Dodatkowe pola na Planetach i Moonach

    Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

    • Dodatkowe pola na Planetach i Moonach

      Witam
      Ja mam taka propozycje
      Podczas eventow na ekspedycjach i na specialnych planetach byla mozliwosc znalezienia dodatkowych pol na Planetach i Moonach ( aktualnie dostepne tylko za AM )
      Oraz umozliwic aktywacje tej opcji np 3 razy ( obecnie mozna tylko raz na kazdej Planecie i Moonie )

      Co Wy na to ?

      Prosze o wypowiedzi i opinie
      "KOCHAM ŻYCIE KTÓREGO NIE NAWIDZE, NIENAWIDZE ŻYCIA KTÓRE KOCHAM"
    • Ciap i Veglitto
      Przy Unifuzjon wszyscy gracze dostawali po 25 dodatkowych pol na kazdej planecie i GF nie zbankrutowala z tego powodu
      Na PZ przy eventach tez jest darmowa AM i tez jest to zgodne z polityka GF
      Licytujac przedmioty placi sie surowcami a nie AM , kupujac kontenery to samo i tez jest to zgodne z polityka GF
      Wszystkie przedmioty dostepne za AM mozna podczas eventow znalesc za wyjatkiem dodatkowych pol
      Mozliwosc znalezienia dodatkowych pol zacheci graczy do wysylania ekspedycji w czasie eventow a GF na pewno przez to nie zbankrutuje
      Byc moze to zwykle przeoczenie ze strony GF i nie wiedza o tym ze dodatkowych pol nie mozna znalesc w czasie eventow
      "KOCHAM ŻYCIE KTÓREGO NIE NAWIDZE, NIENAWIDZE ŻYCIA KTÓRE KOCHAM"

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez john malkowitz007 ().

    • john malkowitz007 napisał(a):

      Mozliwosc znalezienia dodatkowych pol zacheci graczy do wysylania ekspedycji w czasie eventow a GF na pewno przez to nie zbanktutuje
      Zeby wysylac ekspedycje tez trzeba miec czas by pilnowac kiedy flota wraca na planete a z tym bywa roznie. Raz wroci normalnie innym razem za wczesnie, jeszcze w innym przypadku z opoznieniem lub nawet wcale. Poza tym zadna ekspa nie gwarantuje, ze cokolwiek sie znajdzie nawet podczas eventow. Mozliwosc znalezienia dodatkowych pol bardziej by zachecila do szukania tych mniejszych planet na zimnych pozycjach pod wydobycie deuteru bez koniecznosci wywalania surowcow na kolejne poziomy terraformerow i pilnowania satelit a wiec gralo by sie troche zbyt latwo moim zdaniem.
    • To w takim razie mam inna propozycje

      Zlikwidowac wszystkie eventy , licytatora , kupowanie kontenerow i ekspedycje a cene wszystkich przedniotow kupowanych za AM podniesc 5 X , wprowadzic oplaty AM za wysylanie atakow zalaczanie budowli , badan i FS.ow

      Wtedy wszyscy beda zadowoleni ,a najbardziej GF

      Tylko kto wtedy bedzie gral ???

      To oczywiscie kpina !!!

      @ Truck driver
      A kto cokolwiek w tej gre gwarantuje ???
      Kto chce rozbudowac zimne kolonie to za AM kupi sobie dodatkowe pola
      "KOCHAM ŻYCIE KTÓREGO NIE NAWIDZE, NIENAWIDZE ŻYCIA KTÓRE KOCHAM"
    • john malkowitz007 napisał(a):

      Ciap i Veglitto
      Przy Unifuzjon wszyscy gracze dostawali po 25 dodatkowych pol na kazdej planecie i GF nie zbankrutowala z tego powodu
      Na PZ przy eventach tez jest darmowa AM i tez jest to zgodne z polityka GF
      Licytujac przedmioty placi sie surowcami a nie AM , kupujac kontenery to samo i tez jest to zgodne z polityka GF
      Wszystkie przedmioty dostepne za AM mozna podczas eventow znalesc za wyjatkiem dodatkowych pol
      Mozliwosc znalezienia dodatkowych pol zacheci graczy do wysylania ekspedycji w czasie eventow a GF na pewno przez to nie zbankrutuje
      Byc moze to zwykle przeoczenie ze strony GF i nie wiedza o tym ze dodatkowych pol nie mozna znalesc w czasie eventow
      Napisales wyraznie, ze "Mozliwosc znalezienia dodatkowych pol zacheci graczy do wysylania ekspedycji w czasie eventow a GF na pewno przez to nie zbankrutuje
      Byc moze to zwykle przeoczenie ze strony GF i nie wiedza o tym ze dodatkowych pol nie mozna znalesc w czasie eventow" wiec ja sie tematu trzymam tym bardziej, ze wczesniej juz tez byla mowa o ekspedycjach:


      john malkowitz007 napisał(a):

      Witam
      Ja mam taka propozycje
      Podczas eventow na ekspedycjach i na specialnych planetach byla mozliwosc znalezienia dodatkowych pol na Planetach i Moonach ( aktualnie dostepne tylko za AM )
      Oraz umozliwic aktywacje tej opcji np 3 razy ( obecnie mozna tylko raz na kazdej Planecie i Moonie )

      ciap napisał(a):

      Różnica jest taka że płatne opcje dostępne na ekspedycjach to chwilowy efekt (przyspieszenie czegoś, anty). Pola zostałby na zawsze dlatego może być z tym problem?

      Skoro juz wczesniej ktos pisal o ekpach to dlaczego tylko do mnie sie burzysz ze probuje zejsc z tematu wyrywajac watek o ekpedycjach?

      john malkowitz007 napisał(a):

      @ Truck driver
      Wlasnie o to chodzi
      Czytaj ze zrozumieniem !!!
      Ja pisze o dodatkowych polach na Planetach i Moonach ,a nie o ekspedycjach
      A ty wyrywasz watek o ekspach i probojesz zejsc z tematu