Wprowadzenie eko x7 spalanie 0.5

    • Wprowadzenie eko x7 spalanie 0.5

      Witam. Pozwoliłem sobie zacytować gracza z innego uniwersum. Celem zmian, które zostały wprowadzone już na innych uniwersach mam nadzieje jest unifusion, jednak nasze uniwersum zostało pominięte dlatego mam nadzieje, że GO zerkną na temat i zobaczą, że mają jeszcze uni Japetus, które może nie zakłada tematów na forach i nie pisze pieśni o beznadziejnej sytuacji jaka panuje w grze, ale ma również kiepską sytuacja z ilością ludzi grających i prosi o zmiany. Nie chcemy być uniwersum, które w kolejce zostanie pominięte. Może zmiany, które zostały wprowadzone dadzą nowych graczy jeszcze przed UF dlatego wnoszę w imieniu całego UNI, by nas również w nich uwzględniono. Pewnie wiele osób podpiszę się pod tym postem.

      Także wołamy o pomoc Support i wszystkich odpowiedzialnych za tą grę



      Administrator Gry

      @Kasia321
      @smoki




      Administrator Forum

      @kasai
      @Toadie



      Moderatorzy Forum

      @Dziuba
      @kasai
      @kruszynka
      @mntek
      @Neferet
      @Ruda
      @sisko
      @Superman
      @Toadie
      @wakat


      Tyski napisał(a):

      Witam, różnie to na tym naszym uni bywa aczkolwiek sprawa wydaje mi się może być interesująca dla nas wszystkich mianowicie:


      Inne uniwersa w celu podniesienia atrakcyjności gry i jak mniemam lekkiej reanimacji jeszcze grających trupów których u nas na uni jest okolo hmm 20? Walczyła o zmiany w szybkości wydobycia do x7 i zmniejszenia spalania deu z 1 na 0,5. Zmiany te pozwolą na wniesienie odrobiny świeżości na uni. większe wydobycie oznacza większe możliwości rozwoju, ale i większe zyski dla flociarzy dla których w chwili obecnej ruszenie recków razem z flotą jest istną makabrą! W związku z tym bardzo proszę o dyskusję i ewentualne określenie się za i przeciw.
      Zmiany są potrzebne. UNI upada. Jeśłi operatorzy gry nic nie zrobią najprawodpodobniej większość z nas skończy gre co spowoduje znowu zmniejszenie ilości grających.
      Jeden za Wszystkich...Wszyscy za Jednego
      Największe bitwy:

      Solo: 2485.97%, 2168.6%

      ACS: 52359.31%, 12933.84%

      1x po niewłaściwej stronie na 2609,53%
    • Jestem jak najbardziej za zmianami.
      Mam doświadczenie z innych uni, na których gram, gdzie takie zmiany zostały wprowadzone. Nastąpiło tam zdecydowane ożywienie :) Poza tym uważam, że w związku z planowaną fuzją , powinniśmy mieć równe szanse rozwoju w porównaniu z graczami z innych uni, gdzie takie zmiany już są.
      @Art, prosimy o wystawienie ankiety do głosowania nad parametrami uni Japetus.
      Antares top10 END
      Cygnus top 10 END
      Quantum top 50 ON
      Himalia top 4 ON


      Top 1 ACS uni Himalia ~ 757860.27%
    • Ja również się pod tym podpisuje. Nasze UNI już dawno UMARŁO, a nasze szanowne GO udają że nic nie widzą, albo po prostu mają do w dup**. Na tym UNI "gra" moze 15-20 osób, reszta to idlaki i urlopowicze. Czas najwyższy coś z tym zrobić.

      Ostatnio wprowadzono zmiany na UNI:


      Art napisał(a):

      Szanowni Gracze,

      Gracze z następujących Universów, w drodze głosowania dokonali wyboru nowej konfiguracji swoich serwerów:

      • 104 Draco
        • Z Eco x2 na Eco x7
      • 127 Antares
        • Z Eco x3 na Eco x7
        • Z wsp. spalania deu 1 na wsp. spalania deu 0.5
      • 128 Betelegeuse
        • Z Eco x2 na Eco x7
        • Z DF 30% na DF 50%
        • Z wsp. spalania deu 1 na wsp. spalania deu 0.5
      • 133 Ganimed
        • Z Eco x4 na Eco x7
      • 135 Izar
        • Z Eco x3 na Eco x7
      • 137 Kallisto
        • Z Eco x2 na Eco x7
      • 147 Uriel
        • Z Eco x5 na Eco x7'


      W/w zmiany wejdą w życie 16 sierpnia. Poinformujemy Was kiedy proces aktualizacji parametrów zostanie zakończony.

      Między Izar a Kalisto było jeszcze nasze UNI JAPETUS które tu zostało pominięte, może ktoś wyjaśni dlaczego, co ... ??
      UNI JAPETUS: 138 ST (148028,45%) / 2 ST (19739%)




    • Drogi @Prorok Operatorzy Gry nie mają żadnego wpływu na wprowadzane zmiany. Uniwersa które chciały zmian poprosiły @Arta o ankietę w grze aby móc zdecydować czy zmiany są konieczne czy też nie. Także wypisałeś tutaj wszystkich z Teamu oprócz tej najważniejszej osoby, która faktycznie może coś zadziałać ;)


      @Art gracze Japetusa również proszę o zmianę konfiguracji ;)


      Zasady Gry | Kontakt z Operatorami Gry|Discord Ogame.pl
      moją ogejmową encyklopedią jest ciap! <3
    • Prawdopodobnie dlatego, że na naszym uni nie było do tej pory dyskusji na ten temat. Wszystkie uni, na których były wprowadzane zmiany otwierały w DiD podobne tematy. Skutkowało to wystawieniem na uni ankiety do głosowania nad parametrami i jeśli zmiany zostały przegłosowane, to zostały wprowadzone.
      Antares top10 END
      Cygnus top 10 END
      Quantum top 50 ON
      Himalia top 4 ON


      Top 1 ACS uni Himalia ~ 757860.27%
    • kruszynka napisał(a):

      Drogi @Prorok Operatorzy Gry nie mają żadnego wpływu na wprowadzane zmiany. Uniwersa które chciały zmian poprosiły @Arta o ankietę w grze aby móc zdecydować czy zmiany są konieczne czy też nie. Także wypisałeś tutaj wszystkich z Teamu oprócz tej najważniejszej osoby, która faktycznie może coś zadziałać ;)


      @Art gracze Japetusa również proszę o zmianę konfiguracji ;)
      Droga @kruszynka jest dużo osób za "coś" odpowiedzialna a gra umiera :) dziękuję za wskazanie właściwej osoby. Pozdrawiam
      Jeden za Wszystkich...Wszyscy za Jednego
      Największe bitwy:

      Solo: 2485.97%, 2168.6%

      ACS: 52359.31%, 12933.84%

      1x po niewłaściwej stronie na 2609,53%
    • Nie wiem czy tylko mi się wydaje ale aktywnych graczy na tym Uni jest może 10-20, więc twórcy raczej nie mogą liczyć na korzyści finansowe z takiego stanu rzeczy .....o przyjemności płynącej z gry nie wspomnę. Jeśli uni ma być połączone z innym to logiczne jest, że konieczne jest wprowadzenie balansu wyrównującego poziom graczy. Jak powinny wyglądać te współczynniki to już twórcy gry są doskonale tego świadomi. W chwili obecnej podejrzewam, że ze świeżych uni leci kasa ....a ze starych nie więc jak dla mnie wszystko jasne. Wejść - powiększyć bunkier i wyjść ;)
      pozdrawiam wytrwałych
    • kruszynka napisał(a):

      @Art gracze Japetusa również proszę o zmianę konfiguracji
      Wykorzystam okazję i przypomnę, że od 26 lipca wisi podobny temat w DID Spica i niestety pozostaje on bez odpowiedzi ze strony p. @Art.

      Wszystkich zainteresowanych zapraszam do naszego tematu, gdzie wyjaśniłem, że decydując się na wprowadzenie zmian na jednym unii, trzeba dać możliwość zmiany wszystkim pozostałym, ponieważ w zdecydowanej większości stają się one nieatrakcyjne dla graczy.
    • Jak nie wstyd GAMEFORCE, że gracze, z których żyją sami upominają się o zmiany, bo zostali pominięci. Przecież to jasne, że nowy gracz woli eko x7 i pójdzie gdzie indziej bo tam się szybciej rozbuduje. Ogame sam się doporwadza do destrukcji.
      Jeden za Wszystkich...Wszyscy za Jednego
      Największe bitwy:

      Solo: 2485.97%, 2168.6%

      ACS: 52359.31%, 12933.84%

      1x po niewłaściwej stronie na 2609,53%
    • guff napisał(a):

      Dokładnie :) Chociaż Spica ma x6, a to jest mniej więcej ten sam poziom. Tutaj mamy x2, a to oznacza, że w przypadku fuzji gracze tego uni spadną daleko w statach, bo nie mają równych szans rozwoju.
      Zgadza się, tylko nam chodzi o dysproporcje i atrakcyjność unii zarówno dla flociarzy jak i ekonomów. 6x6 w porównaniu 7x2 to słaba opcja dla ekonoma ;) A wielu zaczęło grać na Spicy bo to było najszybsze unii, teraz jest ryzykowne ze względu na (cały czas) najszybszą flotę, a wydobycie jest już "poziom za" większością unii.

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez .Smyk. ().

    • Powodzenia w walce o zmiany!

      U nas na nusakanie od kilku miesięcy wisi wątek odnośnie zmian, i jak do tej pory nic, cisza.

      Miał być założony temat odnośnie zmiany parametrów - został założony. Miały być wypowiedzi graczy - są.

      No ale wiele to nie zmieniło, mam nadzieję, że u Was będzie inaczej

      Pozdrawiam!
    • Ulissess napisał(a):

      Powodzenia w walce o zmiany!

      U nas na nusakanie od kilku miesięcy wisi wątek odnośnie zmian, i jak do tej pory nic, cisza.

      Miał być założony temat odnośnie zmiany parametrów - został założony. Miały być wypowiedzi graczy - są.

      No ale wiele to nie zmieniło, mam nadzieję, że u Was będzie inaczej

      Pozdrawiam!
      Mamy nadzieje. dzięki za słowa pocieszenia. Również mamy nadzieje, że u Was wprowadzą zmiany. Pozdrawiam.
      Jeden za Wszystkich...Wszyscy za Jednego
      Największe bitwy:

      Solo: 2485.97%, 2168.6%

      ACS: 52359.31%, 12933.84%

      1x po niewłaściwej stronie na 2609,53%
    • mam konto na tym uni od początku kiedy powstało i teraz całkowicie te uni umiera jeśli chodzi o liczbę gracy to raczej jest to z 10 osób jestem za eko na 7 i flota albo na 7 albo na 6 po co mam kupować anty jeśli u nas jest już puste uni zmięcie to
    • Prawda jest taka ,ze "firmie" ogame jest na rękę taki stan - martwe uniwersa "wymuszają" na wielu graczach przeskakiwanie na nowe tworzone w naiwnej nadziei ,ze tym razem będę top1 - i zaraz przelewy za antymaterie i interes się kreci...

      Jestem przekonany ,ze gdyby 90% graczy troszkę się spięła i pomyślała- nowe uni -olewam niech się wala i poprawia te które są teraz jak "galaktyczne zombie"- wtedy by to odniosło jakiś skutek...

      Propozycje Proroka popieram -ale powstaje pytanie to nam to da pomijając szybciej zapełniające się magazyny-ale będzie to już jakaś zmiana...

      Szpitalne pozdrowienia....:)
      u:14//u:19//u:67//u:68 BOCB//Monocero/Szwadron (Grzegorz vel. lamaczterokopytna)-przerwa/urlop do odwolania)

      Japetus -[PHOENIX] -Grzecholot

      Quaoar//Yildun- [ B-S ] Grzecholot

      Europa- [Zboczki] -[Bad Dream-BD]- Grzecholot

      Kalyke-(TO)- Grzecholot
    • Myślę, że takie posty muszą nabrać mocy urzędowej :thumbsup:

      Już wspominałem, nie jeden raz...u nas taki temat też wisi już kilka ładnych miesięcy i dalej czekamy.

      Ja naprawdę rozumiem, że każdy ma swoje życie, swoje sprawy etc, rozumiem też, że na nusakanie nie ma zbyt wiele osób grających i temat nie był najbardziej oblegany na forum. No ale żeby przez kilka miesięcy nie napisać absolutnie nic ? Ani tak, ani nie, ani pocałujcie mnie
    • Fajnie, zmiany są wprowadzane partiami, ale to chyba nie znaczy, że nie można napisać takiej wiadomośći w temacie, który został założony i w którym wypowiedzieli się gracze danego uni prawda ? Poza tym ostatnia zmiana była miesiąc temu..a nasz temat wisi chyba od maja co daje jeżeli ta wyższa matematyka mnie nie myli - 4 miesiące

      Spytałbym którzy w "kolejce" jesteśmy, ale skoro tam nie było żadnego odzewu to tutaj zapewne też jest to daremny trud

      I nie, nie mówię i nie mam na myśli tu moderatorów, ale 4 miesiące to chyba dość czasu żeby odpowiedzieć w jednym temacie i napisać jedną wiadomość prawda ? Ja wiem że to nie pismo sądowe do jasnej ciasnej, ale kurde bez przesady