Posypią się bany za nadludzką aktywność czy nie ??

  • Posypią się bany za nadludzką aktywność czy nie ??

    O ile mnie pamieć nie myli, to był rok 2016 kiedy to paruset jak nie więcej graczy, na różnych serwerach, w rożnych krajach, dostało bany za nadludzką prędkość w klikaniu w grze. To tak się zastanawiam ile teraz posypie się banów, bo sam dziś potrafiłem wysłać 6 ataków na ten sam cel w ciągu 1 sek, czyli ok 55 milisek na kliknięcie w różnym miejscu na stronie. Pewnie gdybym był botem to by to nie był problem, ale niestety jestem człowiekiem :) . I to dla jasności nie był jeden taki przypadek a przynajmniej kilkanaście razy dziś jak i wczoraj po restarcie do nowej wersji. Czasem tych misji szło więcej czasem mniej zależy ile deu było na koloniach i ile wolnych slotów było.

    Rozumiem, że jest to błąd w grze. Oki, ale w takim razie mam parę pytań:
    Czy jest on w ogóle znany ?? :)

    W przypadku wysłania w ten sposób paruset mt, koszty deu są nie wielkie, ale już wysyłka parusetek reków na każdym uni zjada masę deu. A ten błąd dotyczy każdego rodzaju misji. To w przypadku wysłania paruset kilo więcej reków przy założeniu, że na starcie było wystarczająco deu robi się już całkowicie nieciekawie. I pytanie jest takie czy jeśli w wyniku tego błędu można się spodziewać zwrotu deu straconego i w jaki sposób dokumentować zaistniały błąd. No i też pytanie (to już z autopsji znam przy błędach jakie mnie spotkały) w jakim czasie nastąpiła by naprawa, po miesiącu, dwóch czy nigdy bo stwierdzicie, że nie macie danych ??

    A teraz kolejna ciekawa konsekwencja tego błędu czy w takim wypadku działa zasada busha ?? :) I jak się ona ma do dokumentacji zaistnienia ww. błędu.
    Pamiętaj.
    Jeśli spotkasz samotnego wilka uciekaj.
    Za nim stoi stado.
    Jeśli zaś ugodzisz tego wilka,
    do końca życia będziesz oglądał sie przez ramię.
    A pewnego dnia ~ za tobą stanie stado.
    I rozszarpie Cię na strzępy.

    Uni 29 [Jackass] {macierz} top 90
    Uni 41 [MCNE] {pawelos} top 20, top 1 floty
    Uni Quantum [LioN] {pawelos} top 4, top 1 floty (przed UF z Electra)
  • Takowy ticket już od paru godzin istnieję i tak jak pisze nie jest to jednorazowy błąd.
    Pamiętaj.
    Jeśli spotkasz samotnego wilka uciekaj.
    Za nim stoi stado.
    Jeśli zaś ugodzisz tego wilka,
    do końca życia będziesz oglądał sie przez ramię.
    A pewnego dnia ~ za tobą stanie stado.
    I rozszarpie Cię na strzępy.

    Uni 29 [Jackass] {macierz} top 90
    Uni 41 [MCNE] {pawelos} top 20, top 1 floty
    Uni Quantum [LioN] {pawelos} top 4, top 1 floty (przed UF z Electra)
  • To w takim razie może dostane odpowiedź jak ma zachować się gracz w takim przypadku i co w przypadku straty deuta w wyniku błędu jak to dokumentować ??

    Druga sprawa u mnie błąd występuje mimo niekorzystania z antygame , to tak na marginesie
    Pamiętaj.
    Jeśli spotkasz samotnego wilka uciekaj.
    Za nim stoi stado.
    Jeśli zaś ugodzisz tego wilka,
    do końca życia będziesz oglądał sie przez ramię.
    A pewnego dnia ~ za tobą stanie stado.
    I rozszarpie Cię na strzępy.

    Uni 29 [Jackass] {macierz} top 90
    Uni 41 [MCNE] {pawelos} top 20, top 1 floty
    Uni Quantum [LioN] {pawelos} top 4, top 1 floty (przed UF z Electra)
  • art ... a tak przy okazji antigame... skoro ich informujecie i problem znacie... czy tez wiecie o tym ze jak sie uzwywa np powtórzenia misji klikajac w ikonke (re) to wtedy wywala misje i od nowa trza np dt wpisac ilosci i tak zawsze za drugim razem łapie....a jest to uciazliwe gdy przy zwozce nastepna planeta sama przeskakuje, wtedy trza sie cofac i czas x3 leci przez to??
    padaka nie ogame ../...
    top1 wydobycia świata
    graczu z Quantum kupie tanio deu