Gruby vs. saszka [UNITED] 29225.57%

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Gruby vs. saszka [UNITED] 29225.57%

    Witam.
    Na pewno tęskniliście więc dla stałych bywalców dodam małe starcie Obserwowałem saszke od kilku dni intensywniej i opłaciło się z lot na miedzy klika i udało się obrońca zalogował kilka minut po dolocie pogratulował nie wiosłował więc SZ/O proponuje Eko bo flota tylko stała i kusiła .
    Pozdrawiam Urlopowiczów i nowego Kolegę
    Wujek Dzięki za Oktany bez ciebie nie było by tego starcia ^^




    Dnia 05-09-2017 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce:


    Agresor Gruby
    ________________________________________________

    Lekki myśliwiec 300.000
    Krążownik 110.785
    Okręt wojenny 28.518
    Niszczyciel 61.386
    Pancernik 131.523

    _________________________________________

    Obrońca saszka [UNITED]
    ________________________________________________

    Mały transporter 8.000
    Duży transporter 14.756
    Lekki myśliwiec 600.000
    Krążownik 64.500
    Okręt wojenny 30.000
    Statek kolonizacyjny 2
    Recykler 30.003
    Sonda szpiegowska 2.800
    Bombowiec 2.000
    Niszczyciel 10.000
    Gwiazda Śmierci 10
    Pancernik 6.913

    _________________________________________


    Po bitwie...

    Agresor Gruby
    ________________________________________________

    Lekki myśliwiec 130.723 ( -169.277 )
    Krążownik 92.798 ( -17.987 )
    Okręt wojenny 27.866 ( -652 )
    Niszczyciel 61.255 ( -131 )
    Pancernik 130.549 ( -974 )

    _________________________________________

    Obrońca saszka [UNITED]
    ________________________________________________

    Zniszczony!
    _________________________________________


    agresor wygrał bitwę!
    Agresor przejął:
    0 Metalu, 1.500 Kryształu i 17.377.302 Deuteru

    Agresor stracił łącznie 1.337.016.000 jednostek.
    Obrońca stracił łącznie 8.940.111.000 jednostek.
    Na polu zniszczeń unosi się 2.020.790.100 metalu i 901.767.000 kryształu.
    Agresor przejął łącznie 17.378.802 jednostek.

    Szansa na powstanie księżyca 20%.
    Złom zebrany przez atakującego/atakujących.



    Podsumowanie zysków/strat:



    Podsumowanie agresor

    Metal: 1.086.799.100
    Kryształ: 551.292.500
    Deuter: -35.171.698
    agresor zyskał łącznie 1.602.919.902 jednostek.


    Podsumowanie obrońca

    Metal: -5.801.976.000
    Kryształ: -2.655.415.500
    Deuter: -500.098.302
    obrońca stracił łącznie 8.957.489.802 jednostek.



    Powered by Konwerter RW OGotcha 4.1.4
    Uni 68 ----> 27 ST 202927,05% / 7515,8%


    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Serdell ().

  • No i widzisz? Jak prezes mówi że wejdzie to znaczy że wejdzie - a Ty rajtuzami trząsłeś :) Jestem z Ciebie dumny - nie dość że wiesz gdzie dobre oktany kupić to i wiesz kogo słuchać żeby grube kąski trafić :)
    Miłego przetopu!
    Obrońcy lizaczek na osłodę - flota raczej nie była potrzebna więc nie ma co rozpaczać.

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez dawca punktów ().

  • no to masz niezły PB teraz , poprzeczka zawieszona wysoko, gratulacje mega % -tu , wyczucia , a także podjętego ryzyka, skoro w międzyklika wleciałeś :)
    obrońcy odbudowy i to szybkiej podziękował należy sie bo to rzadkość,
    p.s no i dobrze że zdążyłeś złom zebrać , wszystko podręcznikowo ...........
  • Agresorowi gratulacje za wypatrzenie i wykorzystanie okazji.
    Szkoda, że padło na sojusznika. Właściciel konta (ten, który zbudował tą flotę) wiedział czym ryzykuje, przekazując tymczasowo konto innej osobie na czas swojego urlopu.
    Jak widać zaufanie, którym obdarzył saszkę, było zbyt wielkie. Szkoda.

    Qla, saszka nie wyleciał - odszedł sam, zaraz po tym, jak przeprosił za wtopę. Mam nadzieję, że postara się od razu rozpocząć odbudowę, a z doku dostanie do tego ładny zestaw startowy. Choć przyznam, że pewnie będzie ciężko, a BM jak wróci, to i tak urwie mu to, co obiecał mu urwać w przypadku wtopy :P


    Top2 badań PL & World (na uni x1x7), top6 badań PL (wszystkie prędkości) oraz top19 badań World (wszystkie prędkości) ;P

    Badania stanowią 88,17 % wartości konta :E
  • gratulacje Gruby jeszcze raz ! widać że % wykręcony boli ale pięknie weszło ,

    (co niektórym zazdrość nie pozwala po prostu pogratulować tylko wypisują jakieś bzdety, jakie to ma znaczenie że ktoś komuś coś przekazywał , skąd to atakujący ma wiedzieć ?? to od teraz każdy ma przed starciem ma dzwonić do właściciela , przed tym zdobyć ten jego numer !, i zapytać czy to właściwy właściciel , czy go nie ma itd, żenada co do niektórych komentarzy ..., trochę obiektywizmu...)
  • darq co ty się dusisz dość jest twoich komentarzy jak to wszystko jest piękne u komornic a gdzie indziej to wielkie "?" .
    Każde info typu oddane konto jest możliwość że konto sprzedane lub wystawione a że Gruby nie ukrywa się z kupowaniem kont to to że teraz ktoś coś pisze podejrzanego w takim starciu nie musi oznaczać ze Gruby kombinuje po prostu taka łatka już została ja mu życzę jak najwięcej starć i zysków i dopięcia celu ustalonego w zabawie a tobie pochamowania nerwów i rozwijania myśli co który gracz miał na myśli się wpisując to osobista myśl i przemyślenie
  • Filus daj mi chociaż jeden post gdzie kupuje konta bo puki co próbujesz mi przypiąć łatke pushera a starcia jasno wykręcają moje przyrosty choć u ciebie bywa z tym rożnie miło ze odwiedzasz moje starcia moze niebawem bd wiecej na przyszłość łapka w góre i morda w kubeł bo floty masz wiecej a starcia na poziomie nie widzialem od połaczenia 69 z uni 68 jedynie co widze to ze wylizujesz dupska topce i nic po za tym bez odbioru powodzianka marny flotowcu


    A jak boli cię Cicika konto to powiem tak wydałem na nie mniej niż ty na Anty co miesiąc :D
    Uni 68 ----> 27 ST 202927,05% / 7515,8%


    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Serdell ().

  • zefir napisał(a):

    Właściciel konta (ten, który zbudował tą flotę) wiedział czym ryzykuje, przekazując tymczasowo konto innej osobie na czas swojego urlopu.

    Jak widać zaufanie, którym obdarzył saszkę, było zbyt wielkie. Szkoda.
    zefir++;

    @Qla
    saszka odszedł z sojuszu sam po tym jak focha strzelił na mnie za kilka słów. :fsmile:
    Dla mnie jeżeli bierze się od kogoś konto na jakiś czas to powinno się szczególnie o nie dbać. Nie wiem jaką panowie mieli umowę ale rozumiem że konto odbuduje i odda takie jakie dostał.

    Nie mam zamiaru też nikogo przepraszać za to że uważam że o cudze konta powinno się dbać 100 razy lepiej niż o własne. Jeżeli stracę na swoim koncie - trudno olałam moją robotę. Ale gdy ktoś bierze konto żeby popykać kilka miesięcy z zamiarem oddania to chyba złom nie powinien się przytrafić na BFS.

    saszka widzę foch na amen: miło było Cie poznać. :fsmile:

    Tyle w temacie.

    edit;
    mój pierwszy post od 11 stron w ST u68. Ale ze mnie spamer. :fgrin:
    Jak wygląda fuzja > FAQ Fuzji z OGame
    Fuzja a temperatury > Klik
  • co ty serdell oczy mydlisz masz kilka kont i do kilku kont masz passy tak jak pokazałeś to w SD i mizenoto jedyne co pokazałeś to zmiana nicku Filu na moonowce swojej i wysłanie z niej ataków bo jak napisałeś mi to jedyne co możesz zrobić a Żenujace jest taka zmiana nicku by pidrabiac innych .
    Co ty w ogóle piszesz ty masz rozum i Honor !!! Rozsylałeś po stopowych kontach eco wiadomość że jak ktoś chciał zrezygnować to z chęcią weżmiesz konto dla kogoś z rodziny :D mieliśmy polewke zvtakich wiadomości bo zna się trochę graczy :D .
    Po drugie nie mam zbyt czasu na grę i trudno jest znaleźć cel zyskowny by się nie lognął dla tego widzisz takie przerwy w moich ST ale nie mam takiego szczęścia jak ty do ST gdzie każde śmierdzi wystawką i opisujesz jakieś brednie na lot międzyklik jak prawdopodobnie nieasz pojęcia nawet jak to wygląda i nie ma to nic wspólnego z wystawionym starciem :D .
    Przypomnijmy za co mialeś ban za oszustwa i używanie niedozwolonych oprogramowania co to znaczy ? Czyżby programy do zmiany IP :D żałosny jesteś i tyle i nie ublizaj więcej .
    Ps: co do ilości euro ile wydaje w ogame i boostery to nie twoja sprawa ale jak poruszasz temat to tak lubię wydawać kasę bo to jest legalne aż za bo ostatnio cos chyba za dużo kupiłem aż błąd wystąpił w transakcji z tad moja Blokada i nie zazdrość że ktoś wydaje więcej w grę niż ty zarabiasz bo tu masz największy ból tyłka :D
  • Filu, wez Stoperan, bo ci zwieracze puscily. Sam siedzisz w tym pusherskim gownie po pachy. A teraz widze ze dodatkowo zylka w dupce
    pękła z zazdrosci , ze to nie ty walnales TAKIE ST.
    Napisalam ci kiedys na priv, ze jak masz cos do kogos, to wyjasnij to sobie z dana osoba na pw, i nie odnos sie do calego sojuszu KOMORNIC. Ale widze ze ty dalej lubisz srac komus w temat, a przy okazji wyciagac na forum tag mojego sojuszu. Szacunek do niektorych graczy z Miskow powstrzymuje mnie przed tym , zeby napisac jaki to sojusz MISIE jest "uczciwy", pomimo tego iz wiem kto u was poszukuje kont do zakupu, do kogo lata surka z pushowek, podczas gdy odbiorca spokojnie siedzi sobie na urlopie, kto z pushowek wymienia sure po minimalu, itd... a ty oczywiscie dostajesz za kazdym razem bana za niewinnosc ( ah, przeciez to tylko blokada byla az na 3 tygodnie) :ocb:
    Rozumu a przede wszystkim honoru to ty nie masz, bo rzucajac takie oskarzenia ze starcie bylo wystawione, obrazasz nie tylko Grubego, ale rowniez obronce szaszke, i ciesz sie ze to tylko wirtual, bo za takie pomowienia , w realu pewnie od jednego i drugiego Pana dostalbys lute w ryj.
    To bylo pewne ze szaszka oberwie, kwestia bylo tylko kiedy, bo specjalnie zostawial flote, aby atakierzy robili na nim przepaly, tym razem jednak odswiezyl troche za pozno i sie doigral. I nie przypadkiem jest ze ja i darq siedzielismy z Grubym razem w usie, obok us szaszki. Wczesniej lot planowany byl w ACS, ale w zwiazku z pewnymi okolicznosciami , Gruby polecial sam.
    Filu, zamiast wymyslac te brednie , napisz po prostu: Gruby gratuluje, zazdroszcze ST XD

    No a teraz ode mnie: Gruby gratuluje, ST nie zazdroszcze, bo ci sie nalezalo i tyle !!!
    Szaszka, glowa do gory, dok troche odda, reszte jakos odrobisz. Nie takie floty padaly i sie odbudowywaly, dasz rade i ty!!!


  • Widzę że uni jeszcze nie wymarło i coś się tu dzieję.
    Gratulację dla Agresora, chociaż nie mnie to oceniać czy starcie zrobione jest fer czy nie.
    Ja bym zaproponował żeby nie jaki Pan.Gruby i Pan.Filu pokazali kto jest z nich lepszy.
    Proponuje wam ustawkę jeden na jednego, wtedy się okaże kto jest lepszym kozakiem i kto kogo zezłomuje na większy %.

    Szkoda że obrońca uciekł z UNITED. Dobry sojusz górniczy odbudował by się raz dwa.
    .
  • A mi tam sie starcie podoba, obronca byl arogancki nie robiac fsow, dlatego dobrze ze wyladowal na pzcie :P Kiedys czekal jak sam napisal zebym wystartowal i przepalil a z floty i tak zero pozytku. Wiec po co mu konto flotowe ?? Gratki starcia bo wiem ze bylo uczciwie zrobione, obronca zmarnowal kolejne konto a juz kilka poszlo do piachu w jego rekach, wiec przetapiaj na co tam chcesz i wiecej tak soczystych stekow :)
  • Ta gra wywołuje takie emocje, że szok :D
    Masz racje Zygunia każdy w realu by dostał po ryju :D (Tylko ciekawe kto by Tobie dał lute w ryj)) ehehehehehehe
    Tylko ciekawe ilu cwaniaków by się wtedy odezwało :D zapewne nikt
    Bo tą grą większość tutaj buduje swoje EGO, które w realu ma poniżej poziomu podłogi :D:D

    pozdro z urlopu :D

    Post był edytowany 3 razy, ostatnio przez Qla ().

  • Serdell napisał(a):

    Obserwowałem saszke od kilku dni intensywniej i opłaciło się
    No nie wiem czy się opłaciło ,każde konto kupione to strata kasy oczywiście dla kupującego ,a udawanie wariata że flota stała i kusiła to bajeczka dla naiwnych :fgrin: tłumaczenie każdego pushera w zasadzie podobne :dno:
    john malkowitz 007 17.01.2015 19:05:32

    No to zobaczymy kto zostanie farma
    Zapamietaj
    Jestem Angelssem Apokalipsy a nie misiaczkiem Moja farmo od dzis
    Pa pa
  • Gratulacje Gruby :D Piękne PB SOLO :thumbup: masz większe niż ja także szacun :thumbsup:
    co do tego nad Seleną:
    brzydko piszesz, a piszesz tak dlatego bo tylko tyle wiesz, a wiesz tylko tyle bo tylko tyle Ci przekazano, a przekazano Ci tylko tyle bo tylko tyle możecie wymyślić kierując się własnymi doświadczeńiami.

    PS Filu ... ban na 3 tyg ... jeszcze ze dwa i będzie Perma :XP:

    FILU napisał(a):

    Ps: co do ilości euro ile wydaje w ogame i boostery to nie twoja sprawa ale jak poruszasz temat to tak lubię wydawać kasę bo to jest legalne aż za bo ostatnio cos chyba za dużo kupiłem aż błąd wystąpił w transakcji z tad moja Blokada i nie zazdrość że ktoś wydaje więcej w grę niż ty zarabiasz bo tu masz największy ból tyłka
    XD XD XD XD Ban za za dużo kupionej anty XD XD XD XD Miszcz :top1:
    Pozdro i bez odbioru bo j
    uż sobie dałem spokój z tą grą ;P A bez tych wypocin na boardzie życie jest przyjemniejsze XD
  • kaliber moja blokada nie miała nic wspólnego z banem i za złamaniem zasad gry tylko błąd w transakcji przy zakupie anty a za to perma nie ma bo to nie z mojej winy tylko GF i bank mieli problem bo niezaksiegowali w porę przelewu przy zmianie karty .
    Nie chce mi się juz prowadzić gównoburzy wiec Gruby Gr a ty i do boju !!!
    Gr a ty st i zysku i szkoda ze kaliber zakończyłeś

    Administrator Forum kasai:
    Upominam za offtopic. Już czytam ten komentarz o banie po raz 10. Może wystarczy tych tłumaczeń?
  • graty. ubiegles mnie, ale spodziewalem sie tego, bo saszka nie umial upilnowac floty. dziwi mnie tylko ze tak dlugo pozwoliles tej flocie latac bedac uklad obok... ja mialem znacznie dalej, a tez sie przymierzalem. Nie dziwi mnie to co napisala Ciap "kilka nie przyjemnych slów" - obronca robil ponad godzinne okienka, co dziennie praktycznie, wiec to byla tylko kwestia czasu. Ja uwazam ze mozna pasc na BFS i to zaden wstyd. Kazdy jest tylko czlowiekiem i moze przysnac lub miec jakas inne zdarzenie w zyciu, ale kolega porosil sie o zlom. pozdrawiam.

    Zygunia - jakie specjlne przepaly - gdyby tak bylo odswiezal by co 40 min, a nie co godzine, czy ponad godzine
    Kromak[P N]&CelestialGeneral[P N]&Selene[P N]&Mallory[P N]&Van[P N]vs.obserwator[BOSS]~1855466.62%
    kruchy[P N]&Kromak[P N]&Selene[P N]&Mallory[P N]&Andre[P N]vs.Bociek(wojtekreal)[3 X]~2407655.4%
    ancymon[P N]&Kromak[P N]&Andre[P N]&Hamer[P N]&Lzk kupie dex[PZWP]vs.Mili[3 X]~369787.52%
    Selene[P N]&Andre[DoF]&Kromak[P N]vs.wilku[MISIE]~102650.3%
    Mallory[DoF]&Warka[COMA]&fnk[P N]&Kromak[P N]vs.dziob[3 X]~98143.53%

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Kromak ().

  • saszka napisał(a):

    Daga fochy zostaw dla siebie przydadzą się bo rzucasz je na prawo i lewo.
    Wy faceci jakieś dziwne macie spojrzenie na "pff". Już nie raz tłumaczyłam że gdy w czasie rozmowy sobie napisze "pff" nie znaczy to focha i 10 dniowe nieodzywanie.

    Typowego focha rzuciłeś Ty. Napisałam Ci że rozwaliłeś sojusznikowi flotę choć chciałeś konto mu oddać - na to wyszedłeś z sojuszu. Nie skłamałam, nie obraziłam - napisałam prawdę. A Opinie jakie masz wśród flociarzy tylko potwierdzają moje słowa że o konto nie dbałeś:

    Kromak napisał(a):

    obronca robil ponad godzinne okienka, co dziennie praktycznie, wiec to byla tylko kwestia czasu. Ja uwazam ze mozna pasc na BFS i to zaden wstyd. Kazdy jest tylko czlowiekiem i moze przysnac lub miec jakas inne zdarzenie w zyciu, ale kolega porosil sie o zlom.

    Ja to jestem tylko ciekawa czy odbudujesz flotę sojusznikowi. Mało jest osób które potrafią odbudować flotę której nie budowali. Jeżeli to zrobisz to gratki. Jeżeli nie to będziesz kolejnym który nie szanuje pracy innych osób.

    Dziękuję za uwagę.
    Jak wygląda fuzja > FAQ Fuzji z OGame
    Fuzja a temperatury > Klik
  • Qla napisał(a):

    ja z rozpedu wpisuje tutaj posty zapominając że admin forum USUWA POSTY KTÓRE CHCE BEZ PODANIA PRZYCZYN (tzw. Cenzura)
    Więc juz nie ma sensu pisanie czego kolwiek na tym CENZUROWANYM FORUM.
    Pozdro

    A i adminie tą wiadomość też usuń tylko szybko!!!!!
    Ehehehe

    Jeżeli uważasz, że pisanie że też potrafisz kogoś obrazić obrazkiem to konstruktywny komentarz do tego RW to myślę, że pomyliłeś fora. Twój poprzedni post nie wnosił NIC do dyskusji. Takie sprawy proszę załatwiać na pw. Jak sam widzisz post zyguni z filmikiem także został usunięty. Kasacja posta jest równoznaczna z upomnieniem. Nie ma potrzeby za każdym razem wpisywania. Od wielu lat jestem moderatorem tego uniwersum, więc każdy powinien już wiedzieć kto jest odpowiedzialny za te uni i wiedzieć do kogo się zgłosić w sprawie wątpliwości dlaczego post został skasowany. Także Ty, jako 'wieloletni recydywista' ;) Nie był to Twój pierwszy skasowany post, ale najlepiej jest pomarudzić na ogólnodostępnym forum, niż zapytać w wiadomości o powód kasacji posta.

    Jestem i mnie nie ma ^^
  • kasai napisał(a):

    Qla napisał(a):

    ja z rozpedu wpisuje tutaj posty zapominając że admin forum USUWA POSTY KTÓRE CHCE BEZ PODANIA PRZYCZYN (tzw. Cenzura)
    Więc juz nie ma sensu pisanie czego kolwiek na tym CENZUROWANYM FORUM.
    Pozdro

    A i adminie tą wiadomość też usuń tylko szybko!!!!!
    Ehehehe
    Jeżeli uważasz, że pisanie że też potrafisz kogoś obrazić obrazkiem to konstruktywny komentarz do tego RW to myślę, że pomyliłeś fora. Twój poprzedni post nie wnosił NIC do dyskusji. Takie sprawy proszę załatwiać na pw. Jak sam widzisz post zyguni z filmikiem także został usunięty. Kasacja posta jest równoznaczna z upomnieniem. Nie ma potrzeby za każdym razem wpisywania. Od wielu lat jestem moderatorem tego uniwersum, więc każdy powinien już wiedzieć kto jest odpowiedzialny za te uni i wiedzieć do kogo się zgłosić w sprawie wątpliwości dlaczego post został skasowany. Także Ty, jako 'wieloletni recydywista' ;) Nie był to Twój pierwszy skasowany post, ale najlepiej jest pomarudzić na ogólnodostępnym forum, niż zapytać w wiadomości o powód kasacji posta.

    To co mnie interesowało podkreśliłem na czerwono.
    Ten mój post nie wnosi nic do powyższego ST ale ciśnie mi się na język jedna sprawa.
    Od wielu wielu lat jest Pani moderatorem, jak parę też innych osób.
    Siedzicie już tyle czasu, można nawet powiedzieć kadencji i nic i nikt nie jest wstanie was ruszyć.
    Mam nadzieję że słowo którego użyję nie obrazi was ale jesteście jak te "Betony" nie do ruszenia.
    Moim takim skromnym zdaniem powinniście posiadać jakieś kadencje i po pewnym czasie powinniście odejść a powinien zastąpić was ktoś inny.
    Pozdrawiam:)
  • marcin21m napisał(a):

    kasai napisał(a):

    Qla napisał(a):

    ja z rozpedu wpisuje tutaj posty zapominając że admin forum USUWA POSTY KTÓRE CHCE BEZ PODANIA PRZYCZYN (tzw. Cenzura)
    Więc juz nie ma sensu pisanie czego kolwiek na tym CENZUROWANYM FORUM.
    Pozdro

    A i adminie tą wiadomość też usuń tylko szybko!!!!!
    Ehehehe
    Jeżeli uważasz, że pisanie że też potrafisz kogoś obrazić obrazkiem to konstruktywny komentarz do tego RW to myślę, że pomyliłeś fora. Twój poprzedni post nie wnosił NIC do dyskusji. Takie sprawy proszę załatwiać na pw. Jak sam widzisz post zyguni z filmikiem także został usunięty. Kasacja posta jest równoznaczna z upomnieniem. Nie ma potrzeby za każdym razem wpisywania. Od wielu lat jestem moderatorem tego uniwersum, więc każdy powinien już wiedzieć kto jest odpowiedzialny za te uni i wiedzieć do kogo się zgłosić w sprawie wątpliwości dlaczego post został skasowany. Także Ty, jako 'wieloletni recydywista' ;) Nie był to Twój pierwszy skasowany post, ale najlepiej jest pomarudzić na ogólnodostępnym forum, niż zapytać w wiadomości o powód kasacji posta.
    To co mnie interesowało podkreśliłem na czerwono.
    Ten mój post nie wnosi nic do powyższego ST ale ciśnie mi się na język jedna sprawa.
    Od wielu wielu lat jest Pani moderatorem, jak parę też innych osób.
    Siedzicie już tyle czasu, można nawet powiedzieć kadencji i nic i nikt nie jest wstanie was ruszyć.
    Mam nadzieję że słowo którego użyję nie obrazi was ale jesteście jak te "Betony" nie do ruszenia.
    Moim takim skromnym zdaniem powinniście posiadać jakieś kadencje i po pewnym czasie powinniście odejść a powinien zastąpić was ktoś inny.
    Pozdrawiam:)
    To jak już offtopujemy to może chociaż jakieś argumenty? Oczywiście każdy ma prawo do swojej opinii. Tutaj się zgodzę. Twierdzisz, że jesteśmy 'betony'. W jakim sensie ? Jakieś przykłady? Jest to słowo/opinia nie poparta niczym, ani przykładem, ani niczym innym. Czemu ma ktoś nas ruszać? Moderatorzy nie zmieniają rewirów, znają swój przydział, znają mniej więcej historie na uni, znają po części użytkowników. Nie mówię, że znają 'od deski do deski', ponieważ niektórych rzeczy/faktów/użytkowników nie da się zapamiętać z powodu wielu uni/obszarów który moderator musi obserwować/moderować.
    Czemu ma służyć zmiana obszaru moderacji? Jeżeli komuś coś nie pasuje, może oczywiście zgłosić się do moderatora lub jego przełożonego super moderatora. Odpisujemy na pw, na tickety. Każdej skardze przyglądamy się uważnie, czasem nawet w 2 osoby, aby starać się być jak najbardziej obiektywni. Moderatorzy nie moderują uni na których grali lub grają aby nie można było mówić, że ktoś komuś pobłaża bo się znają tzw kolesiostwo. Przyglądamy się zgłaszanym treścią, reagujemy gdy zachodzi taka potrzeba. Czasem/często jest jednak też tak, że oczywiście userzy mają inną opinie. Jak to się mówi "ile ludzi, tyle opini" :) Lecz staramy się reagować w podobny sposób, wg ustalonych wytycznych. Oczywiste jest jednak też, że nawet wśród moderatorów są inne opinie dotyczące danych treści bo są różne spojrzenia na tę samą treść.

    Mam nadzieję, że ta rozmowa nie przerodzi się teraz w 5 stronicową dyskusję na temat tego kto, dlaczego i jak ma moderować. Oraz że pokazuje to inna stronę forum, której niektórzy nie chcą lub nie są w stanie zauważyć.

    Pozdrawiam
    Jestem i mnie nie ma ^^