spadek w badaniach -7 pozycji jakies 120 k oberon

  • Nie bug

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • spadek w badaniach -7 pozycji jakies 120 k oberon

    Witam jestem generalnie nowy tutaj więc mam nadzieję ,że jak coś źle napiszę to się mnie nie oleje ;)


    Konto : The_Rock
    Unii: Oberon


    A więc problem dotyczy badań a mianowicie do 6 nad ranem byłem top 3 w badaniach z pkt okolo 480 k (zbadana Astrofizyka na panetę numer 10) wszystko bylo fajnie pięknie dopóki nie skolonizowałem owej 10 planety.o 6 nad ranem zerknąlem na grę gdyż zbliżala się pora fsów i ku mojemu zdziwieniu 123 k około oczywiście, pkt gdzies wsiąkla co dało - 19 pozycji w ogólnej klasyfikacji oraz -7 pozycji w klasyfikacji za badania. Czyli suma summarum wygląda to tak jak by planeta (nowa zresztą) zjadła sobie te punkty.Tak więc mamy spadek plus w zasadzie utratę surowca władowanego w owe badanie.
    Teraz pytania które mi się nasuwają to:

    1)czy to błąd systemu czy też błąd skryptu 2:) czy też działania osoby 3? (nie piszę tu o sobie ;))
    [ciach]

    Załączam print screeny ów zajścia :) z 3 pozycji lot w dół w badaniach:)


    No z 60 pozycji dramatyczny spadek chociaż nie straciłem niczego ;)

    Na koniec ciekawostka żeby nie było ,że sobie wymyśliłem ktoś oprócz mnie to też zauważył;)

    • Legenda Hyperiona Cześć kolego, mam pytanie. Spadles dzis sporo w statystykach badań. Moje pytanie brzmi : "jak to mozliwe ?". Dzieki bardzo za odpowiedz :)

    • 29.09.2016 17:44:55The_Rock sam sie zastanawiam wlasnie dlaczego mi planete zabralo

    • 29.09.2016 17:45:51The_Rockj uz to zglosilem do supportu

    • 29.09.2016 18:04:20Legenda Hyperiona A co ma planeta do badan ? :)

    • 29.09.2016 19:11:09The_Rock spadlem po kolonizacji

      Czyli nie tylko ja nie mam pojęcia jak to się stało ;)


    Moderator kruszynka:
    Upominam za niezgodne z Regulaminem Forum umieszczenie koordynatów w poście.

    Post był edytowany 6 razy, ostatnio przez Necromantes ().