mscislaw [MISIE] vs. Zawisz [DTB] ~ 6012.5%

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • mscislaw [MISIE] vs. Zawisz [DTB] ~ 6012.5%

    Witam ;)
    Dawno mnie nie było w tym dziale, skanowanie okolicy, szybki lot i ST. Jest to mój PB SOLO :thumbsup:
    Dobrze że cel blisko to w miarę tani lot, złom zebrany w 100%
    Obrońca miał spore zasieki na księżycu :P
    Pozdrawiam cały sojusz MIŚKÓW, znajomych z buddy oraz sojusz 4FuN z uni Nekkar :thumbup:



    Dnia 07-09-2017 następujące floty spotkały się w walce:


    Agresor mscislaw [MISIE]
    ________________________________________________

    Mały transporter 200.000
    Lekki myśliwiec 1.500.000
    Krążownik 100.000
    Okręt wojenny 10.000
    Pancernik 53.400

    _________________________________________

    Obrońca Zawisz [DTB]
    ________________________________________________

    Mały transporter 24.524
    Duży transporter 84.476
    Lekki myśliwiec 5.177
    Ciężki myśliwiec 2.032
    Statek kolonizacyjny 1
    Recykler 2.002
    Sonda szpiegowska 18.986
    Gwiazda Śmierci 21
    Wyrzutnia rakiet 150.000
    Lekkie działo laserowe 250.000
    Ciężkie działo laserowe 20.000
    Działo Gaussa 10.000
    Działo jonowe 1.000
    Wyrzutnia plazmy 9.327
    Mała powłoka ochronna 1
    Duża powłoka ochronna 1

    _________________________________________


    Po bitwie...

    Agresor mscislaw [MISIE]
    ________________________________________________

    Mały transporter 186.337 ( -13.663 )
    Lekki myśliwiec 1.396.212 ( -103.788 )
    Krążownik 96.916 ( -3.084 )
    Okręt wojenny 9.857 ( -143 )
    Pancernik 52.691 ( -709 )

    _________________________________________

    Obrońca Zawisz [DTB]
    ________________________________________________

    Zniszczony!
    _________________________________________


    agresor wygrał bitwę!
    Agresor przejął:
    78.753.911 Metalu, 29.479.421 Kryształu i 43.124.485 Deuteru

    Agresor stracił łącznie 628.085.000 jednostek.
    Obrońca stracił łącznie 3.968.528.000 jednostek.
    Na polu zniszczeń unosi się 341.019.600 metalu i 260.230.200 kryształu.
    Agresor przejął łącznie 151.357.817 jednostek.

    Szansa na powstanie księżyca 20%.
    Złom zebrany przez atakującego/atakujących.



    Podsumowanie zysków/strat:



    Podsumowanie agresor

    Metal: -8.301.489
    Kryształ: 106.502.621
    Deuter: 26.321.485
    agresor zyskał łącznie 124.522.617 jednostek.


    Podsumowanie obrońca

    Metal: -2.250.820.911
    Kryształ: -1.501.116.421
    Deuter: -367.948.485
    obrońca stracił łącznie 4.119.885.817 jednostek.



    Powered by Konwerter RW OGotcha 4.1.4
    Obi Wan Ben Kenobi
    Ilość ST łącznie 65 - 80997%
    Best Solo - 5212%
    Rekord w rakietowaniu uni 1, uni 20 & Nekkar

    Zgaszone gwiazdki: 1007

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Obi Wan Ben Kenobi ().

  • no i to jest ten % na który czekałem ,i jaki tygryski lubią najbardziej ,gratulacje za wyczucie i przetapiaj na nowe latawce bo floty czekają i rdzewieją :thumbsup: Zawiszowi Sz/O
    olx.pl/nakarm-psa/

    TOP SOLO 1584% TOP SOLO 3696,63% TOP ACS 6763,88% TOP ACS 5546% TOP ACS 8275,52%

    -jako że światło jest szybsze od dźwięku niektórzy ludzie wyglądają na oświeconych dopóty dopóki się nie odezwą-
  • Graty agresorowi za wyczucie czasu. Zasiedziałem się robiąc fotki komputera i zapomniałem o ogeju. A co mi tam, wykorzystam sytuację i podlinkuję swój worklog przynajmniej tyle z tego złoma będę miał :P.

    Wszystkie MT, recki, GSy i większość DT miałem przetopić kilka lat temu po zrobieniu astro, ale nigdy mi się nie chciało za to brać, efekt powyżej :E.

    Agresorowi życzę miłego przetopu :). Ja biorę się za odbudowę zasieków, co zajmie tylko 270 dni :P.

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Zawisz ().

  • graty Mcslaw PB SOLO :super: szkoda że częściej gdzie indziej złomujesz niż na u68 ale może to sie zmieni i trochę pograsz tutaj.

    ps: tym typem co wpisał się wyżej nie przejmuj się ten typ tak ma bo ktoś jak kiedyś z członków sojuszu był w innym sojuszu to juz tamten sojusz cały należy do niego- masakra z paranoją :dno: po prostu robi podłoże że jak kiedy MIsiek ustrzeli Komornica to napisze żę to konto w Komornic należało do niego ale ten typ tak ma :D wszędzie pushe widzi tylko on wyłapuje najmocniejsze bany za oszustwa :D
    ps2:Mcslaw następnym razem jak pisze Kaliber będziesz robił wystawke to bynajmniej porób zsyłki i zeby było kupe surowców a nie jeszcze na minus wychodzisz :D zobacz jak to się robi w Komornicach tam zawsze jest zyski :D
  • heh cieszą mnie wasze wpisy :thumbup:


    FILU napisał(a):

    po prostu robi podłoże że jak kiedy MIsiek ustrzeli Komornica
    jak powiedz jak chcesz to uczynić ? przykre trochę te twoje marzenia :-/ bo nieudolność i lizanie masz od urodzenia w genach :P


    Filu napisał(a):

    ps2:Mcslaw następnym razem jak pisze Kaliber będziesz robił wystawke to bynajmniej porób zsyłki i zeby było kupe surowców a nie jeszcze na minus wychodzisz zobacz jak to się robi w Komornicach tam zawsze jest zyski
    transporty z 6 gali do Melusia lepiej pooglądaj .. szczególnie jak Meluś na u jest ;P
    Pozdrawiam was ciepło ;)
  • KALIBER napisał(a):

    heh cieszą mnie wasze wpisy :thumbup:


    FILU napisał(a):

    po prostu robi podłoże że jak kiedy MIsiek ustrzeli Komornica
    jak powiedz jak chcesz to uczynić ? przykre trochę te twoje marzenia :-/ bo nieudolność i lizanie masz od urodzenia w genach :P

    Filu napisał(a):

    ps2:Mcslaw następnym razem jak pisze Kaliber będziesz robił wystawke to bynajmniej porób zsyłki i zeby było kupe surowców a nie jeszcze na minus wychodzisz zobacz jak to się robi w Komornicach tam zawsze jest zyski
    transporty z 6 gali do Melusia lepiej pooglądaj .. szczególnie jak Meluś na u jest ;P Pozdrawiam was ciepło ;)
    Bez komentarza ... żalosne jest to co piszesz Kaliber :thumbdown:
    Obi Wan Ben Kenobi
    Ilość ST łącznie 65 - 80997%
    Best Solo - 5212%
    Rekord w rakietowaniu uni 1, uni 20 & Nekkar

    Zgaszone gwiazdki: 1007
  • Koliber na wpisy masz czas ale na gre nie :ocb: czepiasz sie chłopaka który czysto zrobił ST! nie podajesz żadnych argumentów żeby to był push :cisza: przecież pozostali gracze ktorzy wchdzodzą i czytaja wpisy nie są w trzemie bici żeby nie dostrzec prawdy! Na u68 jest tylu inteligentnych graczy i doskonale sobie zdają sprawe kto sie pushuje a kto kombinuje! widać który ST to push :) Ja sam widząc Starcia Yes Mana zamykam buzie i powstrzymuje sie od wpisu...
  • Graty starcia :) bardzo ładnie trafione :)
    Ja pierdziu czy teraz każde st nie zrobione przez komornic bedzie traktowane jako pusch ???
    Przeciez jak by to byl pusch to admin gry dal by bana czyz nie Kaliber ?? Przeciez nie musze przypominac poprzedniego s&d :)

    Pozdrawiam i jeszcze raz graty a obroncy powodzenia w odbudowie zasieków ;) jest dok to i pare statków na transporty surki bedzie ;)
  • Kaliber, powiem ci jedno zdanie lecz się. Zawisza znam i masz rację bo to mój były sojusznik. Moje relacje z nim uległy zmianie ale on tak chciał gdy odszedłem z DTB, ale nigdy nie atakowałem i nie skanowałem byłych sojuszników pod tagiem DTB. Co do przesyłania surowców zgłoś ale ja z kontem Zawisza nie mam nic wspólnego a to wy komornicy macie masę kont w innych sojuszach (Romano w DSOP, czy FILU w GROM) a ile jest jeszcze innych. Z tych kont idą pushe na wasze konta choćby Grubego. Spójrz na swoje podwórko a później się wypowiadaj. W 1 gali też się nie zdziwię jak wstawiliście mi swoje konto, zresztą tak samo w 8 (konto które razem z tobą i Grubasem wisiało na pręgierzu). Bez odbioru trolu

    Obi, graty ładnego steka i szkoda że ubiłeś znajomego ale cóż takie życie. Zawisz się szybko odbuduje bo ma mega fajne eko. Pozdrawiam normalnych

    uni 24 - Melchiot [ON] top 50
    -------------------------------------------
    uni 26 - Melchiot [OFF] top 60
  • Gratuluje Obi pięknego zaorania, jest zysk jest zabawa... bardzo fajnie Cię widzieć w tym dziale i nie przejmuj się jakimiś głupkowatymi wpisami, podpartymi tylko i wyłącznie zawiścią... niektórzy "gracze" potrafią tylko i wyłącznie pisać bzdury tylko dlatego że nie lubią jakiegoś Sojuszu, zawsze twierdziłem że aby kogoś oskarżyć trzeba mieć do tego twarde dowody a nie zachowywać się jak ktoś kto zamiast jaj ma coś innego :P
    także reasumując jeszcze raz Graty wlotu, może zysk nie jest z górnej półki lecz jest to PB a to bardzo cieszy, gdyżpo to gramy aby podnosić samemu sobie poprzeczkę (chyba że tak jak niektórzy nic nie robić a tylko narzekać jaki to świat jest zły i wszystkich wrzucać do jednego wora jacy to ludzie są źli)

    Obrońcy SzO (takich graczy z taką kulturą jest coraz mniej)

    pozdro z uni Nekkar
    Veto!

    Imperare sibi maximum imperium est



    ST#262 NEKKAR ON
    ST#2 WASSAT- OFF

    ST#87 Uni69 - OFF
    ST#67Fenrir - OFF
    ST#3 Dorado - ON
    ST łącznie - 421
  • Śmieszą i dziwią mnie wpisy o tym, że niby starcie ustawione i push pod agresora. Wszystkim, którzy snują takie teorie polecam sprawdzić moje przyrosty za ostatnie powiedzmy 11 lat i porównać to z eko jakie mam (obecnie 33,5kk/24h). Konto przez cały ten okres należało tylko do mnie i od zawsze szło w górę w statach i będzie szło w górę tak długo jak będę grał. Większość strat punktowych już odrobiona, dzięki zachomikowanej surce :P. Agresorowi jeszcze raz spokojnego przetopu i powodzenia przy kolejnych ST. Pieniaczom polecam piwko na uspokojenie w piątek po pracy :).
  • Obi Wan Ben Kenobi napisał(a):

    Bez komentarza ... żalosne jest to co piszesz Kaliber
    lekcja dla was by takiego brudu nie pisać w nie swoich tematach ;P


    Dark Passenger napisał(a):

    .....

    Przemilczę bo nie warto ...a że trawniki omijam to : Meluś ... lata do ciebie raz na tydz transport około 4 k DT z 6 gali i nie ściemniaj bo nawet jak na u jesteś to fala działa :P śmieszy mnie to tylko że widać to na fali i na 6 gali jak i na 3 u ciebie :P

    ZDOBYWCA1 napisał(a):

    ......
    Lechu bredzisz ! Nie gram już od przynajmniej półtora miesiąca :P Słuchasz tylko jednej strony i cały czas to robisz od Naszego rozstania z u 69 .........sądzisz że wiesz wszystko?... Wydaje mi się że wiesz tylko to co chcą byś wiedział .... zanim dodasz kolejny wpis zainteresuj się też opinią strony drugiej :P chyba że nie interesuję Cię owa opinia :P


    Zawisz napisał(a):

    Śmieszą i dziwią mnie wpisy o tym, że niby starcie ustawione i push pod agresora. Wszystkim, którzy snują takie teorie polecam sprawdzić moje przyrosty za ostatnie powiedzmy 11 lat i porównać to z eko jakie mam (obecnie 33,5kk/24h). Konto przez cały ten okres należało tylko do mnie i od zawsze szło w górę w statach i będzie szło w górę tak długo jak będę grał. Większość strat punktowych już odrobiona, dzięki zachomikowanej surce :P. Agresorowi jeszcze raz spokojnego przetopu i powodzenia przy kolejnych ST. Pieniaczom polecam piwko na uspokojenie w piątek po pracy :).
    SZO ... szacun dla Ciebie za postawę :thumbsup:

    Gratulacje starcia a obrońcy SZO !

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez KALIBER ().

  • Obi gratki ,widzę się temat rozwinął ,to chyba będzie temat tygodnia ,jak nie miesiąca :)
    To ze Obi był w DTB to nic nie znaczy ,po odejściu Obiego i kilku innych graczy DTB ich olało za taki manewr ,wiem bo sam byłem w DTB ,dla tego wcale mnie nie dziwi ze Obi kogoś z nich obił ,bardziej mnie ciekawi co tak późno :P
    Obi przetapiaj ,albo odbudowuj co tam się Obi/ło o zasieki .
    Dzięki za link i pozdrowienia sojuszu z Nekkar ;)

    Zawisz SzO życzę ,są teraz doki to dasz radę i jeszcze cos zostanie do przetopu ;)

    A warzywa niech siedzą cicho ,po co dym o nic ,i do tego walka z niewiedzą :P
  • KALIBER napisał(a):

    Lechu bredzisz ! Nie gram już od przynajmniej półtora miesiąca Słuchasz tylko jednej strony i cały czas to robisz od Naszego rozstania z u 69 .........sądzisz że wiesz wszystko?... Wydaje mi się że wiesz tylko to co chcą byś wiedział .... zanim dodasz kolejny wpis zainteresuj się też opinią strony drugiej chyba że nie interesuję Cię owa opi
    Nie prawda Kamilu, wiem więcej niż Ci się wydaje i nie prawda że słucham tylko jednej strony, zawsze staram się być obiektywny jeżeli zabieram głos w jakiejś dyskusji, wiem że macie konflikt między sobą od dłuższego czasu i wiem kto coś ma za uszami ale to Cię nie usprawiedliwia oskarżać gracza, który zawsze gra czysto a tylko dlatego że ma TAG Sojuszu, który Ci nie odpowiada...

    więc dochodząc do konkluzji napisałem tak ostro ponieważ nie mogę patrzeć na to że jak jest RW do którego nie powinno się przyczepiać (no może tylko do składu floty) to jednak ktoś znajdzie się kto psuje STeka tylko po to bo tak i "uj". Na każdej Uni są nieuczciwi "gracze" i ich powinniśmy piętnować wszyscy! a nie Tych graczy, którzy nie raz oddają sporo godzin swojego życia na tę rozrywkę a i tak ktoś się znajdzie aby to popsuć :/

    Gratuluje Obi a Zawisz'owi BszO

    co złego to nie ja, Jezus Was Kocha
    pozdrawiam Zdobywca uni Nekkar
    Veto!!!

    Imperare sibi maximum imperium est



    ST#262 NEKKAR ON
    ST#2 WASSAT- OFF

    ST#87 Uni69 - OFF
    ST#67Fenrir - OFF
    ST#3 Dorado - ON
    ST łącznie - 421
  • Kaliber pusherku a może ty się przyznasz na ilu kontach grasz. Żenada to jest co wy robicie. Wbiliście konta np. do GROM a za chwilę złomujecie sojusznika, tak samo z Nomad. Transporty masz racje że szły bo był handel a ja skupywałem paliwo. Nie mam sobie nic do zarzucenia, tym bardziej że praktycznie od czerwca urlopowałem. Spójrz człowieczku na swoje podwórko bo jesteś leszczem jakich mało. Bez odbioru noobku.

    Obi gratulacje jeszcze raz, a Pawłowi szczere SzO.

    Administrator Forum kasai:
    Upominam za obrazę i offtopic.

    uni 24 - Melchiot [ON] top 50
    -------------------------------------------
    uni 26 - Melchiot [OFF] top 60
  • kasai a kalibra nie ukarzesz za offtop?! widzę że są i tutaj równi i równiejsi....żenada. Zobacz ile postów dał kaliber a Ty mi dajesz upomnienia. Gdzie tu obiektywizm?


    Gratulacje Obi a Zawiszowi po raz kolejny życze SzO (choć i tak pewnie mój post będzie skasowany lub upomniany)

    uni 24 - Melchiot [ON] top 50
    -------------------------------------------
    uni 26 - Melchiot [OFF] top 60
  • mel dlatego ja mowie po raz setny!!!! Że to forum jest tylko dla znajomych moderatorów i adminów... i panuje tutaj zwykła cenzura jak w naszej polandii za czasów PZPR , a teraz PIS.
    I nie ma sensu tutaj nawet sie wpisywac. Ktos pod innym postem slusznie napisal ze administracja to takie "betony" ;)
    I slusznie napisał:)