czas i jego cena

  • czas i jego cena

    witam nie wiem czy to jest blad czy tez nie ale czy wartość czu do antymaterii nie powinna isc w parze
    np. czas badan początek 11h koszt anty.. na skrócenie 6k a potem gdy masz 2h do końca badania zakończ 6k anty... a moim zdaniem powinno to być proporcjonalne do czasu jaki został np.1k antymaterii
  • niestety by tam napisac musze na nowo rejestrowac konto bo moje te z tad nie działa,a mi się nie chce spamowac mojego meila lub bawidz się z nowym adresem po to by cos zglaszac napisałem problem to nie umywajcie rak tylko podajcie go komus i niech to zrobi !?.. ale widze ze Ogame.pl ma gdzies graczy......

    ps. temat do zamknięcia
  • To nie jest 'błąd', tylko tak to działa. Tak sobie GF wymyśliło i tak działa skracanie budowli/badań za antymaterie.

    Więc tłumaczenie 'zgłosiłem błąd to go naprawcie' jest bardzo nie na miejscu. Tak jak ciap mówiła, jeżeli chcesz zaproponować nowy sposób działania skracania za anty to możesz to zrobić na forum origin. Do tego jest oczywiście niezbędne założenie nowego konta i napisanie zgłoszenia w języku angielskim. Team nie jest odpowiedzialny za tego typu sprawy.
    Jestem i mnie nie ma ^^
  • 1lukasz napisał(a):

    napisałem problem to nie umywajcie rak tylko podajcie go komus i niech to zrobi !?.. ale widze ze Ogame.pl ma gdzies graczy......
    Ja bym tego problemem nie nazwała. Ponieważ od zawsze tak działa że koszt obliczany jest na początku. Podejrzewam że taki był zamysł autora tego więc Twój temat to propozycja zmian.
    Aktywnie udzielam się w 4 grach i w OGame jest wiele elementów które gracze innych gier mogą nam zazdrościć. Również tego że mamy osobny team który zajmuje się zmianami w grze. Sporo zmian które wchodziły w ostatnim czasie były to pomysły graczy. Kiedyś takie rzeczy umierały na poszczególnych forach różnych krajów. Teraz mamy miejsce gdzie pomysły graczy nie umierają a są analizowane przez osoby odpowiedzialne za rozwój ogame. :fsmile:
    Jak wygląda fuzja > FAQ Fuzji z OGame
    Fuzja a temperatury > Klik