Top 3 flota do wygrania :)

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Top 3 flota do wygrania :)

    Cześć Wszystkim,

    Dawno dawno temu, kiedy to Bandit Lama kończył grę i zorganizował wspaniałą zabawę pożegnalną, powiedziałem, że gdy nadejdzie mój dzień zrewanżuję się tym samym. I tak powstał ten temat :) Zanim jednak przejdę do zagadek chciałbym wszystkim serdecznie podziękować za wspólną grę i mam nadzieję, że jeszcze będziemy mieli okazję zobaczyć się na jakimś zlocie (o ile mnie sojusz nie zabije za zakończenie kariery xd). Różne rzeczy działy się na Xanthusie, ale koniec końców wierzę, że każdy wie, że jest to tylko zabawa i wszystkie słowne sprzeczki są tylko elementami RPG :D

    Przechodząc do mojej gry! Niedawno moja flota ruszyła na swój ostatni lot, podziabana na 3 podfloty. Powrót każdej z nich będzie miał miejsce 9 Września, więc na rozwiązanie zadania macie równo tydzień. Poniżej zaprezentuję Wam 3 zagadki - każda prowadzi do jakiegoś celu i wskaże Wam współrzędne i godzinę powrotu. Gwarantuję, że w żadnym wypadku nie będzie czyhać na Was inna flota niż moja własna, jak również, że nie zbiorę ani grama złomu z PZ. Oczywiście o kontry też nie musicie się martwić (chyba, że ktoś też rozwiążę i będzie wiedział, że lecicie:)). Myślę, że nie dałem na tym uni nikomu powodów do nie obdarzenia mnie zaufaniem, ale tym najbardziej nieufnym, mogę wysłać screeny z aktywności flot przed ostatecznym atakiem. UWAGA! Pozory mogą mylić, a to na co lecicie może okazać się nie tym czego się spodziewaliście;)

    Let's roll!



    ZAGADKA 1: 204676 statków do zdjęcia!


    KuraSuperCoolKey



    Dwutlenek węgla, hemoglobina, AES, ECB, taka sytuacja. 16 bajtów to jest to!


    b"x\xfb\xccB$\xb9\x10G\x10\xf9\x18\x81\xd4U\x9b;\xd5x\x893\x03\x89\x82\xb0\x98\x0b\x02y_MJ \xe7r\x8a\xc3\x89\xba,'\xcaW\xf2\xb6\x855\x83\r"


    ZAGADKA 2: 391223 statków do zdjęcia!



    kncms tntbi dbulcbz cupfp tsoctn rp ldbzmsi dls rsemls klbyp tp csdcn. dls wctbwls tsm mbedazj upycolzj mdbopw bdl ufmszldopw rp rsemls tfpzjs mb ybtwp. olseac tbo wybcdls opepwbyp cls wlbepkpczl. prls ctfpda klbya oynzm l mbklsdlbibza yltsfol db ldds ypcpws mdbol. kstpeb tb kb isedbo isedb cupfb wbes. ufmae eynmcmazj wlbepkpczlbzj kpmska upclyopwbz cls ctbtactaob. mdbdb isct zmsctpcz wactsupwbdlb yltsfso w obmeak ismaon wlsz twpfmbz peupwlsedl waofsclo kpmska mfprlz fszmds ynr w przsdazj zmbcbzj opkuntsfpws kbupwbdls. dp eprfb tsoctn inm isct enmp wlsz upwlsk ms hyptb wfbzb p ulbtsi ewbdbczls l zmtsfemlsczl emlswlsz csonde. fbdp dls wlszmpfsk. msra mdbysmz uybdsts ufmscobdnizls oclsmaz w zmwbftsi gbyl w ewlsczls ulszemlsclbtak efnglk noybemls emlswlbtsi uybdsta pe cypdzb. cobd ufbwes wbk upwls ismsyl pezmatbzls gp pe w opysidpczl fpcdbzsi.




    ZAGADKA 3: 142880 statków do zdjęcia!


    Ta będzie szachowa, bo to druga gra, w której marnuję sporo czasu:P

    Najpierw współrzędne:

    1.

    2.



    3.


    4.


    Sorry za słabego painta XD


    A teraz czas powrotu:





    G1: 38 (white)
    G3: 36 (white)
    G5: 20 (white)
    G6: 12 (white)
    G14: 26 (white+black)

    I to tyle! :)

    Mam nadzieję, że komuś się zechce rozwiązać choć jedną XD Myślę, że dałem Wam sporo czasu.

    Na koniec proszę tylko o uszanowanie mojej gry i nie próbowanie zdejmowania moonów. Na takie sytuację poproszę o obstawę:P

    Miłej zabawy!






    EDIT: Podbno trochę za trudne te zagadki, więc zróbmy tak: jak ktoś rozwiaże, to wyślijcie mi PMa z wynikiem i powiem czy dobrze czy nie. Jak do 6 września nikt nie napisze to dodam podpowiedzi;p

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez kuropatwa ().

  • Uprzejmie proszę moderatora o wyczyszczenie tematu z kłótni:p

    Co do konkursu to jasna sprawa, że może wyglądać podejrzanie, w cale się Wam nie dziwię. A jeśli ktoś z mojego sojuszu trafi to tym bardziej. Niestety tutaj trzeba mi uwierzyć na słowo, bo nie mam jak udowodnić, że wszyscy grają na takich samych zasadach. Tak jak mówiłem, jak już ktoś rozwiąże to mogę wysłać screena z potwierdzeniem, że wynik jest poprawny.

    Bo patrzcie jakie miałem opcję przy zakończeniu gry:
    1. Wieczny urlop
    2. Wysłanie floty na vivat żeby o coś się rozbiła.
    3. Spushowanie kogoś
    4. Sprzedanie konta
    5. Wymiana floty na surke i rozesłanie
    6. Konkurs

    No to tak na zdrowy rozsądek opcja nr 6 jest najzabawniejsza. Z resztą jak bandit lama robił swój, to już wtedy mówiłem, że zrobię dokładnie tak samo, więc to akcja planowana od bardzo dawna.

    Szanse każdy ma równe. Nawet hasło do konta zmieniłem, żeby mi żona nie zaglądała xD

    A nawet zakładając, że jestem siurasem i zrobiłem to żeby spushowac ziela, to zauważcie, że nadal każdy ma szanse na wlot i zebranie złomu.

    Ale jeśli macie jakieś sugestie jak mogę zwiększyć wiarygodność to chętnie posłucham, bo nie chce tutaj kłótni w moim wątku:p


    Ps. Już ktoś zagadki rozwiazal i nie jest to mój sojusz:p Oni na razie dają ciała xD
  • Rafik1986 napisał(a):

    ciap napisał(a):

    @kuropatwa
    Mogłeś jeszcze oddać konto komuś. ;)
    wtedy nie mogl by zrobic legalnego pushubo jakby oddal konto i by paldo odrazu bylo by to podejrzane a tak "raczki czyste"
    Generalnie czego by nie zrobił to byłoby podejrzane :P

    Najgorsze jest to, że kończy zabawę (tak, ta gra to zabawa :P) i chciał ją skończyć w miły sposób, ale mam wrażenie, że na tym Uni się tak nie da...

    Gratulację dla tych którzy rozwiązali zagadki i polecieli na flotę :)
    Była Pani Kurka
  • @Rafik1986 ale ja teraz nie bardzo rozumiem o co Ci chodzi :p
    Jakby miał kogoś pushowac to pewnie byłabym 1 w kolejce, a ja z tego nie dostałam nic :p Każdy kończy grę jak chce :p jak Bandita Lama robił swoją zabawę to jakoś nie było z tym problemu :p
    Wszystko odbyło się na legalu i to nie ulega wątpliwości bo Maciek nigdy w grach nie oszukuje (przez co też nigdy nie dawał mi wygrać, co było wyjątkowo denerwujące ). Tyle w temacie :)
    Pozdrawiam :)
    Była Pani Kurka
  • Tu Bandit Lama z zaswiatow. Widzę że na waleczną kuropatwe przyszedl czas. Ja gratuluję Ci sposobu zakończenia.

    Rozdzieliles flote żeby osoby z mniejszą flota mieli szansę i to jest dobre. Akurat poznałem Cię jako uczciwego gracza chociaż nie graliśmy pod jedną banderą i wiem że to było uczciwie wykonane z Twojej strony. Tyle ze wygrywają Ci co są najlepsi, przy odrobinie szczęścia off korse. Zawsze znajdą się Tomasze (Janusze) niedowiarki i z nimi nie ma co dyskutowac bo oni maja zawsze racje... swoją rację.

    A zagadki powiem Ci że fajne

    Pozdrawiam Ciebie i zoneczke.

    Edit: A jednak nie podzieliles floty Ty draniu :P
    Oberon - piwofil [OLD]
    Spice - piwofil [SITH]


    Przed RW: youtube.com/watch?v=CfI3eGXkZH8
    No i jak znowu się spartoliło atak: youtube.com/watch?v=6yOboz1rN8M

    Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez piwofil ().