tyle ładnych pushówek

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Ale ja już wypowiedziałam się na temat tych kont na początku, nie będę się powtarzać.
    Napisałeś natomiast, że Yes nie odbudował się czysto a nie jest to prawdą, odbudowa odbyła się zgodnie z zasadami, nie wnikam w to jak odbudował się Mili, ale skoro to Twój poniekąd sojusznik to chyba wiesz więcej o tej odbudowie niż ja, więc skoro piszesz że nie było to czyste, w dodatku widzimy bana, to skłonna jestem w to uwierzyć :P .
  • Dalej nie kumasz o co mi chodzi. Jak Ty, bądź ktokolwiek inny z P N kupi paliwo (bo nie ukrywacie że kupujecie) po 1:1 (bądź inny równie korzystny przelicznik, a wiem z pra pra doświadczeń że takie dostajecie) z multikonta (bądź "kolegów" z jednego akademika z ATM) i potem wyśle do Yes Mena jako prezent/podarek/pomoc dla powodzian to jest to wciąż taki sam push jakby sam to kupował a wy to nazywacie czystą odbudową. Bo handlujecie. A handelj jest dopuszczalny. Tyle że to taki push drugiego stopnia, pranie surki :E I jeszcze raz powtórzę, jedyne co potępiam to to że jeszcze komuś próbujecie wcisnąć że jesteście ostatnim kryształowym sojuszem na OGame. Nie jesteście. Nie ma tu takich.


    PB Solo | PB ACS | Top 1 ACS Uni28
    :top1: Top1 Złomiarzy Uni28 :top1:


  • xDDDDDDDDDDDDD

    ja tak nieśmiało, bo jeden z topki obrzucił nas PAC myślą że przyszli na stare uni i myślą że mogą tu coś pyskować
    ale nie moge się powstrzymać, uprzejmie informuję że ten wONtek to jest największa kopalnia wiedzy o uni na jakie przyszliśmy EVER
    nie takie zwykłe EVER
    [wulgaryzm][wulgaryzm] EVER !!!!
    jesteście wspaniali, no i my nowi deklarujemy gotowość do czytania nonstop.
    Liczę też na główną jednostkę - fenomenalna osobowość, nie zawodzi

    [ciach]

    Moderator kruszynka:
    Wulgi w filmiku
    "Wielu ludzi w Polsce manifestujac swoja tolerancje ponad zdrowy
    rozsadek probuje na sile udowodnic otoczeniu swoja przynaleznosc do
    nowoczesno-europejsk
    iej
    elity intelektualnej. Z teatralnym zachwytem wyslawiaja wszystko co
    obce, zboczone czy niezrozumiale. Natomiast tradycja, patriotyzm i
    zdrowy rozsadek to dla nich atrybuty wiesniaka"


    PAMIETAMY

  • Leonidas napisał(a):

    Dalej nie kumasz o co mi chodzi. Jak Ty, bądź ktokolwiek inny z P N kupi paliwo (bo nie ukrywacie że kupujecie) po 1:1 (bądź inny równie korzystny przelicznik, a wiem z pra pra doświadczeń że takie dostajecie) z multikonta (bądź "kolegów" z jednego akademika z ATM) i potem wyśle do Yes Mena jako prezent/podarek/pomoc dla powodzian to jest to wciąż taki sam push jakby sam to kupował a wy to nazywacie czystą odbudową. Bo handlujecie. A handelj jest dopuszczalny. Tyle że to taki push drugiego stopnia, pranie surki :E I jeszcze raz powtórzę, jedyne co potępiam to to że jeszcze komuś próbujecie wcisnąć że jesteście ostatnim kryształowym sojuszem na OGame. Nie jesteście. Nie ma tu takich.
    A gdzie my tak piszemy że jesteśmy kryształowi? Ja osobiście juz na u1 bodajże pisałam że kupuję tani deuter jak tylko mam okazję, bo po pierwsze zajmuje mniej ładowności, ciągle go potrzeba i zawsze łatwo wymienić na inne surowce. Oczywiste że handlujemy, chyba każdy w tej grze to robi, tyle że jedni sa tylko konsumentami a inni na handlu zarabiają. Drażni już natomiast jak ktoś nazywa handel puszem - już nawet my za innymi powtarzamy pusz pusz, no dla mnie handel to handel, niby dlaczego jedne przeliczniki to handel a drugie to już pusz? Ktos je przecież takie dał nie bez powodu, ktoś dał możliwość zarabiania na handlu i każdy to moze robic jak tylko chce, nic nie stoi na przeszkodzie. Nic nie próbujemy wcisnąc, ale od kiedy przyszliśmy na to uni słyszymy jacy to z nas puszerzy i oszuści, więc odpłacamy pięknym za nadobne. Proste.
    Dobrze kumam o co Ci chodzi.
    Pranie surki to już naprawdę... co Wy tam robicie w tej opozycji.... :roll: .
    I na koniec powtórzę - odbudowa Yesa była zgodna z zasadami więc czysta, jaka była odbudowa Miliego dowiaduję się od Ciebie a i bana za coś ma i o tym teraz jest mowa.
  • Z całym szacunkiem przestancie zajmowac sie juz glupotami, jak jest kazdy wie a jak nie wie to znajda sie tacy co napisza swoje historie. Co do odbudowy Miliego to skad Leonidas mialby wiedziec jak zostal odbudowany, ban jest i owszem a jak Mili napisze za co to napisze nie wasza sprawa !!! Proponuje zajac sie gra, badz odpoczynkiem a nie siedzeniem non stop na boardzie. Bez odbioru :E
  • Wreszcie coś mądrego, @wilku86 dobrze napisał, często wypowiadają się osoby które nie mają pojęcia o tym co piszą, tak jak teraz Leonidas o odbudowie Yesa.

    edit:

    Krwawy Tapicer napisał(a):

    Selene napisał(a):

    Wreszcie coś mądrego, @wilku86 dobrze napisał, często wypowiadają się osoby które nie mają pojęcia o tym co piszą, tak jak teraz Leonidas o odbudowie Yesa.
    A sama ciągniesz temat :E
    ps. Mili bez bana :>
    Tak, gdyby Leonidas nie obraził nas wszystkich i nie pisał głupot o odbudowie Yesa to nie miałabym dalej powodu go ciągnąć.
    A Miliemu gratuluję, że udało się wyjaśnić sprawę, to wcale łatwe nie jest.

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Selene ().

  • bocieek napisal

    Z tym Milim to za przeproszeniem ja popsułem, ratowałem w ciężkiej sytuacji i ot co - nie zgłosiłem czegoś i wyszło jak wyszło.

    Przeprosiłem za to w sojuszu i detektywi - koniec rozkminiania.

    Ja prowadziłem sobie konto i ten przymusowy odpoczynek moja wina - aczkolwiek odwołanie zrobione i zobaczymy co team na to

    Tego jakos nikt nie widzi i nie chce przyjac do wiadomosci
    Nie bylo tak jak to niektorzy pisali
    Milli juz gra bez bana
    "KOCHAM ŻYCIE KTÓREGO NIE NAWIDZE, NIENAWIDZE ŻYCIA KTÓRE KOCHAM"
  • buffalo9 napisał(a):

    john malkowitz007 napisał(a):

    Tego jakos nikt nie widzi i nie chce przyjac do wiadomosci
    Nie bylo tak jak to niektorzy pisali
    Milli juz gra bez bana
    a ja widzę , że nadal jest na banie... :roll:
    Może na innym koncie :) (Wiesz jak jest - założył przed UF i teraz ma dwa na jednym uni :) W pełni legalnie bo nawet GO tak mają :D )

    Pozdrawiam
    Wisior
  • Ja nie wiem jak z niektorymi rozmawiac. Wyklada sie kawe na lawe, opisuje fakty, to nie ma zrozumienia. Nikt z PN nie jest na banie, w tym Yes. Odbudowa Yesa byla pod lupa SGO i nawet jesli ktos kupowal skads deks, to w tym czasie nie kupowal i wysylal tylko to co mial na stanie, wylaczal kopalnie, anulowal badania, etc. Jak sie Leonidas na zlosc upiera, ze cos nie tak bylo z tą odbudową, to juz chyba tylko o to w tym upieraniu chodzi. Na przekór.
    Tymczasem z drugiej strony ktos pisze, ze "prowadzil sobie" JEDNO konto, "nie zglosil" czegos, jak ratowal DRUGIE konto, to ja sie pytam dlaczego az CZTERY konta zlapaly na raz bana? Na co john malkowitz007 (ktorego tak niby gryzie to, ze inni dobrze graja i maja lepsze ST niz on i że pewnie "oszukuja" jak wiele razy to insynuował zdolniejszym lotnikom) wyjasnienie jakiegos bocka, ktory od dawna niby nie gra i pewnie prawie nikt spoza 3X go nie zna, przyjmuje za "a, no to wszystko jasne i w porzadku" (no chyba, ze to jakis dobry aktorsko i iscie pokerowy sarkazm, ale obserwujac na forum i z mST, nie podejzewam o to kolegi). Rece opadaja. Kurtyna.

    Szkoda wiecej wyjasniac. Dobrze, ze lotnicy PN tych tematow na forum nie czytaja, za to lataja, zlomuja i w zrobionych ST udowodnia kto jest lepszy.

    Ps.: Leonidas, ty jestes z uni1 (ja nie), to powinienes lepiej wiedziec, ze osoby ktore probowaly, czy zaczely grac nieuczciwie, byly z PN usuwane i takich tez tam nie przyjmowano i takie zasady w PN pozostaly do dzisiaj. Ja rozumiem cala ta niechec, wywolana rywalizacja Templars z PN na uni1, ale bez przesady z tymi zlosliwosciami.

    start: marzec 2005, uni6, sojusz NoMercy. Od: 29 maj 2018, uni68, sojusz P N

    Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez Calipso ().

  • Leonidas napisał(a):

    Ehh :E Nie chce mi się :D Zwyczajnie mi się nie chce :E W każdym razie cieszy mnie fakt że jak ktoś bana nie ma to gra w 100% uczciwie. Potężna podpórka dla ARO ^^

    Buźka mordeczki :*
    Leo, na 100% znajdziesz na Uni ludzi którzy nigdy się nie pushowali, bo nie każdemu jeszcze liczby przycmily umysł.

    Calipso napisał(a):




    Ps.: Leonidas, ty jestes z uni1 (ja nie), to powinienes lepiej wiedziec, ze osoby ktore probowaly, czy zaczely grac nieuczciwie, byly z PN usuwane i takich tez tam nie przyjmowano i takie zasady w PN pozostaly do dzisiaj. Ja rozumiem cala ta niechec, wywolana rywalizacja Templars z PN na uni1, ale bez przesady z tymi zlosliwosciami.
    dużo wiesz jak na osobę która wtedy nie grała na uni 1 w PN. Pozazdrościć wiedzy :E
  • Heh :) Dobra skończcie już może...



    1) Handle sa handlami - różnice na przelicznikach, prawo rynku, może sie podobać lub nie, połowa ekowców na Uni próbojąca sie bawić handlami w tym nasze top łan tak działa, taniej kupi drożej sprzeda, jeżeli to uważacie to za pranie surowców to wiekszość handlarzy tak działa, z bólem serca w PN-ie jest może 1-2 takie osoby. Tak Leonidas oni piorą brudną Sure 8o


    2) To że jesteśmy w stanie załatwić lotnikom poprzez zaprzyjaźnione osoby (nie tylko grające w ATM) dajmy na to tygodniowo 3 miliardy paliwa po minimalu, nie uważam za nic złego - dobra organizacja nic wiecej, nie zobaczyłem jakiegoś zatrzesienia banów wśród graczy United czy Avalonu czy jeszcze 2 innych sojuszy a Tacy też handlują z PN z tego co wiem, nie licze Calipso który sam potrafi sprzedać kilkaset baniek po minimalu za dobre słowo na boardzie, czy postawić np Ancymonowi 300 tysięcy recków za koszulkę z podpisem :D



    3) Sam Yes Man został odbudowany jeszcze przed naszym zlotem w Warszawie, oznacza to że ponad tydzien przed powstaniem tego tematu Yes miał już surkę która ostatnio wydał, musze Was zmartwić ATM nie miał żadnego udziału w tej odbudowie, w zestawie pytań do GO przy odbudowie zostaliśmy poinformowani że bedzie bardzo uważnie zwracana uwaga jak ta odbudowa wygląda, każda bardziej ogarnięta osoba bazując na przyrostach PN może pewne wnioski wyciągnąć, niestety wiekszość z Was nie ogarnia podstaw matematyki, stąd pewnie tyle tłumaczeń, których pewnie i tak nie zrozumiecie.



    4) Uważam że uczyć się należy od lepszych, ale są pewne granice, przypomne tylko moim sojusznikom za ustawiane ST sie z naszego Sojuszu wylatuje - tak było jest i będzie. Nikt nie kupuje kont, nie złomuje ich albo nie topi sury i nie handluje bo za to też sie wylatuje. Za sprzedaż konta - się też wylatuje - bo graja u nas ludzie nie konta, nawet jak dane konto jest top 1 uni1 (Masakra_Domingo) Ja sobie zdaje sprawe że nie każdy musi mieć kręgosłup - ale zanim znajdziecie drzazge popatrzcie na belke, bo to jest takim kuriozum że mnie krew zalewa, serio? Wy chcecie nam mówić czym jest przyzwoitość Krwawy?


    5) Podsumowywujac i na koniec Uni 1 było relatywnie lajtowe i bez wiekszych wałków, ale przy każdej kolejnej fuzji spotykaliśmy się z coraz wiekszymi przekrętasami, Aro & company przebili skalą Krzycha z poprzedniej Uni - ale My nadal trzymamy się pewnych swoich zasad. Nadal nie jestem w stanie zrozumieć dlaczego bany za multi W ATM wywołały tyle emocji a wobec Bana Miliego wszyscy próbojecie przejść obojętnie, ale to pewnie typowa mentalność Kalego. Dogadać się nie dogadamy, to jest pewne, a jak zobacze jeszcze raz jakiś wpis Cracovi z porównaniem sytuacji Aro i Yesa to pewnie dostane raka mózgu, bo to sie mieści poza jakąkolwiek argumentacja. Po prostu starajmy sie kuluralnie nie zgadzać miedzy sobą i chyba tyle.


    Moich sojuszników poprosze o nie wpisywanie sie w tym temacie wiecej - mija sie to z celem. Małży nie przekonasz że nie ma kręgosłupa



    Na koniec - czyją nierządnica jesteś maklowic - wiedząc 10 godzin przed banem że Miliemu zdejma Bana :D napisałeś to kilka godzin temu / kilka osób od nas sprawdziło - nadal był ban
    Krwawego i Bocka nie ma co sprawdzać od razu widać że za kilka srebrników sprzedali wszystko :P


    “Beware the quiet man...
    For while others speak, he watched. And while others act, he plans.
    And when they finally rest… he strikes.”

    W jedności siła PN :>



    Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez priesten ().

  • Selene napisał(a):

    Wreszcie coś mądrego, @wilku86 dobrze napisał, często wypowiadają się osoby które nie mają pojęcia o tym co piszą, tak jak teraz Leonidas o odbudowie Yesa.
    A sama ciągniesz temat :E

    ps. Mili bez bana :>
    u4 - 10669% - 14 ST - średnia 762%
    u7 - 18291% - 34 ST - średnia 537%
    u35 - 53941% - 43 ST - średnia 1254%

    "Honor nie szpeci godnego, ani godny honoru."
  • priesten napisał(a):

    1) Handle sa handlami - różnice na przelicznikach, prawo rynku, może sie podobać lub nie, połowa ekowców na Uni próbojąca sie bawić handlami w tym nasze top łan tak działa, taniej kupi drożej sprzeda, jeżeli to uważacie to za pranie surowców to wiekszość handlarzy tak działa, z bólem serca w PN-ie jest może 1-2 takie osoby. Tak Leonidas oni piorą brudną Sure
    Czyli handel z 10 kontami które prowadzi nieudolnie jeden typ, w konsekwencji lądujący na banie, który sprzedaje paliwo po 1:1 jest spoko i to dosłownie tak samo spoko jak pisanie po wszystkich ekowcach na Uni że się kupi dex po 2.5:1.5:1 żeby go potem przemielić u handlarza za 3:2:1 ? :E Jaja sobie ze mnie robisz Poziom ? :E

    Ktoś z rodziny polityk bo pięknie ubierasz multi w słowa "kumple", "znajomi", "dobra organizacja". Która potencjalnie przynosi po 100k panca w ciągu dwóch tygodni bez wysiłku. Gdzie ja grałem że nie miałem w okół siebie takich samarytaninów co dex oddają za pół darmo :E @ciap ilu masz stałych "grających" handlarzy co Ci opychają dex po 1:1 ? Też masz takiego pecha ?

    I multi to dla mnie konto które pracuje tylko i wyłącznie na korzyść drugiego konta. Proszę nie zaczynaj wywodu na temat IP bo od roku obserwuję jak 9 kont obsługuje jedna osoba, bez śladu na pręgierzu. Też tylko handluje.


    PB Solo | PB ACS | Top 1 ACS Uni28
    :top1: Top1 Złomiarzy Uni28 :top1:


  • ciekawy temat.
    Na fali widać dostawców dla Ciap. Skoro paru graczy uważa że to są jej konta to dlaczego ich nie rozwalą ?? Obstawcie te konta, skrzyknijcie sie w paru i pozamiatajcie je XD
    To jest gra strategiczna więc jeśli chcecie wykluczyc Ciap to trzeba wykluczyć dostawców. Ale ale, jest jeden szkopół.... Olbrzymia ilość flotowców kupuje dex od Ciap więc po co zarzynać kurę znoszącą złote jajka :E
  • Problem multi był, jest i będzie i obok handlu kontami to chyba druga choroba cywilizacyjna ogame. Nikt jeszcze nie znalazł sposobu na nie i obawiam się że nie znajdzie.
    Myślę że ciap byłaby w stanie sprawdzić jaka jest skala tego na uni. Na pewno nie jest to 9 kont, no ale wiadomo że Leonidas nie będzie obserwował "swoich" tylko przeciwników.
    Myslę też, że gdyby wszystkie multi nagle zniknęły, nie byłoby problemu przy obecnej fuzji, wszystkie uni spokojnie by się zmieściły.

    Co do dostawców ciap to kto wie ;)

    Hmm ciap sprzedaje deuter? a to ciekawe, byłam pewna że kupuje i mieli u handlarza jak już.
  • @ priesten napisal

    Na koniec - czyją nierządnica jesteś maklowic - wiedząc 10 godzin przed banem że Miliemu zdejma Bana napisałeś to kilka godzin temu / kilka osób od nas sprawdziło - nadal był ban

    Nie obrazaj mnie
    Ze Milli jest bez bana napisalem jak zauwazylem Jego skok w statach
    Pomylily Ci sie chyba daty i godz
    No chyba ze znowu zrobisz edycje i napiszesz ze nic takiego nie napisales
    To w twoim stylu
    "KOCHAM ŻYCIE KTÓREGO NIE NAWIDZE, NIENAWIDZE ŻYCIA KTÓRE KOCHAM"
  • Chyba_TY napisał(a):

    Na fali widać dostawców dla Ciap. Skoro paru graczy uważa że to są jej konta to dlaczego ich nie rozwalą ??
    Chcesz się bawić w Jamnika? Szantażował ludzi "sprzedaj mi dex albo Cie rozwalę". A że nikt mu nie chciał sprzedawać to rozwalał. :fsmile:

    Nie jestem jedynym ekowcem kupującym dex. Deuter skupuje jeszcze paru górników. I robią to całkiem dobrze bo mają zyski większe niż ja (od przyrostów dobowych odliczyłam przyrost powstały z wydobycia).



    Pisałam to chyba 1000 razy już. I widzę nadal jest z tym problem:

    Pamiętam czasy gdy nie było handlarza. Jak sprzedawałam deuter to minimalny przelicznik, jak poprosiłam o mix jakiś konkretny (proporcje 2:1) to dostałam na 1kk kryształu 10kk metalu. Sprzedać dex? Był problem z sprzedaniem, ludzie nie budowali wysoko deuteru. Kryształu za to brakowało na uni. Gra była ciężka. Od tamtej pory zmieniło się sporo np. jest więcej rzeczy wymagających kryształu w grze eko - plazma, astro. Sprzedawanie deuteru napędza rozwój gry eko. Jest po prostu ciekawiej.

    Ciekawe jest to że każdy pisze "ciap się pushuje". Każdy kto kupuje deuter na nim zarabia. Gracz eko bo handuje u handlarza, gracz flociarz bo ma dex na ataki. Co ciekawe jak się zeskanuje flociarzy to połowa z nich ma magazyny wysoko metal, kryształ i nisko deuter np. 19 19 12. Flociarze też wymieniają deuter u hadnalrza ale u nich jest to ok po przecież kupili na loty. :roll:
    Lecimy dalej. Zarabia na tym również osoba sprzedająca deuter. Po 1. budując deuter ma równomierny rozwój - rozwija się szybciej. Po 2. ma przyjemniejszą grę - sprzedaje dex za to czego aktualnie brakuje.

    To sprzedający deuter decyduje o tym komu sprzeda. Górnikowi (co nie ma floty i używa handlarza) czy flociarzowi (który flotę ma i również używa handlarza!!!).



    Miałam tego nie pisać bo znowu będzie burza. Możecie zostawić to bez komentarza.

    Ostatnio jakiś gracz kliknął do mnie że wie że XX i YY to moje push i multi konta. Był tego tak pewny że w jakiś amok wpadł.
    W 11 miesięcy jedno konto miało przyrost 57,7kk (+1 planeta, 1,4kkk dexu) drugie 55kk (+2 planety, 2kkk dexu). Jakiś gracz pyka sobie normalnie i jest oskarżany o bycie czyimś multi pomimo normalnych przyrostów.



    Teraz prześwietlimy konta które ostatnim czasy dostały bany:

    Jedno konto ma 30kk punktów, 10kkk surowców, w ostatnich 11 miesiącach ok 20 dni gry i tyle samo wejść i zejść z urlopu (program niestety raz dziennie sprawdza urlopy więc pewnie nie wszystkie zostały wykryte). Przyrost? Miało. Zbudowało 870k DT.

    Inne konto? Przyrost dobowy na poziomie eko 27/23/23, koszt 21.196 (przyrost liczyłam na podstawie tylko dodatnich np jeżeli dziś mam 100k punktów, jutro mam 80k punktów, kolejnego dnia mam 100k to przyrost normalnie wnosi 0, jednak licząc dodatnie przyrosty wychodzi że zrobiłam 20k puntów). Gdzie reszta punktów ekonomicznych? Astro? W ciągu 11 miesięcy z eko x5/x7? ;)



    Jeżeli ktoś nie widzi różnicy między graczem (jest fizyczną osobą gdzieś w świecie) i pyka sobie w ogame dla siebie (robi co chce, gra jak chce) a graczem którego jedynym celem jest wspomaganie innych... Oczywiście jakiś gracz może być odrębną osobą i jego celem będzie gra pod kogoś (np. handel 2:1:1) - bo mu to daje radość. Jednak po co wtedy łamie zasady gry i dostaje bana? :>

    Pa :papa:
    Jak wygląda fuzja > FAQ Fuzji z OGame
    Fuzja a temperatury > Klik

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez powyginany drucik ().