Mam problem z sojuszem na nowym uni Bellatrix

  • Mam problem z sojuszem na nowym uni Bellatrix

    Po krutce powiem o co chodzi. Wchodzac w zakladke sojusz nie mam mozliwosci zalozyc nowego sojuszu, sa tylko 2 zakladki: Ubiegaj sie i wyszukaj sojusz. No dobra nie chce zakladac nowego ale dolaczyc do kolegi. I tak klikam na wyszukaj i normalnie wyszukuje, natomiast po kliknieciu "zloz podanie" przenosi mnie spowrotem do zakladki "Ubiegaj sie" a ponizej jest napisane "Nie możesz starać się o przejęcie. Aktualnie sojusz nie przyjmuje żadnych podań." Wszystko by bylo ok gdyby to byl jeden sojusz (a moze przez przypadek zablokowali rekrutacje albo cus), ale niestety z listy sojuszow kazdy po kolej po kliknieciu w zloz podanie przenosi do ekranu poczatkowego. Prubowalem juz 3 roznych przegladarek, IE mozille i chrome i caly czas to samo. Gram w ogame od niedawna, moze cos robie zle ? A moze to bug ? Rowniez prubowalem zrobic to w menu na gorze Statystyki > Sojusz i z gory klikalem "zloz podanie" i caly czas to samo ten sam komunikat. O co tu chodzi? Pomocy...
    link do zdjecia
  • Rozumiem że ten screen pokazuje gdy klikasz podanie.
    Co masz napisane tam gdy klikniesz "Podgląd" > "Sojusz"?

    Podania można składać na dwa sposoby:
    1. Sojusz > szykaj
    2. Statystyki > klik w obrazek wiadomości przy odpowiednim sojuszu

    Jest błąd i przy niektórych sojuszach nie działa składanie podań sposobem 1.
    Jak wygląda fuzja > FAQ Fuzji z OGame
    Fuzja a temperatury > Klik
  • zarowno w obu przypadkach podanych przez ciebie pokazuje sie dokladnie to samo, screen zalaczony wyzej, z tego co pamietam to w tym menu powinno sie rowniez dac utworzyc nowy sojusz itp, tu nie ma. z poczatku myslalem ze to wina laptopa ale sprawdzilem na innym komputerze i to samo. zauwazylem niedano rowniez, jak jest menu glowne, to po lewej stronie na dole jest ramka "Happy Hour konczy sie za..."i odliczanie. W to rowniez nie moge wejsc, po kliknieciu cofa wszystko do glownego menu. Cos musi byc nie tak, podejrzewam od ktorego momentu, ale nie jestem do konca pewny, a mianowicie chodzi mi o te 10 zadan w podglad wprowadzenia, jak widac na screenie ponizej zostalo do zrobienia tylko dolaczenie do sojuszu, ostatnia z mozliwych opcji do wykonania, i czuje ze to tutaj cos jest nie halo.
    tutaj
  • "
    Podania można składać na dwa sposoby:
    1. Sojusz > szykaj
    2. Statystyki > klik w obrazek wiadomości przy odpowiednim sojuszu"

    W obu przypadkach przechodzi bezposrednio do ekranu pokazanym na zdjeciu w pierwszym poscie, wykluczajac czat w prawym dolnym rogu. I nie moge ani dolaczyc do istejacego ani stworzyc wlasnego sojuszu.

    Zapraszam na priv, jestem w stanie udostepnic dostep do pulpitu chociazby przez Team Viewer.

    Klikam w znaczek wiadomosci:



    I przenosi bezposrednio do ekranu:

    Post był edytowany 3 razy, ostatnio przez berzeker ().

  • Wejdź na IRCa > onlinegamesnet.net/javaChat.php?game=ogame&cc=pl

    PW to nadaj ograniczona forma rozmowy. :fsmile:
    Jak wejdziesz napisz na kanale ciap. Pewnie +/- 15 min pojawię się.
    Możesz również napisać na priv (na liście szukasz +ciap, klikasz lewym na nick, z listy wybierasz query).
    Czekam dziś na Ciebie. :fsmile:

    /me woła @berzeker
    Jak wygląda fuzja > FAQ Fuzji z OGame
    Fuzja a temperatury > Klik

    Post był edytowany 3 razy, ostatnio przez powyginany drucik ().