Brak możliwości logowania się przez telefon.

  • Brak możliwości logowania się przez telefon.

    Witam serdecznie.
    Tak jak w tytule mam problem z logowaniem się na Ogame Drako przez przeglądarkę telefonu. Telefon jest z zeszłego roku tak więc nie jest to wina starego oprogramowania tel. Co ciekawsze przy próbie logowania na tel. poprzez Facebooka udało mi się zalogować z tym ze serwer Ogame założył mi nowe konto na tym samym uni gdzie już mam rozbudowane konto. Pisałem oczywiście do Supportu w tej sprawie ale odnoszę wrażenie jak bym był po prostu spławiany. Nie wciskajcie mi ciemnoty ze to wina tel. lub niezaktualizowanego oprogramowania na nim, próbowałem logować się na wszystkie sposoby nawet korzystając w przeglądarce telefonicznej z wersji na komputer. Przy każdej próbie logowania wyskakuje informacja ze błędnie podany login lub e-mai, lecz na konto które założył mi serwer game loguje sie bez problemu lecz tylko po przez łączenie się przez Facebooka.
    Tak więc proszę o jakieś wsparcie w tej sprawie.
  • @deathMB nie denerwuj się :D
    @schweppes65 dobrze ci podpowiada poczytaj ten link
    A tak na szybkiego co można zrobić z problemu co opisujesz to pierwsza i podstawowa pomoc w takim przypadku proponuje zrzucenie pamięci podręcznej w tel i w przeglądarce . Gdyż ona często jest problemem gdy są jakieś updejty a powodem jest magazynowanie i zapamiętywanie plików, haseł,stron itp.... by szybciej się otwierało .
    proponuje też ściągnięcia Firefox BETA ale tylko tą wersje BETA gdyż ona jest kompatanilna z AGO
  • schweppes65 napisał(a):

    Tu dostaniesz więcej informacji niż w supporcie. Administracja pracuje za "friko" tak że nie spodziewaj się cudów..
    Praca za darmo nie wyklucza pomocy.
    Tickety to prywatna rozmowa między graczem a team więc można bardziej prywatnie porozmawiać o rzeczach które niekoniecznie ktoś chciałby pisać publicznie. Dla teamu daje możliwość sprawdzania logów dlatego warto czasem napisać ticketa. ;)
    Jak wygląda fuzja > FAQ Fuzji z OGame
    Fuzja a temperatury > Klik
  • Nie do końca ticket / support jest "nie publiczną" rozmową priv. nie wprowadzajmy użytkowników w błąd gdyż każdy ticket jest wysyłany z naszym identyfikatorem ba :D trzeba podać e-mail i nick więc nie ma tu żadnej anonimowości . Po drugie każda wiadomość support jest zapisywana i archiwizowana czyli odpowiednie osoby z odpowiednimi narzędziami / uprawnieniami mogą w każdej chwili zobaczyć tą naszą priv rozmowę a żeby było łatwiej znaleźć wiadomość to każda wiadomość ma swój własny "klucz"
    Dla tego szanuje tych którzy nie boja sie rozmów i można pogadać na komunikatorach gdzie w rozmowie nic nie zostaje zarchiwizowane . W erze 21 wieku nie dziwie sie że każdy nie chce udostępniać FB by na mesenger pogadać ale są skypy czy nawet IRC gdzie można pogadać ale czemu każdy upiera sie na klikanie XD
  • Widzę że @FILU i @schweppes65 albo mają jakiś żal do teamu albo po prostu dla rozrywki się czepiają. :fsmile:

    Kochany @FILU nie napisałam że na support można porozmawiać anonimowo. Pisałam o prywatnej rozmowie. Prywatna rozmowa to rozmowa która dobywa się między konkretnymi osobami a dostęp do rozmowy jest jakoś ograniczony. Na support masz rozmowę między graczem a team, dostęp jest po wpisaniu hasła więc nie każdy może przeczytać rozmowę.

    W przypadku problemów z logowaniem bardzo często pytam o ISP, padają też pytania o to jak ktoś gra. Chyba logiczne jest ze nie każdy chce rozmawiać o takich sprawach przy wszystkich graczach? 0_o
    Jak wygląda fuzja > FAQ Fuzji z OGame
    Fuzja a temperatury > Klik
  • @Selevan czy mógł byś sprecyzować problem chodzi o ślad w którą stronę iść . Czyli masz problem z zalogowaniem się do konta z innych urządzeń przenośnych typu smart. czy wyłącznie z tego twojego tel. ?
    Proszę spróbuj zalogować się z innego tel. lub tabletu ,laptopa i wtedy zrobić wniosek czy w ogóle się nie możesz zalogować czy tylko z tego twojego tel
  • @Selevan piszesz w 2 tematach i nie wiem gdzie odpisać... :E

    Kropka w email nie może być powodem problemów ponieważ mój email również ma kropeczkę i działa.
    Wpisujesz dobre hasło? Nie dodaje jakiś znaków? Przełączasz na logowanie? (Uprzedzając zarzuty o IQ 40 mi czasem przeskakuje na "załóż konto" a ponieważ loguję się z automatu - nie czytając co pisze - odbijam się od zalogowania :P)

    Jaki masz telefon? System na nim? Jakich przeglądarek próbowałeś?

    Support nie jest prowadzony 24h na dobę. Nie ma dyżurów różnych osób żeby zawsze ktoś był. Support prowadzą osoby na wolontariacie które poświęcają swój prywatny czas żeby obsłużyć graczy i pilnować gry. Nikt z nas nie dostaje z tego pensji. Wolny czas znaczy po swoich potrzebach (sen, jedzenie), obowiązkach (praca) i innych przyjemnościach. GO ma 48h na odpowiedź.
    Jak wygląda fuzja > FAQ Fuzji z OGame
    Fuzja a temperatury > Klik
  • No wiem, że pracują za darmo itd, ja to rozumiem, ale boję się, że nie będę miał do czego za chwilę wracać..


    Mówisz, że też masz kropeczke w mailu, i u ciebie działa? Dobrze wiedzieć w sumie, będę próbował dalej.

    Klikalem na logowanie, spoko :). Co do systemu, to Android, nie wiem jaka wersja. Próbowałem i Firefoxa i chrome, i jeszcze czegoś innego. Próbowałem też je wyczyścić do zera, nadal nic.

    Probowalem też zresetować hasło, od kilku godzin czekam na maila do zmiany go..
  • Jak to inne lobby? Działa jak zaloguje się za pomocą Facebooka, ale tam jest pusto.

    O co chodzi z tym łączeniem?

    Sorry za 3 posty z rzędu, ale to jednak jest dla mnie dość istotna sprawa. Wysłałem 15 minut temu kolejne dwie prośby o zmianę hasła, właśnie dotarł mail żebym zresetowal i podał nowe. Niestety, dostałem taki komunikat

    Przywróciłem telefon do ustawień fabrycznych, czy jak to się tam nazywa. Działa.

    Nie wiem co konkretnie pomogło, na szczęście nie zdążyli mnie wykończyć :P
  • o widzę że już ogarnąłeś temat @Selevan pisałem wcześniej że takie problemy na telefonie mogą być spowodowane addblockami lub Cache (pamięcią podręczna) Właśnie miałem ci pisać byś odinstalował wszystkie aplikacje antyspamowe ,antywirusowe oraz apki zapisujące nasze dane osobowe (hasła , email) gdyż Cache zbiera hasła i email-e by szybciej sie można było logować więc przypisuje i przewiduje hasła i emaile do konkretnych stron stąd w lobby mogą być email takiego jakiego używasz np. w innej apce lub programie z innym zupełnie hasłem powodów może być tysiące zrozumiałe i nie zrozumiałe.
    Dla tego pisałem też wyżej że warto czasami zainstalować apke typu cleaner która czyści wszystko wraz z pamięcią podręczna.
    Ty zrobiłeś w miarę szybszym sposobem i twardszy :D przywrócenie ustawień fabrycznych to jest nic innego niż to co napisałem -usuwa apki/programy niepotrzebne i blokujące ze sklepu oraz pamięć podręczną i pliki z danymi osobowymi
  • Odświeżam, bo mam jeszcze inny problem z logowaniem się przez telefon. Po wpisaniu loginu i hasła wyświetla mi się tylko obrazek z gwiazdą śmierci i nic się nie dzieje (przez komputer wszystko śmiga). Zgodnie z radą z supportu wyczyściłem pamięć podręczną i cookies i dalej nic. Inne przeglądarki też nie pomagają. Wszystko zaczęło się od dnia gdy uruchomiono lobby. Załączam obrazek jak to wygląda. Ktoś wie o co może chodzić?

    imgur.com/a/OSBpPTv
    Uni Polaris
  • @thomek205 zacznijmy od podstawy pamięć Cache nie pomoże tutaj bo w tym przypadku co opisujesz nie masz problemu z logowaniem co czasami może być problemem pamięci podręcznej i zgromadzonej w niej danymi jak ( hasła , email ) nie znając twojego tel i systemu możesz zrobić pierwsze kroki gdyż twój obrazek pokazuje nie w pełni załadowaną stronę czyli podstawa! sprawdź czy masz aktualnął wersję np chrome ( aktualizuj ją do 6) druga rzecz sprawdź i pozbądź się aplikacji typu antyspamowe, antywirusowe, cleanery oraz zobacz czy na tej stronie nie działa ci addblock lub inna apka addblokowa gdyż one często czytają strony jako spam lub reklamę co powoduje nie pełne wyświetlenie strony .
  • Mam Iphone5 i nieszczęsny IOS. Wygląda na to, że tel. po prostu nie czyta skryptu (wyłączyłem wszystkie antyspamowe apki, ściągnąłem najnowszego chroma (normalnie korzystam z safari) i dalej to samo). Miałem niedługo zmienić telefon, więc wygląda na to, że stanie się to po prostu trochę szybciej
    Uni Polaris
  • @thomek205 No "ajfony" i ten ich system :D ja osobiście wolę wujka google niż jabłko .Ale do rzeczy czyli masz iPhona 5 jeśli nigdy mu nie aktualizowałeś systemu lub przez pomyłkę odrzucałeś komunikat o nowych aktualizacjach to max twój system w tym modelu jest iOS 7 . Proponuje teraz dla pewności ściągnąć aktualizacje do systemu iOS 11 . Wiem że na 11 śmiga .
    Daj info jak zaktualizujesz do ISO 11
  • zefir napisał(a):

    @thomek205 A to nie jest przypadkiem tak, że do ogame na Iphonach jest dedykowana specjalna aplikacja w App Store?

    itunes.apple.com/pl/app/ogame/id553453991?l=pl&mt=8
    Zefir dobrze prawi, IOSy mają inną ścieżkę logowania niż androidy.
    @thomek205 ściągnij apke i powinno działać bez problemu.
  • DarthMario. napisał(a):

    zefir napisał(a):

    @thomek205 A to nie jest przypadkiem tak, że do ogame na Iphonach jest dedykowana specjalna aplikacja w App Store?

    itunes.apple.com/pl/app/ogame/id553453991?l=pl&mt=8
    Zefir dobrze prawi, IOSy mają inną ścieżkę logowania niż androidy.@thomek205 ściągnij apke i powinno działać bez problemu.
    Apka jest tylko na Ipad'a na iphonie nie działa i musze się normalnie logować przez przeglądarkę jak na telefonach z androidem. Pobrałem najnowszą wersję IOS, ale logowac się mogę dalej tylko na jednej przeglądarce, z której normalnie nie korzystam (chrome, normalnie używam Safari), także zmienię chyba telefon szybciej niż myślałem, bo po ponad dwóch latach z Iphone mam go już powoli dość.
    Uni Polaris
  • więc system był problemem czyli jest ok. ;)
    wiesz safari jest to nadal wynalazek apla i stworzony pierwotnie tylko dla nich i tylko na IOS dla tego dziwne ze wspierałeś się nią .
    jeśli używasz tel to najlepsze rozwiązaniem jest system android z firefox (BETA)

    @DarthMario. to nie na tym polega brak wczytania pełnej strony aczkolwiek co miąłeś na myśli "inna ścieżka logowania"