STOP forumowemu "Z Archiwum X" i poszukiwaniu zaginionych postow.

    Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

    • STOP forumowemu "Z Archiwum X" i poszukiwaniu zaginionych postow.

      Jako, ze od dawna duza ilosc postow w dziale Wydarzenia i polityka znika bez zadnego sladu z niewiadomych powodow i nie wiadomo przez kogo,
      glownie chodzi o temat Komentarze na temat najbardziej aktualnych wydarzeń w Polsce i na świecie.,
      a nawet ostatnio temat z zapytaniem gdzie one sa, tez zniknal Forumowe "Z Archiwum X". W poszukiwaniu zaginionych postow. z dzialu Forum - pytania i problemy

      mam sugestie, a mianowicie:
      1. zaprzestania usuwania calych postow bez zadnego sladu
      2. tresci niezgodne z regulaminem tylko zostana usuniete z postu, a jak caly post zawiera tresci niezgodne z regulaminem to wykasowac cala tresc a post zostawic
      3. i w poscie tym informacje dac - jaka kara lub brak, oraz podpis kto kare nalozyl lub tez nie

      czyli cos na styl tak jak bylo za dawnych lat

      gdyz teraz jest cos na styl:
      -usunie ktos cos
      -nie wiadomo ani kiedy, ani gdzie, ani za co,
      a czasami ciezko jest to zauwazyc, jak w temacie wypowiada sie wiele osob,
      bo nie kazdy sledzi swoje stare posty czy mu nie zniknaly i domysla sie czemu (bo niby niewspomniane upomnienie)

      mam nadzieje ze tym razem ten post tez nie zniknie bez zadnego sladu...
      Gameforge mnie nienawidzi! Sprawdź czemu...
      Pokaż spoiler
      Nigdy nie kupiłem antymaterii


      Virtual_ManPL [Anime] <= Shadar Logoth [Mordeth] <= locaLeDonkey [LeD] - U10 - TOP60 - "Moralnie nawet nie Top 1000"
      Virtual_ManPL [Anime] - U26 - TOP15
      => Virtual_ManPL [Anime] - U68 (UF1) - TOP56
      ==> Virtual_ManPL [Anime] - U68 (UF2) - TOP74
      ===> Virtual_ManPL [Anime] - U68 (UF3) - TOP55
    • 2. tresci niezgodne z regulaminem tylko zostana usuniete z postu, a jak caly post zawiera tresci niezgodne z regulaminem to wykasowac cala tresc a post zostawic
      Czasem w tematach na jest więcej postów łamiących regulamin niż wartościowej treści. Jeżeli kasować wtedy tylko treść postu to taki temat trudno by się czytało.

      3. i w poscie tym informacje dac - jaka kara lub brak, oraz podpis kto kare nalozyl lub tez nie
      "lub też nie"? ?(
      Tematy czyści moderator działu, smod i FA. Dużego wyboru nie masz. Jak jest duże czyszczenie to osoba sprzątająca pisze posta że było czyszczenie i prosi o spokój. Przy jednym poście nikt nie będzie wysyłać informacji w temat. Niepotrzebny spam w temacie.

      Jeżeli post został skasowany znaczy że złamał jakiś zapis w regulaminie forum.
      Blokada/usunięcie/przeniesienie/edytowanie tematu lub usunięcie/przeniesienie/edytowanie/ocenzurowanie posta jest normalną procedurą porządkową stosowaną dodatkowo w przypadku nadawania ostrzeżeń. Gdy przy takim zabiegu nie dostajesz ostrzeżenia, należy samą akcję potraktować jako upomnienie.
      :fsmile:

      Łap swojego moderatora na PW. ;)
      Jak wygląda fuzja > FAQ Fuzji z OGame
      Fuzja a temperatury > Klik
    • ciap napisał(a):

      2. tresci niezgodne z regulaminem tylko zostana usuniete z postu, a jak caly post zawiera tresci niezgodne z regulaminem to wykasowac cala tresc a post zostawic
      Czasem w tematach na jest więcej postów łamiących regulamin niż wartościowej treści. Jeżeli kasować wtedy tylko treść postu to taki temat trudno by się czytało.
      trudno by sie czytalo?
      jakos ciezko mi zrozumiec jaka to trudnosc jest w czytaniu pustych postow zawierajacych tylko rodzaj kary i podpis osoby ktora ta kare nadaje (o ile caly post bylby niezgodny z regulaminem oczywiscie)
      szczegolnie, ze takie zasady obowiazywaly kiedys od poczatkow tego forum


      ciap napisał(a):

      3. i w poscie tym informacje dac - jaka kara lub brak, oraz podpis kto kare nalozyl lub tez nie
      "lub też nie"? ?(
      Tematy czyści moderator działu, smod i FA. Dużego wyboru nie masz. Jak jest duże czyszczenie to osoba sprzątająca pisze posta że było czyszczenie i prosi o spokój. Przy jednym poście nikt nie będzie wysyłać informacji w temat. Niepotrzebny spam w temacie.
      no tak, duzego wyboru nie mam na cale szczescie
      teraz jak mam dociec kto to zrobil? o ile wogole to zauwaze (patrz odpowiedz do ponizszego akapitu)
      slac wiadomosci do kilku moderatorow tego dzialu, pozniej do kilku super moderatorow, a na koncu do kilku administratow?


      ciap napisał(a):

      Jeżeli post został skasowany znaczy że złamał jakiś zapis w regulaminie forum.
      Blokada/usunięcie/przeniesienie/edytowanie tematu lub usunięcie/przeniesienie/edytowanie/ocenzurowanie posta jest normalną procedurą porządkową stosowaną dodatkowo w przypadku nadawania ostrzeżeń. Gdy przy takim zabiegu nie dostajesz ostrzeżenia, należy samą akcję potraktować jako upomnienie.
      :fsmile:
      przytocze to co juz napisalem wyzej, bo widac, ze ominelas

      Virtual_ManPL napisał(a):

      a czasami ciezko jest to zauwazyc, jak w temacie wypowiada sie wiele osob,
      bo nie kazdy sledzi swoje stare posty czy mu nie zniknaly i domysla sie czemu (bo niby niewspomniane upomnienie)



      ciap napisał(a):


      Łap swojego moderatora na PW. ;)
      wyslalem zapytanie z 2 tygodnie temu do wiekszej liczy osob, czemu tak jest, tylko jedna raczyla odpowiedziec, za co bardzo dziekuje,
      a tydzien temu spytalem jednego z moderatorow z tego dzialu czemu posty zniknely i do dnia dzisiejszego odpowiedzi brak,
      wiec widac ze biurokracja jest silna tutaj, zamiast prostych sprawdzonych rozwiazan
      Gameforge mnie nienawidzi! Sprawdź czemu...
      Pokaż spoiler
      Nigdy nie kupiłem antymaterii


      Virtual_ManPL [Anime] <= Shadar Logoth [Mordeth] <= locaLeDonkey [LeD] - U10 - TOP60 - "Moralnie nawet nie Top 1000"
      Virtual_ManPL [Anime] - U26 - TOP15
      => Virtual_ManPL [Anime] - U68 (UF1) - TOP56
      ==> Virtual_ManPL [Anime] - U68 (UF2) - TOP74
      ===> Virtual_ManPL [Anime] - U68 (UF3) - TOP55
    • 1. zaprzestania usuwania calych postow bez zadnego sladu


      Tak jest obecnie jk w poście jest 1 wulg, 1 obraźliwe zdanie to się to ciacha, a jeśli większosc postu to się po prostu usuwa, bo nie wnosi to nic w dyskusję

      2. tresci niezgodne z regulaminem tylko zostana usuniete z postu, a jak caly post zawiera tresci niezgodne z regulaminem to wykasowac cala tresc a post zostawic


      I będziemy mieć składankę pół postu jednego, 1 linijkę drugiego i 3 pustę. teraz jak osoba z zewnątrz ma wykombinować o czym jest dyskusja. Po to są tematy regularnie czyszczone by nie zostawał śmietnik.

      3. i w poscie tym informacje dac - jaka kara lub brak, oraz podpis kto kare nalozyl lub tez nie


      Upomnienia są nadawane w poście lub na pw, o pozostałych wiedzą wyżej zainteresowani w profilach. Jeśli ktoś dostanie bana i cała treść do niczego się nie nadaje, to po co zostawiać ślad po takiej osobie, by kolejne osoby pociągnęły tą dyskusję i one zarobiły kary?

      exSuper moderator działu Gra i Komunikacja
      Moderator działu Pomysły i Propozycje

      Regulamin Działu Pomysły i Propozycje
      Lista Tematów Zakazanych
      Jeśli widzisz nieregulaminowy post użyj przycisk Zgłoś
      Jeśli chcesz coś wyjaśnić, załatwić napisz na
    • Lord L napisał(a):

      Upomnienia są nadawane w poście lub na pw, o pozostałych wiedzą wyżej zainteresowani w profilach. Jeśli ktoś dostanie bana i cała treść do niczego się nie nadaje, to po co zostawiać ślad po takiej osobie, by kolejne osoby pociągnęły tą dyskusję i one zarobiły kary?
      Wlasnie, o tym mowa, ze upomnienia nie sa nadawane ani w poscie, ani w wiadomosci prywatnej, w tym caly problem, patrz moj pierwszy post na samym poczatku oraz tez post ciap.
      Mozna oczywiscie wypracowac jakis kompromis, ja daje tylko swoje "pomysly i propozycje",
      wiec usuwanie postow w niektorych ektremalnych przypadkach moze by i uszlo, ale niech tylko pozniej moderator sie wypowie w ostatnim poscie, kto od kogo jaka kare czy upomnienie dostal itp itd bez zadnych domyslow
      Gameforge mnie nienawidzi! Sprawdź czemu...
      Pokaż spoiler
      Nigdy nie kupiłem antymaterii


      Virtual_ManPL [Anime] <= Shadar Logoth [Mordeth] <= locaLeDonkey [LeD] - U10 - TOP60 - "Moralnie nawet nie Top 1000"
      Virtual_ManPL [Anime] - U26 - TOP15
      => Virtual_ManPL [Anime] - U68 (UF1) - TOP56
      ==> Virtual_ManPL [Anime] - U68 (UF2) - TOP74
      ===> Virtual_ManPL [Anime] - U68 (UF3) - TOP55

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Virtual_ManPL ().