Nowe Uniwersa- Kompromis

    Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

    • ciap napisał(a):

      Gethauz napisał(a):

      Zamiast dyskusji temat staje się pożywką dla trolli internetowych.
      Liczyłam że się odniesiesz do moich statystyk. Jednak zostałam wrzucona do worka "trolli internetowych". :fsmile:

      Przepraszam, nie miałem zamiaru nikogo obrazić a już napewno nie panią operator ;P

      Zgadzam się, ilość anty daje powera tylko w pierwszych bitwach. Jestem zbyt sentymentalny. Przypomniało mi się, jak to kiedyś było gdy w pierwszych godzinach był wyścig kto pierwszy wybuduje MT i ruszy w wojaże na farmy. Pomyślałem, że fajniej jest jak ma się cel, zbiera te 2 dni by zbadać pancernika a nie kupuje techy po godzinie gry :quasi: Kilka niezłych aspektów rywalizacji odpadło z gry, wszystko to co w stoczni, obronie ma się po kilku dniach. A szkoda. Byłoby ciekawiej. Na pewno nie chciałem obrazić anciarzy ani antyanciarzy ]:-D dodać kolorytu do gry.

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Gethauz ().

    • ciap napisał(a):

      Gethauz napisał(a):

      Zamiast dyskusji temat staje się pożywką dla trolli internetowych.
      Liczyłam że się odniesiesz do moich statystyk. Jednak zostałam wrzucona do worka "trolli internetowych". :fsmile:
      Ja się odniosę... skąd pewność, że te osoby po prostu nie przeniosły się na nowsze uniwersum, wydając kasę tam gdzie gra najwięcej ludzi i gdzie w większym stopniu można komuś zaimponować?
      Wystarczy wejść do piekarnika, by twoje życie zmieniło się o 180°
    • wampek napisał(a):

      ciap napisał(a):

      Gethauz napisał(a):

      Zamiast dyskusji temat staje się pożywką dla trolli internetowych.
      Liczyłam że się odniesiesz do moich statystyk. Jednak zostałam wrzucona do worka "trolli internetowych". :fsmile:
      Ja się odniosę... skąd pewność, że te osoby po prostu nie przeniosły się na nowsze uniwersum, wydając kasę tam gdzie gra najwięcej ludzi i gdzie w większym stopniu można komuś zaimponować?
      Oczywiście tak mogło być jednak konta spadały po około miesiącu - wtedy jeszcze nowe uni nie powstało. Można powiedzieć planowały przejście na nowy serwer. Może tylko jaki jest sens wydawać 2 tys żeby za miesiąc iść na nowy serwer i np. znowu wydać 2 tys.

      10kk metalu kosztuje 703k anty.
      10kk kryształu - 1,4kk anty.
      Powiedzmy że wydajemy w proporcji 2:1 więc 30kk kosztuje 2,8kk anty.
      Za 1 tys zł dostajemy 8,2kk anty. W promocji 30% mamy 10,7kk.
      Czyli za 1 tys zł jesteśmy w stanie zrobić 114k punktów.

      Grając na speed x5, robiąc planety po 50 stopni, 20% deuteru przepalając po miesiącu możemy mieć z eko na dobę: 4,2kk, około 37 zł na dobę. Po 2 miesiącach opłacalność kupowania surowców z eko wzrasta do 58 zł na dobę. Po 3 miesiącach otrzymujemy pułap 85 zł.
      Co znaczy rosnąca kwota? Im dłużej ma uni to cena surowców rośnie. Można mieć z eko XX surowców lub te surowce kupić wydając 85 zł na dobę (przy najbardziej opłacalnej opcji kupowania). :fsmile:


      @Gethauz
      Jaka tam ze mnie pani operator. :love:
      Jak wygląda fuzja > FAQ Fuzji z OGame
      Fuzja a temperatury > Klik

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez powyginany drucik ().