Skracanie badań - łączenie anty i dopalaczy

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Skracanie badań - łączenie anty i dopalaczy

    Mam pytanko, czy jak coś sie bada w sumie 10 dni i już jest zbadane 4 dni i uzyje dopalaczy co skracają o 24 godziny to będę miał przycisk zakończenia za anty czy ona tego skrócenia nie respektuje? Chciałbym zdążyć przed eventem stąd takie pytanie.
    Top1 Nusakan, Top1 EKO Nusakan
  • Nie jestem pewny czy Truck driver ma rację.
    Mam zapuszczone badanie które zajmuje mi 25 tygodni. Obecnie zostało jeszcze 11 tygodni - czyli mniej niż połowa. Mam tylko opcję "zmniejsz czas o połowę".
    Nawet zużyłem jeden NEWTRON brąz i dalej to samo.

    Natomiast właśnie sprawdziłem, że w stoczni i przy budowie budynków po przekroczeniu połowy czasu produkcji faktycznie wskakuje opcja "zakończ".

    Edit
    Po najechaniu kursorem myszki na przycisk skrócenia badania wyskoczyła mi chmurka "zredukuj czas badań o 50% całkowitego czasu badań (66 dni 18 godzin)" - tego to już nie rozumiem kompletnie skoro całkowity czas to dokładnie 178d 2h 5m 13s.
    ilość ST - 0 (przynajmniej po stronie zwycięzcy)
    ilość zwycięskich RW - prawie 0
    skill - 0

    Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez hasseu1 ().

  • hasseu1 napisał(a):

    Nie jestem pewny czy Truck driver ma rację.
    Mam zapuszczone badanie które zajmuje mi 25 tygodni. Obecnie zostało jeszcze 11 tygodni - czyli mniej niż połowa. Mam tylko opcję "zmniejsz czas o połowę".
    Nawet zużyłem jeden NEWTRON brąz i dalej to samo.

    Natomiast właśnie sprawdziłem, że w stoczni i przy budowie budynków po przekroczeniu połowy czasu produkcji faktycznie wskakuje opcja "zakończ".

    Edit
    Po najechaniu kursorem myszki na przycisk skrócenia badania wyskoczyła mi chmurka "zredukuj czas badań o 50% całkowitego czasu badań (66 dni 18 godzin)" - tego to już nie rozumiem kompletnie skoro całkowity czas to dokładnie 178d 2h 5m 13s.
    Może badanie to załączyłeś jak był event skracający badania o 25% lub włączyłeś przed badaniem technokratę.
    Maraton - Top1 uni43/Top6 uni68/ilość zabudowanych pól na planecie-380/342/najbardziej wartościowa planeta-20.745.310/20.316.859
    Maraton - Ikariam-Top1 Kappa/Top7 Beta/poziom budynków w jednym mieście-678/najbardziej wartościowe miasto-3.876.627
  • skoro był event skracajacy badanie, to chyba zmniejsz o połowę powinno być mniejsze niż normalnie lub patrzac na to z drugiej strony; skoro juz nie ma tego eventa to polową było by 12,5tyg a nie niewiele ponad 9. Przecież jak załączysz badanie w evencie + technokrata to juz sie bada krócej po prostu nawet po zakonczeniu..

    Dzieło sztuki by Graveir ;)
  • Nie wiem skąd taka plotka.
    Skracanie za antymaterię przebiega maksymalnie w dwóch krokach - pierwszy skraca czas o połowę czasu nominalnego, drugi kończy (aktualną produkcję w stoczni, badanie w laboratorium lub stawia budynek). Czas trwania tej produkcji / badania / budowy nie ma znaczenia.
    W przypadku, gdy upłynęła już połowa nominalnego czasu, będzie tylko jeden krok - kończący.


    Top2 badań PL & World (na uni x1x7), top6 badań PL (wszystkie prędkości) oraz top19 badań World (wszystkie prędkości) ;P

    Badania stanowią 88,17 % wartości konta :E