SGO

  • Witam.
    Mam pytanie, ponieważ mam problem. Na moim uniwersum gra gracz, który nieustanie się pushuje. Niejednokrotnie to zgłaszałem, ale support nic z tym nie robi. Co mogę zrobić, żeby ktoś z tym porządek zrobił? Jakiś SGO, albo coś innego? Mam całą kolekcje nieustannych przyrostów jego ogromnych i i starty w jego moonówkach. Mam nadzieje, że pomożecie.
    Pozdrawiam
    Jeden za Wszystkich...Wszyscy za Jednego
    Największe bitwy:

    Solo: 2485.97%, 2168.6%

    ACS: 52359.31%, 12933.84%

    1x po niewłaściwej stronie na 2609,53%
  • Hmm.

    Każdy ticket napisany przez gracza jest dokładnie sprawdzany przez team. Nie wierze w to że ktoś odpisał bez sprawdzenia w logach bo po prostu tak się nie robi. Zgłoszenia graczy to OGROMNA pomoc przy szukaniu rozrabiaków dlatego takich zgłoszeń się nie olewa, ignoruje. Nie każde zgłoszenie gracza ma pokrycie w logach.

    Możesz użyć skargi w podglądzie ticketa.
    Jak wygląda fuzja > FAQ Fuzji z OGame
    Fuzja a temperatury > Klik
  • I tu wlasnie @Psychiatra pokazal jak pracuje team. Nie pierwszy taki przypadek zreszta, gdzie wysylane sa tickkety a sprawa jest "zamiatana pod dywan".

    ciap napisał(a):

    Nie wierze w to że ktoś odpisał bez sprawdzenia w logach bo po prostu tak się nie robi.
    @ciap to jest Twoje wlasne zdanie i masz do tego pelne prawo. Nie wrzucam calego teamu do jednego worka ale opisywany problem mowi sam za siebie, jasno i wyraznie, ze GO kryje coniektorych graczy dlatego wszelkie oszustwa w ogame juz nikogo nie dziwia. Jedyny problem lezy w tym, ze nic nie mozna poradzic na to, ze ktos ma jakiegos znajomego w teamie i nic mu zrobic nie mozna mimo, ze ma sie twarde dowody na to, ze nie gra fair play.
  • @Truck driver
    Jeżeli uważacie że gracz nie dostaje bana bo ma znajomości napiszcie skargę go SGO, GA. Jeżeli uważacie że gracz ma znajomości na każdym szczebelku napiszcie skargę do Arta.

    Pamiętam przypadek gracza który dostał konto od GA (tak mówili inni na uni), GO znał z innego serwera gdzie grali razem parę lat, nawet współpracowali. Jednak takie mega znajomości nie uruchomiły go od bana za multi i push. Logi to logi. Nie da się ich inaczej interpretować.

    Z 6 letniego doświadczenia bycia GO na 4 różnych grach wiem że 50% zgłoszeń to błędne obserwacje, na które gracze niepotrzebnie się nakręcają. Tłumaczyłam to już wiele razy i pewnie ten jeden raz niczego nie zmieni. Więc...

    Link pod który możecie składać skargi > ogame.support.gameforge.com/pl

    Link pod którym możecie coś zmienić > applications.comastuff.com/ogame_pl/game.html
    Jak wygląda fuzja > FAQ Fuzji z OGame
    Fuzja a temperatury > Klik
  • Dziękuję wszystkim pięknie za odpowiedź. Drabina zostanie powiadomiona na każdym szczeblu. :) I właśnie o to mi chodziło.
    Pozdrawiam wszystkich serdecznie i życzę udanego weekendu :)
    Jeden za Wszystkich...Wszyscy za Jednego
    Największe bitwy:

    Solo: 2485.97%, 2168.6%

    ACS: 52359.31%, 12933.84%

    1x po niewłaściwej stronie na 2609,53%