Problem ze zmianą nazwy gracza

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Problem ze zmianą nazwy gracza

    Próbuję zmienić nick, niestety wywala mi komunikat "Ten nick jest już używany".
    Konto Xai zostało reaktywowane 18.06.2017 po kasacji poprzedniego utworzonego 03.2006r.. Usunięcia dokonano podczas wgrywania nowego systemu w 2016 roku. Konto było nieaktywne zaledwie kilka miesięcy. Niestety, stało się, kilkaset postów trafiło ostatecznie na śmietnik historii.
    Shame on You.
  • kruszynka napisał(a):

    W takim wypadku musisz wybrać inny nick
    Bardzo śmieszne.

    Chcę ustawić swój główny nick i nie wiem, dlaczego miałbym nie mieć takiej możliwości.
    Konto Xai zostało reaktywowane 18.06.2017 po kasacji poprzedniego utworzonego 03.2006r.. Usunięcia dokonano podczas wgrywania nowego systemu w 2016 roku. Konto było nieaktywne zaledwie kilka miesięcy. Niestety, stało się, kilkaset postów trafiło ostatecznie na śmietnik historii.
    Shame on You.
  • kruszynka napisał(a):

    Ponieważ prawdopodobnie ktoś już tego nicku używa skoro taki komunikat Ci wyskakuje.
    O cholera, masz rację. 0_o
    Jakiś n00b postanowił mnie strollować i ustawił sobie taki sam nick jaki mam ja :o No bo kto normalny ustawia sobie nick "Xai" ? Ani to postać z bajki, ani to persona z gamingu.

    Japoński bohater wojenny to również nie jest xD


    Dziękuję za naprowadzenie, w życiu nie spodziewałbym się, że ktoś może wpaść na coś takiego :D Mam nadzieję ze ten n00b odpuści :( Chcę swą nazwę, bu.
    Konto Xai zostało reaktywowane 18.06.2017 po kasacji poprzedniego utworzonego 03.2006r.. Usunięcia dokonano podczas wgrywania nowego systemu w 2016 roku. Konto było nieaktywne zaledwie kilka miesięcy. Niestety, stało się, kilkaset postów trafiło ostatecznie na śmietnik historii.
    Shame on You.
  • ciap napisał(a):

    Xai napisał(a):

    Jakiś n00b postanowił mnie strollować i ustawił sobie taki sam nick jaki mam ja :O No bo kto normalny ustawia sobie nick "Xai" ? Ani to postać z bajki, ani to persona z gamingu.
    Prawie w każdym kraju był gracz o nicku "Xai". ;) AR, DE...
    Byłbym w stanie się z Tobą zgodzić moja Droga, ale sprawa jak widzę, nabrała rozpędu. XD

    Chyba mam psychofana. :P
    Ustawił sobie mój stary nick - Xai założył sojusz Fallen Angel [TAG:Xai].
    Co najśmieszniejsze, Fallen Angel to mój drugi nick, chociażby z uni Uriel. :) Korzystałem z niego i na Aquariusie, gdzie rozgrywa się cała ta szopka - to właśnie wtedy nasz "Xai" założył swe trollkonto. :)

    Gram 12 lat i pierwszy raz widzę takie jaja :P
    Konto Xai zostało reaktywowane 18.06.2017 po kasacji poprzedniego utworzonego 03.2006r.. Usunięcia dokonano podczas wgrywania nowego systemu w 2016 roku. Konto było nieaktywne zaledwie kilka miesięcy. Niestety, stało się, kilkaset postów trafiło ostatecznie na śmietnik historii.
    Shame on You.