Wielkość planet speed UNI

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Wielkość planet speed UNI

    Cześć!
    Wiem, że rozmiary planet podane są w tabeli, oraz procent szans na trafienie odpowiedniej ilości pól. Jednakże trafiłem planetę na pozycji 1, 156 pól, temperatura 198-238, energia z satek 63, Universum Zibal (speed UNI). Czy opłaca się taką planetę zostawić po zbadaniu grawitonów, na tej pozycji, trzeba w końcu wybudować fabrykę robotów, nanity na 5 level, stocznia pewnie do 12 i laboratorium badawcze na 12, a to trochę punktów już jest. Czy zdarzały się większe planety na pozycji 1? Proszę o doradzenie.
  • Zgadza chcę teraz grać eko, w późniejszej fazie chcę iść we flotę. Liczyłem ile bym potrzebował satelit do grawitonów przy produkcji energii 63 i jest to 4762, a z koloni z największą produkcją energii (38) i dużej jesto 7895 satelit, bez uwzględniania ES i mechanika. Ale wiadomo, że mi te satki zezłomują i może powstać księżyc, to mogłaby być fajna kolonia wypadowa. Trudny dylemat przede mną czy wyrzucić czy nie :D
    Dzięki z radę ;)
  • Na zimnej planecie potrzeba 11,4k satek. 2k zostawisz na późniejszą rozbudowę eko czyli tracisz 9,4k.
    Potrzebujesz ok dwa razy więcej niż 4762. Czyli koszt satelit które potrzebujesz więcej to ok 10kk metalu i 2,5kk kryształu. Rozbudowa którą podałeś ("trzeba w końcu wybudować fabrykę robotów, nanity na 5 level, stocznia pewnie do 12 i laboratorium badawcze na 12") kosztuje 33.866M 18.079M 4.533M. Jest to na pewno więcej niż koszt 5k satelit (10M 2.5M) więcej które potrzebujesz. Dlatego twierdzę że nie opłaca się robić koloni specjalnie pod grawitony żeby kasować. Zostawiać również jeżeli ktoś nie ma antymaterii żeby ją potem przenieś na pozycję 13-15.
    Jak wygląda fuzja > FAQ Fuzji z OGame
    Fuzja a temperatury > Klik