Uni Fusion Nusakan, Spica, Virgo

    Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

    • Uni Fusion Nusakan, Spica, Virgo

      Witam wszystkich.

      Postanowiłem założyć temat ponieważ można podyskutować tutaj o własnej fuzji :)

      Co myślicie o tym konkretnym koszyku jakim są nasze 3 uniwersa? Jakie są wasze plany i oczekiwania?

      Osobiście jako gracz uważam że fuzja rozrusza nas i bardzo mi się to podoba. Rywalizacja i mobilizacja :)

      Jako pierwszy chciałbym poruszyć temat basha. Wolałbym żeby bash był włączony po fuzji jak najszybciej.

      Zapraszam do kulturalnej dyskusji :)

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Adanio ().

    • Administrator gry może to zrobić przed w trakcie łączenia uni.
      Kwestia czy @Art to zmianę zgłosił.

      Tak samo podnieść prędkość ekonomii, bo robaczki jak zauważycie to Vigro będzie najwolniejszym uni, bez dodatkowych pól na planecie po zakończeniu łączenia uni.
      A ta ankieta po zakończeniu łączenia uni to wielkim bublem będzie.
      W poprzednich ankietach nawet nie podają ilu graczy głosował za przysłowiowym za, przeciw, wstrzymał się :popcorn:
    • Witam, osobiście podpinam się do tego aby Bash był jak na każdym normalnym uni i nie ma się co oszukiwać bo nie wiem jaka logiką się kierowali odgórnie że na wszystkich uni docelowych podnieśli eko do x7 a tutaj nic z tym nie zrobili. Czyli 30 obecnych uni będzie korzystać z ekox7 po fuzji, oprócz naszych 3 uni. Jeżeli już robią to UF to przynajmniej niech na każdym będzie wyrównane ekox7 a nie że pominą 3 uni na 33 wszystkich które będą mieć UF.
      Spica
    • Neo napisał(a):

      Tak samo podnieść prędkość ekonomii, bo robaczki jak zauważycie to Vigro będzie najwolniejszym uni, bez dodatkowych pól na planecie po zakończeniu łączenia uni.
      A ta ankieta po zakończeniu łączenia uni to wielkim bublem będzie.
      Nie rozumiem. Jak miałbym ankietować graczy ws. basha, gdy po fuzji trafi na Universum sporo nowych graczy. Logicznym wydaje się poddanie tego tematu pod głosowanie PO fuzji. To samo dotyczy pozostałych parametrów.
    • Art napisał(a):

      Neo napisał(a):

      Tak samo podnieść prędkość ekonomii, bo robaczki jak zauważycie to Vigro będzie najwolniejszym uni, bez dodatkowych pól na planecie po zakończeniu łączenia uni.
      A ta ankieta po zakończeniu łączenia uni to wielkim bublem będzie.
      Nie rozumiem. Jak miałbym ankietować graczy ws. basha, gdy po fuzji trafi na Universum sporo nowych graczy. Logicznym wydaje się poddanie tego tematu pod głosowanie PO fuzji. To samo dotyczy pozostałych parametrów.
      W sumie to masz rację. Po fuzji Nusakan+Spica=Vigro wystarczy jedną ankietę stworzyć, bo przed trzeba by było zrobić.

      Ogólnie to ankieta powinna uwzględniać następujące parametry:
      włączenie /pozostawienie wyłączonego basha
      zwiększenie prędkości ekonomii do x7, 8x/ 9x/ 10x (produkcja surowców, budowa budynków, badania, stocznie) /pozostawienie na dotychczasowym poziomie
      zwiększenie prędkości flot do x7 (czas lotu, czas użycia teleportu, rakiety międzyplanetarne) /pozostawienie na dotychczasowym poziomie
      zwiększenie do 80% złomu ze zniszczonych statków trafi na pole zniszczeń /pozostawienie na dotychczasowym poziomie
      włączenie ładowności dla sond szpiegowskich /BRAK ładowności sond szpiegowskich
      Dodatkowe pola na planecie +25 pól / +30 pól (na niemieckich uniersach jest +30 pól) więc dlaczego Polscy gracze są gorsi?

      Kwestia chęci bo technicznie jest to wykonania. Dziękuję za szczerą odpowiedź i zapraszam do dyskusji.
    • @Art

      Moim zdaniem to Ty do tej fuzji serwerów podchodzisz tak - zrobić swoje w najprostszy sposób, żeby się przypadkiem nie narobić za dużo i niemcy byli zadowoleni. Wyżej piszesz co to za problem zrobić ankiety po łączeniu serwerów w sprawie basha i innych parametrów. To czemu nie chcesz połączyć równych sobie uni - podobnymi pkt i flotami tylko wrzucasz virgo do koszyka z Nusakan starszym od virgo o 440 dni gdzie virgo ma ledwie 441 dni i ze spicą - tu już różnica nie jest tak wielka ale zawsze to prawie pół roku przewagi. Kompletnie nie słuchasz graczy tylko patrzysz, żebyś Ty miał swoją robotę zrobioną na skróty.
      Ta ranga, którą masz na ogame pl kompletnie do Ciebie nie pasuje. Wprowadzasz tutaj dyktaturę!
      Weź Ty w końcu zacznij słuchać społeczności bo niby od tego jesteś. Graczy na ogame jest coraz mniej a takimi głupimi decyzjami, które podejmujesz za plecami graczy odstraszasz wszystkich grających jeszcze bardziej.
      Z tego co widzę, to popierają Cię tylko ludzie z teamu bo pewnie tak im przykazałeś.
      Napisałeś też, że po łączeniu na serwer docelowy mają być dodane dodatkowe pola. Z jakiej racji nusakan i spica mają dostań kolejne pola za free skoro w ich konfiguracji na starcie było +25 pól. Kolejny raz dyskryminujesz graczy z virgo

      Post był edytowany 3 razy, ostatnio przez LittleBoy ().

    • Witam szanownych graczy Nusakan Spica i Virgo. Osobiście cieszy ta fuzja bo nasze uni Spica dość szybko wymarło, w końcu coś się będzie działo w najbliższych miesiącach :) Jest to jak najbardziej dobry krok w podtrzymaniu ogame.pl przy życiu. Martwi mnie tylko ten brak basha, nigdy bym nie zagrała na uni z takim parametrem więc mam nadzieje że po łączeniu zniosą te niewygodne ustawienie. Pozostaje również kwestia prędkości eko, mimo że w grze nie robi mi to większej różnicy czy jest x6 czy x7, to jednak uważam że skoro na wszystkich pozostałych uni będzie x7 to i u nas powinno być. Byłoby to sprawiedliwe rozwiązanie dla wszystkich graczy, zwłaszcza że za jakieś 2 lata zapewne czekają nas kolejne fuzje więc dobrze by było nie odstawać od reszty. Mam nadzieję że moja mało znacząca opinia zostanie uwzględniona :)
    • Whisky napisał(a):

      My z Adasiem nie umiemy sie doczekac :fgrin:
      juz zeszyt cały zapełniony nickami oraz kordami graczy virgo jak i nusakana ;}
      teraz to tylko zostaje nam czekac na połączenie :thumbsup:
      Brawo Wy !!!

      Nie zapomnijcie jednak że to tylko gra, tylko zabawa. :bicz1:

      Co do UF mnie tam wsio pasuje, będą złomy to będą, nie będzie to nie będzie.
      Będzie bash ok , nie będzie też ok.
      Najważniejsze, że dojdą do Virgo nowi gracze i zrobi się ciekawiej ;> .

      PS. Mój zeszyt puściutki ... użyczycie swojego prawda? :D

      Pozdrawiam