Ban za niewiadomo o co chodzi część 2

  • Ban za niewiadomo o co chodzi część 2

    "Forum to nie miejsce do odwołań, jak już zostało wspomniane proszę się odwoływać w ticketach."

    tak napisałem moderator, ale czy moderator zdaje sobie sprawę, ze ja poza tą jedną odpowiedzią, która nie wyjaśnia mi nic nie dostałem już zadnej odpowiedzi?
    Mimo, ze pisałem kilka dni temu o wyjaśnienie?
    A dokładnie napisałem:

    "Pańskie konto zostało zablokowane z powodu wykrycia na nim wykorzystywania błędu i niezgłoszenia tego faktu.
    Błąd polegał na wykorzystaniu funkcji komandora pozwalającej na kolejkowanie badań na kilku planetach. "

    Słucham?
    jakiego kolejkowania badań?
    przeciez nie kolejkowałem nigdy badan!
    robiłem jedno badanie-technologia plazmowa na poziom 15 !

    Ponieważ nie dostałem odpowiedzi napisalem jeszcze raz:


    Pani Kruszynko proszę to sprawdzić jeszcze raz!
    Ja nawet nie rozumiem co Pani tu opisała!
    Jakie kolejkowanie badań na kilku planetach?
    ZAWSZE ROBIŁEM BADANIA NA JEDNEJ PLANECIE
    PLANETA CARLIN KOORDYNATY 2:127:9 !
    NO NIE WIERZE W TO CO PRZECZYTAŁEM!


    I co?
    Dalej nie otrzymałem żadnej odpowiedzi.
    Ban na 20 lat i olewka totalna.

    Poza tym- czy ktoś jest w końcu w stanie wytłumaczyć jak się dostawało te surowce za "kolejkowanie badań"?

    ps: prosze też o podanie gdzie się pisze do tych niemców i czy można po angielsku napisać, bo angielski umiem, ale niemieckiego nie.



    TR
  • Zanim przyjdzie moderator Dziuba, żeby ponownie zablokować Ci możliwość do uzyskania odpowiedzi, pragnę mu zacytować w jakim dziale się znajdujemy:
    "

    Zadawanie pytań

    Tutaj możesz zadawać pytania związane z grą i szukać pomocy, gdy jesteś początkujący."

    Panie Dziuba, powyższy gracz stara się uzyskać pomoc i zadaje pytanie w jaki sposób kolejkować badania by uzyskać z nich surowce - proszę udzielić mu odpowiedzi na pytanie i pomóc jako starszy gracz, a nie blokować tematy, bo chyba się Wam coś w teamie popieprzyło we łbach. na tickety nie odpisujecie jak się Wam nie podoba, albo piszecie, ze dalsze odpowiedzi nie będą udzielane, na forum zamykacie tematy - najlepiej, żeby wszyscy siedzieli cicho według Was, tak? Chyba że chodzi o znajomych, to wtedy np taka Migotka bardzo chętnie im na gg opisuje aktualne postępowanie w poszczególnych sprawach i to jest w porządku?

    Emerytowany lotnik - 856.607,43%

    " I'd rather be hated for who I am, than loved for who I'm not... "
  • szkoda że tak szybko jak zamykają temat na forum , niepotrafiąc wypełnić należycie swoich obowiązków .

    Moderator Dziuba twierdzi że nie robić tego na forum ? :thumbdown:
    Oooo zgroza...

    Cofnijmy sie do czasów starożytności skoro obecne czasy są zbyt wymagające co dla nie których.

    Szanowny Panie Moderator Dziuba
    W czasach ateńskich -Gdzie występowała czysta demokracja?
    - Gdzie miały miejsce występy publiczne ?
    - Gdzie podejmowane były ważne decyzje ??

    Otóż na ...FORUM !

    Co do SGO kruszynka ...każdemu zdarzają się błędy [ na chwilę obecną nie przedstawię swoich poglądów w tej sprawie ]
  • Crion, dobrze gadasz tylko czy jest sens tracic czas na walke z wiatrakami? Nie od wczoraj wiadomo, ze w Ogame bardziej licza sie znajomosci z operatorami niz zwykly szary gracz, ktory swoja gra stwarza problem innym bo moze za szybko sie rozwija wzgledem tych co "zyja" na pushach i multikontach. Pisalem z jednym graczem obecnie top 5 na moim uni. Zarzucal mi, ze jestem zlodziejem i oszustem bo kradne mu idlery haha. Jak wspomnialem kto z jego sojuszu jest oszustem to nawet nie zaprzeczyl tylko dodal, ze oni juz graja tak po 10 lat i nikt im nic nie robi przeciez. Sprawiedliwosci mozna szukac i dociekac w realu. W tej grze nie ma to sensu bo i tak ciezko cos wyegzekwowac.
  • a może tak na chłopski rozum !!! Ktoś nie odpowiada na pytanie ? Czyli może nie znać odpowiedzi :D .
    Moim zdaniem bany powinny mieć wyjaśnienia nie zformuowanie standardowej definicji i w systemie kopiuj /wklej. ;)
    Powinno być coś w ten deseń:
    Witaj blokoda założona z z powodu ( tu ta regułka ) z następujących faktów : dnia tego i tego na planetach tych i tych przeprowadzał Pan jednocześnie badania takie i takie w kolejce i cafał je Pan uzyskując coś tam, coś tam (PODAĆ CO) .
    No tak to chyba każdy by zrozumial i jak faktycznie to robił nie zakładał by tematu bo ma niepodważalne dowody team ale jak tak nie opisują to z kąt mają te dowody ? .
    Nawet jak jestvbłąd w grze to czemu gracz odpowiada ? Może i jest u niego błąd ? Amoże gra z nim i nawet nie wie że gra z błędem ? .
    A tu ban i koniec może najpierw opisać i udowodnić że używał go dla własnych celów ŚWIADOMIE przez długi czas wtedy jestem za Banem dla takiego gracza i sam był bym pierwszy w panowaniu ale można pomyśleć że wielu graczy może ma jakieś błędy na koncie ale nieświadomie z nimi grają i co w tedy jak team wykryje u kogoś błąd ? Gracz odpowie za winne GF
  • Zamknięcie poprzedniego tematu nie działa korzystnie na wizerunek teamu i choć ciężko mi uwierzyć żeby karano za jednokrotne wykorzystanie buga w dalekiej przeszłości, tak dzięki Twojemu postowi zasygnalizowałeś przynajmniej, że problem istnieje. Co ciekawe to najwidoczniej problem jest dosyć poważny, bo na forum innego kraju pierwszy wpis o nim pojawił się, bagatela 5 lat temu...

    Ps, nie oczekujcie, że podadzą wam dokładne instrukcje jak powtórzyć glitch..
  • Truck driver napisał(a):

    Sprawiedliwosci mozna szukac i dociekac w realu. W tej grze nie ma to sensu bo i tak ciezko cos wyegzekwowac.
    jak by było jakieś bióro i można było by spotkać w nim kogoś z kim się chce porozmawiać to ciekawe jak wtedy było by :D .
    Co do usunięcia tematu to ja nie widzę interpretacji tego postu jak odwołanie się od blokady ?? Tylko po prostu gracz s,uka odpowiedzi na pytanie wśród graczy bo takowej od teamu na supporcie nie otrzymał więc temat uważam że zamieszczony w odpowiednim dziale.
    Ja jestem otwarty i gotowy podjąć każdą rozmowę w obronieniu swojego zdania czy jak ktoś podważa moją reputację nie ma problemu jak ktoś by chciał się spotkać i przyjechać do mojego miasta zapraszając mnie na kawę z chęcią porozmawiał i wyjaśnienia czemu tak bo ja mam racje i dowody nie boje się rozmów ale próbując porozmawiać z kimś z teamu na poważne tematy typu ban to MISSION IMPOSSIBLE :D nie wiem wstydzą się głosu?? Lub nie chcą by ktoś poruwnaj ich głos z jakim innym graczem ?po co jest taka opcja w ogóle na IRC a co do IRC tam w ogóle kogoś złapać z kim się chce pogadać sorki poklikać to też cud..
    Nie bójcie się i nie wstydcie się jak nie macie coś do ukrycia i jesteście pewni i macie dowody do kontaktu z graczami
  • Ja sie tylko domyslam o co chodzi.
    Na Uni Fidis jest Gracz Doberman który dobrze zna GO i SGO.
    Napushowany jest, ze szok.
    Nie robi nawet fsów, bo floty na fidis wygladaja tak:


    1 DOBERMAN 22.112.433
    2 DarKs 7.863.021
    3 Czarodziej 6.582.296
    4 Anielica 6.326.198
    5 Krecik 4.053.694
    6 Maicon 3.655.182
    7 Bigun 3.437.453
    8 pani_widelec 3.073.569
    9 Nieuchwyt... 3.062.308
    10 Rafii 2.903.516


    Gdzie konto Czarodziej to jeszcze jego gsówka z której strąca moony a potem leci swoją flotą.
    Był zgłaszany przez dziesiatki graczy setki razy.
    i co?
    i nic!
    Ja ostatnio zgłaszałem jego pushówki i podejrzewam, że przez to poleciałem.
    Podałem dokładne namiary na miejsca pushu, daty i godziny - otrzymalem odpowiedz "kopiuj-wklej" :
    "bedzie przeprowadzone sledztwo bla bla bla... sprawddzimy... bla bla bla...
    Minął miesiąc- pushówka dalej hula a on wczoraj jeszcze na forum wstawia ST z tej pushówki!
    Szok ja nie wiem co się wyrabia teraz na Ogame.
  • A tu sie chwali kolejnym wjazdem w pushówkę:

    [304] DOBERMAN [Ronin] vs. WojciechmPszczew [S 7] ~ 594.25%

    ps:
    ps:
    na uni Fidis zeby wejsc do TOP 100 trzeba miec tyle pktów: 1.746.832
    Żeby wejść do TOP 50 trzeba mieć: 4.004.194
    Do to 10 trzeba :10.956.156
    A ilema napiszowany pan Doberman? pach! 38.057.399
    Najgorsze jest to co mowie- zglaszany przez dziesiatki graczy- dowody podawane na tacy- koordynaty, daty godziny. Tak samo strącanie moonów kontem Czarodziej i wlot własną flotą. I co? I nic, bo zna GO i SGO
    Nawet w prostej, przegladarkowej gierce licza sie tylko znajomosci w polsce?
  • Crion napisał(a):

    zadaje pytanie w jaki sposób kolejkować badania by uzyskać z nich surowce - proszę udzielić mu odpowiedzi na pytanie
    §2 Niedozwolone treści II.
    Związane z OGame
    Na forum (tzn. w postach, tytułach, nickach, avatarach, podpisach, screenach itd.) niedozwolone jest umieszczanie:
    treści nawołujących do łamania zasad gry, omijania zabezpieczeń gry lub korzystania z bugów.

    Regulamin forum nie pozwala na opisywanie jak korzystać z bugów.

    FILU napisał(a):

    IRC tam w ogóle kogoś złapać z kim się chce pogadać sorki poklikać to też cud..
    Moje logi z IRCa nie znalazły nikogo o nicku FILU. Pod jakimi nickami wchodziłeś na IRCa?
    Z team gry są przynajmniej 3 osoby które dziennie siedzą na IRCu po 5-10h. Niestety poza IRCem czasem mamy inne obowiązki wiec może się zdarzyć że nikogo nie złapiesz ale żeby zaraz pisać że cud? ?(
    Jak wygląda fuzja > FAQ Fuzji z OGame
    Fuzja a temperatury > Klik
  • Mariusz czyli ojciec napisał(a):

    tak napisałem moderator, ale czy moderator zdaje sobie sprawę, ze ja poza tą jedną odpowiedzią, która nie wyjaśnia mi nic nie dostałem już zadnej odpowiedzi?<br style="background-color: rgb(16, 33, 49);">Mimo, ze pisałem kilka dni temu o wyjaśnienie?
    Super moderator jeśli już jesteśmy w takich tonach. Ów super moderator zdaje sobie sprawę, że nikt z obsługi gry nie udzieli na forum żadnej odpowiedzi na temat czemu użytkownik dostał bana, a zrobi to w tickecie. Dodatkowo użytkownik powinien sobie zdawać sobie sprawę, że obowiązuje zakaz odwołań od decyzji operatorów na forum, a chyba właśnie to użytkownik robi, czyż nie?

    Mariusz czyli ojciec napisał(a):

    ps: prosze też o podanie gdzie się pisze do tych niemców i czy można po angielsku napisać, bo angielski umiem, ale niemieckiego nie.
    Drabinka odwołań GO->SGO->GA->w szczególnych przypadkach CoMa. Zaczynamy odwoływać się od osoby, która bana nałożyła a potem idziemy wyżej. Decyzje CoMa są ostateczne. CoMa to Polak.

    Crion napisał(a):

    Zanim przyjdzie moderator Dziuba, żeby ponownie zablokować Ci możliwość do uzyskania odpowiedzi, pragnę mu zacytować w jakim dziale się znajdujemy:
    "

    Zadawanie pytań

    Tutaj możesz zadawać pytania związane z grą i szukać pomocy, gdy jesteś początkujący."

    Panie Dziuba, powyższy gracz stara się uzyskać pomoc i zadaje pytanie w jaki sposób kolejkować badania by uzyskać z nich surowce - proszę udzielić mu odpowiedzi na pytanie i pomóc jako starszy gracz, a nie blokować tematy, bo chyba się Wam coś w teamie popieprzyło we łbach.
    I gdzie jest pytanie początkującego dotyczące gry? Nic takiego nie widzę, a określanie w ten sposób Teamu OGame.pl dlatego, ze wykonują swoją pracę zgodnie z zasadami a komuś sie to nie podoba jest co najmniej nieładne.
    Jak wspomniałem wyżej: system odwołań jest poprzez tickety a nie poprzez forum.

    atuliti_pl napisał(a):

    Moderator Dziuba twierdzi że nie robić tego na forum ? :thumbdown:

    Oooo zgroza...

    Cofnijmy sie do czasów starożytności skoro obecne czasy są zbyt wymagające co dla nie których.

    Szanowny Panie Moderator Dziuba
    W czasach ateńskich -Gdzie występowała czysta demokracja?
    - Gdzie miały miejsce występy publiczne ?
    - Gdzie podejmowane były ważne decyzje ??

    Otóż na ...FORUM !
    To rozumiem, że zamiast banów mamy publicznie chłostać, za pushe mamy ucinać ręce, za buguing już nie powiem co, bo tak było w starożytności tudzież pózniej? No, wspaniale :)

    Dodatkowo starając się pokazać, że ban jest niesłuszny łamie się regulamin forum...
    :closed:
    OGame Tech