Antymateria nie dotarła,

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Antymateria nie dotarła,

    Witam. Wiem, że pewnie nie jest to odpowiednie miejsce, jednak na support nie mogę się zalogować z komórki mimo dobrych danych (wiwat nowe lobby).

    Otóż chodzi o to, że kupiłem (za smsa, 30k) antymaterie dzisiaj o godzinie kolejno około 1 w nocy, 9 rano, i niedawno, 23:30. Myślałem za każdym razem, że coś nie przeszło i dlatego jej nie dostalem, ale za trzecim razem dostałem smsa od orange (mój ISP), że wydałem już dzisiaj ponad 30 złotych na serwisy premium.

    Czyli wydałem 30 złotych myśląc że nie działa, i otrzymałem 0 AM. Pewnie w zakamarkach regulaminu jest gdzieś, że AM dostanie się w przeciągu stu dni roboczych, ale to jednak jest dosyć słabe...
  • Zresetuj hasło / wyczyść pliki cookies /dane przeglądarki / spróbuj z innej przeglądarki.

    Dzisiaj nikt nie zgłaszał problemów z supportem, więc byłbyś wyjątkiem ;)


    Uni 21

    Łącznie 78x w ST
    Na sumę ~146.561%
    Średnio ~1.879%/ST

    ex-MODERATOR ST u20, u25, u26, u27, u41, u56.
    ex-MODERATOR DiD u12, u20, u56.
  • Selevan napisał(a):

    Wiem gdzie mam pisać, nie mam 40 IQ. Ale logowanie tutaj nie działa ani na tel, ani na pc..
    Jest sporo graczy którzy nie wiedzą gdzie pisać w sprawie płatności. Nie świadczy to o tym że mają IQ 40.
    Co tam robiłeś nie wiem ale połączyłeś w jednym zdaniu problem z logowaniem na support z nawiasem > "(wiwat nowe lobby)". Gdzie support nie ma nic wspólnego z lobby.

    Selevan napisał(a):

    Teraz mam inny, poważniejszy problem, dzięki nowemu super hiper przyjaznemu lobby.
    ??
    Jak wygląda fuzja > FAQ Fuzji z OGame
    Fuzja a temperatury > Klik
  • Ugh. Zapomniałem napisać, że zrozumiałem za pierwszym razem, że support nie ma nic wspólnego z lobby.

    Kolega już pomógł, co prawda okazało się, że "order was not completed correctly", ale trzy smsy już poszły. Będę musiał w Orange popytać, jak je odzyskać.

    A co do tej kwestii niżej, to nie mogę się zalogować na żadnym innym urządzeniu na swoje konto, nie wiem dlaczego, możliwe że to przez kropkę w emailu ([ciach]), i ciągle muszę grać na jednym telefonie, na którym byłem automatycznie zalogowany. Tylko czekać, az jakieś ciasteczka się zresetuja, i nie będę mogl grać.

    Moderator kruszynka:
    Usunięto adres e-mail.