S&D Universum 68 Edycja 1 [10.12.2018-10.01.2019]

  • Dyskusje
  • Jest już informacja odnośnie wysokości nagród.

    wakat napisał(a):

    Wartość nagród: Wartość nagrody, którą można wybrać, stopniowana jest na podstawie ilości punktów posiadanych przez gracza uprawnionego do odbioru nagrody w momencie sprawdzania konta w grze, zgodnie z poniższym szablonem:

    Stopień 1 - do 45kk punktów - nagroda o maksymalnej wartości 2,25kk punktów

    Uwaga: Nie można wybrać nagrody przekraczającej 5% ogólnej wartości konta.
    Stopień 2 - pomiędzy 45kk a 75kk punktów - nagroda o maksymalnej wartości 2,25kk punktów
    Stopień 3 - ponad 75kk punktów - nagroda rosnąca stopniowo do 9kk punktów jednak nie więcej niźli 3% ogólnej wartości konta
    Stopień 4 - powyżej 300kk punktów - nagroda rosnąca stopniowo do 9kk punktów jednak nie więcej niźli 3% ogólnej wartości konta

    OGame.pl
    Z Życia Uniwersów
    Starcia Tytanów, Seek&Destroy, Nauka, Sport

    Ścisłe trzymanie się reguł bywa o wiele lepsze od oszukiwania.
  • no i super, najbardziej podoba mi się to że najbardziej zainteresowani się postawili i jest jakiś kompromis. Dla innych czyli słabszych graczy albo jak ja górników oznacza więcej spokoju a nie pilnowanie satek 24h w długotrwałej dziczy. Zresztą dla tych co upominali się o większy % też jest plus, bo byle burak nie będzie nabijał % na najsłabszych, będzie musiał się wysilić jak większość która tego chciała i chce tą rozgrywke rozegrać na poziomie.
  • FILU napisał(a):

    Czy wiadomo jest coś o podniesieniu nagród ? bo przy naszych ekonomach podniesienie budynku to chyba już żarcik jak i badanie przy Zefirze


    Stopień 3 - ponad 75kk punktów - nagroda rosnąca stopniowo do 9kk punktów jednak nie więcej niźli 3% ogólnej wartości konta


    Tak sobie to sprawdziłem i 3% wartości mojego konta to około 3,8kk punktów. W poprzednim progu (2% ~ 2,6kk) zmieściłbym tech. energetyczną, laserową, MSBN i grawitony. Po podniesieniu progu dochodzi plazmowa.
    I to by było na tyle :E
    Na szczęście z moim trybem gry nie mam raczej szans na załapanie się na nagrodę w postaci badania ;P


    Top2 badań PL & World (na uni x1x7), top6 badań PL (wszystkie prędkości) oraz top19 badań World (wszystkie prędkości) ;P

    Badania stanowią 88,17 % wartości konta :E
  • "Nie chce grac w drużynie z graczami: Filu, Mili, Obserwator, Wojtekreal, Wilku
    Jeżeli przy tworzeniu drużyn nieuniknione będzie dodanie mnie do drużyny z którakolwiek z tych osób, to proszę w ogóle nie uwzględniać mnie w SaD. Najchętniej widzę siebie w drożynie z graczami z PN."

    Co za bufonada :E
    u4 - 10669% - 14 ST - średnia 762%
    u7 - 18291% - 34 ST - średnia 537%
    u35 - 53941% - 43 ST - średnia 1254%

    "Honor nie szpeci godnego, ani godny honoru."
  • Raczej rozsadne podejscie by przypadkiem nie zepsuc zabawy. To sa nicki graczy na ktorych polece gdyby byla okazja mimo bycia w druzynie. Juz raz bylem z filu w druzynie i nie mam ochoty sluchac pretensji ze skanuje czy cos. A zakladajac tak optymistyczny scenariusz ze polecial bym na kogos i zostal bym usuniety z projektu to wtedy oslabiam pozostalych czlonkow druzyny. Poprostu uczciwie komunikuje by potem nie bylo zaskoczenia. A w sad tez nie musze uczestniczyc:)

    ps. Zazdrosny ze nie ma cie w tym gronie? :> porostu nie jestes az tak istotnym celem i ciebie moge odpuscic jako cel na ten okres;) nicki wymienione to gracze o sporych umiejetnosciach i wymienienie ich tutaj to raczej slowa pochlebne dla nich. Z filu tylko jest inaczej :>
    Kromak[P N]&CelestialGeneral[P N]&Selene[P N]&Mallory[P N]&Van[P N]vs.obserwator[BOSS]~1855466.62%
    kruchy[P N]&Kromak[P N]&Selene[P N]&Mallory[P N]&Andre[P N]vs.Bociek(wojtekreal)[3 X]~2407655.4%
    ancymon[P N]&Kromak[P N]&Andre[P N]&Hamer[P N]&Lzk kupie dex[PZWP]vs.Mili[3 X]~369787.52%
    Selene[P N]&Andre[DoF]&Kromak[P N]vs.wilku[MISIE]~102650.3%
    Mallory[DoF]&Warka[COMA]&fnk[P N]&Kromak[P N]vs.dziob[3 X]~98143.53%
  • stary ja leje na to ciepłym moczem czy jestem istotnym celem czy nie, dopóki robię fs to nie mam się czego obawiać z twojej strony mierny graczy z urlopu

    nie rozumiem tego, przecież mimo s&d można skanować się nawzajem i złomować - jedyny minus to, że wypadniesz z seeka, ale to chyba nie jest jakaś mega kara za zezłomowanie gracza z przeciwnego obozu, bitch please - pisząc takie rzeczy zachowałeś jak dzieciuch i pokazałeś wszystkim, że cyferki się dla ciebie liczą zdobywajać którąś z nagród

    i w nosie mam to co myślisz o filu, bo co mnie to obchodzi? wake up man
    u4 - 10669% - 14 ST - średnia 762%
    u7 - 18291% - 34 ST - średnia 537%
    u35 - 53941% - 43 ST - średnia 1254%

    "Honor nie szpeci godnego, ani godny honoru."
  • @ Kromak
    Jak nie masz zamiaru wspolpracowac z Druzyna , to po co sie wogole zapisujesz ???
    W ostatniej edycji tez skanowales czlonkow druzyny i wcale tego nie ukrywales ze jak bedzie okazja to polecisz i zezlomujesz czlonka druzyny nawet jak za to zostaniesz wykluczony z rozgrywki

    Prosba do Opiekuna S&D
    Prosze o wykluczenie Kromaka z rozgrywki S&D
    Pozdrawiam
    "KOCHAM ŻYCIE KTÓREGO NIE NAWIDZE, NIENAWIDZE ŻYCIA KTÓRE KOCHAM"
  • Tapicer
    1. Popros Ciapke to moze ci napisze ile dni bylem bez urlopu. Bez sprawdzania moge Ci odpowiedziec ze i w tym roku i poprzednim zdecydowanie wiecej gram bez urlopu. Wiec nie rozumiem dlaczego akurat do mnie piszesz taki zarzut. Oczywiscie granie z urlopu nie jest zadna obraza. No ale jak chcesz takie zarzuty robic to w sojuszu masz kilku kandydatow do tego i wierz mi bedziesz mial solidne podstawy do tego :)
    2. Nie rozumiesz dlaczego poprostu nie zaatakuje kogos z druzyny w czasie sad? Odpowiedzialem. Oslabiam caly team gdyz traca jednego czlonka druzyny- mnie. I dla tego staram sie postapic uczciwie i pisze o tym przed sad wymieniajac graczy na ktorych moglbym poleciec. Wiec mozliwe ze opiekun sad wogole mnie nie wlaczy do zabawy.
    3. Jak juz powiedzialem w poprzednim sad byly placze dlatego ze postapilem tak jak opisujesz. Plakal filu, plakal John. Nie sorry john dalej placze :D Dziekuje john za potwierdzenie tego co pisze;)
    4. A i zarzut w sprawie tego ze zalezy mi na cyferkach. No tak jakos tam tak. A Tobie nie? Robisz fs-y, odbierasz, nie zapominasz o tym to chyba ci zalezy na tych cyferkach? Jezeli chcesz sie przekamazac "ha! tobie bardziej zalezy na cyferkach niz mnie" to daruj sobie bo nie bede w chodzil w tak smieszna dla mnie polemike. Gracze ktorych wymienilem to gracze dobrze sie pilnujacy i w wiekszosci dobrzy gracze. Zdjecie ktorego kolwiek z nich bylo by fajniejsze niz udzial w sad:) z mojego punktu widzenia, wiec wiem ze bym polecial. A postepuje uczciwie wobec innych uczestnikow sad informujac organizatora o tym.
    Kromak[P N]&CelestialGeneral[P N]&Selene[P N]&Mallory[P N]&Van[P N]vs.obserwator[BOSS]~1855466.62%
    kruchy[P N]&Kromak[P N]&Selene[P N]&Mallory[P N]&Andre[P N]vs.Bociek(wojtekreal)[3 X]~2407655.4%
    ancymon[P N]&Kromak[P N]&Andre[P N]&Hamer[P N]&Lzk kupie dex[PZWP]vs.Mili[3 X]~369787.52%
    Selene[P N]&Andre[DoF]&Kromak[P N]vs.wilku[MISIE]~102650.3%
    Mallory[DoF]&Warka[COMA]&fnk[P N]&Kromak[P N]vs.dziob[3 X]~98143.53%
  • Strasznie łatwo was sprowokować to ślinotoku.
    Zostawmy innych, bo tu mowa tylko i wyłącznie o Tobie w tym momencie - brakło argumentu - ok! zaatakujemy kogoś innego by odwrócić uwagę od głównego tematu - nie muszę pytać się o nic ciap, bo widać w galaktyce jak grasz - urlop, kilka skanów ew lot, urlop no chłopie powiedz mi, że jest inaczej to będę bił się w pierś krzycząc "mea culpa!"
    Zdjęcie któregokolwiek z graczy, których wymieniłeś wymagałoby od ciebie zdjęcie urlopu i poklikania nieco dłużej, poświęcając czas na obserwacje między innymi tym samym narażenia swoich cyferek na stratę, bo kij ma dwa końce.

    No i podobnie jak John twierdzę, że powinieneś oszczędzić wstydu i usunąć swoje zgłoszenie.
    u4 - 10669% - 14 ST - średnia 762%
    u7 - 18291% - 34 ST - średnia 537%
    u35 - 53941% - 43 ST - średnia 1254%

    "Honor nie szpeci godnego, ani godny honoru."
  • no jest inaczej. Chyba pomyliles graczy badz uniwersum oO.
    Kromak[P N]&CelestialGeneral[P N]&Selene[P N]&Mallory[P N]&Van[P N]vs.obserwator[BOSS]~1855466.62%
    kruchy[P N]&Kromak[P N]&Selene[P N]&Mallory[P N]&Andre[P N]vs.Bociek(wojtekreal)[3 X]~2407655.4%
    ancymon[P N]&Kromak[P N]&Andre[P N]&Hamer[P N]&Lzk kupie dex[PZWP]vs.Mili[3 X]~369787.52%
    Selene[P N]&Andre[DoF]&Kromak[P N]vs.wilku[MISIE]~102650.3%
    Mallory[DoF]&Warka[COMA]&fnk[P N]&Kromak[P N]vs.dziob[3 X]~98143.53%
  • Kromak daj spokój, nie warto być uczciwym tutaj ;).
    Zobacz - Tapicer wyraźnie napisał że można skanować i złomować swoją drużynę (czyli całkiem możliwe że tak będzie robił jak będzie okazja) i nikt się tym nie przejął, nikt nie żąda wykluczenia go z s&d. A z Ciebie robią bufona. Uczciwość nie popłaca. Trzeba było siedzieć cicho i złomować jakby była okazja i tyle ^^.
    Taki tutaj mamy klimat :E .
  • Wedlug stronki ciap w 2017 roku bylem 139 dni na urlopie, a teraz w 2018 127 dni. Moglem o kilka sie pomylic. Wiesz ile mamy dni w roku wiec odnies sie :) ja co jakis czas wrzucam urlop na kilka dni, ale wiekszosc czasu normalnie fs-uje. Nie mam pojecia skad twoje obserwacje co do mojego grania
    link
    scr.hu/82y0lGr
    Kromak[P N]&CelestialGeneral[P N]&Selene[P N]&Mallory[P N]&Van[P N]vs.obserwator[BOSS]~1855466.62%
    kruchy[P N]&Kromak[P N]&Selene[P N]&Mallory[P N]&Andre[P N]vs.Bociek(wojtekreal)[3 X]~2407655.4%
    ancymon[P N]&Kromak[P N]&Andre[P N]&Hamer[P N]&Lzk kupie dex[PZWP]vs.Mili[3 X]~369787.52%
    Selene[P N]&Andre[DoF]&Kromak[P N]vs.wilku[MISIE]~102650.3%
    Mallory[DoF]&Warka[COMA]&fnk[P N]&Kromak[P N]vs.dziob[3 X]~98143.53%

    Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez Kromak ().

  • Ta, tak było jak kromak pisze, na samym początku SD dostałem pw że nie weźmie udziału w żadnym wspólnym ACS bo coś tam sojusz mu groził i zakazy mu dał :D no porażka pisał też mi że jako lider żebym napisał do opiekuna by go wymienili bo on chce do PN :D ja ignora walnąłem bo drużyn nie będą tworzyli tacy jak Kromak tylko po to jest opiekun i na takie reguły się zgodziliśmy wstępując w SD.
    No i współczuje każdej drużynie która będzie miała Kromaka u siebie to gracz który skanuje swoja drużynę nie jednokrotnie pisałem mu po co to robisz ? to zawsze jakieś tam blabla bo ciśnienie na ST i cyferki najważniejsze nie drużyna i w tyłku ma kogo ma w drużynie po za PN jak mógł by zezłomować to by poleciał i nie widzi problemu usunięcia z SD . Więc tutaj naprawdę rodzi się pytanie Kromak czy warto byś występował w SD chociaż na początku tego tematu napisałem że szkoda było by jak by cie zabrakło ale jak szopki robisz i próbujesz drużynę zrobić z samych PN to mija się z celem byś wziął udział .

    Żeby nie było że ten post jest pozłości dla Kromaka bo tak było w poprzednim SD i on wie o tym że to prawda, że nawet miesiąc czasu nie potrafi zagrać dla drużyny tylko dalej gra sojuszowo.
    Nie kumam czemu takie ciśnienie macie by wszyscy z PN razem grali ? macie już jakieś konto do zezłomowania i w 5 byście polecieli z drużyny zgarniając 100%, 80%, 60%, 40%, 20%

    To tak jak by każdy z nas biorący udział w SD napisał :
    Proszę mnie wziąć do drużyny z moimi sojusznikami bo w przeciwnym razie z braku zaufania i jako że każdy po za moim sojuszem to cele, będę skanował całą drużynę i jak by była okazja polecę i zezłomuje bo gdzieś mam usunięcie z drużyny jak mam ciśnienie na cyferki

    Krwawy Tapicer napisał(a):

    nie rozumiem tego, przecież mimo s&d można skanować się nawzajem i złomować - jedyny minus to, że wypadniesz z seeka, ale to chyba nie jest jakaś mega kara za zezłomowanie gracza z przeciwnego obozu, bitch please - pisząc takie rzeczy zachowałeś jak dzieciuch i pokazałeś wszystkim, że cyferki się dla ciebie liczą zdobywajać którąś z nagród

    Selene napisał(a):

    Wow, mam nadzieję że drużyna w której będzie Tapicer przeczyta to co powyżej napisał.

    Powodzenia szczególnie przy ACSach ;).
    Selene raczej Dziob ( tekst na zielono) pisze o podmiocie w zdaniu że to on ma parcie na cyferki nie Dziob jako autor tekstu
  • filu to co napisales na czerwono jest nie adekwatne bo ja napisalem ze mozna nie brac mnie do sad. Proste. Wtedy sie wycofuje i nie biore udzialu, wiec o co chodzi? W poprzednim sad byly pretensje bo trafilem do grupy z samymi wrogami, wiec tym razem tego chce uniknac by nie bylo znow do mnie pretensji o skany itd. I gdzie mowa ze bede polowal na wszystkich graczy? Wymienilem 5 wiec skoro reszty nie wymienilem to planuje wobec nich nie lamac regulaminu sad gdyby do mnie trafili? Poprostu wyciagnalem wnioski z poprzedniego sad.


    Naprawde nie rozumiem pretensji znow do mnie. Osoba tworzaca druzyny ma napisane wyraznie ze gdybym musial byc w druzynie z ktoras tych osob bo nie bedzie sie dalo inaczej podzielic to ja nie biore udzialu w sad. Organizator moze nawet wogole nie probowac dzielic druzyn tak by mnie nie polaczono z tymi osobami tylko odrazu mnie wykreslic. Jego/jej decyzja
    Kromak[P N]&CelestialGeneral[P N]&Selene[P N]&Mallory[P N]&Van[P N]vs.obserwator[BOSS]~1855466.62%
    kruchy[P N]&Kromak[P N]&Selene[P N]&Mallory[P N]&Andre[P N]vs.Bociek(wojtekreal)[3 X]~2407655.4%
    ancymon[P N]&Kromak[P N]&Andre[P N]&Hamer[P N]&Lzk kupie dex[PZWP]vs.Mili[3 X]~369787.52%
    Selene[P N]&Andre[DoF]&Kromak[P N]vs.wilku[MISIE]~102650.3%
    Mallory[DoF]&Warka[COMA]&fnk[P N]&Kromak[P N]vs.dziob[3 X]~98143.53%

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Kromak ().

  • A filu tak sojusz zawsze bedzie dla mnie wazniejszy niz sad i to ze bede z kims w druzynie i nie bede go atakowal to nie znaczy ze musze robic z nim acs. To juz jest moja sprawa. I to ja tak chce a nie moj sojusz. Mam swoje zasady w tej grze i wara od nich. Jak mowie ze nigdy nie polece w acs z 3x misiami i boss to tak bedzie i nikomu nic do tego
    Kromak[P N]&CelestialGeneral[P N]&Selene[P N]&Mallory[P N]&Van[P N]vs.obserwator[BOSS]~1855466.62%
    kruchy[P N]&Kromak[P N]&Selene[P N]&Mallory[P N]&Andre[P N]vs.Bociek(wojtekreal)[3 X]~2407655.4%
    ancymon[P N]&Kromak[P N]&Andre[P N]&Hamer[P N]&Lzk kupie dex[PZWP]vs.Mili[3 X]~369787.52%
    Selene[P N]&Andre[DoF]&Kromak[P N]vs.wilku[MISIE]~102650.3%
    Mallory[DoF]&Warka[COMA]&fnk[P N]&Kromak[P N]vs.dziob[3 X]~98143.53%
  • Uprasza się zgromadzonych o zaprzestanie przepychanek ;)

    Jako, że debiutuję zapytam kiedy można się spodziewać losowania drużyn?
    Jako, że jest koncert życzeń poproszę aktywnych flociarzy :)
    Jako, że okres jest w zasadzie świąteczny na SAD to uczestnicy mogą zadbać o stosowną atmosferę bo inaczej rózgi polecą zamiast nowych skarpetek :D
    Jako, że na okres świąteczny były aktywowane z tego co pamiętam dni z wyłączonymi atakami to czy w okresie SAD będzie to kontynuowane?

    I tyle na razie z "jakożenia".
  • ale Kromak ja cie rozumiem dla tego w poprzednim SD zaakceptowałem twoja wolę i nie odnosiłem sie do niej na forum by wyśmiewać twój styl gry, ja cie szanuje jako gracza nawet jak jesteś z PN ja dalej uważam że PN ma kilku fajnych graczy. I nie mam nic do tego że ktoś chce dać propozycje by być z kimś tylko wyrzuciło mnie z równowagi to że wspomniane zostało skanowanie drużyny a to już było płytkie .

    no nic nie skaczmy sobie do gardła bo nie warto i albo uszanujmy zespoły / drużyny i zaufajmy sobie przez miesiąc albo z braku zaufania i powstrzymania się na ataki na własną drużynę nie warto może brać udziału w drużynie bo teraz kto zaufa komuś czytając ten temat sami sobie robimy pod górkę.

    NIe kumam też czemu ktoś nie potrafi miesiąc grać dla drużyny a tylko dla soja ? a bo widzisz Kromak a może też pomogłeś w pewnym planie pisząc że:

    Kromak napisał(a):

    Nie chce grac w drużynie z graczami: Filu, Mili, Obserwator, Wojtekreal, Wilku
    to pomyśl że nie wszystko kręci się wkoło ciebie a może my mieliśmy taki sam problem z tobą myśląc ^^ co będzie jak Kromak będzie z kimś z nas w drużynie to jak ktoś weźmie udział w złomowaniu go ?^^ a tu widzę że problem sam rozwiązałeś.

    ok zastopujmy to szanuje Kromaka jako gracza i Selene ale mam żal że nie wzięła udziału w SD, no szkoda Selene ale rozumiem że miałaś powody. Baw my się i zobaczymy skład drużyn wtedy pogadamy ponownie bo mi kilku z PN nie przeszkadzało by mi w drużynie bo nadal uważam że jest takim kilku wspaniałych ludzi .

    Ale co do problemu żeby był ktoś w drużynie z komornic zwłaszcza z grubym KKS i setki innych nicków to już wstyd ledwo kupił konto, ledwo zgłosił się do SD a już ma BANA !!! bardzo nie ma zdziwienia bo to standard u niego i powinien być kolejny perm i wyrzucenie OSZUSTA z SD
    Co za koleś każde SD próbuje oszukiwać jak nie z multikont robi rw. ( dostał za to BANY ) to ustawia sobie ST. albo dostaje BANA jak w poprzednich SD za ( używanie niedozwolonych oprogramowań ) teraz znowu kombinuje na multi i nie wiadomo co on tam przygotowuje sobie do zezłomowania.
    Najlepsze z tego ze to kłamca :D przeniósł dwie kolonie konta "over" pod nasz ul jedno konto z lewej drugie z prawej prawdopodobnie miał plan by zablokować układy by ktoś więcej sie nie wbił buhahah do układu gdzie jest kilka graczy nie znanych hahah ale to gruby on ma fantazje :)
    meritum pisze mu po co to zrobiłeś bo konto over jest twoim pushkontem a on że nie , że nie wie co to za konto, że nawet komornic nie maja z nim już nic wspólnego hihihi
    Przed chwila KKS aka grubas aka You Touch .... na BANIE razem z kontem OVER co za kłamliwy gracz
  • Załóżcie osobny temat do waszych dywagacji a tu zostawcie miejsce dla tych co się chcą coś dowiedzieć i podyskutować bez przepychanek :P
    Pazik to zależy jaki długi ban bo chyba w regułach jest że ban wyklucza.
    Jest tyle zgłoszeń, że bez problemu opiekun zrobi drużyny bez "wrogów" Kromaka :P a conajwyżej z jednym z nich w drużynie chyba się da grać? Zresztą skoro napisał, że jak nie to nie chce brać udziału to problem sam rozwiązany. A od tego jest opiekun żeby sobie poradzić z prośbami graczy, których zawsze jest i było kilka...
    Niektóre rzeczy się nie zmieniają, inne ulegają zmianom.
  • Widze, że to SD to koncert życzeń. Ja chcę z tym a z tamtym nie bo tego nie lubie, bo sojusz nie ten. Niby dorośli a zachowują się jak dzieci. Jak nie będę w tej piaskownicy to w ogóle nie będę przychodził na ten plac zabaw. To po co się w ogóle zgłaszać i mieszać.
    Może napiszcie żeby zmienili regulamin i zamiast pojedynczych osób będą zgłaszane sojusze do konkursu i skończą się płacze i dalej co niektórzy będą mogli się bawić w kółeczku wzajemnej adoracji.
    Ex

    1. no tak jezeli byl taki problem to go rozwiazalem. Tylko po drodze sa jeszcze inne ;)
    2. Dlaczego sadzisz ze mysle ze jestem najwazniejszy? Gdyby tak bylo napisal bym tylko nicki i tyle, a ja jeszcze pisze ze mozna nie brac mnie pod uwage w tworzeniu druzyn.
    3. Pytam po raz kolejny. W czym problem? Albo trafie do druzyny z osobami ktorych nie bede atakowal, albo nie zostane dodany do projektu. Gdzie widzicie problem?
    Kromak[P N]&CelestialGeneral[P N]&Selene[P N]&Mallory[P N]&Van[P N]vs.obserwator[BOSS]~1855466.62%
    kruchy[P N]&Kromak[P N]&Selene[P N]&Mallory[P N]&Andre[P N]vs.Bociek(wojtekreal)[3 X]~2407655.4%
    ancymon[P N]&Kromak[P N]&Andre[P N]&Hamer[P N]&Lzk kupie dex[PZWP]vs.Mili[3 X]~369787.52%
    Selene[P N]&Andre[DoF]&Kromak[P N]vs.wilku[MISIE]~102650.3%
    Mallory[DoF]&Warka[COMA]&fnk[P N]&Kromak[P N]vs.dziob[3 X]~98143.53%
  • Kromak ok oddychaj :D zrozumieliśmy
    spoko każdy zrozumiał przekaz .
    tu sprawa druga się wysuwa na priorytet rozmów, mianowicie gruby KKS powinien być wywalony z SD bo moim zdaniem tak w czasie zgłoszenia wyrwał bana !!! i jest to koleś który nie może i nie potrafi grać czysto i znów zepsuje rozgrywkę jakimś marnym pomysłem co zakończy się znowu banem w czasie SD to lepiej niech od razu zostanie wyeliminowany a to co sobie przygotował do SD najwyżej jego sojuszniczka niech sobie zezłomuje jak zwykle w SD bo zawsze u niej sie pro elo skill budzi w SD
  • Selene napisał(a):

    Wow, mam nadzieję że drużyna w której będzie Tapicer przeczyta to co powyżej napisał.
    Hmm. A jaką pewność ma mieć inny gracz spoza PN po tym co napisał Twój sojusznik? Mnie np. nie wymienił ale patrząc na ostatnie sprawy? Inni gracze pewnie też jakiś tam małe zatargi mieli.

    Kromak napisał(a):

    Raczej rozsadne podejscie by przypadkiem nie zepsuc zabawy. To sa nicki graczy na ktorych polece gdyby byla okazja mimo bycia w druzynie. Juz raz bylem z filu w druzynie i nie mam ochoty sluchac pretensji ze skanuje czy cos. A zakladajac tak optymistyczny scenariusz ze polecial bym na kogos i zostal bym usuniety z projektu to wtedy oslabiam pozostalych czlonkow druzyny. Poprostu uczciwie komunikuje by potem nie bylo zaskoczenia. A w sad tez nie musze uczestniczyc:)


    Aktywność @Kromak można sobie zobaczyć na ciapka.pl/index.php?pd=gracz&k=pl&s=68&j=pl&id=164401 wrzucając do jakiegoś arkusza kalkulacyjnego można łatwo samemi policzyć ile dni był na urlopie.


    FILU napisał(a):

    mianowicie gruby KKS powinien być wywalony z SD bo moim zdaniem tak w czasie zgłoszenia wyrwał bana !!!
    Zasady projektu Seek & Destroy
    a tam:
    WAŻNE: Zgłoszenie gracza, który otrzymał bana stałego lub na więcej niż 20 dni, nie zostanie uwzględnione pod warunkiem powiadomienia o tym opiekuna przed ogłoszeniem podziału.
    @Ruda informujemy Cie o banie!
    Jak wygląda fuzja > FAQ Fuzji z OGame
    Fuzja a temperatury > Klik