Wysyłanie recków na puste PZ - możliwe czy nie ?

  • Wysyłanie recków na puste PZ - możliwe czy nie ?

    Witam

    Napotkałem problem. Otóż nie mogę puścić recków na puste PZ za atakiem który leci na tą samą pozycje - error - PZ nie istnieje. Normalnie by mnie to nie zdziwiło gdyby nie fakt, ze jeszcze tego samego dnia, pusiłem recki za atakiem 3 razy na puste PZ i nie było z tym problemu. Żeby było zabawniej, to w tym samym układzie na tego samego gracza tylko sąsiednią planete mogłem puscić atak + recki na puste PZ, a na drugą planetę juz się nie dało - musiałem rozbić sondę. To jest bug, feature czy jeszcze coś innego?

    Dzięki za odpowiedzi.
  • „PZ widoczne” - powstaje z zniszczonej floty,

    „PZ niewidoczne” –powstaje po rozbiciu 1 sondy szpiegowskiej. Wykorzystywane do robienia fs. Niby nic nie widać w zakładce „Galaktyka” ale jeśli wyślemy recka to pozbiera 300 kryształu.

    „PZ puste” i „brak PZ” – niby to samo a jednak nie ponieważ na puste możemy wysłać recka a na drugie nie. W pierwszym przypadku recek doleci do PZ ale nic nie znajdzie tam.

    „PZ puste” powstaje po zebraniu PZ widocznego/niewidocznego, przy ataku na planetę bez obrony i floty lub przy locie zbieraj w poniedziałek o 3:00

    „brak PZ” powstaje w poniedziałek o 3:00 z PZ pustych gdy nic tam nie leci.
    Jak wygląda fuzja > FAQ Fuzji z OGame
    Fuzja a temperatury > Klik