Co jest??!!!

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Co jest??!!!

    Nie mogę się zalogować na konto, a co najdziwniejsze nie mam żadnej informacji że to ban. Jeśli to ban (choć nie wiem za co) to nie wiem do kiedy i nie wiem własnie za co! Co to ma być??!!!! Jeśli to ban, to być może uda mi sie dopiero wejść na konto już po rogromieniu wszytskiego co tam mam. Od kiedy to są takie zasady w Ogame???
    Ave... ja!
  • Przy próbie logowania na zbanowane konto obok nicku wyświetla się komunikat z długością i powodem blokady. Sprawdź też maila.

    Jeśli to ban, to być może uda mi sie dopiero wejść na konto już po rogromieniu wszytskiego co tam mam.
    Jeśli to ban,to masz tam urlop. Nic nie zostanie rozgromione.
    HYPERION OFF

    LIBRA OFF
  • Jeszcze raz:
    Informacje o przyczynie i długości bana masz obok nazwy konta. Wpisujesz login i hasło,klikasz enter, odświeża Ci się strona i wyświetla ci się mały prostokącik. Tam jest wszystko napisane. Poza tym, dostajesz też maila o takiej samej treści. Sprawdź jedno i drugie, dowiesz się za co blokada.
    HYPERION OFF

    LIBRA OFF
  • Gdybym miał to obok nazwy konta i dodatkowo maiłbym to w mejlu, to nie pisałbym tu bzdur, że nie ma wiadomości o blokadzie, ani o jej przyczynie. Gram w OGame od ponad jedenastu lat i bana miałem już nie raz i właśnie zawsze tak było jak mówisz. Teraz nic nie wiadomo. Napisałem "ticketa" i jakiś [ciach] mi odpisał, że nie może mi odpowiedzieć na moje odwołanie na temat blokady, bo nie zgadza im się mój adres mejlowy przypisany do konta. Stary adres email został usunięty ponieważ zamknięto mi konto na tlenie. Przestałem je używać bo przychodziło tam w [ciach] spamu. Żeby nie mieć syfu w OGame zminiłem w pełni [ciach] legalnie adres email przypisany do konta OGame i to jakieś dobre pięć lat temu. Teraz się okazuje, że jakiś mądrala stwierdził, że to może nie jestem ja bo jest inny adres email, niż ten pod którym się rejestrowałem na OGame. Syf, syf, syf! Mam w dupie tę grę!

    Moderator kruszynka:
    Usunięto wulgaryzmy i obrazę.
    Ave... ja!

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Juliusz Cezar ().

  • Zgodnie z Zasadami Gry właścicielem konta jest osoba do której należy stały adres email (nie ten z którego konto było zakładane tylko ten który obecnie jest jako stały). Zakładając konto na support trzeba potwierdzić email więc jest to dowodem na to że Team Gry rozmawia z właścicielem konta. Napisałeś ticketa z innego emaila i teraz rzucasz fochem. Skąd SGO/GA ma wiedzieć z kim rozmawia? Czy to nie osoba która się podszywa pod właściciela?
    Jak wygląda fuzja > FAQ Fuzji z OGame
    Fuzja a temperatury > Klik
  • Napiszę jeszcze raz:

    "jakiś [członek teamu] mi odpisał, że nie może mi odpowiedzieć na moje odwołanie na temat blokady, bo nie zgadza im się mój adres mejlowy przypisany do konta"

    Jeżeli dostałeś taką odpowiedź to napisałeś tickta ze złego adresy @. Nie obrażaj osoby która Ci odpisała ponieważ nie mogła tego zrobić. Inny @ znaczy że nie ma pewności czy rozmawia się z właścicielem konta.

    W systemie support możesz połączyć wiele adresów pod jedno konto. Dobra opcja jak ktoś ma dużo @ lub nie pamiętam adresu jaki ma na koncie.
    Jak wygląda fuzja > FAQ Fuzji z OGame
    Fuzja a temperatury > Klik
  • Jakiego [ciach] złego adresu??!!! Pięć lat go używałem i był dobry.
    Ja też jeszcze raz powtórzę: Zmieniłem go na legalniej stronie OGame po zweryfikowaniu mojej osoby. Nie pamiętam jakie informacje musiałem podać - pewnie stary email i hasło - ale nowy adres został przyjęty i zaakceptowany, więc dlaczego teraz nie jest??????????

    Moderator kruszynka:
    Usunięto wulgaryzm.
    Ave... ja!
  • Jak masz w dupie tą grę to po co się tak denerwujesz, rzucasz panienkami, obrażasz innych i masz pretensje do osób które próbują Ci pomóc?
    Powtarzasz w kółko, że zmieniłeś @ legalnie - wszyscy już to wiedzą.
    Pytanie, czy jesteś pewny, że zgłoszenie wysłałeś używając tego samego maila który jest przypisany do konta?
    ilość ST - 0 (przynajmniej po stronie zwycięzcy)
    ilość zwycięskich RW - prawie 0
    skill - 0
  • Denerwuję się na Operatorów co zablokowali mi konto i nawet nie raczyli poinformować za co i na jak długo. Im dłużej jestem poza grą, tym większej nabieram pewności że już tam nie wrócę. Jakieś [ciach] z administarcji zrobili mi w końcu przysługę i ułatwili pozbycie się nałogu. [ciach] nie zauważyli że pozbyli się jednego z klientów kupujących od nich antymaterię. ODRADZAM ZATEM JĄ KUPOWAĆ bo może się okazać że nie zdążycie jej wydać. A jesli nawet, to i tak wszystko pójdzie psu w dupe.

    Tak, jestem jestem pewien.

    Moderator kruszynka:
    Zastąpiono wulgaryzm i obrazę innym słowem aby nie zmieniać sensu wypowiedzi.
    Ave... ja!
  • Juliusz Cezar informacja o długości bana pojawia się przy logowaniu. Jeżeli masz problem spróbuj użyć innej przeglądarki. Winisz team za brak odpowiedzi w ticeket a to Ty napisałeś go ze złego adresu. Rozumiem że chciałbyś żeby każdy z uni po napisaniu ticketa dostał informację o banie ponieważ nie weryfikujemy @.

    Kupowanie Antymaterii nie chroni przed banem. Każdego w takim samym stopniu obowiązują Zasady Gry.
    Jak wygląda fuzja > FAQ Fuzji z OGame
    Fuzja a temperatury > Klik
  • To że się denerwuje na Operatorów, to nie znaczy że jestem zestresowany! [ciach]. Po kiego grzyba się wcinasz jak nie masz nic mądrego do powiedzenia?!

    Właśnie, to tylko gra. I coraz bardziej się przyzwyczajam że jestem juz poza nią, a ty dalej siedzisz w tym gównie i udajesz że jesteś taki wyluzowany. Wyluzowany to jestem ja! [ciach] mam na wszystko i nie muszę jak wy samosięograniczać.

    Następny [ciach]. Ile mam [ciach] razy powtarzać, że mi się [ciach] nic nie wyświetla przy logowniu????!!![ciach]
    Jak by się [ciach] wyświetliło, to bym tu [ciach] nie musiał się z wami użerać. [ciach] I pomysleć że byłem wśród nich do niedawna....

    Moderator kruszynka:
    Usunięto wulgaryzmy i obrazę. Upominam za flood i doubleposting
    Ave... ja!
  • Juliusz Cezar napisał(a):

    Wyluzowany to jestem ja!

    Juliusz Cezar napisał(a):

    Ile mam (...) razy powtarzać, że mi się (...) nic nie wyświetla przy logowniu????!!!!!!!!!!!!
    Jak by się (...) wyświetliło, to bym tu (...) nie musiał się z wami użerać. Ja (...), jakie (...)
    Sorry kolego, ze sie wcinam ale wyjasnij mi i calej reszcie, ktora sie udzielila w tym temacie czy tak pisze wyluzowany czlowiek? :D

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Truck driver ().

  • DARTH PUTIN
    Hmm. Kiedyś to okienko wyskakujące u mnie na przeglądarce mignęło tak szybko że jakbym nie wiedziała że tam jest pewnie bym nie zwróciła uwagi że wyskoczyło. Dopiero inna przeglądarka wyświetliła to lepiej. :fsmile:
    Nic więcej nie jestem w stanie pomóc ponieważ to nie mój serwer a gracz źle tickety wysyła.
    Jak wygląda fuzja > FAQ Fuzji z OGame
    Fuzja a temperatury > Klik