brak możliwości zalogowania się

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • brak możliwości zalogowania się

    Sorry, you tried more passwords than normal users should. To protect accounts with weak passwords you are locked out for a while. If you are not a password guessing bot please come back in three hours (and maybe use the password recovery email instead of guessing). See you later!
    taki oto komunikat mi wyskakuje od godziny 7;30 od dzis rano czyli 24 stycznia 2018.
    wczoraj ostatnim razem się logowalem/gralem o północy wysyłając flote na ekspedycje i ustawiając do udowy 708 lm.
    po czym dzis rano by flote upilnowac włączam kompa i tu bach!!! taki komunikat białej goraczki dostać można. około 10 postanowilem zalogować się na fonie i się zalogowałem ale juz po wszystkim uprzedzila mnie flota atakujaca ktora dotarla o 9;20 i flota surka poszła.
    mało tego mam konto admirala wydaje kase a takie sa błedy zeby to był 1-wszy raz to ok ale to juz 2 czy 3 raz się zdarzylo i co leprze zawsze wtedy gdy mam znaczniejsza flote.

    panowie co z tym zrobic mam ?!?!?!?
    Zawsze tam gdzie DOBRO,
    Nigdy gdy dzieje się ZŁO.
  • Wygląda to w takim razie na to, że ktoś specjalnie znając twój mail a) próbuje się dostać do konta b) blokuje Ci je w ten sposób wpisując błędne hasło.

    TIP: zmień mail i nikomu go nie podawaj.
    u4/u10/u12/u14/U34!/45/FORNAX/Virgo # Argo/G.O.T.U - SHINTO/IFA/TeSMURFY/SMURFS/TWD
    Janice TOP20[OFF] | Quantum[ON]
    Z OGame od 2005r | Stary SowaBezOka na forum
  • albo sam nie wspominając że wpisując kilka razy błędne hasło zablokowałeś sobie dostęp na 3h lub ktoś bez twojej wiedzy z twojego IP ( kompa ) chciał się może dla jaj zalogować i wpisał kilka haseł .
    Spróbuj pujść do kolegi czy z jakiegoś innego urządzenia typu tel. z innym IP zalogować się tam nie powinieneś mieć problemu do konta jak oczywiście znasz poprawne hasło
  • cu8e napisał(a):

    Wygląda to w takim razie na to, że ktoś specjalnie znając twój mail a) próbuje się dostać do konta b) blokuje Ci je w ten sposób wpisując błędne hasło.

    TIP: zmień mail i nikomu go nie podawaj.
    Oj, oj.
    Obcy gracz nie jest w stanie wywołać nam takiego komunikatu. Zmiana maila nic tutaj nie pomoże ponieważ nie ma to nic wspólnego z blokadą.

    @chmura
    Taki komunikat wyskakuje gry gracz wpisze błędnie hasło wtedy blokuje IP z którego tych prób dokonywał. Nikt obcy nie jest w stanie Ci blokady takiej nałożyć ponieważ ma inny adres IP.
    Rozwiązanie to: zmiana IP (jeżeli masz zmienne), zalogowanie się z innego IP (np. mobilnego) lub zgłoszenie zasiadania.
    Jak wygląda fuzja > FAQ Fuzji z OGame
    Fuzja a temperatury > Klik
  • to jest najzwyklejsze zabezpieczenie by ktoś obcy siedząc sobie w domu nie mógł bez końca kombinować i wpisując setki haseł do jakiegoś konta aż w końcu trafi :D lub jakiś program deszyfrujacy ustawiony na znajdowanie powiecmy hasła o zbliżonym nicku . wtedy taki system wywala go na 3h po 3 próbach :D to nie jest wyodrębniony przypadek wpisz 3 razy pin do karty lub hasło do konta w banku źle a tam dojdzie ci jeszcze telefoniczna weryfikacja do zdjęcia blokady
  • ciap ale ja mam hasło zapisane juz na przeglądarce z kompa korzystam tylko ja nikomu nie mówiłem i nie pokazywałem konta czy coś w tym stylu i nic nie ściągam a z neta korzystam tyle co youtube. mam pelen pakiet avast wiec sam nie wiem suport jest mi winien za taki błąd rekompensate. bo to nie pierwszy raz
    Zawsze tam gdzie DOBRO,
    Nigdy gdy dzieje się ZŁO.
  • ciap napisał(a):

    cu8e napisał(a):

    Wygląda to w takim razie na to, że ktoś specjalnie znając twój mail a) próbuje się dostać do konta b) blokuje Ci je w ten sposób wpisując błędne hasło.

    TIP: zmień mail i nikomu go nie podawaj.
    Oj, oj.Obcy gracz nie jest w stanie wywołać nam takiego komunikatu. Zmiana maila nic tutaj nie pomoże ponieważ nie ma to nic wspólnego z blokadą.

    @chmura
    Taki komunikat wyskakuje gry gracz wpisze błędnie hasło wtedy blokuje IP z którego tych prób dokonywał. Nikt obcy nie jest w stanie Ci blokady takiej nałożyć ponieważ ma inny adres IP.
    Rozwiązanie to: zmiana IP (jeżeli masz zmienne), zalogowanie się z innego IP (np. mobilnego) lub zgłoszenie zasiadania.
    Faktycznie zapomniałem wspomnieć o IP tak to jest jak się w pracy na szybko odpisuje. Jak dobrze, że GO czuwa :xsuper:

    "Zmiana maila nic tutaj nie pomoże ponieważ nie ma to nic wspólnego z blokadą."

    No jak nie ma? XD to tak jakby powiedzieć, że zmiana kodu pin nie ma sensu bo ktoś i tak zna twoje ID logowania do banku. Zmieniasz ID i wyklukasz w ten sposób jeden problem - w tym wypadku to mail. Ale co ja tam wiem, kolejny raz tylko Ty masz racje. Przepraszam ;(
    u4/u10/u12/u14/U34!/45/FORNAX/Virgo # Argo/G.O.T.U - SHINTO/IFA/TeSMURFY/SMURFS/TWD
    Janice TOP20[OFF] | Quantum[ON]
    Z OGame od 2005r | Stary SowaBezOka na forum

    Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez zara ().

  • @chmura ale jak hasła nie zmieniałeś to powinieneś bez problemu zalogować się z innego IP tam nie będzie blokady za źle hasło , sprawdź .
    Znam przypadki nawet sam miałem tak jak zapisane w przeglądarce hasła nie zdążą się wygenerować a klika się "za loguj " po prostu z przyzwyczajenia każdy po załadowaniu strony szybko klika "za loguj " a niech wtedy NET będzie zamulony i po ptokach.
    W innym przypadku to tylko świadome wprowadzenie 3 niepoprawnych haseł blokuje logowanie
  • @cu8e
    Obcy gracz, taki który nie ma dostępu do naszego IP, nie może nam zablokować gry co tutaj miało miejsce. Jeżeli osoba X wpisze źle email to blokuje IP osoby X. Osoba Y mająca inny IP będzie mogła się zalogować na konto.

    "Zmieniasz ID i wyklukasz w ten sposób jeden problem - w tym wypadku to mail."
    To działanie właściciela doprowadziło do zablokowania IP. Dlatego zmiana emaila nie rozwiąże problemu jeżeli właściciel konta będzie powielać swoje działania w przyszłości.
    No chyba że masz na myśli zazdrosną żonę która specjalnie mu zablokowała logowanie żeby dostał złoma. Podejrzewam że w takim wypadku po zmianie emaila/nicka żona i tak pozna kiedyś adres/nick bo maż zostawi włączone OGame idąc siku. :fgrin:
    Jeszcze działa logowanie na nick więc trzeba by zmienić emaila i nick (który widzi każdy xD).


    "Ale co ja tam wiem, kolejny raz tylko Ty masz racje. Przepraszam"
    Nie drwij.
    Jak wygląda fuzja > FAQ Fuzji z OGame
    Fuzja a temperatury > Klik
  • ciap napisał(a):

    @cu8e
    Obcy gracz, taki który nie ma dostępu do naszego IP, nie może nam zablokować gry co tutaj miało miejsce. Jeżeli osoba X wpisze źle email to blokuje IP osoby X. Osoba Y mająca inny IP będzie mogła się zalogować na konto.

    "Zmieniasz ID i wyklukasz w ten sposób jeden problem - w tym wypadku to mail."
    To działanie właściciela doprowadziło do zablokowania IP. Dlatego zmiana emaila nie rozwiąże problemu jeżeli właściciel konta będzie powielać swoje działania w przyszłości.
    No chyba że masz na myśli zazdrosną żonę która specjalnie mu zablokowała logowanie żeby dostał złoma. Podejrzewam że w takim wypadku po zmianie emaila/nicka żona i tak pozna kiedyś adres/nick bo maż zostawi włączone OGame idąc siku. :fgrin:
    Jeszcze działa logowanie na nick więc trzeba by zmienić emaila i nick (który widzi każdy xD).


    "Ale co ja tam wiem, kolejny raz tylko Ty masz racje. Przepraszam"
    Nie drwij.
    Ciap ja mu akurat wierzę, że nie wpisywał błędnego hasła. Na urielu mielismy podobny przypadek. Kolega nagle zobaczył ten śmieszny biały komunikat i nie mógł się zalogować przez 3 godziny. Dziwnym trafem zbiegło się to w czasie ze skanami od osoby, która wcześniej praktycznie go nie skanowała. ;>
    Efekt tego zdarzenia był taki, że kolega dał sobie spokój z grą.
    Próbowałem wywołać tę samą blokadę na swoim koncie testowym na innym uni. Wymagało to bardzo wielu prób zalogowania na błędnych danych.
    Wina przeglądarki, ogejma, albo ktoś faktycznie wymyślił sprytny sposób na blokowanie kont innych graczy.
  • @Kulfix
    Blokowane jest tylko IP z którego dokonywane są błędne logowania. Zablokować może nas tylko osoba o tym samym IP. Jeżeli gracz się nie logował to może jest błąd jakiś (nie wiem) ale nie znaczy to że obcy gracz jest w stanie zablokować nam konto. Do logowania wystarczy nick więc zmiana emaila nie jest rozwiązaniem.

    "Dziwnym trafem zbiegło się to w czasie ze skanami od osoby, która wcześniej praktycznie go nie skanowała. "
    Praktycznie nie znaczy zawsze.
    Zawsze musi być ten pierwszy raz.

    Kiedyś robiłam 4 tygodniowe FS żeby nikt mi floty nie wyskanował. Moon - moon stacjonuj. Z moonów gdzie nigdy nie robiłam FS, ba nie trzymałam tam floty nawet (od 10 lat FS lata między dwoma tymi samymi moonami). I masz! 1s po moim powrocie wleciał mi @MrocznyZew ze skanem a rzadko skanował. Pewnie też nie przypadek. -_-
    Jak wygląda fuzja > FAQ Fuzji z OGame
    Fuzja a temperatury > Klik
  • U mnie zablokowało za 23 razem :)
    Z ciekawości spróbuję jeszcze raz jutro.
    Znajomy miał w banku internetowym taką sytuację, że dość często zdarzało mu się wpisać błędne hasło. Po przekroczeniu 30 błędnych prób, które były odwleczone w czasie i przeplatane prawidłowymi logowaniami, każdy kolejny błąd powodował blokadę.
    ilość ST - 0 (przynajmniej po stronie zwycięzcy)
    ilość zwycięskich RW - prawie 0
    skill - 0
  • sprawa wyjaśniona, suport obwinił mnie oni umyli rece a kase za anty biora i nic nie robią.

    KOLEJNA !!! kwestia bo nie będę pisał nowych postów jest sprawa tóra spowodowała że opuściłem uniYludium.
    Więc każdy wie że fs-a jak się wyśle z mona na mona to nie ma możlwośc wykrycia floty!
    Ku mojemu zdziwieniu widac się da i zrobili to 2 razy.
    1 minute po wylądowaniu floty loguje się do tego na budziku, i? flota zezłomowana!

    Może są tu spece i się wypowiedzą na ten temat, czy da się napisać program coś w stylu bota do wykrywana flot puszczonych z moon na moon-a
    Zawsze tam gdzie DOBRO,
    Nigdy gdy dzieje się ZŁO.
  • wszystko da się ale nie bez czasów a czasy samemu w twoim przypadku można by było uzyskać po tym jak ktoś by wyskanował cie na tych moonach że jesteś przewidywalny i złapanie ostatniej aktywności na moonie i to wrzucić do "kalkulatora czasu flot" plus zawis na drugim moonie i tylko czekasz na zapalenie się aktywni na moonie i flota agresora spada i boom :E nic w takim przypadku nie łamie zasad gry jedynie spryt i umiejętności gracza ( agresora).
    Ps. czemu nie ustawiasz budzika z 15 minut przed dolotem stacjonuj ??? w tedy widzisz atak lub zawis i zawracasz flotę i koniec z problemem a nie czekasz na tak zwane " nie odebranie fs-a"
  • @Truck driver skończ trolować :)
    @FILU opisał co i jak - w tym konkretnym przypadku obrońca zapewne rutynowo FSował i rutynowo nie odbierał FS, zatem agresorzy po krótkiej obserwacji wiedzieli, kiedy lecieć. 3 minuty przed wlotem zaczynasz opóźniać wlot i w ten sposób wisisz nad daną lokalizacją, aż ładnie wyląduje nieodebrany FS.
    Serio, to nie jest wyższa matematyka, a flociarska podstawa tej gry :)
  • miałem 4 mony 7 planet, nie puszczałem rutynowo fs-ow a jak juz to roznie z 1 układu na 3 na 3 farmilem na noc exp powtorka rano na 2 ukla itd.
    dobre 2-3h przed pujściem spać nie miałem skanów a flota zawsze była poza zasięgiem sąd więc moje przypuszczenia że to nie możlwe jest nie możliwe tym bardziej że była zwolniona prędość w% i obciążona reckiem.
    co do odbioru to nie zasypiam bo zawsze mam budzik pod poduszką!
    Zawsze tam gdzie DOBRO,
    Nigdy gdy dzieje się ZŁO.
  • chmura napisał(a):

    co do odbioru to nie zasypiam bo zawsze mam budzik pod poduszką!
    Zrob tak jak napisal @FILU. Nastaw budzik na conajmniej kilkanascie minut przed odbiorem fs-a i wtedy jak zobaczysz atak to cofka lub skan na agresora i zobaczysz co dalej bedzie sie dzialo. Zawrocone stacjonuj na pewno bedzie mial znacznie trudniej wyliczyc a jesli moon docelowy przed zawroceniem stacji nie spadnie i jednak zlapia Cie na powrocie no to juz wtedy bedziesz mial wiecej powodow by sadzic tak jak wyzej to opisales.
  • chmura napisał(a):

    co do odbioru to nie zasypiam bo zawsze mam budzik pod poduszką!
    ale sam napisałeś że logujesz po wylądowaniu

    chmura napisał(a):

    1 minute po wylądowaniu floty loguje się do tego na budziku, i? flota zezłomowana!
    więc nie odbierasz fs-ów ?

    co do twojego recka jak nie masz gsów w fs-ie to każdy znając twoje napędy w kalkulatorze czasu floty będzie brał prędkość najwolniejszego statku ;) a teraz cie ubiegnę bo jak napisał byś że masz turbo recki to wtedy nie ma sensu czy w ogóle leciał recykler

    chmura napisał(a):

    dobre 2-3h przed pujściem spać nie miałem skanów
    nie chodzi o skan że ktoś cie musiał przeskanować wystarczy że tak jak napisałeś siedziałeś w nocy na tym moonie i farmiłeś i wystarczyło uznać że ostatnia aktywność na tym moonie to wysłanie fs
  • FILU napisał(a):

    nie chodzi o skan że ktoś cie musiał przeskanować wystarczy że tak jak napisałeś siedziałeś w nocy na tym moonie i farmiłeś i wystarczyło uznać że ostatnia aktywność na tym moonie to wysłanie fs
    Dlatego zawsze lepiej tez puscic sobie wczesniej fs a pozniej jeszcze troche posiedziec chocby dla podtrzymania aktywnosci badz polatac po idlakach. Wtedy jesli padnie flota to predzej ta mala do fs-owania sury z idlakow a nie glowna gdzie wozisz wieksze zapasy sury.
  • oj nie rozumiecie, odbieram fs-a 1 min po bo moge ja podniesc jak by ktos lecial a dziwnym trafem wstrzelil sie 2x 2sec po ladowaniu, nie ma przeciez opcji tego wychwycic tym bardziej ze mieszam z ukladami jak i predkoscia%
    Zawsze tam gdzie DOBRO,
    Nigdy gdy dzieje się ZŁO.
  • chmura napisał(a):

    oj nie rozumiecie, odbieram fs-a 1 min po bo moge ja podniesc jak by ktos lecial
    Kazdy doswiadczony gracz Ci powie, ze logowac sie trzeba przed odbiorem fs-a. W przypadku gdybys stracil moona i Twoja flota bylaby widoczna na falandze to agresor ma ulatwione zadanie i Ty zalogujesz sie po stacjonowaniu floty to masz pewne w takim wypadku, ze nawet pz nie zobaczysz. Ogarnij sie i graj tak jak Ci podpowiadamy i nie wymyslaj wlasnych teorii bo nie masz racji.