem gry - Link do Starcia

    Uczestniczyli w tejże bitwie gracze biorący udział w S&D, rw zostało zamieszczone w następujących postach:
    - Arkadius Link do posta
    - koval91 Link do posta
    - gardze wami Link do posta

    Zasady Projektu S&D nie stanowią o tym, jak postępować w przypadku wystąpienia bugu w grze, decyzja zostanie zatem podjęta po zapoznaniu się z dostępnymi danymi, w szczególności będzie mnie interesowało czy którakolwiek flota została wycofana przed momentem w którym nastąpiła, czy może raczej miała nastąpić, bitwa, czy, kto i jakie konkretnie poniósł straty oraz jakie będą decyzje co do ewentualnej rekompensaty dla graczy, którzy stracili jakieś zasoby w wyniku bitwy.
    W tym celu wyślę zapytanie do ekipy gry.
    Jednakoż jeśli macie jakieś informacje na temat rzeczonego starcia, a którymi zechcecie się podzielić to możecie to zrobić w tym temacie lub via pw na forum.

    Jednocześnie informuje, iż drugi członek Rady S&D miał być/był jednym z uczestników bitwy, w związku z czym nie będzie brał udziału w podejmowaniu decyzji.

    Dyskusja jest mile widziana, jeśli jednak zaczniecie rzucać w siebie wulgami i innym takim paskudztwem to nie będzie taryfy ulgowej.
    Członek Rady S&D oraz moderator podforum Wojny






    W razie jakichś wątpliwości/zapytań/interpelacji zapraszam do pisania na pw.