Kilka pytań po dłuższej przerwie od gry

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Kilka pytań po dłuższej przerwie od gry

    Witam postanowilem wrocic do gry po 12 latach przerwy i mam kilka pytan bo troszke jestem do tylu...
    1Bede logowal sie na konto z 3 roznych komputerow na terenie 1 miasta oddalonych odsiebie o 10 min drogi bo bede gral w domu w pracy i u dziewczyny...czy musze to zglaszac zeby bana nie dostac czy cos?
    2ile razy w ciagu doby mozna atakowac 1 gracza ?
    3 czy np jesli wysle kolonizator majac 2lvl astrofizyki i majac juz jedna kolonie a w czasie lotu wybuduje mi sie 3 lvl to zostanie planeta skolonizowana czy musze zrobic 3lvl przed wyslaniem kolonizatora?
    4 jak jest z moonami?czy moze kolega grac na koncie moonowym i atakowac mnie 1337lm rozbijajac sie o mnie?ja zbieram zlom i mu odsylam nie zyskujac na tym nawet jednej jednostki...
    5Jak jest z aktywnoscia na planetach?czy po kliknieciu odswiez albo przejsciu do jakiejs zakladki zapala mi sie aktywnosc?czy np tylko przy ruchu flot?Aha i czy aktywnosc pokazuje tylko na danej planecie czy na wszystkich?bo za moich czasow roznie to bywalo...
    Z gory dziekuje za wyrozumialosc i licze na odpowiedzi ;)

    Moderator kruszynka:
    Zmodyfikowano tytuł
  • 1. Jeżeli nikt inny nie będzie grać z tych IP - nie musisz.

    2. 6 razy dana planetę lub moona liczone od pierwszego ataku. Nie ma limitu na gracza. Jest limit na planete i moona. Możesz 6 razy atakować moona i kolejne 6 razy planete.

    3. Możesz wysłać przed dokończeniem.

    4. Prób moonowych nie trzeba zgłaszać. Ważne żeby osoba wyżej nie miała PZ z floty osoby niżej. Na odesłanie PZ jest 72h. Zgłaszamy pożyczkę recków jeżeli surowce odsyła osoba niżej do wyżej.

    5. FAQ: Galaktyka
    Punkt 11.
    Aktywność pojawia się w tylko w miejscu gdzie wystąpiła.

    Jeżeli długo nie grałeś polecam zapoznać się z tematem: Zasady Gry
    Jak wygląda fuzja > FAQ Fuzji z OGame
    Fuzja a temperatury > Klik