Prosimy o ankietę eko

    Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

    • Prosimy o ankietę eko

      Witajcie, droga społeczność Nekkara, zakladam ten temat już teraz aby po pierwsze, każdy mógł się wypowiedzieć jaka predkość ekonomi byśmy chcieli a nie za pięć dwunasta zostaniemy postawieni przed faktem dokonanym a po drugie może to przyciągnie więcej graczy do nas, chcialbym przy okazji aby unie exodus tez się wypowiedziały w tym temacie
      Pozdrawiam ZDOBYWCA

      Imperare sibi maximum imperium est



      ST#262 NEKKAR ON
      ST#2 WASSAT- OFF

      ST#87 Uni69 - OFF
      ST#67Fenrir - OFF
      ST#3 Dorado - ON
      ST łącznie - 421
    • A ja mam inny pomysł, nawet ankieta będzie niepotrzebna.

      Eko x1 - w przyszłości mamy taką sytuację jak teraz, czyli jesteśmy po prostu opóźnieni w rozwoju. Odpada.
      Eko x5 - niby fajnie, pozwoli to nowemu Taurusowi i nowemu Xanthusowi z eko x7 powoli nas gonić. A co przy następnej fuzji? Napakowane u68 i mniej więcej równe Nekkar, Taurus i Xanthus + inne. Ja tu widzę problemy i kilka tygodni żałosnego jęczenia. Raczej odpada.
      Eko x7 - niby super, ale co to w zasadzie daje? Odpowiadam - nic. 68 już teraz jest 2 razy silniejsza od nas (upraszczam), przy równym eko do następnej fuzji nie zdołamy się do nich zbliżyć. Czyli znowu jęki, czyli w sumie też odpada.

      Moja propozycja. Skoro prędkość eko i tak rośnie radośnie w górę to proponuję u nas podwyższyć ją do x9 (skoro chcemy (?) podwyższyć eko z x1 do x7, to równie dobrze można podwyższyć je do x9, różnica raczej żadna). Co to da? Pozwoli nam to w wolnym tempie zbliżać się punktowo do 68 i przy następnej fuzji zostaną połączone dwa w miarę równe uni.

      Kolejno, proponowałbym chyba raczej na Taurusie i Xanthusie zostawić eko x7 lub też podnieść do x9. Przy kolejnej fuzji wyszłoby 68+Nekkar i Taurus+Xanthus+inne. Na 68+N zostałoby eko x9 , a na T+X+i zostałoby podniesione na x12. I tak przy kolejnej fuzji można by połączyć wszystko razem.

      Pomysł wydaje mi się dość logiczny, aczkolwiek krytyka mile widziana.
    • moim zdaniem to można podnieść eko ×3 lub w ostateczności ×5 i jak dojdzie do głosowania to nad tymi dwoma prędkościami będę się zastanawiał, to że uni68 nam ucieknie to tym się kompletnie nie przejmuje, dostając to konto w 2013 bylem na uni 69 na 120 miejscu i juz nie pamientam dokladnie na którym we flocie ale na bank za 50 miejscem doszedlem do 27 miejsca i do 5 we flocie później fuzja z Nekkar i znowu mozolnie musialem odrabiać straty spadajac bardzo daleko, także przy odrobinie checi kompletnie nie boje sie połączenia z silniejszym serwerem... Niestety GF wymusiła na nas zmiany i serwery x1 po prostu się kończą dlatego trzeba się troszkę przystosować i spróbować sciągnąć do nas jak największą liczbe graczy z innych uni dlatego jestem skłonny zgodzić się na zwiększone eko :) choć tu na Nekkar moje eko jest na poziomie ameby :)

      Pozdrawiam ZDOBYWCA

      Imperare sibi maximum imperium est



      ST#262 NEKKAR ON
      ST#2 WASSAT- OFF

      ST#87 Uni69 - OFF
      ST#67Fenrir - OFF
      ST#3 Dorado - ON
      ST łącznie - 421
    • Jak najbardziej jestem za podniesieniem eko speed z * 1 na docelową *7 w tym badania , stocznie i obrony.
      W ramach rekompensaty za wynikłe sytuacje z fuzją proszę od razu przed łączeniem dokonać wpłaty 50 k Antymaterii na konta aktywnych graczy Nekkar.

      Skoro Nekkar jest docelowym uni to proszę jak najszybciej zrobić ankietę na Nekkar odnośnie prędkości aby dołączani gracze z innych uni wiedzieli na czym stoją i mogli podjąć decyzję czy idą na 68 czy 114

      Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez SUNSHINEuniNEKKAR ().

    • Ciekawi mnie jeżeli idzie podwyższyć eko to czy idzie je również zmniejszyć.

      Na u68 sporo przeciwników x5 zostało zwolennikami tej opcji. Niektórzy zwolennicy stali się przeciwnikami. Pokazało to że osoby których nie dało się przekonać do innej opcji po wprowadzeniu jednak myliły się. Po prostu jedno to gdybanie na sucho a inne rzeczywista gra. Tak naprawdę tylko próba gry konkretnym kontem na konkretnym serwerze pokaże czy dany speed jest dla nas. Nie spam w grze "wybierz XX", nie setki postów na forum.

      Padło gdzieś tam wyżej żeby ankietę zrobić za pół roku. Może lepiej zrobić ankietę po łączeniu i zobaczyć jak sytuacja się ma za pół roku? Na początku miesiąc to wiadomo że serwer będzie ah oh, pełno skanów, próby ataków, badanie przeciwnika - dobry okres na zrobienie ankiety. Jak trochę ucichnie > można wynik ankiety wprowadzać w życie. Na pewno początek będzie trudny ponieważ dość często klika się kopalnie ale potem jak z łączeniem ucicha. I po tym okresie można zbadać co i jak.

      :fsmile:

      Czekam na minusy wiadomo od kogo. :E
      Jak wygląda fuzja > FAQ Fuzji z OGame
      Fuzja a temperatury > Klik
    • Szkoda mi nekkaru bo to przykład niezorganizowania polu bitwy a tylko gracze obrywają pociskami niepewności .
      Ankieta i ustalenie Eco powinna być przed fuzja by unię exodus mogli wybrać pomiędzy u68 czyli x7 a nekkar x ? .
      Jeśli to nie będzie ustalone to gracze po fuzji w ankiecie zrobią syf pisząc jak bym wiedział że takie x-eco będzie poszedł bym na u68 :D tak będzie .
      Ankieta po fuzji znów podzieli graczy że ci co chcą zostać przy x5, weterani przy x1 nowi górnicy x7 lub x9 .
      Będzie dym :D bo nikt nie przedstawił jak wygląda nekkar teraz i co ich czeka ( terminy) i jak będzie wyglądał po fuzji . Tu potrzeba stanowczości i określić się że bedzię tak i tak i jak chcecie idźcie na nekkar bo tak tam będzie albo od razu na u68 gdzie są już podane konkrety
    • Eloo.

      Grałem na speedach.

      x2 uni 50, 60

      Quantum < ponad 2 lata ale tam to jest kompletnie nieporozumienie, eko spoko ale speed flo jest stanowczo za szybkie. Uni typowe dla tych co nic nie robią w życiu tylko siedzą przed monitorem. Uni nastawione na GS-owe akcje. Tam w 10 min można skroić połowę graczy w gali jak ma się dużo zabawek :D

      --------------------------------------

      Docelowo porozmawiajmy o Nekkar.

      Flo x1 aby została tradycja.

      Eko przy tym co widać dookoła proponuję x 5.

      Pozdrawiam Noe.


      <<WRS uni 46,69 off.>><<Veto uni 69, Nekkar off.<<

      >> WRS uni Dorado << on >>
      >> B_B uni Nekkar << on >>
    • jestem dawnym graczem u 69 a obecnie u 68.

      Wedlug mnie nesli chcemy w przyszłości fuzji nekkar i u68 to na nekar powinno byc eco x7 a na u68 powinno zostać eco x5. Do nastepnego uf powinno siectroche wyrównać pod warunkiem ze sie gra a nie urlopuje.
      Pozdrawiam Nekkar.
      Bla, bla, bla, bla
    • byłem, jestem i będę przeciwnikiem "zabijania" prędkości x1.
      z drugiej strony, pewnie czeka nas w przyszłości kolejna fuzja, więc nie chcąc odstawać od reszty trzeba będzie głosować na x7.
      ps
      floty zostawiamy na x1 ;)
      "Everybody Lies"

      U69 - OFF
      Uni IO - OFF
      Uni Mizar - OFF
      Uni Nekkar - top 193
    • Aby być gotowym do kolejnego - nieuniknionego uf- musimy i to już teraz podnieś eko! Lata gry i wpakowana kasa pójdzie w niwecz! Za rok połączycie nas z uni które będzie kilka razy silniejsze... Żądamy już teraz ankiety co do szybkości. Każda godzina to dla nas strata.... Gracze którzy wybierają uni docelowe musza miec pewność na czym stoją! Żadne czekanie miesiąca połowy roku czy roku! Zmiany muszą nadejść teraz! Art nie ma co czekać z ankieta! Składam formalny wniosek o stworzenie ankiety w ciągu najbliższych godzin i zaakceptowanie jej wyniku jeszcze w tym tygodniu - czytaj zwiększenie szybkości eko. Czekam na odpowiedź ilu graczy musi go potwierdzić aby ankieta została zrobiona? Pewnie będzie wybór x5 a x7 i kwestia procenta złomu..... Trzeba działać bo dla graczy z nekkar jak nie po tej uf to na pewno po następnej czeka wieczny u!

      Prywatnie proponuje eko 7x i 40% złomu.

      Ku chwale veto!
    • Dzieńdybry
      Właśnie zastanawiam się które unii wybrać no i mnie przekonaliście.Z tego co widzę to macie speed flot x 1 i bardza dobrze,ale speed eco x 1 gdzie na Mercurze mamy x7 to zbyt duża terapia szokowa.
      Poczekam jeszcze chwilę może coś się u Was zmieni ,ale póki co raczej pójdę na unii 68 to że spadnę z miejsca 14 na 400 to mam w nosie.
      Pozdrawiam ja:)
    • na u68 byłem zwolennikiem prędkości x1 tak samo na nekkar, ale po okresie jaki spędziłem na x5 na u68 stwierdzam i już chyba o tym wczesniej gdzieś pisałem daliśmy dupy głosując za x1 bo mimo wszystko realnie patrząc nie mamy szans na aktywną gre i przyszłość zostając x1 chyba że chcemy dążyć do tego że na uni zostaną sami ekowcy za ileś tam czasu.

      Krótko chyba każdy widzi że twórcy gry to banda debili która nie potrafi nic zorganizować, jak to nie pałam nadzwyczajną sympatią do ciapki to przydała by im się taka osoba jej pokroju i uniknięto by tej kompromitacji jaka nastąpiła tutaj przy tych planach fuzji... x5 nie jest takie złe, chociaż x1 to antyk i warto takie pielęgnować ale realnie patrząc niemamy przyszłości pozostając na x1.
      Play For Fun! Not For Top!

      Walczymy dla złota nie dla idei. Piraci uni12-->67
    • Jak widać niektórzy traktują tę grę jako prawdziwe pole bitwy, wręcz drugie życie.
      To tylko gra. Nic więcej.

      Abstrahując jednak od tego, skoro Nekkar ma być jednym z dwóch domyślnych Uniwersów, a i tak jakaś fuzja będzie mieć miejsce czy tego chcemy czy nie, a także łagodząc nieco stany lękowe pożądających zmian rewolucjonistów, to:
      1. 68 - eko bodaj x7? Nie pamiętam, a uprzedzając niektórych nie chce mi się sprawdzać.
      2. Nekkar - eko x1

      Do "koszyka" numer 1 trafiają zdecydowani na speeda eko, który panuje na 68.
      Do "koszyka" numer 2 trafiają osoby wahające się między różnymi wariantami speedów eko, ale powiedzmy z początkowym x3.

      Na Nekkar za jakiś czas wjedzie ankieta, która poruszy kwestię, jaka ma być ostateczna konfiguracja serwera: x5, x7 czy nawet jak ktoś wspomniał x9. Moim zdaniem badanie wykonane w takich warunkach, tj. w takich, gdzie ludzie mieli styczność ze speedem dawałoby bardziej wiarygodny pogląd na sprawę.


      UNI 39: OFF
      UNI 40: OFF
      UNI 69: OFF
      UNI Nekkar: ON
    • Żadnego zwiększania prędkości floty, nie chcę dostawać bęcków częściej niż dotychczas :E

      Co do eko to jak dla mnie jakieś większe niż obecnie, im większe w sumie tym lepsze, szybciej po złomach pozwoli się podnieść a i może zachęci do ponownej zabawy flotą :D

      Jeszcze przy tym eko nasuwa mi się taka dygresja mała, jakiś czas temu był temat zwiększenia u nas prędkości eko, na uni podniosło się larum jakie to zło i w ogóle a teraz praktycznie sami się prosimy o jego zwiększenie po łączeniu, ciut zabawne to moim zdaniem ale dość pożądane (zwiększenie eko oczywiście).
      Tak czy inaczej zobaczymy po fuzji co i jak będzie, myślę że z czystym sumieniem mogę powiedzieć że Hanza zostaje na Nekkar i będziemy się dalej bawić z tymi co tu zostaną jak i z tymi co na nasze uni się przeniosą :)

      COOO!!?? JA NIE DAM RADY!!??

      :D

      Lepiej chyba już nie będzie :E

    • Draconis napisał(a):

      (.....)

      Jeszcze przy tym eko nasuwa mi się taka dygresja mała, jakiś czas temu był temat zwiększenia u nas prędkości eko, na uni podniosło się larum jakie to zło i w ogóle a teraz praktycznie sami się prosimy o jego zwiększenie po łączeniu (.....)
      Patrząc na kierunek działań właścicieli gry nie ma wyjścia .... 1x to klasyka ale skoro za jakiś czas x1 ma byc na siłe i pewnie bez konsultacji polączone do reszty (x7 od lat...) to pozostaje pytanie jaki tego sens? Nie chodzi o umiejętności - przebiegłość - siedzenie po nocach i ściganie się z niedoścignionymi - chodzi chyba o ten czas spędzony na tworzeniu kont i relaksie podczas gry o anty nie wspomnę - chodzi o to coś co nam chcą odebrać i zabiorą całkiem po kolejnej uf :) :)

      "tonący brzytwy się chwyta" XD XD XD XD


      xLORD SITHx napisał(a):

      (.....)

      Na Nekkar za jakiś czas wjedzie ankieta, która poruszy kwestię, jaka ma być ostateczna konfiguracja serwera: x5, x7 czy nawet jak ktoś wspomniał x9. Moim zdaniem badanie wykonane w takich warunkach, tj. w takich, gdzie ludzie mieli styczność ze speedem dawałoby bardziej wiarygodny pogląd na sprawę.
      nie ma na co czekać Dawidzie :saint: :saint: :saint: :saint: :saint: :saint: