MSBN - Problem

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • MSBN - Problem

    Jou, mam problem z czasem rozwoju MSBN na kolejny poziom, mianowicie na planecie matce (lab10) pokazuje mi czas badań : 23g 16min. 21sek, natomiast na kolonii (lab9) czas badań:12g 48min. Dodatkowo, sprawdzałem również czas na planecie, która ma laboratorium na 1szym poziomie(wiem że nie mogę wystartować tam badania) i czas badań wynosi 21g 20min.(dalej 2h mniej niż na matce). Różnica jest dość znaczna, i problem dotyczy tylko kolejnego poziomu MSBN, wygląda to tak jakby z jakiegoś powodu przy próbie rozwinięcia tego badania laboratorium na głównej planecie nie chciało współpracować z kolonią... Jakiś pomysł z czego to może wynikać i jak się tego pozbyć ?

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Juva ().

  • MSBN wymaga do swojego rozwoju laboratorium na 10 poziomie
    Planeta matka ma labek 10 i nie może przyłączyć 9 poziomu na koloni.
    Kolonia ma 9 poziom i w teorii może przyłączyć laboratorium z planety matki bo ma ono wymagany poziom. Jednak próba odpalenia tam badania zakończy się niepowodzeniem (pomimo wyświetlania się krótszego czasu) - dostaniesz komunikat, że poziom laboratorium jest zbyt niski.
    Rozwiń laboratorium na kolonii do 10 poziomu a wszystko wróci do normy :)


    Top2 badań PL & World (na uni x1x7), top6 badań PL (wszystkie prędkości) oraz top19 badań World (wszystkie prędkości) ;P

    Badania stanowią 88,17 % wartości konta :E