Malpiszon [ELIT] vs. Emriel [RMN] ~ 1479.20 % Obrona TOP 1 SOLO Do WOJNY

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Panowie Andzelm i KONIEC Wasza Pro Forma przy braku Anty jak było za starych czasów Ogejma nie wychodzila by poza osiedlową piaskownice.
    Miejcie chociaz odrobine swiadomosci ze istniejecie na tym uni z 2 powodów.........
    1.Team pozwala na takie harce.
    2.Macie Forsy tyle ze podcieracie sobie tylki a nastepnie kupujecie zas Nia Anty.

    Bez odbioru Ogejmowi Oszusci.
  • Miałem się nie wypowiadać, ale...
    Małpiszon postawił planetę w Twoim us, nie miał tam moona i przeniósł tam flotę. Po wlocie napisał na gg, że skanował 5 sek przed wlotem :E i że leciał z telefonu ?( :E więc to już całkowity meksyk. Ok, może był mega leszczem z kasą i popełnił podstawowe błędy( na pewno :D)... podstawiłeś resztę floty i anty obrony (kolejny fakt, że na planecie czekało 15kk mety i 5kk krychy, każdy by to przewidział), a on tego nie ogarnął. Tylko kto zostawia flotę na planecie za 50kk i po co? :)
    Pierwsze z pytań, dlaczego w składzie floty nie ma lm? Które zmniejszyłyby straty o 6kk i dodatkowo zmniejszyły wtopę przy antyobronie.
    Moje zasadnicze pytanie. Skoro miałeś go w us i pod falą, to dlaczego nie skontrowałeś jego recków? Które załóżmy, ze puścił :) Byłoby ok 350%, tj. 35kk sury za free.
    Zapewne recki Ci się jeszcze przydadzą.
    Ten fakt Cię skreśla! Więc nie kompromituj się. Nie pisz też o kieszonkowych, bo wiele osób tutaj stać na taką grę, tylko te osoby mają trochę oleju w głowie 8-)

    Edit. Punkt dla Pana pode mną :) W opisie ST napisałeś, że połakomił się na 30kk sury... ale czym ją miał wywieźć, jak trampków brakło.
    Chyba starczy... siedzę i sam nie wierzę co paczę :quasi:

    Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez BSR ().

  • Ogarnijcie jedną rzecz....
    St dało 110kk zysku.
    Jeżeli za takie zyski, na poważnie, ktoś jest w stanie zapłacić kwotę rzędu 750PLN, to nie ma się co spinać, tylko trzeba się pośmiać.
    Jeśli to prawda to ja przemyślę, przejście na zawodostwo :D

    Tickety poszły na pewno.
    Niestety, jeśli push był profesjonalny, to administracja też nic tu nie poradzi.
    Ale spokojnie... Push na ilość surowca, która za 3 miechy będzie jedynie znośnym farmingiem,
    to serio nie jest powód, żeby się szczególnie emocjonować :)



    "Enemies to the east. Enemies to the west. Enemies to the south. Enemies to the north"

    WINTER
  • sadelko napisał(a):

    Niema Czego gratulować ani Obrońcy Ani agresorowi :P
    Ale utarcie nosa Elite niezła sprawa
    Wszyscy grają na anty jedni wydają tysiące inni 20zł na komandora gra na to pozwala bez niej niemielibyśmy już ogame :)
    Pozdrawiam



    Gdzie widzisz utartego nosa :]
    po 1 mamy jednego w soju ktory ma miekkie serce i chcial dac szanse nowemu :E wszyscy byli przeciw ale to tak od tematu
    po 2 lot na 7 gale na planete bez moona za ladnych pare kk dexu rzeczywiscie rewelka
    po 3 wszyscy na gg pisali nie lec(ktos pytal czy chcial rece pozyczyc oczywiscie ze nie)polecial
    po 4 podstawka z moona na planete rzeczywiscie wymaga od agresora mega lamerstwa
    po 5 jak skanil to powinien byl widziec antyobrone bo na 1 klik sie nie da 13ldl postawic,musiales to zrobic na 2x
    po 6 mozna nie snuc teori spiskowych i wszystko ujac w jednym słowie ''lama'' ale za duzo tych ale.........
    po 7 przy poziomie graczy ktorzy tu graja a jest ich tu napewno ze 100 i tak duzo ten złom mu nie da
    pozdro obroncy SzO
  • Również miałem się nie wpisywać, bo wyszedłem z założenia, że tag u agresora przesłoni komentującym zdrowy rozsądek i jakiekolwiek nasze tłumaczenia będą odebrane za błazenadę :P. Na szczeście myliłem się :)
    Zgodzę się z amstellem z tym, że push na 110kk to tak trochę słabo :). Mi by było szkoda kasy :D. Co innego na 1kkk :D.
    A tak na poważnie. Kto bardziej ogarnięty ten widzi jak jest. Jednak nie oszukujmy się Panowie, większość z nas gra już wystarczająco długo by wiedzieć, że jeżeli się nie wyłożyli na jakiejś głupocie to bana na pręgierzu nie zobaczymy.
    Tłumaczenie, że 55kk floty tylko stało, jest o tyle słabe, że Małpiszon dyskutował o tym na gg, że Emriel ma więcej floty niż to 55kk. I mimo to poleciał bez lm? Plus argumenty, które już były przytaczane w poprzednich postach.
    kertoip company
    przekręty to nasza specjalność.

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Boski_Alvaro ().

  • Widzę że niezły temat burza się zrobił. Tak tak to na peno pisze Emriel. Mam tylko 2 rzeczy do powiedzenia:
    1. To sojusz Elite na gg doradził mi żebym atakował o czym oczywiście nie wspomną, a zaraz po złomie zamiast pomóc to wykopali z soja.
    2. Pierwsze słowa na gg, które do mnie powiedzieli to było, że oni nie mają nic do kupowania kont, ba nawet sami chcieli się zrzucić i puszówkę z tego zrobić.
    A jak tacy mądrzy po fakcie to czemu nikt nie dał mi rad przed atakiem tylko "leć wszystkim co masz".
    A sami po kilka kont prowadzą i do innych sojuszy nimi wchodzą żeby widzieć kto jest dostępny i wielkie ST walą bo wiedzą czy ktoś jest aktywny czy nie.

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Małpiszon ().

  • Małpiszon napisał(a):

    Widzę że niezły temat burza się zrobił. Tak tak to na peno pisze Emriel. Mam tylko 2 rzeczy do powiedzenia:
    1. To sojusz Elite na gg doradził mi żebym atakował o czym oczywiście nie wspomną, a zaraz po złomie zamiast pomóc to wykopali z soja.
    2. Pierwsze słowa na gg do mnie powiedzieli to było że oni nie mają nic do kupowania kont, ba nawet sami chcieli się zrzucić i puszówkę z tego zrobić.
    A jak tacy mądrzy po fakcie to czemu nikt nie dał mi rad przed atakiem tylko "leć wszystkim co masz".
    A sami po kilka kont prowadzą i do innych sojuszy nimi wchodzą żeby widzieć kto jest dostępny i wielkie ST walą bo wiedzą czy ktoś jest aktywny czy nie.


    1.pokazac screena z gg głabie
    2,tak powiedzielismy ze nic nie mamy do kupowania i to podtrzymuje jest popyt jest podaz
    tylko baranie na gsówke nie puszowke naucz sie rozrozniac słowa
    3.pokaz ze to ty i sciagni urlop zaczni grac,pokaz na jakie konta wchodze i jakie to st zrobilem dzieki temu łosiu
  • 1.Konto sprzedane za 750
    2.Zmiana sojuszu na RMN
    3.Pomysł agresora/obrońcy (ta sama osoba przecież :D )
    4.Zmiana barw na Elite
    5.Zrobienie nowego konta na forum.
    6.Kabuuuum.

    Żal, żal i jeszcze raz żal. Chociaż przyznam, opłacało się nawet za 750 zł taki push odwalić, patrząc na ceny surowców na allegro :D Trzeba mieć tupet, żeby takie coś zrobić i jeszcze do wojny :E Wstydu nie masz kolego :O
    u7 OFF
    Zagadra OFF
    Hyperion OFF
    Libra OFF
    Galatea ON

    Kupię DEUTER - ZA KRYSZTAŁ - KLIK
  • Jeden głupszy od drugiego nawet gdyby wstawił "ss gg" to by pewnie podniosło głosy o spreparowaniu i ot afera Ogame 2016 :roll:
    To,że konta topowe mają swoje multi to chyba wie każdy a 80% starć top 1 uni... to push
    To tu nie jest inaczej,proste jest to że jak ktoś kupuje konto za 750 pln to nie jest idiotą i nie gra pierwszy raz.

    Zgłaszanie tego na pewno wiele da bo jak wszyscy "topowi" gracze wiedzą GO są nieomylni i maja wykrywalność jak W11 (przynajmniej 3 sprawy dziennie)
    Więc to tylko kwestia czasu aż sprawa będzie jasna....
    Patologia.

    Starcia oczywiście gratuje pełna profeska przetapiaj i dalej grasuj i zabijaj jak wąglik.
    • Pojednanie istnieje tylko na cmentarzach.
    • Uni 1 top 20 OFF
    • Antares top 30 ON

    • Virgo STANNIS BARATHEON ON ...
  • Indestructible napisał(a):

    Temat przeczyszczony. Proszę przestrzegać Regulaminów.

    Pozdrawia,
    Tygrys


    Pozwoliłem sobie zacytować.
    Cóż... Święte słowa!!! Szkoda, że respektowane na forum bardziej niż w grze :roll:

    Pomijając fakt zaprezentowanej tu, bezczelnej farsy,
    wszystkie konta wystawione na sprzedaż powinny mieć perma i nie ma zmiłuj,
    a sprawdzenie autentyczności takiego zgłoszenia, to chyba żaden problem ?(
    Legen -wait for it- dary

  • Ostatnio leciał na mnie non stop byłem na koncie leciał leciał i wleciał pisałem opóźnił sondą z oddzielnego ataku więc nawet tego nie potrafi..
    Na dniach dostał ode mnie złom na 60% ? odgrażał się że już nie mam floty .

    Jego styl gry mógł pozwolić na to.

    Ale życzę SZO bo nie przerobił na moim ataku anty na recki :)
  • Błąd w temacie jest, literki nie ma jednej w tagu sojka agresora. Ale to tak na marginesie. :E
    Gratki nie gratki, szo czy nie szo, kogo to obchodzi tak naprawdę w tym starciu. :E
    Na uni zaczyna się robić coraz ciekawiej. Szkoda, że nie widziałem tematu przed przeczyszczeniem. ]:-D
    Ciekawe, za ile dni zostanie procek pobity?
  • Darkstorm^ napisał(a):

    Błąd w temacie jest, literki nie ma jednej w tagu sojka agresora. Ale to tak na marginesie. :E
    Gratki nie gratki, szo czy nie szo, kogo to obchodzi tak naprawdę w tym starciu. :E
    Na uni zaczyna się robić coraz ciekawiej. Szkoda, że nie widziałem tematu przed przeczyszczeniem. ]:-D
    Ciekawe, za ile dni zostanie procek pobity?


    a to zalezy od tego kiedy nie odbiore FSa, albo Emriel kupi nowe konto :E

    Ponad 50 ST w dorobku & Minionki są spoko <3
  • Stoi i czeka 40 melonów na Emriela bo nikt nie wleci na czas a jak by nawet chciał MałpiSzczun podniesie flo ;>
    Dla GO nawet ewidentne rzeczy podane na tacy są zbyt skomplikowane do podjecia decyzji.
    Graty składam już za wczasu Anrielku ty nasz PRO $$$$ :>